MECZ
20.11.19 | 1. runda | Alexey Zakharov | Mauro De Maio | 6-4, 6-0 | M15 Sharm | twarda |
STATYSTYKA MECZU
Alexey Zakharov | Mauro De Maio | |
1. podanie % | 24/37 (65%) | 33/50 (66%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 21/24 (88%) | 19/33 (58%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 11/13 (85%) | 6/17 (35%) |
Punkty zdobyte przez return | 25/50 (50%) | 5/37 (14%) |
Zdobyte punkty – razem | 57/87 (66%) | 30/87 (34%) |
Double foul | 1 | 2 |
Asy | 7 | 0 |
STATYSTYKA MECZU
1 | ||
Alexey Zakharov | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
1-0 | Mauro De Maio | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Alexey Zakharov | 2-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
2-1 | Mauro De Maio | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Alexey Zakharov | 3-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
3-2 | Mauro De Maio | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Alexey Zakharov | 4-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP] | ||
4-3 | Mauro De Maio | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Alexey Zakharov | 5-3 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP] | ||
5-4 | Mauro De Maio | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
6-4 |
2 | ||
Alexey Zakharov | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
1-0 | Mauro De Maio | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Alexey Zakharov | 2-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
3-0 | Mauro De Maio | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Alexey Zakharov | 4-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
5-0 | Mauro De Maio | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
6-0 |
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Włochy
06.11.01, 22 lat
06.11.01, 22 lat
Alexey Zakharov vs. Mauro De Maio - Wzajemne mecze
20.11.19 | 1. runda | Alexey Zakharov | Mauro De Maio | 6-4, 6-0 | szczegóły meczu | M15 Sharm | twarda |
Alexey Zakharov form & Mauro De Maio form
Alexey Zakharov - ostatnie mecze
New Delhi - twarda | ||||
26.02.24 Klasyf. | vs. Samuel Vincent Ruggeri | 2-5, - Alexey Zakharov - krecz | szczegóły meczu | |
25.02.24 1. runda klasyf. | vs. Rio Noguchi | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
Pune Challenger - twarda | ||||
23.02.24 Ćwierćfinał | vs. Duje Ajdukovic | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
22.02.24 2. runda | vs. Ramkumar Ramanathan | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
20.02.24 1. runda | vs. Oliver Crawford | 7-64, 6-3 | szczegóły meczu | |
19.02.24 Klasyf. | vs. Yunseong Chung | 6-3, 5-7, 6-4 | szczegóły meczu | |
18.02.24 1. runda klasyf. | vs. Moez Echargui | 5-7, 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
Bengaluru Challenger - twarda | ||||
14.02.24 2. runda | vs. Seong Chan Hong | 4-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
13.02.24 1. runda | vs. Samuel Vincent Ruggeri | 6-2, 7-5 | szczegóły meczu | |
12.02.24 Klasyf. | vs. Vadym Ursu | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
11.02.24 1. runda klasyf. | vs. Jakob Schnaitter | 7-5, 2-6, 6-1 | szczegóły meczu | |
Chennai Challenger - twarda | ||||
06.02.24 1. runda | vs. Enrico Dalla Valle | 6-3, 6-72, 4-6 | szczegóły meczu | |
05.02.24 Klasyf. | vs. Yurii Dzhavakian | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
04.02.24 1. runda klasyf. | vs. Constantin Bittoun Kouzmine | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
M25 Chennai - twarda | ||||
26.01.24 Ćwierćfinał | vs. Mukund Sasikumar | 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
25.01.24 2. runda | vs. Orel Kimhi | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
24.01.24 1. runda | vs. Vishnu Vardhan | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
M25 Doha - twarda | ||||
17.01.24 2. runda | vs. Khumoun Sultanov | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
16.01.24 1. runda | vs. Mirza Basic | 7-62, 6-3 | szczegóły meczu | |
M15 Doha - twarda | ||||
12.01.24 Ćwierćfinał | vs. Viacheslav Bielinskyi | 7-69, 3-6, 6-77 | szczegóły meczu | |
11.01.24 2. runda | vs. Yi Zhou | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
10.01.24 1. runda | vs. Sandro Kopp | 6-1, 7-5 | szczegóły meczu | |
M15 Kuala - twarda | ||||
03.12.23 Finał | vs. Yeongseok Jeong | 6-1, 6-76, 4-6 | szczegóły meczu | |
02.12.23 Półfinał | vs. Yuta Kawahashi | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
01.12.23 Ćwierćfinał | vs. Tanguy Genier | 6-1, 7-66 | szczegóły meczu | |
30.11.23 2. runda | vs. Corban Crowther | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
29.11.23 1. runda | vs. Qian Sun | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
M15 Ipoh - twarda | ||||
26.11.23 Finał | vs. Takuya Kumasaka | 6-0, 6-3 | szczegóły meczu | |
25.11.23 Półfinał | vs. Ryota Tanuma | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
24.11.23 Ćwierćfinał | vs. Duckhee Lee | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu |
Mauro De Maio - ostatnie mecze
M25 Opatija - ceglana | ||||
24.03.22 2. runda | vs. Michael Vrbensky | 3-6, 6-2, 4-6 | szczegóły meczu | |
23.03.22 1. runda | vs. Emilien Voisin | 6-0, 3-6, 6-2 | szczegóły meczu | |
22.03.22 Klasyf. | vs. Leo Raquillet | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
21.03.22 2. runda klasyf. | vs. Marsel Znuderl | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
20.03.22 1. runda klasyf. | vs. George Gregoriou | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
25.02.22 Ćwierćfinał | vs. Oleksandr Ovcharenko | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
24.02.22 2. runda | vs. Christoph Negritu | 0-6, 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
23.02.22 1. runda | vs. Yaojie Zeng | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
21.02.22 2. runda klasyf. | vs. Oskar Antinheimo | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
21.02.22 Klasyf. | vs. Nicolas Tepmahc | 7-63, 6-3 | szczegóły meczu | |
20.02.22 1. runda klasyf. | vs. Vesa Ahti | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
17.02.22 2. runda | vs. Imanol Lopez Morillo | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
16.02.22 1. runda | vs. Arnaud Bovy | 7-63, 6-4 | szczegóły meczu | |
14.02.22 2. runda klasyf. | vs. Ryuki Matsuda | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
14.02.22 Klasyf. | vs. Kristjan Tamm | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
13.02.22 1. runda klasyf. | vs. Zhuyuan Li | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
07.02.22 2. runda klasyf. | vs. Guillaume Dermiens | 7-5, 6-0 | szczegóły meczu | |
07.02.22 Klasyf. | vs. Sebastian Gima | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
06.02.22 1. runda klasyf. | vs. Preston Connor | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
M15 Cairo - ceglana | ||||
27.07.21 Klasyf. | vs. Daisuke Sumizawa | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
26.07.21 2. runda klasyf. | vs. Adham Gaber | 1-6, 7-5, 11-9 | szczegóły meczu | |
25.07.21 1. runda klasyf. | vs. Felipe Derdoy | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
M15 L'Aquila - ceglana | ||||
11.07.21 1. runda klasyf. | vs. Antonio Caruso | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
28.06.21 2. runda klasyf. | vs. Ji Hoon Son | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
27.06.21 1. runda klasyf. | vs. Victor Krustev | 6-2, 5-7, 10-6 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
21.06.21 Klasyf. | vs. Aidan Mayo | 2-6, 6-74 | szczegóły meczu | |
21.06.21 2. runda klasyf. | vs. Julian Cash | 2-6, 6-0, 10-8 | szczegóły meczu | |
20.06.21 1. runda klasyf. | vs. Kousuke Ogura | 7-65, 7-5 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
04.06.21 Ćwierćfinał | vs. Ajeet Rai | 3-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
03.06.21 2. runda | vs. Siddhant Banthia | 6-2, 2-0, Siddhant Banthia - krecz | szczegóły meczu |