Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Białoruś
18.05.00, 23 lat
18.05.00, 23 lat
Alexis Canter vs. Zhan Skindzer - Wzajemne mecze
07.08.17 | Klasyf. | Alexis Canter | Zhan Skindzer | 7-5, 6-1 | szczegóły meczu | Belarus F1 | twarda |
Alexis Canter form & Zhan Skindzer form
Alexis Canter - ostatnie mecze
M25 Trimbach - dywanowa | ||||
13.03.24 1. runda | vs. Daniil Glinka | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
12.03.24 Klasyf. | vs. Carlo Alberto Fossati | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
11.03.24 1. runda klasyf. | vs. Thomas Mathys | 6-2, 7-5 | szczegóły meczu | |
M15 Poitiers - halowa | ||||
03.03.24 1. runda klasyf. | vs. Oscar Lacides | 2-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
M15 Lannion - halowa | ||||
27.02.24 1. runda | vs. Oliver Ojakaar | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
26.02.24 Klasyf. | vs. Philippe Renard | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
25.02.24 1. runda klasyf. | vs. Victor Clairacq | 6-2, 3-6, 10-7 | szczegóły meczu | |
Nottingham Challenger - halowa | ||||
04.02.24 1. runda klasyf. | vs. Filip Peliwo | 6-72, 4-6 | szczegóły meczu | |
M25 Sunderland - halowa | ||||
15.01.24 Klasyf. | vs. Michael Shaw | 7-64, 5-7, 6-10 | szczegóły meczu | |
14.01.24 1. runda klasyf. | vs. Freddie Ridout | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
M15 Ceuta - twarda | ||||
12.12.23 1. runda | vs. John Echeverria | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M15 Zahra - twarda | ||||
30.11.23 2. runda | vs. Elgin Khoeblal | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
29.11.23 1. runda | vs. Rik Muller | 6-2, 4-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
M15 Al - twarda | ||||
01.11.23 1. runda | vs. Volodymyr Iakubenko | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
M15 Al - twarda | ||||
24.10.23 1. runda | vs. Samuel Puskar | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
M25 Edgbaston - halowa | ||||
17.10.23 1. runda | vs. Aidan Mchugh | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
M15 Budapest - twarda | ||||
03.09.23 1. runda klasyf. | vs. David Bakonyi | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
M15 Budapest - twarda | ||||
28.08.23 Klasyf. | vs. Ryan James Storrie | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
27.08.23 1. runda klasyf. | vs. Achilles Belkovics | 7-5, 7-5 | szczegóły meczu | |
M25 Aldershot - twarda | ||||
16.08.23 1. runda | vs. Ewen Lumsden | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
14.08.23 Klasyf. | vs. Ewan Moore | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
13.08.23 1. runda klasyf. | vs. Nicholas Jovanovski | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
M25 Roehampton - twarda | ||||
06.08.23 1. runda klasyf. | vs. Ewen Lumsden | 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
M25 Roehampton - twarda | ||||
30.07.23 1. runda klasyf. | vs. Finn Murgett | 7-5, 3-6, 5-10 | szczegóły meczu | |
M25 Roehampton - trawiasta | ||||
17.07.23 Klasyf. | vs. Ronald Hohmann | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
16.07.23 1. runda klasyf. | vs. Max Cunat | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
M25 Nottingham - trawiasta | ||||
12.07.23 1. runda | vs. Emile Hudd | 0-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
10.07.23 Klasyf. | vs. Toby Martin | 6-77, 6-2, 10-2 | szczegóły meczu | |
09.07.23 1. runda klasyf. | vs. David Quayle | 6-4, 7-5 | szczegóły meczu | |
M25 Nottingham - twarda | ||||
04.05.23 2. runda | vs. Jules Marie | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu |
Zhan Skindzer - ostatnie mecze
All Lower - ceglana | ||||
14.06.20 1. runda | vs. Tsimafei Basalyha | 5-7, 4-6 | szczegóły meczu | |
M15 Chornomorsk - ceglana | ||||
23.09.19 2. runda klasyf. | vs. Egor Baklanov | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
22.09.19 1. runda klasyf. | vs. Ivan Britikov | 7-5, 6-4 | szczegóły meczu | |
M15 Minsk - twarda | ||||
19.08.19 1. runda klasyf. | vs. Daniil Kakhniuk | 6-74, 4-6 | szczegóły meczu | |
Egypt F26 - twarda | ||||
05.11.18 Klasyf. | vs. Bart Van Den Berg | 4-6, 7-65, 2-6 | szczegóły meczu | |
04.11.18 2. runda klasyf. | vs. Daniel Alonte | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
03.11.18 1. runda klasyf. | vs. Leonardo Catani | 7-5, 6-4 | szczegóły meczu | |
Egypt F25 - twarda | ||||
28.10.18 2. runda klasyf. | vs. Vladyslav Gorodynskyi | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
27.10.18 1. runda klasyf. | vs. Robert Ziganshin | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
Kazakhstan F8 - ceglana | ||||
23.09.18 2. runda klasyf. | vs. Artur Kulibaba | 6-0, 1-6, 7-66 | szczegóły meczu | |
23.09.18 Klasyf. | vs. Boris Butulija | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
22.09.18 1. runda klasyf. | vs. Kudratilla Shonigmatov | 6-0, 6-3 | szczegóły meczu | |
Kazakhstan F7 - ceglana | ||||
16.09.18 2. runda klasyf. | vs. Flemming Peters | 2-6, 6-77 | szczegóły meczu | |
15.09.18 1. runda klasyf. | vs. David Bagrinovskiy | 7-5, 7-5 | szczegóły meczu | |
Belarus F3 - twarda | ||||
19.08.18 1. runda klasyf. | vs. George Tsivadze | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Belarus F2 - twarda | ||||
11.08.18 1. runda klasyf. | vs. Yan Bondarevskiy | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Belarus F1 - twarda | ||||
07.08.18 1. runda | vs. Roman Khassanov | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Belarus F1 - twarda | ||||
07.08.17 1. runda klasyf. | vs. Tsimafei Basalyha | 6-1, 4-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
07.08.17 Klasyf. | vs. Alexis Canter | 5-7, 1-6 | szczegóły meczu | |
Belarus F3 - twarda | ||||
22.08.16 1. runda klasyf. | vs. Aleksei Khomich | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
22.08.16 Klasyf. | vs. Aleksandr Malyshev | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Belarus F4 - halowa | ||||
19.10.15 1. runda klasyf. | vs. Alexander Ovcharov | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Belarus F3 - halowa | ||||
12.10.15 1. runda klasyf. | vs. Martin Borisiouk | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu |