MECZ
06.08.18 | Klasyf. | Altug Celikbilek | David Poljak | 6-3, 3-6, 6-3 | Portoroz Challenger | twarda |
STATYSTYKA MECZU
Altug Celikbilek | David Poljak | |
1. podanie % | 48/81 (59%) | 54/89 (61%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 37/48 (77%) | 37/54 (69%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 18/33 (55%) | 15/35 (43%) |
Zdobyte break-ball | 3/8 (38%) | 2/5 (40%) |
Punkty zdobyte przez return | 37/89 (42%) | 26/81 (32%) |
Zdobyte punkty – razem | 92/170 (54%) | 78/170 (46%) |
Double foul | 3 | 3 |
Asy | 2 | 6 |
STATYSTYKA MECZU
1 | ||
0-0 | David Poljak | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Altug Celikbilek | 1-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
2-0 | David Poljak | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Altug Celikbilek | 3-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30 | ||
3-1 | David Poljak | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Altug Celikbilek | 4-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
4-2 | David Poljak | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Altug Celikbilek | 5-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
5-3 | David Poljak | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
6-3 |
2 | ||
Altug Celikbilek | 0-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP] | ||
0-1 | David Poljak | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40 | ||
Altug Celikbilek | 0-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
0-3 | David Poljak | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40 | ||
Altug Celikbilek | 0-4 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP] | ||
0-5 | David Poljak | |
0-0, 0-15, 0-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Altug Celikbilek | 1-5 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
2-5 | David Poljak | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Altug Celikbilek | 3-5 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP] | ||
3-6 |
3 | ||
0-0 | David Poljak | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Altug Celikbilek | 1-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
1-1 | David Poljak | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Altug Celikbilek | 2-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
3-1 | David Poljak | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Altug Celikbilek | 4-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
4-2 | David Poljak | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Altug Celikbilek | 5-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
5-3 | David Poljak | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
6-3 |
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Altug Celikbilek vs. David Poljak - Wzajemne mecze
06.08.18 | Klasyf. | Altug Celikbilek | David Poljak | 6-3, 3-6, 6-3 | szczegóły meczu | Portoroz Challenger | twarda |
Altug Celikbilek form & David Poljak form
Altug Celikbilek - ostatnie mecze
Hamburg Challenger - halowa | ||||
11.03.24 Klasyf. | vs. Kenny de Schepper | 6-74, 6-2, 6-72 | szczegóły meczu | |
10.03.24 1. runda klasyf. | vs. Max Wiskandt | 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | |
Lugano Challenger - halowa | ||||
04.03.24 Klasyf. | vs. Ricardas Berankis | 6-3, 5-7, 4-6 | szczegóły meczu | |
03.03.24 1. runda klasyf. | vs. Jiri Vesely | 4-6, 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
M25 Faro - twarda | ||||
01.03.24 Ćwierćfinał | vs. Vilius Gaubas | 6-3, 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
29.02.24 2. runda | vs. Alejandro Turriziani Alvarez | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
27.02.24 1. runda | vs. Jacopo Berrettini | 6-0, 6-3 | szczegóły meczu | |
Pau Challenger - halowa | ||||
20.02.24 1. runda | vs. Leandro Riedi | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
19.02.24 Klasyf. | vs. Robin Bertrand | 4-6, 6-0, 6-3 | szczegóły meczu | |
18.02.24 1. runda klasyf. | vs. Maxence Rivet | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
Glasgow Challenger - halowa | ||||
14.02.24 1. runda | vs. Nicola Kuhn | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Davis Cup - twarda | ||||
03.02.24 | vs. Ajeet Rai | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
Ottignies Louvain - halowa | ||||
23.01.24 Klasyf. | vs. Marius Copil | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
22.01.24 1. runda klasyf. | vs. Alejandro Moro Canas | 7-5, 5-7, 7-66 | szczegóły meczu | |
Tenerife 1 - twarda | ||||
14.01.24 1. runda klasyf. | vs. Vilius Gaubas | 6-2, 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Oeiras 2 - halowa | ||||
08.01.24 Klasyf. | vs. Aidan Mchugh | 1-6, 6-3, 4-6 | szczegóły meczu | |
07.01.24 1. runda klasyf. | vs. Elmar Ejupovic | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
Yokkaichi Challenger - twarda | ||||
27.11.23 1. runda | vs. Zizou Bergs | 7-5, 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Yokohama Challenger - twarda | ||||
19.11.23 1. runda | vs. Chak Lam Coleman Wong | 6-2, 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Sofia - halowa | ||||
04.11.23 1. runda klasyf. | vs. Vitaliy Sachko | 6-2, 6-76, 1-6 | szczegóły meczu | |
Hamburg Challenger - halowa | ||||
18.10.23 2. runda | vs. Illya Marchenko | 4-6, 6-3, 6-73 | szczegóły meczu | |
17.10.23 1. runda | vs. Mukund Sasikumar | 7-5, 7-63 | szczegóły meczu | |
Malaga Challenger - twarda | ||||
08.10.23 1. runda klasyf. | vs. Daniel Merida Aguilar | 4-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Alicante Challenger - twarda | ||||
03.10.23 1. runda | vs. Billy Harris | 2-6, 7-65, 1-6 | szczegóły meczu | |
Davis Cup - ceglana | ||||
15.09.23 Rubber 1 | vs. Fabian Marozsan | 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
Istanbul Challenger - twarda | ||||
08.09.23 Ćwierćfinał | vs. Nick Hardt | 6-1, 6-75, 1-4, - Altug Celikbilek - krecz | szczegóły meczu | |
07.09.23 2. runda | vs. Yshai Oliel | 2-6, 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
05.09.23 1. runda | vs. Gauthier Onclin | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
Porto Challenger - twarda | ||||
03.08.23 2. runda | vs. Antoine Escoffier | 4-6, 6-79 | szczegóły meczu | |
01.08.23 1. runda | vs. Frederico Ferreira Silva | 6-4, 6-76, 6-3 | szczegóły meczu |
David Poljak - ostatnie mecze
M25 Trnava - halowa | ||||
26.03.24 1. runda | vs. Sebastian Fanselow | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M25 Toulouse - halowa | ||||
19.03.24 1. runda | vs. Alex Knaff | 4-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
M25 Creteil - halowa | ||||
14.03.24 2. runda | vs. Lucas Poullain | 6-74, 4-6 | szczegóły meczu | |
13.03.24 1. runda | vs. Stijn Pel | 4-6, 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
M25 Trento - halowa | ||||
22.02.24 2. runda | vs. Tibo Colson | 7-64, 6-76, 4-6 | szczegóły meczu | |
21.02.24 1. runda | vs. Lukas Pokorny | 6-74, 7-61, 7-5 | szczegóły meczu | |
Glasgow Challenger - halowa | ||||
12.02.24 Klasyf. | vs. Paul Jubb | 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
11.02.24 1. runda klasyf. | vs. Strong Kirchheimer | 4-6, 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
Nottingham Challenger - halowa | ||||
04.02.24 1. runda klasyf. | vs. Marvin Moeller | 4-6, 6-73 | szczegóły meczu | |
M25 Nussloch - dywanowa | ||||
25.01.24 2. runda | vs. Hazem Naow | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
24.01.24 1. runda | vs. Henrik Bladelius | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
M15 Cadolzburg - dywanowa | ||||
18.01.24 2. runda | vs. Jakub Filip | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
16.01.24 1. runda | vs. Henri Haupt | 7-5, 6-1 | szczegóły meczu | |
M25 Vale - twarda | ||||
21.11.23 1. runda | vs. Khumoun Sultanov | 6-2, 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
M25 Vale - twarda | ||||
15.11.23 1. runda | vs. Jaime Faria | 3-6, 6-76 | szczegóły meczu | |
14.11.23 Klasyf. | vs. Mikel Martinez | 7-65, 6-0 | szczegóły meczu | |
13.11.23 2. runda klasyf. | vs. Batiste Guerra | 6-2, 6-72, 13-11 | szczegóły meczu | |
M25 Trnava - halowa | ||||
07.11.23 1. runda | vs. Buvaysar Gadamauri | 2-6, 7-67, 6-75 | szczegóły meczu | |
M25 Tavira - twarda | ||||
18.10.23 1. runda | vs. Daniel Paty | 5-7, 4-6 | szczegóły meczu | |
M25 Tavira - twarda | ||||
11.10.23 1. runda | vs. Henrique Rocha | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Mouilleron Le - halowa | ||||
01.10.23 1. runda klasyf. | vs. Remy Bertola | 2-6, 6-74 | szczegóły meczu | |
Rennes Challenger - halowa | ||||
10.09.23 1. runda klasyf. | vs. Eliakim Coulibaly | - David Poljak - nieobecny(a)/(i) | szczegóły meczu | |
Istanbul Challenger - twarda | ||||
04.09.23 Klasyf. | vs. Martin Damm | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
03.09.23 1. runda klasyf. | vs. Evgeny Karlovskiy | 6-2, 4-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
M25 Idanha - twarda | ||||
31.08.23 2. runda | vs. Alberto Barroso Campos | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
29.08.23 1. runda | vs. Martim Simoes | 6-3, 7-5 | szczegóły meczu | |
M25 Idanha - twarda | ||||
25.08.23 Ćwierćfinał | vs. Rafael Izquierdo Luque | 4-6, 6-1, 5-7 | szczegóły meczu | |
24.08.23 2. runda | vs. Francisco Rocha | Francisco Rocha - nieobecny(a)/(i) | szczegóły meczu | |
23.08.23 1. runda | vs. Patrick Schoen | 7-5, 7-66 | szczegóły meczu | |
Grodzisk Mazowiecki - twarda | ||||
15.08.23 1. runda | vs. Elias Ymer | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu |