MECZ
27.06.16 | 1. runda klasyf. | Alexandru Danes | Davide Pozzi | 6-1, 6-2 | Egypt F13 | twarda |
STATYSTYKA MECZU
Francja
06.11.93, 30 lat
06.11.93, 30 lat
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Włochy
10.07.98, 25 lat
14921 $
10.07.98, 25 lat
14921 $
Alexandru Danes vs. Davide Pozzi - Wzajemne mecze
04.02.18 | 1. runda klasyf. | Alexandru Danes | Davide Pozzi | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | Tunisia F5 | twarda |
27.06.16 | 1. runda klasyf. | Alexandru Danes | Davide Pozzi | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | Egypt F13 | twarda |
Alexandru Danes form & Davide Pozzi form
Alexandru Danes - ostatnie mecze
Nigeria F3 - twarda | ||||
01.05.18 1. runda | vs. Alexis Klegou | 0-6, 0-1, - Alexandru Danes - krecz | szczegóły meczu | |
29.04.18 Klasyf. | vs. Emmanuel Audu | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
Nigeria F2 - twarda | ||||
25.04.18 2. runda | vs. Youssef Hossam | 6-74, 6-3, 4-6 | szczegóły meczu | |
23.04.18 1. runda | vs. Darryl Hale | 6-4, 6-0 | szczegóły meczu | |
22.04.18 Klasyf. | vs. Kazuma Kawachi | 3-6, 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
21.04.18 1. runda klasyf. | vs. Rithwik Rajshekhar Raman | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
Nigeria F1 - twarda | ||||
15.04.18 Klasyf. | vs. Emmanuel Audu | 5-7, 6-74 | szczegóły meczu | |
France F5 - halowa | ||||
10.03.18 1. runda klasyf. | vs. Adrien Gobat | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Tunisia F5 - twarda | ||||
06.02.18 Klasyf. | vs. John Lamble | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
05.02.18 2. runda klasyf. | vs. Alen Rogic Hadzalic | 6-3, 7-63 | szczegóły meczu | |
04.02.18 1. runda klasyf. | vs. Davide Pozzi | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
Tunisia F4 - twarda | ||||
29.01.18 Klasyf. | vs. Aziz Ouakaa | 3-6, 6-73 | szczegóły meczu | |
28.01.18 2. runda klasyf. | vs. Brian De Vrind | 7-67, 6-4 | szczegóły meczu | |
Turkey F3 - twarda | ||||
23.01.18 2. runda klasyf. | vs. Roberts Grinvalds | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
21.01.18 1. runda klasyf. | vs. Neil Oberleitner | 7-61, 4-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
Turkey F2 - twarda | ||||
16.01.18 Klasyf. | vs. Timur Kiuamov | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
16.01.18 2. runda klasyf. | vs. Muhammet Haylaz | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
15.01.18 1. runda klasyf. | vs. Gleb Alekseenko | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
Tunisia F37 - ceglana | ||||
27.11.17 2. runda klasyf. | vs. Enrique Luque Rico | 3-6, 6-3, 3-6 | szczegóły meczu | |
Tunisia F36 - ceglana | ||||
20.11.17 1. runda klasyf. | vs. Pol Martin Tiffon | 3-6, 7-65, 4-6 | szczegóły meczu | |
France F21 - dywanowa | ||||
27.09.17 1. runda | vs. Elmar Ejupovic | 0-6, 2-5, - Alexandru Danes - krecz | szczegóły meczu | |
25.09.17 Klasyf. | vs. Julien De Cuyper | 1-6, 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
25.09.17 1. runda klasyf. | vs. Lars Johann | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
France F20 - halowa | ||||
18.09.17 1. runda klasyf. | vs. David Goncalves | 6-3, 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Thailand F6 - twarda | ||||
14.08.17 2. runda klasyf. | vs. Michael Look | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Thailand F5 - twarda | ||||
07.08.17 1. runda klasyf. | vs. Thien Nguyen Hoang | 5-7, 5-7 | szczegóły meczu | |
Thailand F4 - twarda | ||||
31.07.17 2. runda klasyf. | vs. Chien-Hsun Lo | 4-6, 6-71 | szczegóły meczu | |
Egypt F21 - twarda | ||||
19.07.17 1. runda | vs. Julian Ocleppo | 6-77, 6-3, 3-6 | szczegóły meczu | |
Egypt F20 - twarda | ||||
12.07.17 1. runda | vs. Mohamed Safwat | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Romania F4 - ceglana | ||||
19.06.17 1. runda klasyf. | vs. Tudor Diaconu | 7-5, 6-4 | szczegóły meczu |
Davide Pozzi - ostatnie mecze
M25 Santa - ceglana | ||||
22.10.23 1. runda klasyf. | vs. Giammarco Gandolfi | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
M25 Santa - ceglana | ||||
16.10.23 Klasyf. | vs. Alessandro Bellifemine | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
15.10.23 1. runda klasyf. | vs. Matteo Mura | 7-5, 2-6, 10-7 | szczegóły meczu | |
M25 Santa - ceglana | ||||
17.09.23 1. runda klasyf. | vs. Luciano Carraro | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
St. Brieuc - halowa | ||||
19.03.23 1. runda klasyf. | vs. Constantin Bittoun Kouzmine | 0-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
M25 Santa - ceglana | ||||
10.05.22 1. runda klasyf. | vs. Lorenzo Claverie | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M25 Santa - ceglana | ||||
17.04.22 1. runda klasyf. | vs. Florent Bax | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
M25 Campos - twarda | ||||
01.02.22 1. runda klasyf. | vs. Bruno Fernandez | 3-6, 6-75 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
09.01.22 Klasyf. | vs. Vitali Chvets | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
M15 Gaiba - trawiasta | ||||
07.06.21 1. runda klasyf. | vs. Andrea Picchione | 3-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
M15 New - twarda | ||||
28.03.21 1. runda klasyf. | vs. Adil Kalyanpur | 0-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
M15 Indore - twarda | ||||
07.03.21 1. runda klasyf. | vs. Anurag Nenwani | 6-2, 4-6, 7-10 | szczegóły meczu | |
M15 Nur - halowa | ||||
08.02.21 1. runda klasyf. | vs. Dominik Palan | 2-6, 6-3, 7-10 | szczegóły meczu | |
M15 Nur - halowa | ||||
01.02.21 1. runda klasyf. | vs. Oscar Weightman | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
M15 Sharm - twarda | ||||
09.03.20 2. runda klasyf. | vs. Niels Visker | 4-6, 6-4, 11-13 | szczegóły meczu | |
M15 Paguera - ceglana | ||||
18.02.20 Klasyf. | vs. Pol Amoros Ramos | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
17.02.20 2. runda klasyf. | vs. Gregorio Cordonnier | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
16.02.20 1. runda klasyf. | vs. Oriol Fillat Gimenez | 5-7, 6-4, 10-5 | szczegóły meczu | |
M15 Palmanova - ceglana | ||||
10.02.20 2. runda klasyf. | vs. Alex Marti Pujolras | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
09.02.20 1. runda klasyf. | vs. Kane Bonsach Ganley | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
M15+H Bressuire - halowa | ||||
20.01.20 2. runda klasyf. | vs. Samuel Brosset | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
19.01.20 1. runda klasyf. | vs. Pietro Schiavetti | 3-6, 6-2, 10-5 | szczegóły meczu | |
M15+H Bagnoles - ceglana | ||||
13.01.20 Klasyf. | vs. Alessandro Ceppellini | 2-6, 6-71 | szczegóły meczu | |
12.01.20 1. runda klasyf. | vs. Hippolyte Costa | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
M15 Pretoria - twarda | ||||
29.09.19 1. runda klasyf. | vs. Jason Chigaazira | 6-3, 6-73, 10-2 | szczegóły meczu | |
29.09.19 2. runda klasyf. | vs. Jody Alan Claassen | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
M15 Johannesburg - twarda | ||||
23.09.19 Klasyf. | vs. Devin Badenhorst | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
22.09.19 2. runda klasyf. | vs. Mohammed Abdulla | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
M15 Sao - twarda | ||||
01.09.19 1. runda klasyf. | vs. Bernardo Roque | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M15 Piombino - twarda | ||||
26.08.19 1. runda klasyf. | vs. Maurizio Speziali | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu |