MECZ
31.07.20 | 1. runda | Alexey Vatutin | Louis Wessels | 6-2, 6-3 | All Lower | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
1 | ||
Alexey Vatutin | 0-0 | |
0-0, 30-0, 40-0 | ||
1-0 | Louis Wessels | |
0-0 | ||
Alexey Vatutin | 1-1 | |
0-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
2-1 | Louis Wessels | |
0-0, 15-0, 30-15, 30-30, A-40[BP] | ||
Alexey Vatutin | 2-2 | |
0-0, 15-15, 30-15, 40-30 | ||
3-2 | Louis Wessels | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-15[BP] | ||
Alexey Vatutin | 4-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15 | ||
5-2 | Louis Wessels | |
0-0, 15-15, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
6-2 |
2 | ||
Alexey Vatutin | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
1-0 | Louis Wessels | |
0-0 | ||
Alexey Vatutin | 1-1 | |
0-0, 30-0 | ||
2-1 | Louis Wessels | |
0-0, 15-0, 15-15 | ||
Alexey Vatutin | 2-2 | |
0-0, 15-0, 30-15 | ||
3-2 | Louis Wessels | |
0-0, 15-15, 30-30, 40-30[BP], A-40[BP] | ||
Alexey Vatutin | 4-2 | |
0-0, 0-30, 15-40[BP] | ||
4-3 | Louis Wessels | |
0-0, 15-15, 30-15, 40-30[BP], 40-40 | ||
Alexey Vatutin | 5-3 | |
0-0, 30-0, 40-0 | ||
6-3 |
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Alexey Vatutin vs. Louis Wessels - Wzajemne mecze
31.07.20 | 1. runda | Alexey Vatutin | Louis Wessels | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | All Lower | ceglana |
Alexey Vatutin form & Louis Wessels form
Alexey Vatutin - ostatnie mecze
M25 Saint - halowa | ||||
28.03.24 2. runda | vs. Raphael Collignon | 6-4, 4-6, 6-71 | szczegóły meczu | |
27.03.24 1. runda | vs. Alec Beckley | 6-3, 7-5 | szczegóły meczu | |
M25 Toulouse - halowa | ||||
21.03.24 2. runda | vs. Gauthier Onclin | 3-6, 6-4, 2-6 | szczegóły meczu | |
20.03.24 1. runda | vs. Fajing Sun | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
M25 Creteil - halowa | ||||
17.03.24 Finał | vs. Alexis Gautier | 1-6, 6-4, 4-6 | szczegóły meczu | |
16.03.24 Półfinał | vs. Fajing Sun | 7-5, 6-4 | szczegóły meczu | |
15.03.24 Ćwierćfinał | vs. Gauthier Onclin | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
14.03.24 2. runda | vs. Arthur Bouquier | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
13.03.24 1. runda | vs. Hugo Pierre | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
M15 Poitiers - halowa | ||||
06.03.24 1. runda | vs. Cyril Vandermeersch | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
M25 Trento - halowa | ||||
22.02.24 2. runda | vs. Daniil Glinka | 6-3, 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
20.02.24 1. runda | vs. Remy Bertola | 6-4, 6-73, 6-4 | szczegóły meczu | |
Cherbourg Challenger - halowa | ||||
11.02.24 1. runda klasyf. | vs. Hazem Naow | 5-7, 1-6 | szczegóły meczu | |
M15 Grenoble - halowa | ||||
07.02.24 1. runda | vs. Andrea Guerrieri | 1-6, 7-62, 1-4, - Alexey Vatutin - krecz | szczegóły meczu | |
M15+H Bagnoles - ceglana | ||||
28.01.24 Finał | vs. Andrea Picchione | 7-5, 2-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
27.01.24 Półfinał | vs. Corentin Denolly | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
26.01.24 Ćwierćfinał | vs. Gergely Madarasz | 6-0, 6-3 | szczegóły meczu | |
25.01.24 2. runda | vs. Valerio Perruzza | 6-3, 7-63 | szczegóły meczu | |
23.01.24 1. runda | vs. Matt Ponchet | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
Tenerife 1 - twarda | ||||
14.01.24 1. runda klasyf. | vs. Guy Den Ouden | 0-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
M25 Esch/Alzette - halowa | ||||
02.01.24 1. runda | vs. Jacob Fearnley | 6-3, 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
12.12.23 1. runda | vs. Niels Visker | 5-7, 5-7 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
06.12.23 1. runda | vs. Mark Wallner | 3-6, 7-66, 1-6 | szczegóły meczu | |
Maia Challenger - ceglana | ||||
28.11.23 1. runda | vs. Andrea Vavassori | 1-6, 6-76 | szczegóły meczu | |
27.11.23 Klasyf. | vs. Max Alcala Gurri | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
26.11.23 1. runda klasyf. | vs. Guilherme Valdoleiros | 6-4, 6-0 | szczegóły meczu | |
M25 Vale - twarda | ||||
23.11.23 2. runda | vs. Leopold Zima | 3-6, 6-4, 4-6 | szczegóły meczu | |
22.11.23 1. runda | vs. Loic Namigandet Tenguere | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
M25 Sarreguemines - dywanowa | ||||
29.10.23 Finał | vs. Tom Paris | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
28.10.23 Półfinał | vs. Tim Handel | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu |
Louis Wessels - ostatnie mecze
San Luis - ceglana | ||||
25.03.24 Klasyf. | vs. Nicolas Mejia | 2-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
24.03.24 1. runda klasyf. | vs. Juan Pablo Paz | 7-5, 6-4 | szczegóły meczu | |
Merida Challenger - ceglana | ||||
19.03.24 1. runda | vs. Alex Rybakov | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M25 Feira - twarda | ||||
16.03.24 Półfinał | vs. Dmitry Popko | 1-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
15.03.24 Ćwierćfinał | vs. Rayane Oumaouche | 6-76, 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
14.03.24 2. runda | vs. Henrique Costanzi De Brito | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
13.03.24 1. runda | vs. Joao Victor Couto Loureiro | 7-65, 6-1 | szczegóły meczu | |
M25 Recife - ceglana | ||||
07.03.24 2. runda | vs. Joao Menezes | 1-6, 6-3, 6-75 | szczegóły meczu | |
06.03.24 1. runda | vs. Luis Ferraz Sandoval Carvalho | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
M25 Naples - ceglana | ||||
22.02.24 2. runda | vs. Tristan Mccormick | 6-1, 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
21.02.24 1. runda | vs. Noah Schachter | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
Koblenz Challenger - halowa | ||||
28.01.24 1. runda klasyf. | vs. Guy Den Ouden | 0-6, 0-3, - Louis Wessels - krecz | szczegóły meczu | |
M25 Nussloch - dywanowa | ||||
25.01.24 2. runda | vs. Max Hans Rehberg | 2-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
24.01.24 1. runda | vs. Maurus Malgiaritta | 6-3, 7-67 | szczegóły meczu | |
M25 Esch/Alzette - halowa | ||||
04.01.24 2. runda | vs. Kylian Collignon | 4-6, 6-3, 6-72 | szczegóły meczu | |
03.01.24 1. runda | vs. Simon Beaupain | 2-6, 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
M25 Mumbai - twarda | ||||
25.11.23 Półfinał | vs. Ramkumar Ramanathan | 6-73, 3-6 | szczegóły meczu | |
24.11.23 Ćwierćfinał | vs. S D Prajwal Dev | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
23.11.23 2. runda | vs. Yuichiro Inui | 6-4, 7-60 | szczegóły meczu | |
22.11.23 1. runda | vs. Seita Watanabe | 6-4, 7-5 | szczegóły meczu | |
M25 Sharm - twarda | ||||
09.11.23 2. runda | vs. Amr Elsayed | 7-66, 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
08.11.23 1. runda | vs. Matic Dimic | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
Ismaning Challenger - dywanowa | ||||
31.10.23 1. runda | vs. Andrew Paulson | 4-6, 7-66, 3-6 | szczegóły meczu | |
30.10.23 Klasyf. | vs. Marius Copil | 3-6, 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
29.10.23 1. runda klasyf. | vs. Hazem Naow | 4-6, 7-65, 7-5 | szczegóły meczu | |
Ortisei Challenger - halowa | ||||
25.10.23 1. runda | vs. Luca Giacomini | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Hamburg Challenger - halowa | ||||
15.10.23 1. runda klasyf. | vs. Akira Santillan | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M25 Sabadell - ceglana | ||||
27.09.23 1. runda | vs. Felix Gill | 0-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
M25 Pardubice - ceglana | ||||
24.09.23 Finał | vs. Jonas Forejtek | 6-4, 4-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
23.09.23 Półfinał | vs. Martin Krumich | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu |