MECZ
11.07.17 | 1. runda | Alexey Vatutin | Rrezart Cungu | 6-0, 6-4 | Germany F7 | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Alexey Vatutin | Rrezart Cungu | |
1. podanie % | 33/43 (77%) | 18/48 (38%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 27/33 (82%) | 11/18 (61%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 6/10 (60%) | 14/30 (47%) |
Zdobyte break-ball | 4/5 (80%) | 0/1 (0%) |
Punkty zdobyte przez return | 23/48 (48%) | 10/43 (23%) |
Zdobyte punkty – razem | 56/91 (62%) | 35/91 (38%) |
Double foul | 0 | 5 |
Asy | 0 | 4 |
STATYSTYKA MECZU
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Alexey Vatutin vs. Rrezart Cungu - Wzajemne mecze
11.07.17 | 1. runda | Alexey Vatutin | Rrezart Cungu | 6-0, 6-4 | szczegóły meczu | Germany F7 | ceglana |
Alexey Vatutin form & Rrezart Cungu form
Alexey Vatutin - ostatnie mecze
M25 Saint - halowa | ||||
28.03.24 2. runda | vs. Raphael Collignon | 6-4, 4-6, 6-71 | szczegóły meczu | |
27.03.24 1. runda | vs. Alec Beckley | 6-3, 7-5 | szczegóły meczu | |
M25 Toulouse - halowa | ||||
21.03.24 2. runda | vs. Gauthier Onclin | 3-6, 6-4, 2-6 | szczegóły meczu | |
20.03.24 1. runda | vs. Fajing Sun | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
M25 Creteil - halowa | ||||
17.03.24 Finał | vs. Alexis Gautier | 1-6, 6-4, 4-6 | szczegóły meczu | |
16.03.24 Półfinał | vs. Fajing Sun | 7-5, 6-4 | szczegóły meczu | |
15.03.24 Ćwierćfinał | vs. Gauthier Onclin | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
14.03.24 2. runda | vs. Arthur Bouquier | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
13.03.24 1. runda | vs. Hugo Pierre | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
M15 Poitiers - halowa | ||||
06.03.24 1. runda | vs. Cyril Vandermeersch | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
M25 Trento - halowa | ||||
22.02.24 2. runda | vs. Daniil Glinka | 6-3, 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
20.02.24 1. runda | vs. Remy Bertola | 6-4, 6-73, 6-4 | szczegóły meczu | |
Cherbourg Challenger - halowa | ||||
11.02.24 1. runda klasyf. | vs. Hazem Naow | 5-7, 1-6 | szczegóły meczu | |
M15 Grenoble - halowa | ||||
07.02.24 1. runda | vs. Andrea Guerrieri | 1-6, 7-62, 1-4, - Alexey Vatutin - krecz | szczegóły meczu | |
M15+H Bagnoles - ceglana | ||||
28.01.24 Finał | vs. Andrea Picchione | 7-5, 2-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
27.01.24 Półfinał | vs. Corentin Denolly | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
26.01.24 Ćwierćfinał | vs. Gergely Madarasz | 6-0, 6-3 | szczegóły meczu | |
25.01.24 2. runda | vs. Valerio Perruzza | 6-3, 7-63 | szczegóły meczu | |
23.01.24 1. runda | vs. Matt Ponchet | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
Tenerife 1 - twarda | ||||
14.01.24 1. runda klasyf. | vs. Guy Den Ouden | 0-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
M25 Esch/Alzette - halowa | ||||
02.01.24 1. runda | vs. Jacob Fearnley | 6-3, 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
12.12.23 1. runda | vs. Niels Visker | 5-7, 5-7 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
06.12.23 1. runda | vs. Mark Wallner | 3-6, 7-66, 1-6 | szczegóły meczu | |
Maia Challenger - ceglana | ||||
28.11.23 1. runda | vs. Andrea Vavassori | 1-6, 6-76 | szczegóły meczu | |
27.11.23 Klasyf. | vs. Max Alcala Gurri | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
26.11.23 1. runda klasyf. | vs. Guilherme Valdoleiros | 6-4, 6-0 | szczegóły meczu | |
M25 Vale - twarda | ||||
23.11.23 2. runda | vs. Leopold Zima | 3-6, 6-4, 4-6 | szczegóły meczu | |
22.11.23 1. runda | vs. Loic Namigandet Tenguere | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
M25 Sarreguemines - dywanowa | ||||
29.10.23 Finał | vs. Tom Paris | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
28.10.23 Półfinał | vs. Tim Handel | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu |
Rrezart Cungu - ostatnie mecze
Banja Luka - ceglana | ||||
07.08.23 1. runda klasyf. | vs. Miljan Zekic | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
M15 Novi - ceglana | ||||
01.08.23 1. runda | vs. Luka Pavlovic | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M15 Novi - ceglana | ||||
27.07.23 2. runda | vs. Bautista Vilicich | 5-7, 7-5, 2-6 | szczegóły meczu | |
26.07.23 1. runda | vs. Louis Tessa | 7-68, 6-4 | szczegóły meczu | |
M15 Belgrade - ceglana | ||||
29.06.23 2. runda | vs. Marat Sharipov (RUS) | 6-74, 3-6 | szczegóły meczu | |
28.06.23 1. runda | vs. Vlad Cristian Breazu | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
M15 Kursumlijska - ceglana | ||||
21.06.23 1. runda | vs. Luka Pavlovic | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
M15 Kursumlijska - ceglana | ||||
17.06.23 2. runda | vs. Petr Bar Biryukov | 6-74, 6-74 | szczegóły meczu | |
15.06.23 1. runda | vs. Alexander Zgirovsky | 6-2, 4-6, 7-61 | szczegóły meczu | |
M25 Kursumlijska - ceglana | ||||
07.06.23 1. runda | vs. Dmitry Popko | 4-6, 6-4, 4-6 | szczegóły meczu | |
M15 Kursumlijska - ceglana | ||||
01.06.23 2. runda | vs. Kristijan Juhas | 1-6, 6-4, 5-7 | szczegóły meczu | |
31.05.23 1. runda | vs. Erik Arutiunian | 3-6, 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
M25 Kursumlijska - ceglana | ||||
18.05.23 2. runda | vs. Mark Lajal | 6-4, 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
17.05.23 1. runda | vs. Guy Den Ouden | 6-2, 7-63 | szczegóły meczu | |
M25 Kursumlijska - ceglana | ||||
11.05.23 2. runda | vs. Andrey Chepelev | 6-4, 6-75, 2-6 | szczegóły meczu | |
10.05.23 1. runda | vs. Chukang Wang | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
M15 Kursumlijska - ceglana | ||||
03.05.23 1. runda | vs. Petr Nesterov | 0-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
M15 Telde - ceglana | ||||
18.04.23 1. runda | vs. Darwin Blanch | 0-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
M15 Telde - ceglana | ||||
13.04.23 2. runda | vs. Diego Barreto Sanchez | 6-3, 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
12.04.23 1. runda | vs. Vicente Oliver Moratalla | 1-6, 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
M25 Reus - ceglana | ||||
06.04.23 2. runda | vs. Imanol Lopez Morillo | 6-4, 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
04.04.23 1. runda | vs. Lukas Neumayer | 6-3, 7-68 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
17.03.23 2. runda | vs. Arthur Gea | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
14.03.23 1. runda | vs. Marko Topo | 1-6, 7-5, 6-3 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
11.03.23 Półfinał | vs. Yanaki Milev | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
10.03.23 Ćwierćfinał | vs. Arthur Gea | 7-5, 7-5 | szczegóły meczu | |
09.03.23 2. runda | vs. Maik Steiner | 6-0, 4-6, 6-2 | szczegóły meczu | |
08.03.23 1. runda | vs. Gabriel Donev | 6-3, 7-5 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
03.03.23 Ćwierćfinał | vs. Eric Vanshelboim | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
02.03.23 2. runda | vs. Dragos Nicolae Madaras | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu |