MECZ
02.11.18 | Aljaz Jakob Kaplja | Sebastian Zapata Ramirez | 6-1, 5-7, 6-2 | USA F30 | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
SÅ‚owenia
13.06.97, 26 lat
13.06.97, 26 lat
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Kolumbia
30.10.93, 30 lat
30.10.93, 30 lat
Aljaz Jakob Kaplja vs. Sebastian Zapata Ramirez - Wzajemne mecze
02.11.18 | Aljaz Jakob Kaplja | Sebastian Zapata Ramirez | 6-1, 5-7, 6-2 | szczegóły meczu | USA F30 | ceglana |
Aljaz Jakob Kaplja form & Sebastian Zapata Ramirez form
Aljaz Jakob Kaplja - ostatnie mecze
USA F30 - ceglana | ||||
03.11.18 1. runda klasyf. | vs. Alejandro Hoyos | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
02.11.18 | vs. Sebastian Zapata Ramirez | 6-1, 5-7, 6-2 | szczegóły meczu | |
USA F29 - ceglana | ||||
27.10.18 | vs. Scott Jones | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Portoroz Challenger - twarda | ||||
07.08.18 1. runda | vs. Altug Celikbilek | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
USA F35 - ceglana | ||||
30.10.17 | vs. Jiaqi Duan | 7-5, 6-1 | szczegóły meczu | |
30.10.17 2. runda klasyf. | vs. Gabriel Friedrich | 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
30.10.17 1. runda klasyf. | vs. Matias Destefanis | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
Greece F11 - twarda | ||||
21.11.16 2. runda klasyf. | vs. Ante Bilic | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Greece F10 - twarda | ||||
14.11.16 2. runda klasyf. | vs. August Holmgren | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
14.11.16 1. runda klasyf. | vs. Martin Atanasov | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
Greece F9 - twarda | ||||
09.11.16 1. runda | vs. Maxim Tybar | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Croatia F8 - ceglana | ||||
26.09.16 1. runda klasyf. | vs. Aljaz Fugina | 7-5, 6-4 | szczegóły meczu | |
26.09.16 2. runda klasyf. | vs. Frane Nincevic | 4-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Serbia F8 - ceglana | ||||
20.09.16 1. runda | vs. Maciej Rajski | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Serbia F7 - ceglana | ||||
12.09.16 1. runda klasyf. | vs. Petar Pjevcevic | 5-7, 6-1, 4-6 | szczegóły meczu | |
Serbia F6 - ceglana | ||||
08.09.16 2. runda | vs. Tomislav Jotovski | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
07.09.16 1. runda | vs. Nebojsa Milenkovic | 1-6, 7-60, 6-0 | szczegóły meczu | |
Austria F6 - ceglana | ||||
15.08.16 1. runda klasyf. | vs. Lukas Koncilia | 1-6, 6-75 | szczegóły meczu | |
Portoroz Challenger - twarda | ||||
07.08.16 2. runda klasyf. | vs. Daniel Cox | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
06.08.16 1. runda klasyf. | vs. Mauricio Astorga | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
Austria F4 - ceglana | ||||
25.07.16 2. runda klasyf. | vs. Marcel Waloch | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
25.07.16 1. runda klasyf. | vs. Nazar Khrustalev | 6-4, 7-5 | szczegóły meczu | |
Germany F8 - ceglana | ||||
18.07.16 1. runda klasyf. | vs. Karlo Cubelic | 3-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
Bosnia & - ceglana | ||||
16.05.16 1. runda klasyf. | vs. Aleksa Markovic | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
16.05.16 2. runda klasyf. | vs. Daniel Orlita | 7-62, 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Greece F5 - twarda | ||||
18.04.16 1. runda klasyf. | vs. George Davies | 5-7, 0-6 | szczegóły meczu | |
Greece F4 - twarda | ||||
11.04.16 1. runda klasyf. | vs. Jeremy Efferding | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Croatia F4 - ceglana | ||||
21.03.16 1. runda klasyf. | vs. Marcel Waloch | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
21.03.16 | vs. Matteo De Marinis | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
Croatia F3 - ceglana | ||||
14.03.16 1. runda klasyf. | vs. Luigi Sorrentino | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu |
Sebastian Zapata Ramirez - ostatnie mecze
M25 Oldenzaal - ceglana | ||||
21.08.22 1. runda klasyf. | vs. Luke Tollenaar | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M25 Manacor - twarda | ||||
09.01.22 1. runda klasyf. | vs. Oliver Foran | 5-7, 0-6 | szczegóły meczu | |
M15 Manacor - twarda | ||||
02.01.22 1. runda klasyf. | vs. Alen Moritz Hodzic | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
M15 Huy - ceglana | ||||
22.08.21 1. runda klasyf. | vs. Lautaro Agustin Falabella | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
M15 Alkmaar - ceglana | ||||
23.08.20 1. runda klasyf. | vs. Jesse De Jager | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M15 Santo - twarda | ||||
09.12.19 1. runda klasyf. | vs. Manuel Ramos (DOM) | 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
09.12.19 2. runda klasyf. | vs. Arvid Nordquist | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
M15 Santo - twarda | ||||
01.12.19 1. runda klasyf. | vs. Ivo Cimino | 6-1, 5-7, 2-10 | szczegóły meczu | |
M15 Sarreguemines - dywanowa | ||||
17.11.19 1. runda klasyf. | vs. Justin Eleveld | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
03.11.19 1. runda klasyf. | vs. Koonwar Gupta | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
M25 Tulsa - twarda | ||||
17.06.19 1. runda klasyf. | vs. Simon Freund | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
M25 Wichita - twarda | ||||
10.06.19 1. runda klasyf. | vs. Samuel Beren | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
M15 Champaign - twarda | ||||
03.06.19 1. runda klasyf. | vs. Alexander Knight | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
M15 Kalmar - ceglana | ||||
13.05.19 1. runda klasyf. | vs. Marius Ruzgas | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
M15 Karlskrona - ceglana | ||||
06.05.19 1. runda klasyf. | vs. Arvid Nordquist | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
M25 Bakersfield - twarda | ||||
11.03.19 1. runda klasyf. | vs. Ryan Peniston | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
USA F31 - twarda | ||||
11.11.18 1. runda klasyf. | vs. Taine Bernhard | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
USA F30 - ceglana | ||||
02.11.18 | vs. Aljaz Jakob Kaplja | 1-6, 7-5, 2-6 | szczegóły meczu | |
USA F29 - ceglana | ||||
26.10.18 | vs. Jake Kusmider | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Turkey F29 - ceglana | ||||
22.09.18 1. runda klasyf. | vs. Ivan Zaytsev | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Canada F7 - twarda | ||||
08.09.18 1. runda klasyf. | vs. Alvin Nicholas Tudorica | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Canada F6 - halowa | ||||
01.09.18 1. runda klasyf. | vs. Drew Van Orderlain | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
USA F23 - twarda | ||||
11.08.18 1. runda klasyf. | vs. Juan Alejandro Hernandez | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
USA F20 - twarda | ||||
22.07.18 1. runda klasyf. | vs. Eric Morris | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Canada F3 - twarda | ||||
17.06.18 1. runda klasyf. | vs. Dimitrije Vukovic | 6-74, 3-6 | szczegóły meczu | |
USA F7 - twarda | ||||
12.03.18 1. runda klasyf. | vs. Eric Hadigian | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
USA F2 - twarda | ||||
07.01.18 1. runda klasyf. | vs. Matthew Tsolakyan | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
USA F1 - twarda | ||||
31.12.17 1. runda klasyf. | vs. Sathi Reddy Chirala | 0-6, 6-1, 3-6 | szczegóły meczu | |
Dominican Republic - twarda | ||||
11.12.17 1. runda klasyf. | vs. Sid Donarski | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Dominican Republic - twarda | ||||
04.12.17 1. runda klasyf. | vs. Arturo Dell'Eva | 6-2, 6-72, 2-6 | szczegóły meczu |