MECZ
05.09.18 | 2. runda | Alexander Ritschard | Petr Nouza | 6-4, 6-2 | Switzerland F5 | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Alexander Ritschard | Petr Nouza | |
1. podanie % | 24/48 (50%) | 40/64 (63%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 17/24 (71%) | 22/40 (55%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 16/24 (67%) | 8/24 (33%) |
Zdobyte break-ball | 5/10 (50%) | 2/4 (50%) |
Punkty zdobyte przez return | 34/64 (53%) | 15/48 (31%) |
Zdobyte punkty – razem | 67/112 (60%) | 45/112 (40%) |
Double foul | 3 | 7 |
Asy | 0 | 7 |
STATYSTYKA MECZU
1 | ||
Alexander Ritschard | 0-0 | |
0-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
1-0 | Petr Nouza | |
0-0, 30-40, 40-40, 40-A | ||
1-1 | Petr Nouza | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A | ||
Alexander Ritschard | 1-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
1-3 | Petr Nouza | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Alexander Ritschard | 1-4 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
2-4 | Petr Nouza | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Alexander Ritschard | 3-4 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
4-4 | Petr Nouza | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
5-4 | Petr Nouza | |
0-0, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
6-4 |
2 | ||
0-0 | Petr Nouza | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Alexander Ritschard | 1-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, A-40 | ||
2-0 | Petr Nouza | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Alexander Ritschard | 3-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
Alexander Ritschard | 3-1 | |
Alexander Ritschard | 4-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP] | ||
Alexander Ritschard | 4-2 | |
5-2 | Petr Nouza | |
0-0, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
6-2 |
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Alexander Ritschard vs. Petr Nouza - Wzajemne mecze
05.09.18 | 2. runda | Alexander Ritschard | Petr Nouza | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | Switzerland F5 | ceglana |
Alexander Ritschard form & Petr Nouza form
Alexander Ritschard - ostatnie mecze
Hamburg Challenger - halowa | ||||
15.03.24 Ćwierćfinał | vs. Alexander Blockx | 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
14.03.24 2. runda | vs. Jakub Paul | 3-6, 7-66, 6-2 | szczegóły meczu | |
12.03.24 1. runda | vs. Kenny de Schepper | 3-6, 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
Lugano Challenger - halowa | ||||
06.03.24 2. runda | vs. Radu Albot | 6-1, 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
05.03.24 1. runda | vs. Ricardas Berankis | 4-6, 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
Doha - twarda | ||||
17.02.24 1. runda klasyf. | vs. Alexandre Muller | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Manama Challenger - twarda | ||||
14.02.24 2. runda | vs. Mikhail Kukushkin | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
13.02.24 1. runda | vs. Elias Ymer | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
Nottingham Challenger - halowa | ||||
07.02.24 2. runda | vs. Alexander Blockx | 6-79, 6-3, 4-6 | szczegóły meczu | |
06.02.24 1. runda | vs. Lorenzo Giustino | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
Ottignies Louvain - halowa | ||||
25.01.24 2. runda | vs. Marc-Andrea Huesler | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
23.01.24 1. runda | vs. Raul Brancaccio | 6-0, 6-4 | szczegóły meczu | |
Melbourne - twarda | ||||
12.01.24 Klasyf. | vs. Giulio Zeppieri | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
11.01.24 2. runda klasyf. | vs. Jules Marie | 6-73, 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
09.01.24 1. runda klasyf. | vs. Clement Tabur | 7-65, 6-3 | szczegóły meczu | |
Canberra Challenger - twarda | ||||
04.01.24 Ćwierćfinał | vs. Jakub Mensik | - | szczegóły meczu | |
03.01.24 2. runda | vs. Damir Dzumhur | 6-1, 2-1, Damir Dzumhur - krecz | szczegóły meczu | |
02.01.24 1. runda | vs. Jiri Vesely | 6-3, 7-5 | szczegóły meczu | |
01.01.24 Klasyf. | vs. Daniel Rincon | 6-3, 7-63 | szczegóły meczu | |
31.12.23 1. runda klasyf. | vs. Thomas Nicholas Gadecki | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
Knoxville Challenger - halowa | ||||
10.11.23 Ćwierćfinał | vs. Tennys Sandgren | 6-79, 4-6 | szczegóły meczu | |
08.11.23 2. runda | vs. Mitchell Krueger | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
06.11.23 1. runda | vs. Juncheng Shang | 3-6, 7-69, 6-2 | szczegóły meczu | |
Charlottesville Challenger - halowa | ||||
03.11.23 Ćwierćfinał | vs. Aidan Mayo | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
02.11.23 2. runda | vs. Michael Mmoh | 6-3, 7-65 | szczegóły meczu | |
31.10.23 1. runda | vs. Aidan Mchugh | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
Fairfield Challenger - twarda | ||||
14.10.23 Półfinał | vs. Zachary Svajda | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
13.10.23 Ćwierćfinał | vs. Mitchell Krueger | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
11.10.23 2. runda | vs. Aidan Mayo | 7-5, 6-3 | szczegóły meczu | |
10.10.23 1. runda | vs. Keegan Smith | 7-63, 7-64 | szczegóły meczu |
Petr Nouza - ostatnie mecze
Nottingham Challenger - halowa | ||||
05.02.24 Klasyf. | vs. Remy Bertola | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
04.02.24 1. runda klasyf. | vs. Egor Gerasimov | 4-6, 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
Danderyd Challenger - halowa | ||||
13.11.23 Klasyf. | vs. Maximilian Neuchrist | 7-65, 6-74, 3-6 | szczegóły meczu | |
12.11.23 1. runda klasyf. | vs. Remy Bertola | 7-64, 7-64 | szczegóły meczu | |
Helsinki Challenger - halowa | ||||
05.11.23 1. runda klasyf. | vs. Francesco Maestrelli | 6-710, 4-6 | szczegóły meczu | |
Ismaning Challenger - dywanowa | ||||
29.10.23 1. runda klasyf. | vs. Kacper Zuk | 6-75, 3-6 | szczegóły meczu | |
Bad Waltersdorf - ceglana | ||||
21.09.23 2. runda | vs. Albert Ramos-Vinolas | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
19.09.23 1. runda | vs. Franco Agamenone | 7-5, 6-73, 6-3 | szczegóły meczu | |
18.09.23 Klasyf. | vs. Maks Kasnikowski | 3-6, 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
17.09.23 1. runda klasyf. | vs. Tim Handel | 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | |
Szczecin Challenger - ceglana | ||||
12.09.23 1. runda | vs. Flavio Cobolli | 7-63, 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
11.09.23 Klasyf. | vs. Carlos Taberner | 7-5, 6-4 | szczegóły meczu | |
10.09.23 1. runda klasyf. | vs. Alexander Zgirovsky | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
Poznan Challenger - ceglana | ||||
18.06.23 1. runda klasyf. | vs. Jerome Kym | 5-7, 6-710 | szczegóły meczu | |
M25 Prague - ceglana | ||||
18.05.23 2. runda | vs. Henri Squire | 4-6, 7-5, 4-6 | szczegóły meczu | |
17.05.23 1. runda | vs. Alex Rybakov | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
Ostrava Challenger - ceglana | ||||
23.04.23 1. runda klasyf. | vs. Rudolf Molleker | 6-72, 6-2, 6-73 | szczegóły meczu | |
Oeiras 3 - ceglana | ||||
18.04.23 1. runda | vs. Sebastian Ofner | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
17.04.23 Klasyf. | vs. Akira Santillan | 6-2, 7-5 | szczegóły meczu | |
16.04.23 1. runda klasyf. | vs. Sandro Kopp | 6-2, 7-62 | szczegóły meczu | |
Biel Challenger - halowa | ||||
19.03.23 1. runda klasyf. | vs. Enrico Dalla Valle | 6-76, 4-6 | szczegóły meczu | |
Pune Challenger - twarda | ||||
26.02.23 1. runda klasyf. | vs. Dominik Palan | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Chennai Challenger - twarda | ||||
16.02.23 2. runda | vs. Max Purcell | 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
14.02.23 1. runda | vs. Luca Nardi | 6-4, 7-5 | szczegóły meczu | |
13.02.23 Klasyf. | vs. Andrew Paulson | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
12.02.23 1. runda klasyf. | vs. Dominik Palan | 6-3, 7-5 | szczegóły meczu | |
Ortisei Challenger - halowa | ||||
25.10.22 1. runda | vs. Giulio Zeppieri | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
24.10.22 Klasyf. | vs. Giovanni Oradini | 6-2, 7-5 | szczegóły meczu | |
23.10.22 1. runda klasyf. | vs. Oleksandr Ovcharenko | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
M25 Pardubice - ceglana | ||||
22.09.22 2. runda | vs. Felix Gill | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu |