MECZ
09.08.17 | 2. runda | Aliaksandr Liaonenka | Markos Kalovelonis | 5-7, 6-1, 7-5 | Belarus F1 | twarda |
STATYSTYKA MECZU
Aliaksandr Liaonenka | Markos Kalovelonis | |
1. podanie % | 73/113 (65%) | 66/112 (59%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 54/73 (74%) | 44/66 (67%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 20/40 (50%) | 26/46 (57%) |
Zdobyte break-ball | 3/11 (27%) | 1/12 (8%) |
Punkty zdobyte przez return | 42/112 (38%) | 39/113 (35%) |
Zdobyte punkty – razem | 116/225 (52%) | 109/225 (48%) |
Double foul | 3 | 2 |
Asy | 6 | 14 |
STATYSTYKA MECZU
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Aliaksandr Liaonenka vs. Markos Kalovelonis - Wzajemne mecze
09.08.17 | 2. runda | Aliaksandr Liaonenka | Markos Kalovelonis | 5-7, 6-1, 7-5 | szczegóły meczu | Belarus F1 | twarda |
15.08.16 | 1. runda | Markos Kalovelonis | Aliaksandr Liaonenka | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | Belarus F2 | twarda |
Aliaksandr Liaonenka form & Markos Kalovelonis form
Aliaksandr Liaonenka - ostatnie mecze
M15 Aktobe - halowa | ||||
13.03.24 1. runda | vs. Guy Den Heijer | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M15 Aktobe - halowa | ||||
06.03.24 1. runda | vs. Erik Arutiunian | 3-6, 7-67, 3-6 | szczegóły meczu | |
M15 Sharm - twarda | ||||
14.02.24 1. runda | vs. Rei Sakamoto | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
M15 Sharm - twarda | ||||
07.02.24 1. runda | vs. Gabriele Bosio | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
M15 Sharm - twarda | ||||
04.02.24 Finał | vs. Marek Gengel | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
03.02.24 Półfinał | vs. Martyn Pawelski | 6-4, 7-64 | szczegóły meczu | |
02.02.24 Ćwierćfinał | vs. Jasza Szajrych | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
01.02.24 2. runda | vs. Erik Arutiunian | 6-3, 7-5 | szczegóły meczu | |
31.01.24 1. runda | vs. Alexander Zgirovsky | 6-2, 5-7, 6-2 | szczegóły meczu | |
M25 Telavi - ceglana | ||||
16.10.23 2. runda klasyf. | vs. Vlad Andrei Dumitru | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
M25 Telavi - ceglana | ||||
11.10.23 1. runda | vs. Sebastian Sorger | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Zhangjiagang Challenger - twarda | ||||
27.08.23 1. runda klasyf. | vs. Yan Bai | 5-7, 0-6 | szczegóły meczu | |
Zhuhai Challenger - twarda | ||||
24.08.23 Ćwierćfinał | vs. Arthur Weber | 4-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
23.08.23 2. runda | vs. Colin Sinclair | 7-64, 6-3 | szczegóły meczu | |
22.08.23 1. runda | vs. Luke Saville | 7-65, 6-3 | szczegóły meczu | |
20.08.23 Klasyf. | vs. Ray Ho | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
M25 Yinchuan - twarda | ||||
17.08.23 2. runda | vs. Yan Bai | 6-715, 4-6 | szczegóły meczu | |
15.08.23 1. runda | vs. Woobin Shin | 6-4, 4-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
M25 Astana - twarda | ||||
01.08.23 Klasyf. | vs. Aleksei Mokrov | 7-5, 0-6, 3-10 | szczegóły meczu | |
31.07.23 1. runda klasyf. | vs. Semen Voronin | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
Astana Challenger - twarda | ||||
24.07.23 Klasyf. | vs. Karan Singh | 3-6, 6-72 | szczegóły meczu | |
23.07.23 1. runda klasyf. | vs. Aleksei Mokrov | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
M15 Shanghai - twarda | ||||
13.07.23 2. runda | vs. Wishaya Trongcharoenchaikul | - | szczegóły meczu | |
12.07.23 1. runda | vs. Jordan Chiu | 7-68, 4-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
M15 Tianjin - twarda | ||||
06.07.23 2. runda | vs. Daniil Ostapenkov | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
04.07.23 1. runda | vs. Hanwen Li | 7-64, 7-5 | szczegóły meczu | |
M15 Kursumlijska - ceglana | ||||
15.06.23 1. runda | vs. Leonardo Aboian | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
13.06.23 Klasyf. | vs. Pavel Verbin | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
12.06.23 2. runda klasyf. | vs. Petar Teodorovic | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
M25 Kursumlijska - ceglana | ||||
06.06.23 Klasyf. | vs. Bautista Vilicich | 6-4, 3-6, 9-11 | szczegóły meczu |
Markos Kalovelonis - ostatnie mecze
Maspalomas Challenger - ceglana | ||||
26.11.23 1. runda klasyf. | vs. Imanol Lopez Morillo | 4-6, 7-65, 3-6 | szczegóły meczu | |
M25 Heraklion - twarda | ||||
09.11.23 2. runda | vs. Francesco Forti | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
08.11.23 1. runda | vs. Christos Antonopoulos | 6-2, 7-66 | szczegóły meczu | |
Shenzhen 2 - twarda | ||||
15.10.23 1. runda klasyf. | vs. Ye Cong Mo | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Guangzhou Challenger - twarda | ||||
10.09.23 1. runda klasyf. | vs. Bang Shuo Yin | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Shanghai Challenger - twarda | ||||
03.09.23 1. runda klasyf. | vs. Hanwen Li | 6-3, 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Zhangjiagang Challenger - twarda | ||||
27.08.23 1. runda klasyf. | vs. Colin Sinclair | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Zhuhai Challenger - twarda | ||||
21.08.23 Klasyf. | vs. Shuichi Sekiguchi | 6-71, 6-2, 4-6 | szczegóły meczu | |
20.08.23 1. runda klasyf. | vs. Cheng-Peng Hsieh | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
M25 Jakarta - twarda | ||||
15.08.23 1. runda | vs. S D Prajwal Dev | 6-75, 3-6 | szczegóły meczu | |
M25 Jakarta - twarda | ||||
09.08.23 1. runda | vs. Mitsuki Wei Kang Leong | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
M25 Nakhon - twarda | ||||
14.06.23 1. runda | vs. Finn Reynolds | 3-6, 6-4, 3-6 | szczegóły meczu | |
M25 Jakarta - twarda | ||||
08.06.23 2. runda | vs. Digvijaypratap Singh | 3-6, 6-3, 3-6 | szczegóły meczu | |
07.06.23 1. runda | vs. Eric Padgham | 7-63, 7-64 | szczegóły meczu | |
M25 Jakarta - twarda | ||||
01.06.23 2. runda | vs. Hiroki Moriya | 6-71, 2-6 | szczegóły meczu | |
31.05.23 1. runda | vs. Eric Padgham | 7-62, 6-75, 6-3 | szczegóły meczu | |
M15 Alaminos - ceglana | ||||
09.05.23 1. runda | vs. Vlad Andrei Dancu | 3-6, 6-1, 6-75 | szczegóły meczu | |
M15 Heraklion - twarda | ||||
16.03.23 2. runda | vs. Andrea Picchione | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
15.03.23 1. runda | vs. Jonathan Baron | 6-4, 5-7, 6-2 | szczegóły meczu | |
Shymkent 2 - ceglana | ||||
15.05.22 1. runda klasyf. | vs. Eric Vanshelboim | 0-3, - Markos Kalovelonis - krecz | szczegóły meczu | |
Oeiras 2 - ceglana | ||||
03.04.22 1. runda klasyf. | vs. Alex Rybakov | 4-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
Bengalaru 2 - twarda | ||||
17.02.22 2. runda | vs. Johan Nikles | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
15.02.22 1. runda | vs. Chun Hsin Tseng | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
14.02.22 Klasyf. | vs. N.Sriram Balaji | 6-4, 4-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
13.02.22 1. runda klasyf. | vs. Jaroslav Pospisil | 6-4, 3-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
M25 Sharm - twarda | ||||
01.02.22 Klasyf. | vs. Kunal Anand | 6-0, 3-6, 10-3 | szczegóły meczu | |
31.01.22 2. runda klasyf. | vs. Michael Bassem Sobhy | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
M25 Cairo - ceglana | ||||
26.01.22 1. runda | vs. Pol Martin Tiffon | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M25 Nur - halowa | ||||
27.10.21 1. runda | vs. Denis Yevseyev | 6-73, 2-6 | szczegóły meczu | |
M25 Nur - halowa | ||||
20.10.21 1. runda | vs. Dostanbek Tashbulatov | 6-3, 3-6, 4-6 | szczegóły meczu |