MECZ
16.09.19 | Klasyf. | Alexey Vatutin | Ernests Gulbis | 3-6, 6-3, 6-2 | St. Petersburg | halowa |
STATYSTYKA MECZU
Alexey Vatutin | Ernests Gulbis | |
1. podanie % | 47/79 (59%) | 36/80 (45%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 38/47 (81%) | 29/36 (81%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 15/32 (47%) | 19/44 (43%) |
Zdobyte break-ball | 4/9 (44%) | 2/7 (29%) |
Punkty zdobyte przez return | 32/80 (40%) | 26/79 (33%) |
Zdobyte punkty – razem | 85/159 (53%) | 74/159 (47%) |
Double foul | 1 | 14 |
Asy | 5 | 7 |
STATYSTYKA MECZU
1 | ||
Alexey Vatutin | 0-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
0-1 | Ernests Gulbis | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Alexey Vatutin | 1-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP] | ||
1-2 | Ernests Gulbis | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Alexey Vatutin | 2-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
2-3 | Ernests Gulbis | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Alexey Vatutin | 2-4 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
2-5 | Ernests Gulbis | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Alexey Vatutin | 3-5 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
3-6 |
2 | ||
0-0 | Ernests Gulbis | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Alexey Vatutin | 1-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
1-1 | Ernests Gulbis | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Alexey Vatutin | 2-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
2-2 | Ernests Gulbis | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Alexey Vatutin | 2-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
3-3 | Ernests Gulbis | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Alexey Vatutin | 4-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, A-40 | ||
5-3 | Ernests Gulbis | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
6-3 |
3 | ||
Alexey Vatutin | 0-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
0-1 | Ernests Gulbis | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Alexey Vatutin | 1-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
2-1 | Ernests Gulbis | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Alexey Vatutin | 3-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP] | ||
3-2 | Ernests Gulbis | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Alexey Vatutin | 4-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
5-2 | Ernests Gulbis | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
6-2 |
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Alexey Vatutin vs. Ernests Gulbis - Wzajemne mecze
16.09.19 | Klasyf. | Alexey Vatutin | Ernests Gulbis | 3-6, 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | St. Petersburg | halowa |
30.10.12 | 1. runda | Ernests Gulbis | Alexey Vatutin | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | Eckental Challenger | dywanowa |
Alexey Vatutin form & Ernests Gulbis form
Alexey Vatutin - ostatnie mecze
M15 Lons - halowa | ||||
05.04.24 Ćwierćfinał | vs. Arthur Bouquier | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
04.04.24 2. runda | vs. Simon Reveniau | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
02.04.24 1. runda | vs. Emile Hudd | 7-66, 7-64 | szczegóły meczu | |
M25 Saint - halowa | ||||
28.03.24 2. runda | vs. Raphael Collignon | 6-4, 4-6, 6-71 | szczegóły meczu | |
27.03.24 1. runda | vs. Alec Beckley | 6-3, 7-5 | szczegóły meczu | |
M25 Toulouse - halowa | ||||
21.03.24 2. runda | vs. Gauthier Onclin | 3-6, 6-4, 2-6 | szczegóły meczu | |
20.03.24 1. runda | vs. Fajing Sun | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
M25 Creteil - halowa | ||||
17.03.24 Finał | vs. Alexis Gautier | 1-6, 6-4, 4-6 | szczegóły meczu | |
16.03.24 Półfinał | vs. Fajing Sun | 7-5, 6-4 | szczegóły meczu | |
15.03.24 Ćwierćfinał | vs. Gauthier Onclin | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
14.03.24 2. runda | vs. Arthur Bouquier | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
13.03.24 1. runda | vs. Hugo Pierre | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
M15 Poitiers - halowa | ||||
06.03.24 1. runda | vs. Cyril Vandermeersch | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
M25 Trento - halowa | ||||
22.02.24 2. runda | vs. Daniil Glinka | 6-3, 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
20.02.24 1. runda | vs. Remy Bertola | 6-4, 6-73, 6-4 | szczegóły meczu | |
Cherbourg Challenger - halowa | ||||
11.02.24 1. runda klasyf. | vs. Hazem Naow | 5-7, 1-6 | szczegóły meczu | |
M15 Grenoble - halowa | ||||
07.02.24 1. runda | vs. Andrea Guerrieri | 1-6, 7-62, 1-4, - Alexey Vatutin - krecz | szczegóły meczu | |
M15+H Bagnoles - ceglana | ||||
28.01.24 Finał | vs. Andrea Picchione | 7-5, 2-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
27.01.24 Półfinał | vs. Corentin Denolly | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
26.01.24 Ćwierćfinał | vs. Gergely Madarasz | 6-0, 6-3 | szczegóły meczu | |
25.01.24 2. runda | vs. Valerio Perruzza | 6-3, 7-63 | szczegóły meczu | |
23.01.24 1. runda | vs. Matt Ponchet | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
Tenerife 1 - twarda | ||||
14.01.24 1. runda klasyf. | vs. Guy Den Ouden | 0-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
M25 Esch/Alzette - halowa | ||||
02.01.24 1. runda | vs. Jacob Fearnley | 6-3, 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
12.12.23 1. runda | vs. Niels Visker | 5-7, 5-7 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
06.12.23 1. runda | vs. Mark Wallner | 3-6, 7-66, 1-6 | szczegóły meczu | |
Maia Challenger - ceglana | ||||
28.11.23 1. runda | vs. Andrea Vavassori | 1-6, 6-76 | szczegóły meczu | |
27.11.23 Klasyf. | vs. Max Alcala Gurri | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
26.11.23 1. runda klasyf. | vs. Guilherme Valdoleiros | 6-4, 6-0 | szczegóły meczu | |
M25 Vale - twarda | ||||
23.11.23 2. runda | vs. Leopold Zima | 3-6, 6-4, 4-6 | szczegóły meczu |
Ernests Gulbis - ostatnie mecze
Davis Cup - halowa | ||||
04.02.23 | vs. Daniel Cukierman | 6-1, 2-6, 7-62 | szczegóły meczu | |
Ottignies Louvain - halowa | ||||
26.01.23 2. runda | vs. Gauthier Onclin | 7-66, 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
24.01.23 Klasyf. | vs. Tibo Colson | 2-6, 0-3, - Ernests Gulbis - krecz | szczegóły meczu | |
24.01.23 1. runda | vs. Lukas Klein | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
23.01.23 1. runda klasyf. | vs. Charles Broom | 1-6, 6-4, 7-64 | szczegóły meczu | |
Tenerife 1 - twarda | ||||
17.01.23 1. runda | vs. Alexander Shevchenko | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
16.01.23 Klasyf. | vs. Christian Harrison | 6-1, 2-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
15.01.23 1. runda klasyf. | vs. Gabriel Decamps | 6-1, 0-0, Gabriel Decamps - krecz | szczegóły meczu | |
Vilnus Challenger - halowa | ||||
18.10.22 1. runda | vs. Mate Valkusz | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Sofia - halowa | ||||
25.09.22 1. runda klasyf. | vs. Ugo Humbert | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
San Marino - ceglana | ||||
08.08.22 1. runda | vs. Filip Cristian Jianu | 6-74, 0-6 | szczegóły meczu | |
Cordenons Challenger - ceglana | ||||
04.08.22 2. runda | vs. Alexandre Muller | 3-6, 0-2, - Ernests Gulbis - krecz | szczegóły meczu | |
03.08.22 1. runda | vs. Nikolas Sanchez-Izquierdo | 7-65, 6-4 | szczegóły meczu | |
Zug Challenger - ceglana | ||||
31.07.22 Finał | vs. Dominic Stricker | 7-5, 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
30.07.22 Półfinał | vs. Dimitar Kuzmanov | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
29.07.22 Ćwierćfinał | vs. Dennis Novak | 6-1, 7-62 | szczegóły meczu | |
28.07.22 2. runda | vs. Ugo Blanchet | 6-4, 7-64 | szczegóły meczu | |
26.07.22 1. runda | vs. Gianluca Mager | 6-74, 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
25.07.22 Klasyf. | vs. Yshai Oliel | 0-6, 7-5, 6-4 | szczegóły meczu | |
24.07.22 1. runda klasyf. | vs. Anton Matusevich | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
Trieste Challenger - ceglana | ||||
19.07.22 1. runda | vs. Santiago Rodriguez Taverna | 4-6, 6-72 | szczegóły meczu | |
18.07.22 Klasyf. | vs. Matteo Martineau | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
17.07.22 1. runda klasyf. | vs. Jonathan Eysseric | 2-6, 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
Braunschweig Challenger - ceglana | ||||
04.07.22 Klasyf. | vs. Jozef Kovalik | 1-6, 6-3, 1-6 | szczegóły meczu | |
03.07.22 1. runda klasyf. | vs. Evan King | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
Milan Challenger - ceglana | ||||
22.06.22 2. runda | vs. Luciano Darderi | 3-6, 2-4, - Ernests Gulbis - krecz | szczegóły meczu | |
20.06.22 1. runda | vs. Julian Lenz | 5-7, 7-61, 6-4 | szczegóły meczu | |
Parma Challenger - ceglana | ||||
13.06.22 Klasyf. | vs. Michael Geerts | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
12.06.22 1. runda klasyf. | vs. Sebastian Fanselow | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
Perugia Challenger - ceglana | ||||
05.06.22 1. runda klasyf. | vs. Andrey Chepelev | 6-76, 0-4, - Ernests Gulbis - krecz | szczegóły meczu |