MECZ
10.08.17 | 2. runda | Alexander Zhurbin | Vladimir Polyakov | 7-5, 6-1 | Russia F6 | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Alexander Zhurbin | Vladimir Polyakov | |
1. podanie % | 37/52 (71%) | 28/64 (44%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 25/37 (68%) | 18/28 (64%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 13/15 (87%) | 15/36 (42%) |
Zdobyte break-ball | 4/8 (50%) | 1/1 (100%) |
Punkty zdobyte przez return | 31/64 (48%) | 14/52 (27%) |
Zdobyte punkty – razem | 69/116 (59%) | 47/116 (41%) |
Double foul | 0 | 2 |
Asy | 2 | 0 |
STATYSTYKA MECZU
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Alexander Zhurbin vs. Vladimir Polyakov - Wzajemne mecze
10.08.17 | 2. runda | Alexander Zhurbin | Vladimir Polyakov | 7-5, 6-1 | szczegóły meczu | Russia F6 | ceglana |
01.09.14 | 2. runda | Alexander Zhurbin | Vladimir Polyakov | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | Russia F9 | ceglana |
Alexander Zhurbin form & Vladimir Polyakov form
Alexander Zhurbin - ostatnie mecze
Porto Challenger - twarda | ||||
27.06.21 1. runda klasyf. | vs. Robert Galloway | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Aix En - ceglana | ||||
13.06.21 1. runda klasyf. | vs. Aziz Dougaz | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M15 Kazan - halowa | ||||
10.03.21 1. runda | vs. Maxim Ratniuk | 0-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
M15 Torello - twarda | ||||
10.12.20 2. runda | vs. Lamine Ouahab | 6-73, 6-3, 1-6 | szczegóły meczu | |
08.12.20 1. runda | vs. David Jorda Sanchis | 6-4, 0-6, 7-65 | szczegóły meczu | |
M15 Madrid - ceglana | ||||
01.12.20 1. runda | vs. Gerardo Lopez Villasenor | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
M15 Valldoreix - ceglana | ||||
11.11.20 1. runda | vs. Jaime Caldes | 2-5, - Alexander Zhurbin - krecz | szczegóły meczu | |
M25 Murcia - ceglana | ||||
04.03.20 1. runda | vs. Rayan Ghedjemis | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M15 Paguera - ceglana | ||||
19.02.20 1. runda | vs. Alex Sanchez Gonzalez Alejandro | 7-5, 3-6, 6-77 | szczegóły meczu | |
M15 Palmanova - ceglana | ||||
13.02.20 2. runda | vs. Peter Heller | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
12.02.20 1. runda | vs. Lucas Bouquet | 6-2, 7-62 | szczegóły meczu | |
M15 Kazan - halowa | ||||
22.01.20 1. runda | vs. Sergey Bolotov | 7-63, 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
M15 Manacor - twarda | ||||
15.01.20 1. runda | vs. Evan Furness | 6-4, 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
M15 Cancun - twarda | ||||
21.11.19 2. runda | vs. Mateus Alves | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
19.11.19 1. runda | vs. Gabriel Ciro Da Silva | 6-0, 6-3 | szczegóły meczu | |
M15 Cancun - twarda | ||||
16.11.19 Ćwierćfinał | vs. David Volfson | 1-6, 7-5, 3-6 | szczegóły meczu | |
15.11.19 2. runda | vs. Conner Huertas Del Pino | 6-4, 7-5 | szczegóły meczu | |
15.11.19 1. runda | vs. Alejandro Mendoza | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
M15 Castellon - ceglana | ||||
07.11.19 2. runda | vs. Ricardo Ojeda Lara | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
05.11.19 1. runda | vs. Imanol Lopez Morillo | 7-66, 5-7, 7-63 | szczegóły meczu | |
M15 Benicarlo - ceglana | ||||
26.10.19 Półfinał | vs. Francisco Andreu Garcia | 1-6, 6-4, 3-6 | szczegóły meczu | |
25.10.19 Ćwierćfinał | vs. Pablo Llamas Ruiz | 7-5, 7-69 | szczegóły meczu | |
24.10.19 2. runda | vs. Nicolas Alvarez Varona | 6-4, 4-1, Nicolas Alvarez Varona - krecz | szczegóły meczu | |
23.10.19 1. runda | vs. Stefano Baldoni | 6-72, 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
M15 Getafe - twarda | ||||
18.10.19 Ćwierćfinał | vs. Nicolas Alvarez Varona | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
17.10.19 2. runda | vs. Miguel Damas | 6-4, 7-66 | szczegóły meczu | |
15.10.19 1. runda | vs. Matyas Fuele | 7-65, 6-4 | szczegóły meczu | |
M15 Sabadell - ceglana | ||||
02.10.19 1. runda | vs. Alex Marti Pujolras | 3-6, 6-77 | szczegóły meczu | |
M15 Melilla - ceglana | ||||
27.09.19 Ćwierćfinał | vs. Imanol Lopez Morillo | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
26.09.19 2. runda | vs. Alex Martinez | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu |
Vladimir Polyakov - ostatnie mecze
Pakistan F3 - ceglana | ||||
17.12.18 1. runda | vs. Chandril Sood | 6-0, 2-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
Pakistan F1 - twarda | ||||
04.12.18 1. runda | vs. Saida'Lo Saidkarimov | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Vietnam F5 - twarda | ||||
28.10.18 Klasyf. | vs. Olly Sadler | 6-4, 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
27.10.18 2. runda klasyf. | vs. Cheong Hwi Kim | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
Istanbul Challenger - twarda | ||||
09.09.18 2. runda klasyf. | vs. Tobias Simon | 0-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
08.09.18 1. runda klasyf. | vs. S Mert Ozdemir | 7-62, 6-1 | szczegóły meczu | |
Russia F8 - ceglana | ||||
29.08.18 2. runda | vs. Evgenii Tiurnev | 2-6, 0-2, - Vladimir Polyakov - krecz | szczegóły meczu | |
27.08.18 1. runda | vs. Alexey Baryshev | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
26.08.18 Klasyf. | vs. Daniil Kim | 3-6, 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
25.08.18 1. runda klasyf. | vs. Dmitry Orlov | 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
Russia F7 - ceglana | ||||
18.08.18 1. runda klasyf. | vs. Gleb Alekseenko | 6-77, - Vladimir Polyakov - krecz | szczegóły meczu | |
Russia F6 - ceglana | ||||
14.08.18 1. runda | vs. Shalva Dzhanashia | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Russia F5 - ceglana | ||||
06.08.18 1. runda | vs. Kristian Lozan | 2-6, 1-0, - Vladimir Polyakov - krecz | szczegóły meczu | |
Russia F4 - ceglana | ||||
31.07.18 1. runda | vs. Sagadat Ayap | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Fergana Challenger - twarda | ||||
16.06.18 1. runda klasyf. | vs. Saida'Lo Saidkarimov | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Uzbekistan F4 - twarda | ||||
05.06.18 1. runda | vs. Mikhail Fufygin | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Uzbekistan F3 - twarda | ||||
29.05.18 1. runda | vs. Sergey Betov | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Samarkand Challenger - ceglana | ||||
12.05.18 1. runda klasyf. | vs. Marek Gengel | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Karshi Challenger - twarda | ||||
05.05.18 1. runda klasyf. | vs. Shonigmatjon Shofayziyev | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Uzbekistan F2 - twarda | ||||
25.04.18 2. runda | vs. Sanjar Fayziev | 6-72, 2-6 | szczegóły meczu | |
24.04.18 1. runda | vs. Kristian Lozan | 3-6, 7-5, 7-62 | szczegóły meczu | |
23.04.18 Klasyf. | vs. Ivan Kalinin | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
22.04.18 1. runda klasyf. | vs. Aziz Dadabaev | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
Uzbekistan F1 - twarda | ||||
17.04.18 1. runda | vs. Evgenii Tiurnev | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
16.04.18 Klasyf. | vs. Martin Borisiouk | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
15.04.18 1. runda klasyf. | vs. Sherzod Khomidov | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
Kazakhstan F3 - ceglana | ||||
10.04.18 1. runda | vs. Matvey Minin | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Russia F3 - halowa | ||||
13.03.18 1. runda | vs. Pavel Kotov | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
12.03.18 Klasyf. | vs. Sagadat Ayap | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
11.03.18 1. runda klasyf. | vs. Sergei Pogosian | 7-62, 6-3 | szczegóły meczu |