MECZ
12.12.16 | 1. runda klasyf. | Alexandru Catalin Marasin | Luke Issajenko | 6-4, 6-2 | Turkey F50 | twarda |
STATYSTYKA MECZU
Rumunia
06.05.91, 32 lat
06.05.91, 32 lat
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Kanada
05.04.99, 24 lat
05.04.99, 24 lat
Alexandru Catalin Marasin vs. Luke Issajenko - Wzajemne mecze
12.12.16 | 1. runda klasyf. | Alexandru Catalin Marasin | Luke Issajenko | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | Turkey F50 | twarda |
Alexandru Catalin Marasin form & Luke Issajenko form
Alexandru Catalin Marasin - ostatnie mecze
Italy F8 - ceglana | ||||
10.04.17 2. runda klasyf. | vs. Riccardo Siciliano | 6-4, 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Italy F7 - ceglana | ||||
03.04.17 1. runda klasyf. | vs. Mateusz Kowalczyk | 0-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
Turkey F51 - twarda | ||||
20.12.16 1. runda | vs. Shalva Dzhanashia | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
19.12.16 1. runda klasyf. | vs. Ryoto Tachi | 6-4, 6-0 | szczegóły meczu | |
19.12.16 Klasyf. | vs. Michal Kominek | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
Turkey F50 - twarda | ||||
12.12.16 2. runda klasyf. | vs. Imran Aswat | 4-6, 6-2, 4-6 | szczegóły meczu | |
12.12.16 1. runda klasyf. | vs. Luke Issajenko | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
Czech Republic - dywanowa | ||||
19.10.16 1. runda | vs. Marek Gengel | 4-5, - Alexandru Catalin Marasin - krecz | szczegóły meczu | |
17.10.16 Klasyf. | vs. Daniel Velek | 7-65, 6-2 | szczegóły meczu | |
17.10.16 1. runda klasyf. | vs. Michal Nispon | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
Czech Republic - dywanowa | ||||
13.10.16 2. runda | vs. Danylo Kalenichenko | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
12.10.16 1. runda | vs. Daniel Vrba | 7-5, 7-5 | szczegóły meczu | |
10.10.16 Klasyf. | vs. Marius Frosa | 5-7, 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
10.10.16 1. runda klasyf. | vs. Marko Pasalic | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
Serbia F8 - ceglana | ||||
19.09.16 1. runda klasyf. | vs. Hanqing Wang | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
19.09.16 Klasyf. | vs. Gorazd Srbljak | 6-4, 3-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
19.09.16 2. runda klasyf. | vs. Vladimir Filip | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
Romania F16 - ceglana | ||||
05.09.16 1. runda klasyf. | vs. Alexandru Buzelan | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
05.09.16 2. runda klasyf. | vs. Madalin Ivan | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
05.09.16 Klasyf. | vs. Ricardo Urzua-Rivera | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Romania F15 - ceglana | ||||
29.08.16 2. runda klasyf. | vs. Manuel Barros | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
29.08.16 Klasyf. | vs. Sergiu Ioan Bucur | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
29.08.16 1. runda klasyf. | vs. Angel Stefan Rascu | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
Romania F14 - ceglana | ||||
22.08.16 2. runda klasyf. | vs. Andrei Marinescu | 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
22.08.16 1. runda klasyf. | vs. Cristian Florentin Voinea | 7-65, 6-3 | szczegóły meczu | |
Romania F13 - ceglana | ||||
15.08.16 2. runda klasyf. | vs. Agustin Suarez Gonzalez | 6-4, 4-6, 6-73 | szczegóły meczu | |
15.08.16 1. runda klasyf. | vs. Dacian Simion | Dacian Simion - nieobecny(a)/(i) | szczegóły meczu | |
Romania F3 - ceglana | ||||
16.05.16 1. runda klasyf. | vs. Andrei Marinescu | 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
Romania F2 - ceglana | ||||
09.05.16 Klasyf. | vs. Ciprian Alexandru Porumb | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
09.05.16 1. runda klasyf. | vs. Vlad Cristian Mocanu | 6-0, 7-5 | szczegóły meczu |
Luke Issajenko - ostatnie mecze
M15 Monastir - twarda | ||||
01.03.20 1. runda klasyf. | vs. Julien De Cuyper | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
23.02.20 1. runda klasyf. | vs. Carles Hernandez | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M15 Sharm - twarda | ||||
19.11.19 2. runda klasyf. | vs. Lucas Hellfritsch | 1-6, 1-4, - Luke Issajenko - krecz | szczegóły meczu | |
17.11.19 1. runda klasyf. | vs. Anwar Elkamony | 7-5, 6-3 | szczegóły meczu | |
M15 Sharm - twarda | ||||
10.11.19 1. runda klasyf. | vs. Le Tian Wang | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
M15 Sharm - twarda | ||||
03.11.19 1. runda klasyf. | vs. Igor Solomatin | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Tunisia F45 - twarda | ||||
15.12.18 1. runda klasyf. | vs. Zakaria Ben Brahim | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Tunisia F44 - twarda | ||||
08.12.18 1. runda klasyf. | vs. Giorgio Ricca | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Tunisia F43 - twarda | ||||
01.12.18 1. runda klasyf. | vs. Pavel Katliarov | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Tunisia F42 - twarda | ||||
24.11.18 1. runda klasyf. | vs. Nicolas Carlone | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Tunisia F38 - twarda | ||||
27.10.18 1. runda klasyf. | vs. Sami Achour | 4-6, 6-1, 3-6 | szczegóły meczu | |
Tunisia F37 - twarda | ||||
20.10.18 1. runda klasyf. | vs. Marco Zocastello | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Tunisia F36 - twarda | ||||
13.10.18 1. runda klasyf. | vs. Yash Vardhan Singh | 5-7, 1-6 | szczegóły meczu | |
Tunisia F33 - twarda | ||||
22.09.18 1. runda klasyf. | vs. Matteo Arnaldi | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Tunisia F32 - twarda | ||||
16.09.18 1. runda klasyf. | vs. Vito Dell'Elba | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Tunisia F31 - twarda | ||||
09.09.18 1. runda klasyf. | vs. Leonardo Taddia | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Portugal F16 - twarda | ||||
18.08.18 1. runda klasyf. | vs. Quentin Gueydan | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Portugal F15 - twarda | ||||
11.08.18 1. runda klasyf. | vs. Gilad Tamar | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Portugal F14 - twarda | ||||
04.08.18 1. runda klasyf. | vs. George Foster | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Portugal F13 - ceglana | ||||
28.07.18 1. runda klasyf. | vs. Terence Das | - Luke Issajenko - nieobecny(a)/(i) | szczegóły meczu | |
Egypt F21 - twarda | ||||
17.07.17 2. runda klasyf. | vs. Bogdan Didenko | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Egypt F20 - twarda | ||||
10.07.17 2. runda klasyf. | vs. Junior A. Ore | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
10.07.17 1. runda klasyf. | vs. Muhammad Ragy | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
Egypt F19 - twarda | ||||
03.07.17 1. runda klasyf. | vs. Igor Solomatin | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Egypt F18 - twarda | ||||
26.06.17 1. runda klasyf. | vs. Nikita Repkin | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Turkey F50 - twarda | ||||
12.12.16 1. runda klasyf. | vs. Alexandru Catalin Marasin | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Turkey F49 - twarda | ||||
05.12.16 1. runda klasyf. | vs. Martin Iliev | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Turkey F48 - twarda | ||||
28.11.16 1. runda klasyf. | vs. Arvid Nordquist | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Great Britain - halowa | ||||
10.03.14 2. runda klasyf. | vs. Keelan Oakley | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu |