MECZ
07.08.18 | 1. runda | Alexander Zhurbin | Nikita Valentsev | 7-66, 6-3 | Russia F5 | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Alexander Zhurbin | Nikita Valentsev | |
1. podanie % | 46/66 (70%) | 35/81 (43%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 32/46 (70%) | 24/35 (69%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 10/20 (50%) | 22/46 (48%) |
Zdobyte break-ball | 4/10 (40%) | 2/5 (40%) |
Punkty zdobyte przez return | 35/81 (43%) | 24/66 (36%) |
Zdobyte punkty – razem | 77/147 (52%) | 70/147 (48%) |
Double foul | 4 | 7 |
Asy | 1 | 2 |
STATYSTYKA MECZU
1 | ||
Alexander Zhurbin | 0-0 | |
0-0, 30-0, 40-0 | ||
1-0 | Nikita Valentsev | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Alexander Zhurbin | 1-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
2-1 | Nikita Valentsev | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Alexander Zhurbin | 3-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP] | ||
3-2 | Nikita Valentsev | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A | ||
Alexander Zhurbin | 3-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
4-3 | Nikita Valentsev | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Alexander Zhurbin | 4-4 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
5-4 | Nikita Valentsev | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
5-5 | Nikita Valentsev | |
6-5 | Nikita Valentsev | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Alexander Zhurbin | 6-6 | |
0-0, 0-1, 0-2, 0-3, 1-3, 2-3, 3-3, 4-3, 4-4, 4-5, 4-6, 5-6, 6-6, 7-6 | ||
7-66 |
2 | ||
0-0 | Nikita Valentsev | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, 40-A | ||
Alexander Zhurbin | 0-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
1-1 | Nikita Valentsev | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Alexander Zhurbin | 1-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
1-3 | Nikita Valentsev | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Alexander Zhurbin | 2-3 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
3-3 | Nikita Valentsev | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Alexander Zhurbin | 4-3 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
5-3 | Nikita Valentsev | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
6-3 |
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Rosja
17.10.98, 25 lat
17.10.98, 25 lat
Alexander Zhurbin vs. Nikita Valentsev - Wzajemne mecze
07.08.18 | 1. runda | Alexander Zhurbin | Nikita Valentsev | 7-66, 6-3 | szczegóły meczu | Russia F5 | ceglana |
Alexander Zhurbin form & Nikita Valentsev form
Alexander Zhurbin - ostatnie mecze
Porto Challenger - twarda | ||||
27.06.21 1. runda klasyf. | vs. Robert Galloway | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Aix En - ceglana | ||||
13.06.21 1. runda klasyf. | vs. Aziz Dougaz | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M15 Kazan - halowa | ||||
10.03.21 1. runda | vs. Maxim Ratniuk | 0-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
M15 Torello - twarda | ||||
10.12.20 2. runda | vs. Lamine Ouahab | 6-73, 6-3, 1-6 | szczegóły meczu | |
08.12.20 1. runda | vs. David Jorda Sanchis | 6-4, 0-6, 7-65 | szczegóły meczu | |
M15 Madrid - ceglana | ||||
01.12.20 1. runda | vs. Gerardo Lopez Villasenor | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
M15 Valldoreix - ceglana | ||||
11.11.20 1. runda | vs. Jaime Caldes | 2-5, - Alexander Zhurbin - krecz | szczegóły meczu | |
M25 Murcia - ceglana | ||||
04.03.20 1. runda | vs. Rayan Ghedjemis | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M15 Paguera - ceglana | ||||
19.02.20 1. runda | vs. Alex Sanchez Gonzalez Alejandro | 7-5, 3-6, 6-77 | szczegóły meczu | |
M15 Palmanova - ceglana | ||||
13.02.20 2. runda | vs. Peter Heller | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
12.02.20 1. runda | vs. Lucas Bouquet | 6-2, 7-62 | szczegóły meczu | |
M15 Kazan - halowa | ||||
22.01.20 1. runda | vs. Sergey Bolotov | 7-63, 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
M15 Manacor - twarda | ||||
15.01.20 1. runda | vs. Evan Furness | 6-4, 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
M15 Cancun - twarda | ||||
21.11.19 2. runda | vs. Mateus Alves | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
19.11.19 1. runda | vs. Gabriel Ciro Da Silva | 6-0, 6-3 | szczegóły meczu | |
M15 Cancun - twarda | ||||
16.11.19 Ćwierćfinał | vs. David Volfson | 1-6, 7-5, 3-6 | szczegóły meczu | |
15.11.19 1. runda | vs. Alejandro Mendoza | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
15.11.19 2. runda | vs. Conner Huertas Del Pino | 6-4, 7-5 | szczegóły meczu | |
M15 Castellon - ceglana | ||||
07.11.19 2. runda | vs. Ricardo Ojeda Lara | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
05.11.19 1. runda | vs. Imanol Lopez Morillo | 7-66, 5-7, 7-63 | szczegóły meczu | |
M15 Benicarlo - ceglana | ||||
26.10.19 Półfinał | vs. Francisco Andreu Garcia | 1-6, 6-4, 3-6 | szczegóły meczu | |
25.10.19 Ćwierćfinał | vs. Pablo Llamas Ruiz | 7-5, 7-69 | szczegóły meczu | |
24.10.19 2. runda | vs. Nicolas Alvarez Varona | 6-4, 4-1, Nicolas Alvarez Varona - krecz | szczegóły meczu | |
23.10.19 1. runda | vs. Stefano Baldoni | 6-72, 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
M15 Getafe - twarda | ||||
18.10.19 Ćwierćfinał | vs. Nicolas Alvarez Varona | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
17.10.19 2. runda | vs. Miguel Damas | 6-4, 7-66 | szczegóły meczu | |
15.10.19 1. runda | vs. Matyas Fuele | 7-65, 6-4 | szczegóły meczu | |
M15 Sabadell - ceglana | ||||
02.10.19 1. runda | vs. Alex Marti Pujolras | 3-6, 6-77 | szczegóły meczu | |
M15 Melilla - ceglana | ||||
27.09.19 Ćwierćfinał | vs. Imanol Lopez Morillo | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
26.09.19 2. runda | vs. Alex Martinez | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu |
Nikita Valentsev - ostatnie mecze
Russia F8 - ceglana | ||||
25.08.18 1. runda klasyf. | vs. Ivan Davydov | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Russia F5 - ceglana | ||||
07.08.18 1. runda | vs. Alexander Zhurbin | 6-76, 3-6 | szczegóły meczu | |
Russia F4 - ceglana | ||||
31.07.18 1. runda | vs. Ivan Ponomarenko | 5-7, 6-4, 5-7 | szczegóły meczu | |
Turkey F15 - ceglana | ||||
14.04.18 1. runda klasyf. | vs. Vitaliy Sachko | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Turkey F13 - ceglana | ||||
31.03.18 1. runda klasyf. | vs. Niklas Schell | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Russia F3 - halowa | ||||
13.03.18 1. runda | vs. Teimuraz Gabashvili | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Russia F2 - halowa | ||||
05.03.18 1. runda | vs. Yaraslav Shyla | 6-3, 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Turkey F2 - twarda | ||||
14.01.18 1. runda klasyf. | vs. Vazha Shubladze | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Turkey F1 - twarda | ||||
07.01.18 2. runda klasyf. | vs. Darko Bojanovic | 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
06.01.18 1. runda klasyf. | vs. Vazha Shubladze | 6-4, 3-6, 6-1 | szczegóły meczu | |
Turkey F42 - ceglana | ||||
07.11.17 1. runda | vs. Thomas Statzberger | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Turkey F41 - ceglana | ||||
30.10.17 2. runda klasyf. | vs. Andrea Bolla | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
30.10.17 1. runda klasyf. | vs. Vitomir Markovic | 0-6, 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
Turkey F40 - ceglana | ||||
23.10.17 1. runda klasyf. | vs. Kooros Ghasemi | 7-5, 6-1 | szczegóły meczu | |
23.10.17 2. runda klasyf. | vs. Pavel Krainik | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Turkey F39 - ceglana | ||||
16.10.17 1. runda klasyf. | vs. Jannis Kahlke | 2-6, - Nikita Valentsev - krecz | szczegóły meczu | |
Turkey F34 - ceglana | ||||
11.09.17 2. runda klasyf. | vs. Philip Bachmaier | 6-4, 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
11.09.17 1. runda klasyf. | vs. Danyil Chornous | 7-5, 5-7, 6-3 | szczegóły meczu | |
Turkey F33 - ceglana | ||||
04.09.17 1. runda klasyf. | vs. Stefano Battaglino | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Turkey F32 - ceglana | ||||
28.08.17 2. runda klasyf. | vs. Dietrich Dernowski | 6-2, 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Russia F7 - ceglana | ||||
14.08.17 Klasyf. | vs. Andrey Chepelev | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
14.08.17 1. runda klasyf. | vs. Oleg Besednikov | 3-6, 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
Russia F6 - ceglana | ||||
07.08.17 Klasyf. | vs. Vladimir Korolev | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
07.08.17 1. runda klasyf. | vs. Sergey Teteryukov | 4-6, 6-1, 3-0, Sergey Teteryukov - krecz | szczegóły meczu | |
Russia F5 - twarda | ||||
01.08.17 1. runda | vs. Dejan Katic | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Russia F4 - twarda | ||||
24.07.17 1. runda | vs. Dejan Katic | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Russia F3 - twarda | ||||
03.07.17 2. runda klasyf. | vs. Ivan Mikhaylyuk | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Russia F2 - twarda | ||||
26.06.17 1. runda | vs. Yan Sabanin | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Russia F1 - twarda | ||||
20.06.17 1. runda | vs. Alexander Lobkov | 7-65, 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Turkey F19 - ceglana | ||||
16.05.17 1. runda | vs. Ivan Davydov | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu |