MECZ
12.08.19 | 1. runda klasyf. | Aloys Johannes Willem Van Baal | Dominique Graf | 6-3, 6-4 | M15 Oldenzaal | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Holandia
01.02.99, 25 lat
01.02.99, 25 lat
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Niemcy
21.05.99, 24 lat
21.05.99, 24 lat
Aloys Johannes Willem Van Baal vs. Dominique Graf - Wzajemne mecze
12.08.19 | 1. runda klasyf. | Aloys Johannes Willem Van Baal | Dominique Graf | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | M15 Oldenzaal | ceglana |
Aloys Johannes Willem Van Baal form & Dominique Graf form
Aloys Johannes Willem Van Baal - ostatnie mecze
M15 Eupen - ceglana | ||||
08.08.23 2. runda klasyf. | vs. Arthur Bonnaud | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
07.08.23 1. runda klasyf. | vs. Henry Lieberman | 5-7, 6-4, 10-5 | szczegóły meczu | |
M25 Esch/Alzette - ceglana | ||||
17.07.23 2. runda klasyf. | vs. Mayeul Darras | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
16.07.23 1. runda klasyf. | vs. Benjamin Zuniga Garcia | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
M25 Esch/Alzette - ceglana | ||||
09.07.23 1. runda klasyf. | vs. Brian Bozemoj | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
M25 The - ceglana | ||||
03.07.23 Klasyf. | vs. Ivan Marrero Curbelo | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
02.07.23 1. runda klasyf. | vs. Sven Corbinais | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
M15 Kamen - ceglana | ||||
26.06.23 Klasyf. | vs. Karlo Cubelic | 1-6, 0-1, - Aloys Johannes Willem Van Baal - krecz | szczegóły meczu | |
26.06.23 1. runda klasyf. | vs. Ivan Sergeyev | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
12.12.22 2. runda klasyf. | vs. Alessandro Pecci | 1-6, 7-5, 15-17 | szczegóły meczu | |
11.12.22 1. runda klasyf. | vs. Rishabdev Raman | 6-2, 7-5 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
05.12.22 2. runda klasyf. | vs. Antoine Vincent | 5-7, 6-3, 6-10 | szczegóły meczu | |
04.12.22 1. runda klasyf. | vs. Filipe Grebentsov | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
M15 Haren - ceglana | ||||
28.08.22 1. runda klasyf. | vs. Alen Moritz Hodzic | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
M25 Oldenzaal - ceglana | ||||
22.08.22 Klasyf. | vs. Lewie Lane | 6-74, 4-6 | szczegóły meczu | |
21.08.22 1. runda klasyf. | vs. Ighor Halmenschlager Reis | 6-4, 6-0 | szczegóły meczu | |
21.08.22 2. runda klasyf. | vs. Steffan Van Weldam | 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
M15 Eindhoven - ceglana | ||||
14.08.22 1. runda klasyf. | vs. Adrien Gobat | 6-70, 4-6 | szczegóły meczu | |
M25 Esch/Alzette - ceglana | ||||
17.07.22 1. runda klasyf. | vs. Max Van Nunen | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
M25 Den - ceglana | ||||
29.06.22 1. runda | vs. Akira Santillan | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
27.06.22 Klasyf. | vs. Danylo Veremeychuk | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
26.06.22 1. runda klasyf. | vs. Rafael Giotis | 7-5, 6-3 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
03.04.22 1. runda klasyf. | vs. Valentin Vanta | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
28.03.22 2. runda klasyf. | vs. Kokoro Isomura | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
27.03.22 1. runda klasyf. | vs. Christian Teszari | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
21.03.22 2. runda klasyf. | vs. Cihan Akay | 0-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
20.03.22 1. runda klasyf. | vs. Bogdan Borza | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
07.02.22 2. runda klasyf. | vs. Evgeny Philippov | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
06.02.22 1. runda klasyf. | vs. Zi Hui Chen | 7-60, 3-6, 10-6 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
31.01.22 2. runda klasyf. | vs. Hamad Medjedovic | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu |
Dominique Graf - ostatnie mecze
M15 Heraklion - twarda | ||||
24.03.24 1. runda klasyf. | vs. Mark Neyelov | 6-3, 4-6, 9-11 | szczegóły meczu | |
M15 Heraklion - twarda | ||||
18.03.24 2. runda klasyf. | vs. David Quayle | 6-3, 5-7, 3-10 | szczegóły meczu | |
17.03.24 1. runda klasyf. | vs. Arthur Van Der Kooij | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
M15 Heraklion - twarda | ||||
10.03.24 1. runda klasyf. | vs. Ben Weintraub | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M15 Villena - twarda | ||||
26.02.24 2. runda klasyf. | vs. Bruno Pujol Navarro | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
25.02.24 1. runda klasyf. | vs. Aydan Gomez Osorio | 7-5, 7-63 | szczegóły meczu | |
M15 Villena - twarda | ||||
18.02.24 1. runda klasyf. | vs. Kylian Collignon | 4-6, 0-3, - Dominique Graf - krecz | szczegóły meczu | |
M15 Oberhaching - halowa | ||||
11.02.24 2. runda klasyf. | vs. Yannik Steinegger | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
11.02.24 1. runda klasyf. | vs. Lorenzo Sciahbasi | 2-6, 7-64, 13-11 | szczegóły meczu | |
M15 Manacor - twarda | ||||
24.01.24 1. runda | vs. Carlos Lopez Montagud | 6-4, 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
23.01.24 Klasyf. | vs. Matteo Morazzi | 6-2, Matteo Morazzi - krecz | szczegóły meczu | |
22.01.24 2. runda klasyf. | vs. Markus Malaszszak | 7-5, 6-3 | szczegóły meczu | |
21.01.24 1. runda klasyf. | vs. Josip Simundza | 3-6, 6-1, 11-9 | szczegóły meczu | |
M15 Manacor - twarda | ||||
14.01.24 1. runda klasyf. | vs. Nikolay Nedelchev | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
M15 Manacor - twarda | ||||
08.01.24 2. runda klasyf. | vs. Manas Manoj Dhamne | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
07.01.24 1. runda klasyf. | vs. Jamie Krattiger | 6-4, 7-65 | szczegóły meczu | |
M15 Heraklion - twarda | ||||
13.11.23 2. runda klasyf. | vs. Adrian Bodmer | 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
12.11.23 1. runda klasyf. | vs. Jaka Protic Zakelj | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
M25 Heraklion - twarda | ||||
07.11.23 Klasyf. | vs. Mattia Ricci | 1-6, 0-2, - Dominique Graf - krecz | szczegóły meczu | |
06.11.23 2. runda klasyf. | vs. Benjamin Pietri | 6-4, 6-73, 10-7 | szczegóły meczu | |
05.11.23 1. runda klasyf. | vs. Michalis Sakellaridis | 6-3, 6-73, 10-4 | szczegóły meczu | |
M25 Heraklion - twarda | ||||
29.10.23 1. runda klasyf. | vs. Andrej Radojicic | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M25 Tavira - twarda | ||||
16.10.23 2. runda klasyf. | vs. Diego Fernandez Flores | 6-74, 0-6 | szczegóły meczu | |
15.10.23 1. runda klasyf. | vs. Mateusz Cislo | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
M25 Tavira - twarda | ||||
08.10.23 1. runda klasyf. | vs. Lars Aregger | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M25 Sabadell - ceglana | ||||
24.09.23 1. runda klasyf. | vs. Noah Lopez | 6-74, 2-6 | szczegóły meczu | |
M25 Pardubice - ceglana | ||||
18.09.23 2. runda klasyf. | vs. Roman Postolka | 6-73, 4-6 | szczegóły meczu | |
17.09.23 1. runda klasyf. | vs. Juliusz Bienkiewicz | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
M15 Buschhausen - ceglana | ||||
10.09.23 1. runda klasyf. | vs. Niccolo Ciavarella | 6-4, 4-6, 7-10 | szczegóły meczu | |
M15 Szczawno - ceglana | ||||
28.08.23 2. runda klasyf. | vs. Pietro Orlando Fellin | 3-6, 6-3, 6-10 | szczegóły meczu |