MECZ
02.08.17 | 2. runda | Alexandre Tsuchiya | Juan Pablo Varillas | 6-3, 6-4 | Colombia F3 | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Alexandre Tsuchiya | Juan Pablo Varillas | |
1. podanie % | 31/62 (50%) | 37/61 (61%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 26/31 (84%) | 23/37 (62%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 18/31 (58%) | 15/24 (63%) |
Zdobyte break-ball | 2/6 (33%) | 0/3 (0%) |
Punkty zdobyte przez return | 23/61 (38%) | 18/62 (29%) |
Zdobyte punkty – razem | 67/123 (54%) | 56/123 (46%) |
Double foul | 2 | 0 |
Asy | 7 | 0 |
STATYSTYKA MECZU
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Alexandre Tsuchiya vs. Juan Pablo Varillas - Wzajemne mecze
02.08.17 | 2. runda | Alexandre Tsuchiya | Juan Pablo Varillas | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | Colombia F3 | ceglana |
21.09.15 | 1. runda | Juan Pablo Varillas | Alexandre Tsuchiya | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | Bolivia F3 | ceglana |
08.09.14 | 2. runda | Juan Pablo Varillas | Alexandre Tsuchiya | 6-3, 3-6, 7-5 | szczegóły meczu | Peru F6 | ceglana |
Alexandre Tsuchiya form & Juan Pablo Varillas form
Alexandre Tsuchiya - ostatnie mecze
Brazil F8 - ceglana | ||||
07.11.18 2. runda | vs. Joao Souza | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
05.11.18 1. runda | vs. Aaron Schmid | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
Brazil F7 - ceglana | ||||
30.10.18 1. runda | vs. Matheus Pucinelli De Almeida | 2-6, 1-4, - Alexandre Tsuchiya - krecz | szczegóły meczu | |
Brazil F6 - ceglana | ||||
23.10.18 1. runda | vs. Christian Lindell | 4-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
Brazil F5 - ceglana | ||||
16.10.18 1. runda | vs. Francisco Comesana | 6-73, 2-6 | szczegóły meczu | |
Bolivia F2 - ceglana | ||||
19.09.18 2. runda | vs. Jose Pereira | 2-6, 6-74 | szczegóły meczu | |
18.09.18 1. runda | vs. Miguel Fernando Pereira | 7-5, 3-6, 6-2 | szczegóły meczu | |
Bolivia F1 - ceglana | ||||
11.09.18 1. runda | vs. Jose Olivares | 6-78, 3-6 | szczegóły meczu | |
Portugal F16 - twarda | ||||
21.08.18 1. runda | vs. Antoine Cornut-Chauvinc | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Portugal F15 - twarda | ||||
14.08.18 1. runda | vs. Sora Fukuda | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Portugal F14 - twarda | ||||
08.08.18 1. runda | vs. Baptiste Crepatte | 6-2, 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Portugal F13 - ceglana | ||||
01.08.18 1. runda | vs. Socrates Leon Tsoronis | 2-6, 6-1, 4-6 | szczegóły meczu | |
Portugal F12 - ceglana | ||||
26.07.18 2. runda | vs. Maxime Chazal | 6-4, 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
24.07.18 1. runda | vs. Joao Guerra | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
Brazil F4 - ceglana | ||||
14.05.18 1. runda | vs. Igor Ribeiro Marcondes | 6-4, 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Brazil F3 - ceglana | ||||
10.05.18 2. runda | vs. Rafael Matos | 4-6, 6-1, 1-6 | szczegóły meczu | |
08.05.18 1. runda | vs. Fernando Yamacita | 6-3, 4-6, 6-2 | szczegóły meczu | |
Brazil F2 - ceglana | ||||
02.05.18 2. runda | vs. Igor Ribeiro Marcondes | 7-5, 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
01.05.18 1. runda | vs. Igor Gimenez | 7-66, 6-4 | szczegóły meczu | |
Brazil F1 - ceglana | ||||
25.04.18 2. runda | vs. Oscar Jose Gutierrez | 4-6, 7-67, 2-6 | szczegóły meczu | |
24.04.18 1. runda | vs. Fernando Yamacita | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
Brazil F4 - ceglana | ||||
29.11.17 2. runda | vs. Orlando Luz | 2-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
27.11.17 1. runda | vs. Wilson Leite | 7-5, 7-64 | szczegóły meczu | |
Brazil F3 - ceglana | ||||
25.11.17 Półfinał | vs. Jose Pereira | 5-7, 4-6 | szczegóły meczu | |
24.11.17 Ćwierćfinał | vs. Tigre Hank | 6-3, 2-6, 6-2 | szczegóły meczu | |
22.11.17 2. runda | vs. Igor Sao Thiago | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
20.11.17 1. runda | vs. Gabriel Tumasonis | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
Brazil F2 - ceglana | ||||
13.11.17 1. runda | vs. Jose Pereira | 4-6, 6-4, 3-6 | szczegóły meczu | |
Campinas Challenger - ceglana | ||||
30.09.17 2. runda klasyf. | vs. Tomas Lipovsek Puches | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
30.09.17 1. runda klasyf. | vs. Breno Lodis | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu |
Juan Pablo Varillas - ostatnie mecze
Sao Leopoldo - ceglana | ||||
27.03.24 2. runda | vs. Lorenzo Joaquin Rodriguez | 7-62, 5-7, 6-3 | szczegóły meczu | |
26.03.24 1. runda | vs. Gonzalo Villanueva | 7-5, 7-60 | szczegóły meczu | |
Asuncion Challenger - ceglana | ||||
23.03.24 Półfinał | vs. Gustavo Heide | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
22.03.24 Ćwierćfinał | vs. Federico Agustin Gomez | 6-3, 7-5 | szczegóły meczu | |
21.03.24 2. runda | vs. Nicolas Zanellato | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
19.03.24 1. runda | vs. Juan Carlos Prado Angelo | 1-6, 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
Santiago Challenger - ceglana | ||||
17.03.24 Finał | vs. Facundo Bagnis | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
16.03.24 Półfinał | vs. Liam Draxl | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
15.03.24 Ćwierćfinał | vs. Francesco Passaro | 7-5, 4-6, 7-66 | szczegóły meczu | |
13.03.24 2. runda | vs. Orlando Luz | 6-3, 2-6, 7-63 | szczegóły meczu | |
11.03.24 1. runda | vs. Paul Jubb | 3-6, 6-3, 7-66 | szczegóły meczu | |
Santiago - ceglana | ||||
29.02.24 2. runda | vs. Sebastian Baez | 6-4, 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
27.02.24 1. runda | vs. Francisco Comesana | 6-2, 3-6, 6-1 | szczegóły meczu | |
Rio de - ceglana | ||||
19.02.24 1. runda | vs. Albert Ramos-Vinolas | 6-3, 3-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
Buenos Aires - ceglana | ||||
13.02.24 1. runda | vs. Camilo Ugo Carabelli | 6-75, 4-6 | szczegóły meczu | |
Cordoba - ceglana | ||||
06.02.24 1. runda | vs. Yannick Hanfmann | 7-5, 6-71, 1-6 | szczegóły meczu | |
Davis Cup - twarda | ||||
04.02.24 | vs. Nicolas Jarry | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
03.02.24 Rubber 1 | vs. Alejandro Tabilo | 6-4, 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Melbourne - twarda | ||||
16.01.24 1. runda | vs. Cameron Norrie | 4-6, 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Adelaide - twarda | ||||
07.01.24 1. runda klasyf. | vs. Matthew Dellavedova | 3-6, 6-0, 4-6 | szczegóły meczu | |
Lima 2 - ceglana | ||||
10.11.23 Ćwierćfinał | vs. Luciano Darderi | 7-66, 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
09.11.23 2. runda | vs. Joao Lucas Reis Da Silva | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
07.11.23 1. runda | vs. Felipe Meligeni Alves | 7-64, 6-78, 6-4 | szczegóły meczu | |
Paris - halowa | ||||
28.10.23 1. runda klasyf. | vs. Roberto Carballes Baena | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Vienna - halowa | ||||
21.10.23 1. runda klasyf. | vs. Filip Misolic | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Antwerp - halowa | ||||
20.10.23 Ćwierćfinał | vs. Arthur Fils | 0-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
18.10.23 2. runda | vs. Alexander Shevchenko | 3-6, 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
17.10.23 1. runda | vs. Fabian Marozsan | 7-67, 6-4 | szczegóły meczu | |
Shanghai - twarda | ||||
05.10.23 1. runda | vs. Sebastian Ofner | 6-73, 6-76 | szczegóły meczu | |
Astana - halowa | ||||
28.09.23 1. runda | vs. Dominic Thiem | 3-6, 6-78 | szczegóły meczu |