MECZ
04.08.18 | 1. runda klasyf. | Alexandre Muller | Johannes Haerteis | 7-67, 7-5 | Pullach Challenger | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Alexandre Muller | Johannes Haerteis | |
1. podanie % | 78/111 (70%) | 45/83 (54%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 48/78 (62%) | 34/45 (76%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 16/33 (48%) | 14/38 (37%) |
Zdobyte break-ball | 4/8 (50%) | 3/12 (25%) |
Punkty zdobyte przez return | 35/83 (42%) | 47/111 (42%) |
Zdobyte punkty – razem | 99/194 (51%) | 95/194 (49%) |
Double foul | 1 | 10 |
Asy | 5 | 5 |
STATYSTYKA MECZU
1 | ||
0-0 | Johannes Haerteis | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40, 30-40 | ||
Alexandre Muller | 0-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
1-1 | Johannes Haerteis | |
0-0, 0-30, 0-40 | ||
Alexandre Muller | 1-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
1-3 | Johannes Haerteis | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40 | ||
Alexandre Muller | 1-4 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
2-4 | Johannes Haerteis | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Alexandre Muller | 2-5 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
3-5 | Johannes Haerteis | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Alexandre Muller | 4-5 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
5-5 | Johannes Haerteis | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Alexandre Muller | 5-6 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
6-6 | Johannes Haerteis | |
0-0, 0-1, 1-1, 1-2, 1-3, 1-4, 2-4, 2-5, 2-6, 3-6, 4-6, 5-6, 6-6, 6-7, 7-7, 8-7 | ||
7-67 |
2 | ||
Alexandre Muller | 0-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
1-0 | Johannes Haerteis | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Alexandre Muller | 2-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
3-0 | Johannes Haerteis | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Alexandre Muller | 3-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
4-1 | Johannes Haerteis | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Alexandre Muller | 4-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
4-3 | Johannes Haerteis | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Alexandre Muller | 5-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
5-4 | Johannes Haerteis | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A | ||
Alexandre Muller | 5-5 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
6-5 | Johannes Haerteis | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
7-5 |
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Alexandre Muller vs. Johannes Haerteis - Wzajemne mecze
04.08.18 | 1. runda klasyf. | Alexandre Muller | Johannes Haerteis | 7-67, 7-5 | szczegóły meczu | Pullach Challenger | ceglana |
Alexandre Muller form & Johannes Haerteis form
Alexandre Muller - ostatnie mecze
Miami - twarda | ||||
21.03.24 1. runda | vs. Soon-Woo Kwon | 6-73, 3-6 | szczegóły meczu | |
Phoenix Challenger - twarda | ||||
13.03.24 1. runda | vs. Nuno Borges | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Indian Wells - twarda | ||||
09.03.24 2. runda | vs. Grigor Dimitrov | 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
08.03.24 1. runda | vs. Hugo Grenier | 7-65, 7-5 | szczegóły meczu | |
Dubai - twarda | ||||
24.02.24 1. runda klasyf. | vs. Giulio Zeppieri | 6-1, 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Doha - twarda | ||||
20.02.24 1. runda | vs. Andy Murray | 1-6, 6-75 | szczegóły meczu | |
18.02.24 Klasyf. | vs. Lukas Klein | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
17.02.24 1. runda klasyf. | vs. Alexander Ritschard | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
Montpellier - halowa | ||||
31.01.24 2. runda | vs. Michael Mmoh | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
30.01.24 1. runda | vs. Antoine Escoffier | 7-64, 6-3 | szczegóły meczu | |
Melbourne - twarda | ||||
15.01.24 1. runda | vs. Hugo Grenier | 6-2, 6-73, 6-4, 4-6, 6-77 | szczegóły meczu | |
Auckland - twarda | ||||
11.01.24 Ćwierćfinał | vs. Taro Daniel | 4-6, 7-63, 3-6 | szczegóły meczu | |
10.01.24 2. runda | vs. Francisco Cerundolo | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
08.01.24 1. runda | vs. Benjamin Bonzi | 6-3, 7-5 | szczegóły meczu | |
07.01.24 Klasyf. | vs. Constant Lestienne | 6-4, 2-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
06.01.24 1. runda klasyf. | vs. Nino Serdarusic | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
Canberra Challenger - twarda | ||||
01.01.24 1. runda | vs. Brandon Nakashima | 7-5, 6-77, 6-75 | szczegóły meczu | |
Helsinki Challenger - halowa | ||||
10.11.23 Ćwierćfinał | vs. Arthur Rinderknech | 7-67, 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
08.11.23 2. runda | vs. Mark Lajal | 6-1, 0-6, 6-1 | szczegóły meczu | |
06.11.23 1. runda | vs. Eero Vasa | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
Paris - halowa | ||||
30.10.23 1. runda | vs. Roman Safiullin | 6-74, 3-6 | szczegóły meczu | |
Vienna - halowa | ||||
24.10.23 1. runda | vs. Tommy Paul | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
22.10.23 Klasyf. | vs. Lorenzo Sonego | 1-6, 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
21.10.23 1. runda klasyf. | vs. Lloyd Harris | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
Olbia Challenger - twarda | ||||
19.10.23 2. runda | vs. Ugo Blanchet | 6-78, 4-6 | szczegóły meczu | |
17.10.23 1. runda | vs. Fabio Fognini | 3-6, 7-65, 7-63 | szczegóły meczu | |
Shanghai - twarda | ||||
05.10.23 1. runda | vs. Mikhail Kukushkin | 7-66, 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Astana - halowa | ||||
27.09.23 Klasyf. | vs. Egor Gerasimov | 4-6, 6-73 | szczegóły meczu | |
26.09.23 1. runda klasyf. | vs. Timur Maulenov | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
Zhuhai - twarda | ||||
23.09.23 2. runda | vs. Sebastian Korda | 1-6, 6-2, 3-6 | szczegóły meczu |
Johannes Haerteis - ostatnie mecze
M15 Forbach - dywanowa | ||||
27.09.23 1. runda | vs. Mikail Alimli | 1-2, - Johannes Haerteis - krecz | szczegóły meczu | |
M25 Madrid - twarda | ||||
14.09.23 2. runda | vs. Daniel Merida Aguilar | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
13.09.23 1. runda | vs. Jody Maginley | 6-4, 7-5 | szczegóły meczu | |
Cassis Challenger - twarda | ||||
03.09.23 1. runda klasyf. | vs. Charles Broom | 3-6, 6-72 | szczegóły meczu | |
M15 Allershausen - ceglana | ||||
31.08.23 2. runda | vs. Nicola Kuhn | 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
30.08.23 1. runda | vs. Luca Hesselmann | 2-6, 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
M25 Ystad - ceglana | ||||
16.08.23 1. runda | vs. Valentin Vacherot | 2-6, 7-63, 4-6 | szczegóły meczu | |
M15 Frankfurt - ceglana | ||||
11.08.23 Ćwierćfinał | vs. Lucas Gerch | 5-7, 0-6 | szczegóły meczu | |
10.08.23 2. runda | vs. Kai Lemstra | 5-7, 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
08.08.23 1. runda | vs. Mats Rosenkranz | 7-62, 4-1, Mats Rosenkranz - krecz | szczegóły meczu | |
Porto Challenger - twarda | ||||
01.08.23 1. runda | vs. Emilio Nava | 6-73, 6-72 | szczegóły meczu | |
31.07.23 Klasyf. | vs. Hugo Maia | 7-5, 7-5 | szczegóły meczu | |
30.07.23 1. runda klasyf. | vs. Victor Lilov | 6-4, 2-6, 6-2 | szczegóły meczu | |
M25 Porto - twarda | ||||
27.07.23 2. runda | vs. Joao Domingues | 6-2, 6-72, 2-6 | szczegóły meczu | |
26.07.23 1. runda | vs. Tomas Pinho | 6-4, 7-66 | szczegóły meczu | |
M15 Cluj - ceglana | ||||
22.06.23 Ćwierćfinał | vs. Gabi Adrian Boitan | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
21.06.23 2. runda | vs. Dan Alexandru Tomescu | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
20.06.23 1. runda | vs. Mihai Alexandru Coman | 6-4, 7-66 | szczegóły meczu | |
M15 Vaasa - twarda | ||||
07.06.23 1. runda | vs. Iiro Vasa | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Prague 2 - ceglana | ||||
07.05.23 1. runda klasyf. | vs. Vitaliy Sachko | 7-5, 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
M25 Sanxenxo - twarda | ||||
28.04.23 Ćwierćfinał | vs. Robert Strombachs | 6-75, 4-6 | szczegóły meczu | |
27.04.23 2. runda | vs. Tao Mu | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
26.04.23 1. runda | vs. Grigory Kuklin | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
21.04.23 Ćwierćfinał | vs. Dragos Nicolae Madaras | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
20.04.23 2. runda | vs. Dan Alexandru Tomescu | 6-1, 4-6, 6-2 | szczegóły meczu | |
18.04.23 1. runda | vs. Arthur Reymond | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
12.04.23 1. runda | vs. Daniele Capecchi | 6-4, 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M25 Trento - dywanowa | ||||
30.03.23 2. runda | vs. Giovanni Oradini | 4-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
29.03.23 1. runda | vs. Aleksandr Bulitski | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
Biel Challenger - halowa | ||||
19.03.23 1. runda klasyf. | vs. Francesco Forti | 6-4, 4-6, 5-7 | szczegóły meczu |