MECZ
08.07.17 | Półfinał | Alexis Gautier | Raphael Baltensperger | 6-4, 6-1 | Germany F6 | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Alexis Gautier | Raphael Baltensperger | |
1. podanie % | 35/57 (61%) | 24/53 (45%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 26/35 (74%) | 16/24 (67%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 11/22 (50%) | 10/29 (34%) |
Zdobyte break-ball | 4/8 (50%) | 1/3 (33%) |
Punkty zdobyte przez return | 27/53 (51%) | 20/57 (35%) |
Zdobyte punkty – razem | 64/110 (58%) | 46/110 (42%) |
Double foul | 3 | 2 |
Asy | 1 | 1 |
STATYSTYKA MECZU
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Alexis Gautier vs. Raphael Baltensperger - Wzajemne mecze
08.07.17 | Półfinał | Alexis Gautier | Raphael Baltensperger | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | Germany F6 | ceglana |
03.05.17 | 1. runda | Raphael Baltensperger | Alexis Gautier | 3-6, 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | Israel F5 | twarda |
Alexis Gautier form & Raphael Baltensperger form
Alexis Gautier - ostatnie mecze
M25 Saint - halowa | ||||
26.03.24 1. runda | vs. Pierre Delage | 7-64, 6-3 | szczegóły meczu | |
M25 Toulouse - halowa | ||||
22.03.24 Ćwierćfinał | vs. Antoine Escoffier | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
21.03.24 2. runda | vs. Nikolay Vylegzhanin | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
20.03.24 1. runda | vs. Matej Vocel | 6-2, 7-65 | szczegóły meczu | |
M25 Creteil - halowa | ||||
17.03.24 Finał | vs. Alexey Vatutin | 6-1, 4-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
16.03.24 Półfinał | vs. Nikolay Vylegzhanin | 6-4, 7-65 | szczegóły meczu | |
15.03.24 Ćwierćfinał | vs. Maxime Janvier | 6-3, 7-64 | szczegóły meczu | |
14.03.24 2. runda | vs. Alexandre Aubriot | 1-6, 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
12.03.24 1. runda | vs. Leo Deflandre | 3-6, 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
Lille Challenger - halowa | ||||
25.02.24 1. runda klasyf. | vs. Manuel Guinard | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Pau Challenger - halowa | ||||
18.02.24 1. runda klasyf. | vs. Robert Strombachs | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Cherbourg Challenger - halowa | ||||
13.02.24 1. runda | vs. Mark Lajal | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
12.02.24 Klasyf. | vs. Buvaysar Gadamauri | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
11.02.24 1. runda klasyf. | vs. Joffrey De Schepper | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
M25 Sunderland - halowa | ||||
16.01.24 1. runda | vs. Ryan James Storrie | 3-6, 6-718 | szczegóły meczu | |
Oeiras 2 - halowa | ||||
08.01.24 Klasyf. | vs. Michael Vrbensky | 3-6, 7-5, 6-74 | szczegóły meczu | |
07.01.24 1. runda klasyf. | vs. Guy Den Ouden | 6-4, 6-72, 6-3 | szczegóły meczu | |
M25 Esch/Alzette - halowa | ||||
04.01.24 2. runda | vs. Ryan James Storrie | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
02.01.24 1. runda | vs. Raphael Calzi | 6-4, 7-5 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
15.12.23 2. runda | vs. Michael Zhu | 6-78, 6-2, 3-6 | szczegóły meczu | |
13.12.23 1. runda | vs. Etienne Donnet | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
M25 Monastir - twarda | ||||
03.12.23 Finał | vs. Bogdan Bobrov | 6-2, 4-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
02.12.23 Półfinał | vs. Julian Ocleppo | 6-3, 7-63 | szczegóły meczu | |
01.12.23 Ćwierćfinał | vs. Oscar Otte | 2-1, Oscar Otte - krecz | szczegóły meczu | |
30.11.23 2. runda | vs. Adit Sinha | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
29.11.23 1. runda | vs. Siim Troost | 1-6, 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
M25 Monastir - twarda | ||||
22.11.23 1. runda | vs. John Sperle | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Danderyd Challenger - halowa | ||||
13.11.23 Klasyf. | vs. Alibek Kachmazov | 6-4, 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
12.11.23 1. runda klasyf. | vs. Ludvig Fredrik Hede | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
M25+H Mulhouse - halowa | ||||
02.11.23 2. runda | vs. Jonas Forejtek | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu |
Raphael Baltensperger - ostatnie mecze
M25 Sion - ceglana | ||||
27.08.23 1. runda klasyf. | vs. Edouard Aubert | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
M25 Klosters - ceglana | ||||
06.07.23 2. runda | vs. Toby Alex Kodat | 6-3, 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
04.07.23 1. runda | vs. Nicolas Kobelt | 5-7, 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
03.07.23 Klasyf. | vs. Niklas Koch | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
02.07.23 1. runda klasyf. | vs. Maurus Malgiaritta | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
M25 Klosters - ceglana | ||||
20.06.21 1. runda klasyf. | vs. Patrick Zahraj | 0-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
M15 Genova - ceglana | ||||
15.06.21 1. runda klasyf. | vs. Kirill Kivattsev | 6-72, 6-74 | szczegóły meczu | |
M15 Poitiers - halowa | ||||
15.03.21 Klasyf. | vs. Cyril Vandermeersch | 4-6, 7-5, 8-10 | szczegóły meczu | |
14.03.21 1. runda klasyf. | vs. Lukas Hellum Lilleengen | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
M25 Trimbach - dywanowa | ||||
09.03.21 1. runda | vs. Quentin Folliot | 6-73, 6-3, 4-6 | szczegóły meczu | |
M15 Grenoble - halowa | ||||
10.02.21 1. runda | vs. Kyrian Jacquet | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
08.02.21 Klasyf. | vs. Hugo Pontico | 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | |
07.02.21 1. runda klasyf. | vs. Lukas Hellum Lilleengen | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
M15 Quinta - twarda | ||||
04.11.20 1. runda | vs. Arthur Fery | 2-6, 1-1, - Raphael Baltensperger - krecz | szczegóły meczu | |
03.11.20 Klasyf. | vs. Daniel Little | 7-63, 6-2 | szczegóły meczu | |
02.11.20 1. runda klasyf. | vs. Moritz Poswiat | 7-63, 6-0 | szczegóły meczu | |
02.11.20 2. runda klasyf. | vs. Adan Freire Da Silva | 7-5, 6-4 | szczegóły meczu | |
M25 Vale - twarda | ||||
28.10.20 1. runda | vs. Gastao Elias | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
27.10.20 Klasyf. | vs. Mariano Kestelboim | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
26.10.20 2. runda klasyf. | vs. Ying Hou | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
25.10.20 1. runda klasyf. | vs. Tennyson Whiting | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
M15 Forbach - dywanowa | ||||
30.09.20 1. runda | vs. Igor Sijsling | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
28.09.20 1. runda klasyf. | vs. Igor Solomatin | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
28.09.20 Klasyf. | vs. Patrik Hartmeier | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
M25 Klosters - ceglana | ||||
16.09.20 1. runda | vs. Dominic Stricker | 1-6, 7-5, 6-75 | szczegóły meczu | |
15.09.20 Klasyf. | vs. Gian Luca Tanner | 7-63, 6-2 | szczegóły meczu | |
M15 Caslano - ceglana | ||||
31.08.20 1. runda klasyf. | vs. Davide Galoppini | 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
All Lower - ceglana | ||||
05.07.20 1. runda | vs. Johan Nikles | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
03.07.20 1. runda | vs. Yannik Steinegger | 6-4, 2-6, 6-2 | szczegóły meczu | |
01.07.20 1. runda | vs. Gian Gruenig | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu |