MECZ
06.03.17 | 1. runda klasyf. | Alexei Popyrin | George Davies | 6-3, 6-4 | Portugal F2 | twarda |
STATYSTYKA MECZU
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Wielka Brytania
25.04.95, 28 lat
25.04.95, 28 lat
Alexei Popyrin vs. George Davies - Wzajemne mecze
06.03.17 | 1. runda klasyf. | Alexei Popyrin | George Davies | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | Portugal F2 | twarda |
Alexei Popyrin form & George Davies form
Alexei Popyrin - ostatnie mecze
Miami - twarda | ||||
25.03.24 3. runda | vs. Fabian Marozsan | 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
24.03.24 2. runda | vs. Jiri Lehecka | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
21.03.24 1. runda | vs. Facundo Diaz Acosta | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
Doha - twarda | ||||
23.02.24 Półfinał | vs. Karen Khachanov | 6-712, 2-6 | szczegóły meczu | |
22.02.24 Ćwierćfinał | vs. Alexander Bublik | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
21.02.24 2. runda | vs. Hugo Grenier | 7-63, 6-78, 6-1 | szczegóły meczu | |
19.02.24 1. runda | vs. Abedallah Shelbayh | 3-6, 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
Melbourne - twarda | ||||
17.01.24 2. runda | vs. Novak Djokovic | 3-6, 6-4, 6-74, 3-6 | szczegóły meczu | |
15.01.24 1. runda | vs. Marc Polmans | 6-3, 7-63, 6-2 | szczegóły meczu | |
Brisbane - twarda | ||||
03.01.24 2. runda | vs. Roman Safiullin | 7-69, 4-6, 6-73 | szczegóły meczu | |
31.12.23 1. runda | vs. Christopher O'Connell | 6-4, 6-75, 7-64 | szczegóły meczu | |
Davis Cup - halowa | ||||
26.11.23 Rubber 1 | vs. Matteo Arnaldi | 5-7, 6-2, 4-6 | szczegóły meczu | |
Davis Cup - halowa | ||||
24.11.23 Rubber 1 | vs. Otto Virtanen | 7-65, 6-2 | szczegóły meczu | |
Paris - halowa | ||||
30.10.23 1. runda | vs. Nicolas Jarry | 5-7, 6-76 | szczegóły meczu | |
Vienna - halowa | ||||
24.10.23 1. runda | vs. Andrey Rublev | 6-75, 4-6 | szczegóły meczu | |
Tokyo - twarda | ||||
20.10.23 Ćwierćfinał | vs. Shintaro Mochizuki | 5-7, 6-2, 5-7 | szczegóły meczu | |
19.10.23 2. runda | vs. Cristian Garin | 4-6, 7-63, 6-2 | szczegóły meczu | |
17.10.23 1. runda | vs. Karen Khachanov | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
Shanghai - twarda | ||||
05.10.23 1. runda | vs. Matteo Arnaldi | 6-4, 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Astana - halowa | ||||
29.09.23 1. runda | vs. Sebastian Korda | 6-75, 7-64, 4-6 | szczegóły meczu | |
New York - twarda | ||||
28.08.23 1. runda | vs. Dominic Stricker | 3-6, 4-6, 6-3, 3-6 | szczegóły meczu | |
Cincinnati - twarda | ||||
18.08.23 Ćwierćfinał | vs. Hubert Hurkacz | 1-6, 6-78 | szczegóły meczu | |
17.08.23 3. runda | vs. Emil Ruusuvuori | 6-2, 1-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
15.08.23 1. runda | vs. Daniel Altmaier | 6-75, 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
15.08.23 2. runda | vs. Nicolas Jarry | Nicolas Jarry - nieobecny(a)/(i) | szczegóły meczu | |
13.08.23 Klasyf. | vs. Max Purcell | 7-66, 5-7, 4-6 | szczegóły meczu | |
12.08.23 1. runda klasyf. | vs. Ilya Ivashka | 6-2, 4-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
Umag - ceglana | ||||
30.07.23 Finał | vs. Stan Wawrinka | 6-75, 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
29.07.23 Półfinał | vs. Matteo Arnaldi | 6-72, 7-5, 6-3 | szczegóły meczu | |
28.07.23 Ćwierćfinał | vs. Dino Prizmic | 7-62, 7-5 | szczegóły meczu |
George Davies - ostatnie mecze
M25 Roehampton - twarda | ||||
21.08.22 1. runda klasyf. | vs. Sean Hodkin | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
M25 Roehampton - trawiasta | ||||
10.07.22 1. runda klasyf. | vs. Michael Shaw | 2-6, 6-2, 5-10 | szczegóły meczu | |
M25 Nottingham - twarda | ||||
17.04.22 1. runda klasyf. | vs. Sean Hodkin | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
M15 Sharm - twarda | ||||
20.03.22 1. runda klasyf. | vs. Petr Bar Biryukov | 6-2, 3-6, 7-10 | szczegóły meczu | |
M25 Sintra - twarda | ||||
14.09.21 Klasyf. | vs. Adria Soriano Barrera | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
13.09.21 2. runda klasyf. | vs. Pedro Liborio | 6-4, 6-74, 10-8 | szczegóły meczu | |
M25 Sintra - twarda | ||||
05.09.21 2. runda klasyf. | vs. John Echeverria | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
M25 Santander - ceglana | ||||
23.08.21 Klasyf. | vs. Savva Polukhin | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
22.08.21 1. runda klasyf. | vs. Inigo Garmendia Olasagasti | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
M15 Xativa - ceglana | ||||
01.08.21 1. runda klasyf. | vs. Alejandro Garcia | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
26.04.21 2. runda klasyf. | vs. Yuta Kawahashi | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
25.04.21 1. runda klasyf. | vs. Imran Sibille | 7-5, 7-5 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
19.04.21 1. runda klasyf. | vs. Vitali Chvets | 7-68, 4-6, 7-10 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
11.04.21 1. runda klasyf. | vs. Guy Orly Iradukunda | 5-7, 5-7 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
25.10.20 2. runda klasyf. | vs. Maik Steiner | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
25.10.20 1. runda klasyf. | vs. Dwaine Duncan | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
18.10.20 2. runda klasyf. | vs. Luis Patino | 4-6, 6-73 | szczegóły meczu | |
18.10.20 1. runda klasyf. | vs. Geronimo Marcolini | 6-4, 7-5 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
11.10.20 2. runda klasyf. | vs. Thijmen Loof | 7-68, 5-7, 5-10 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
04.10.20 1. runda klasyf. | vs. Louis Allen | 7-65, 4-2, Louis Allen - krecz | szczegóły meczu | |
04.10.20 2. runda klasyf. | vs. Alexander Kotzen | 6-79, 3-6 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
27.09.20 1. runda klasyf. | vs. Louis Allen | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
M15 Castelo - twarda | ||||
22.09.20 2. runda klasyf. | vs. Eero Vasa | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
21.09.20 1. runda klasyf. | vs. Renan Perdigao | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
M25 Poznan - ceglana | ||||
23.08.20 1. runda klasyf. | vs. Mikolaj Borkowski | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
M25 Sunderland - halowa | ||||
23.02.20 1. runda klasyf. | vs. Patrick Foley | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
M25 Glasgow - halowa | ||||
17.02.20 Klasyf. | vs. Julius Tverijonas | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
16.02.20 1. runda klasyf. | vs. Patrick Foley | 6-4, 3-6, 10-1 | szczegóły meczu | |
M25 Barnstaple - halowa | ||||
10.02.20 Klasyf. | vs. Alexis Canter | 6-3, 3-6, 5-10 | szczegóły meczu | |
09.02.20 1. runda klasyf. | vs. Elliott Farmer | 5-7, 7-68, 10-8 | szczegóły meczu |