MECZ
30.11.16 | 1. runda | Alexandru Vasile Manole | Quim Sorni Chavarria | 4-6, 7-64, 6-2 | Spain F39 | twarda |
STATYSTYKA MECZU
Alexandru Vasile Manole | Quim Sorni Chavarria | |
1. podanie % | 58/110 (53%) | 75/100 (75%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 44/58 (76%) | 47/75 (63%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 27/52 (52%) | 14/25 (56%) |
Zdobyte break-ball | 3/10 (30%) | 2/10 (20%) |
Punkty zdobyte przez return | 39/100 (39%) | 39/110 (35%) |
Zdobyte punkty – razem | 110/210 (52%) | 100/210 (48%) |
Double foul | 7 | 1 |
Asy | 3 | 1 |
STATYSTYKA MECZU
Rumunia
21.09.98, 25 lat
13968 $
21.09.98, 25 lat
13968 $
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Hiszpania
02.04.97, 27 lat
10914 $
02.04.97, 27 lat
10914 $
Alexandru Vasile Manole vs. Quim Sorni Chavarria - Wzajemne mecze
30.11.16 | 1. runda | Alexandru Vasile Manole | Quim Sorni Chavarria | 4-6, 7-64, 6-2 | szczegóły meczu | Spain F39 | twarda |
Alexandru Vasile Manole form & Quim Sorni Chavarria form
Alexandru Vasile Manole - ostatnie mecze
M15 Curtea - ceglana | ||||
16.09.20 1. runda | vs. Pol Toledo Bague | 5-7, 4-6 | szczegóły meczu | |
15.09.20 Klasyf. | vs. Georgii Kravchenko | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
14.09.20 2. runda klasyf. | vs. Ilie Babinciuc | 6-0, 6-4 | szczegóły meczu | |
13.09.20 1. runda klasyf. | vs. Robert Damian Savin | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
M15 Bucharest - ceglana | ||||
06.09.20 1. runda klasyf. | vs. Vladimir Filip | 6-2, 2-6, 9-11 | szczegóły meczu | |
M15 Brasov - ceglana | ||||
11.09.19 1. runda | vs. Dragos Dima | 1-6, 6-4, 2-6 | szczegóły meczu | |
M15 Curtea - ceglana | ||||
23.08.19 2. runda | vs. Gabriel Donev | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
21.08.19 1. runda | vs. Petru-Alexandru Luncanu | 6-2, 3-0, Petru-Alexandru Luncanu - krecz | szczegóły meczu | |
M25 Pitesti - ceglana | ||||
15.08.19 2. runda | vs. Dan Alexandru Tomescu | 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
14.08.19 1. runda | vs. Bogdan Borza | 7-60, 6-4 | szczegóły meczu | |
13.08.19 Klasyf. | vs. Matei Adrian Georgescu | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
12.08.19 1. runda klasyf. | vs. Mihai Razvan Marinescu | 6-0, 7-5 | szczegóły meczu | |
M15 Targu - ceglana | ||||
06.08.19 1. runda | vs. Facundo Juarez | 1-6, 6-75 | szczegóły meczu | |
M15 Chitila - ceglana | ||||
31.07.19 1. runda | vs. Nicolae Frunza | 4-6, 6-1, 2-6 | szczegóły meczu | |
M25+H Bacau - ceglana | ||||
29.05.19 1. runda | vs. Pavel Krainik | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
M15 Bucharest - ceglana | ||||
23.05.19 2. runda | vs. Thomas Fancutt | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
22.05.19 1. runda | vs. Vlad Victor Cornea | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
15.04.19 1. runda klasyf. | vs. Oliver Andersson | 6-76, 1-3, - Alexandru Vasile Manole - krecz | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
09.04.19 Klasyf. | vs. Oleg Prihodko | 2-6, 6-3, 3-10 | szczegóły meczu | |
08.04.19 1. runda klasyf. | vs. Jose Joaquin Miranda Cisneros | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
M15 Doha - twarda | ||||
11.03.19 1. runda klasyf. | vs. Mihnea Lorin Stefan Turcu | 7-5, 6-74, 10-5 | szczegóły meczu | |
11.03.19 Klasyf. | vs. Guy Den Heijer | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
M15 Doha - twarda | ||||
05.03.19 Klasyf. | vs. Milen Ianakiev | 3-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
04.03.19 1. runda klasyf. | vs. Francis Pare | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
Turkey F41 - ceglana | ||||
21.12.18 2. runda | vs. Markos Kalovelonis | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
20.12.18 1. runda | vs. Alexander Weis | 6-2, 7-66 | szczegóły meczu | |
Turkey F40 - ceglana | ||||
10.12.18 2. runda klasyf. | vs. Luigi Sorrentino | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
08.12.18 1. runda klasyf. | vs. Vital Flurin Leuch | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
Greece F7 - twarda | ||||
06.11.18 1. runda | vs. Pedro Vives Marcos | 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
Greece F6 - twarda | ||||
30.10.18 1. runda | vs. Samuele Ramazzotti | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu |
Quim Sorni Chavarria - ostatnie mecze
Spain F29 - ceglana | ||||
27.09.18 2. runda | vs. Javier Barranco Cosano | 1-6, 6-2, 2-6 | szczegóły meczu | |
25.09.18 1. runda | vs. Marc Giner | 6-1, 6-76, 6-2 | szczegóły meczu | |
24.09.18 Klasyf. | vs. Nikita Tatyanin | 2-6, 6-2, 4-6 | szczegóły meczu | |
23.09.18 2. runda klasyf. | vs. Areg Stepanian | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
22.09.18 1. runda klasyf. | vs. Alvaro Bueno Gil | 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | |
Spain F25 - ceglana | ||||
26.08.18 Klasyf. | vs. Pol Martin Tiffon | 4-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
25.08.18 1. runda klasyf. | vs. Inigo Garmendia Olasagasti | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
Spain F24 - ceglana | ||||
22.08.18 2. runda | vs. Diego Hidalgo | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
21.08.18 1. runda | vs. David Jorda Sanchis | 7-65, 6-4 | szczegóły meczu | |
20.08.18 Klasyf. | vs. Pol Martin Tiffon | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
19.08.18 2. runda klasyf. | vs. Rafael Mazon-Hernandez | 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
Spain F23 - ceglana | ||||
15.08.18 2. runda | vs. Alvaro Lopez San Martin | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
14.08.18 1. runda | vs. Nikolas Sanchez-Izquierdo | 6-4, 3-6, 6-2 | szczegóły meczu | |
Spain F21 - ceglana | ||||
29.07.18 2. runda klasyf. | vs. Amadeo Blasco Hervas | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
28.07.18 1. runda klasyf. | vs. Antonio Amurrio Fradejas | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
Morocco F2 - ceglana | ||||
24.07.18 1. runda | vs. Mauricio Echazu | 6-77, 2-6 | szczegóły meczu | |
23.07.18 Klasyf. | vs. Bartosz Wojnar | 7-5, 6-3 | szczegóły meczu | |
22.07.18 2. runda klasyf. | vs. Anas Chakrouni | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
Morocco F1 - ceglana | ||||
17.07.18 1. runda | vs. Lamine Ouahab | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Spain F18 - ceglana | ||||
08.07.18 Klasyf. | vs. Mathieu Perchicot | 2-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
07.07.18 1. runda klasyf. | vs. Mikel Lopez Hernaez | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
Tunisia F32 - ceglana | ||||
25.10.17 1. runda | vs. Edris Fetisleam | 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
23.10.17 2. runda klasyf. | vs. Ruben Konings | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
23.10.17 Klasyf. | vs. Vlad Andrei Dancu | 7-610, 7-55 | szczegóły meczu | |
Tunisia F31 - ceglana | ||||
19.10.17 2. runda | vs. Alexis Musialek | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
17.10.17 1. runda | vs. Boris Fassbender | 6-3, Boris Fassbender - krecz | szczegóły meczu | |
16.10.17 Klasyf. | vs. Gabi Adrian Boitan | 7-5, 6-1 | szczegóły meczu | |
16.10.17 2. runda klasyf. | vs. Jordan Chiu | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
Roja de - ceglana | ||||
12.10.17 Ćwierćfinał | vs. Daniel Gimeno-Traver | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
11.10.17 2. runda | vs. Germain Gigounon | 1-6, 6-3, 7-5 | szczegóły meczu |