MECZ
21.11.18 | 1. runda | Alexander Weis | Andrea Borroni | 6-2, 6-4 | Egypt F28 | twarda |
STATYSTYKA MECZU
Alexander Weis | Andrea Borroni | |
1. podanie % | 31/56 (55%) | 27/53 (51%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 23/31 (74%) | 20/27 (74%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 15/25 (60%) | 10/26 (38%) |
Zdobyte break-ball | 3/6 (50%) | 0/2 (0%) |
Punkty zdobyte przez return | 23/53 (43%) | 18/56 (32%) |
Zdobyte punkty – razem | 61/109 (56%) | 48/109 (44%) |
Double foul | 3 | 4 |
Asy | 4 | 2 |
STATYSTYKA MECZU
1 | ||
0-0 | Andrea Borroni | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Alexander Weis | 1-0 | |
0-0, 30-30, 40-30 | ||
Alexander Weis | 2-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
2-1 | Andrea Borroni | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Alexander Weis | 3-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
Alexander Weis | 3-2 | |
Alexander Weis | 4-2 | |
0-0, 15-0, 30-0 | ||
5-2 | Andrea Borroni | |
0-0, 0-15, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
6-2 |
2 | ||
Alexander Weis | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-15, 40-30 | ||
1-0 | Andrea Borroni | |
0-0, 0-15, 15-30, 30-30 | ||
2-0 | Andrea Borroni | |
0-0, 40-30[BP] | ||
2-1 | Andrea Borroni | |
0-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Alexander Weis | 3-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
3-2 | Andrea Borroni | |
0-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Alexander Weis | 4-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
Alexander Weis | 4-3 | |
0-0, 40-30 | ||
Alexander Weis | 5-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-40[BP], A-40, 40-40, 40-A[BP] | ||
5-4 | Andrea Borroni | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
6-4 |
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
WÅ‚ochy
09.06.95, 28 lat
09.06.95, 28 lat
Alexander Weis vs. Andrea Borroni - Wzajemne mecze
21.11.18 | 1. runda | Alexander Weis | Andrea Borroni | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | Egypt F28 | twarda |
Alexander Weis form & Andrea Borroni form
Alexander Weis - ostatnie mecze
Sao Leopoldo - ceglana | ||||
26.03.24 1. runda | vs. Andrea Collarini | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Asuncion Challenger - ceglana | ||||
22.03.24 Ćwierćfinał | vs. Gustavo Heide | 3-6, 6-73 | szczegóły meczu | |
21.03.24 2. runda | vs. Hugo Dellien | 6-4, 6-0 | szczegóły meczu | |
19.03.24 1. runda | vs. Juan Bautista Torres | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
Santiago Challenger - ceglana | ||||
11.03.24 1. runda | vs. Ignacio Buse | 6-4, 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Santa Cruz - ceglana | ||||
05.03.24 1. runda | vs. Goncalo Oliveira | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
M25 Antalya - ceglana | ||||
20.02.24 1. runda | vs. Brian Bozemoj | 6-4, 3-5, - Alexander Weis - krecz | szczegóły meczu | |
Piracicaba Challenger - ceglana | ||||
02.02.24 Ćwierćfinał | vs. Matheus Pucinelli De Almeida | 6-73, 6-74 | szczegóły meczu | |
01.02.24 2. runda | vs. Daniel Dutra Da Silva | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
30.01.24 1. runda | vs. Federico Agustin Gomez | 4-6, 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
Punta Del - ceglana | ||||
21.01.24 1. runda klasyf. | vs. Orlando Luz | 5-7, 4-6 | szczegóły meczu | |
Tigre Challenger - ceglana | ||||
18.01.24 2. runda | vs. Edoardo Lavagno | 4-6, 7-5, 5-7 | szczegóły meczu | |
17.01.24 1. runda | vs. Oleksii Krutykh | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
Buenos Aires - ceglana | ||||
09.01.24 1. runda | vs. Hernan Casanova | 2-6, 6-71 | szczegóły meczu | |
M25 Antalya - ceglana | ||||
26.11.23 Półfinał | vs. Nerman Fatic | 7-5, 6-710, 2-6 | szczegóły meczu | |
24.11.23 Ćwierćfinał | vs. Sandro Kopp | 6-4, 4-6, 6-0 | szczegóły meczu | |
23.11.23 2. runda | vs. Maxim Zhukov | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
22.11.23 1. runda | vs. Kanan Gasimov | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
M25 Antalya - ceglana | ||||
19.11.23 Finał | vs. Tim Handel | 3-6, 6-1, 3-6 | szczegóły meczu | |
18.11.23 Półfinał | vs. Jay Clarke | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
17.11.23 Ćwierćfinał | vs. Timo Stodder | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
16.11.23 2. runda | vs. Yanaki Milev | 6-3, 4-6, 6-0 | szczegóły meczu | |
15.11.23 1. runda | vs. Illya Beloborodko | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
M25 Santa - ceglana | ||||
28.10.23 Półfinał | vs. Oriol Roca Batalla | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
28.10.23 Ćwierćfinał | vs. Carlos Sanchez Jover | 7-65, 6-3 | szczegóły meczu | |
25.10.23 2. runda | vs. Gian Matias Di Natale | 6-0, 6-4 | szczegóły meczu | |
23.10.23 1. runda | vs. Alex Marti Pujolras | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
M25 Santa - ceglana | ||||
09.10.23 1. runda | vs. Gabriele Pennaforti | 7-5, 5-7, 4-6 | szczegóły meczu | |
Lisbon Challenger - ceglana | ||||
03.10.23 1. runda | vs. Calvin Hemery | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
02.10.23 Klasyf. | vs. Henrique Rocha | 3-6, 7-66, 6-1 | szczegóły meczu |
Andrea Borroni - ostatnie mecze
M25 Casinalbo - ceglana | ||||
05.07.21 Klasyf. | vs. Augusto Virgili | 6-75, 6-3, 7-10 | szczegóły meczu | |
04.07.21 1. runda klasyf. | vs. Paolo Schiavone | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
09.05.21 1. runda klasyf. | vs. Jose Pereira | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
02.05.21 1. runda klasyf. | vs. Marco Miceli | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
12.04.21 2. runda klasyf. | vs. Edoardo Graziani | 6-73, 2-6 | szczegóły meczu | |
11.04.21 1. runda klasyf. | vs. Enes Donmezer | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
04.04.21 1. runda klasyf. | vs. Vito Dell'Elba | 6-74, 4-6 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
29.03.21 2. runda klasyf. | vs. Paul Woerner | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
28.03.21 1. runda klasyf. | vs. Niklas Rohrer | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
M15 Sharm - twarda | ||||
07.03.21 1. runda klasyf. | vs. Francesco Vilardo | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M15 Sharm - twarda | ||||
01.03.21 1. runda klasyf. | vs. Cristian Campese | 5-7, 4-6 | szczegóły meczu | |
M15 Sharm - twarda | ||||
21.02.21 1. runda klasyf. | vs. Roman Andres Burruchaga | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
13.11.19 1. runda | vs. Maxim Ratniuk | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
11.11.19 2. runda klasyf. | vs. Berk Ilkel | 7-64, 4-6, 10-5 | szczegóły meczu | |
11.11.19 Klasyf. | vs. Federico Bertuccioli | 7-62, 5-7, 12-10 | szczegóły meczu | |
10.11.19 1. runda klasyf. | vs. Matei Adrian Georgescu | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
06.11.19 1. runda | vs. Miljan Zekic | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
05.11.19 Klasyf. | vs. George Loffhagen | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
04.11.19 2. runda klasyf. | vs. Pavel Verbin | 6-2, 7-62 | szczegóły meczu | |
03.11.19 1. runda klasyf. | vs. Kuzey Cekirge | 7-67, 6-3 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
28.10.19 2. runda klasyf. | vs. Mats Hermans | 6-72, 6-1, 11-13 | szczegóły meczu | |
27.10.19 1. runda klasyf. | vs. Antun Vidak | 4-6, 6-4, 10-7 | szczegóły meczu | |
M15 Sharm - twarda | ||||
15.10.19 Klasyf. | vs. Marco Mosciatti | 5-7, 1-6 | szczegóły meczu | |
14.10.19 2. runda klasyf. | vs. Kevin Portmann | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
13.10.19 1. runda klasyf. | vs. Aliaksandr Sasnouski | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
M15 Sharm - twarda | ||||
10.10.19 2. runda | vs. Adam Moundir | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
09.10.19 1. runda | vs. Timur Kiuamov | 6-3, 3-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
M25 Santa - ceglana | ||||
24.09.19 1. runda | vs. Louis Wessels | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
M25 Santa - ceglana | ||||
17.09.19 1. runda | vs. Nicolo Turchetti | 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
M25 Santa - ceglana | ||||
13.09.19 2. runda | vs. Nicolo Turchetti | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu |