MECZ
20.01.18 | 1. runda klasyf. | Alexander Pavlioutchenkov | Mert Naci Turker | 2-6, 7-64, 7-5 | Turkey F3 | twarda |
STATYSTYKA MECZU
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Turcja
16.08.98, 25 lat
32505 $
16.08.98, 25 lat
32505 $
Alexander Pavlioutchenkov vs. Mert Naci Turker - Wzajemne mecze
20.01.18 | 1. runda klasyf. | Alexander Pavlioutchenkov | Mert Naci Turker | 2-6, 7-64, 7-5 | szczegóły meczu | Turkey F3 | twarda |
14.11.16 | Klasyf. | Mert Naci Turker | Alexander Pavlioutchenkov | 4-2, Mert Naci Turker - krecz | szczegóły meczu | Turkey F46 | twarda |
Alexander Pavlioutchenkov form & Mert Naci Turker form
Alexander Pavlioutchenkov - ostatnie mecze
M25 Ust - twarda | ||||
28.08.19 1. runda | vs. Beibit Zhukayev | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M15 Moscow - ceglana | ||||
19.08.19 1. runda klasyf. | vs. Egor Noskin | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
M15 Moscow - ceglana | ||||
14.08.19 1. runda | vs. Shalva Dzhanashia | 3-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
13.08.19 Klasyf. | vs. Anton Desyatnik | 7-5, 4-6, 11-9 | szczegóły meczu | |
12.08.19 1. runda klasyf. | vs. Dmitry Myagkov | 7-64, 6-1 | szczegóły meczu | |
M15 Almaty - twarda | ||||
11.07.19 2. runda | vs. Denis Yevseyev | 5-7, 0-6 | szczegóły meczu | |
09.07.19 1. runda | vs. Sharobiddin Abzalov | 6-4, 6-76, 6-3 | szczegóły meczu | |
M25 Andijan - twarda | ||||
26.04.19 Ćwierćfinał | vs. Tim Van Rijthoven | 4-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
26.04.19 2. runda | vs. Jose Fco. Vidal Azorin | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
24.04.19 1. runda | vs. Kenneth Raisma | 6-3, 7-62 | szczegóły meczu | |
23.04.19 Klasyf. | vs. Grigoriy Lomakin | 6-4, 7-5 | szczegóły meczu | |
22.04.19 1. runda klasyf. | vs. Timur Khabibulin | 6-4, 7-5 | szczegóły meczu | |
M25 Shymkent - ceglana | ||||
15.04.19 1. runda klasyf. | vs. Martin Borisiouk | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M25 Shymkent - ceglana | ||||
10.04.19 Klasyf. | vs. George Tsivadze | 3-6, 6-4, 11-13 | szczegóły meczu | |
08.04.19 1. runda klasyf. | vs. Shokhrukh Abdumalikov | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
M25 Kazan - halowa | ||||
23.01.19 1. runda | vs. Teimuraz Gabashvili | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
22.01.19 Klasyf. | vs. Grigoriy Lomakin | 6-4, 7-63 | szczegóły meczu | |
21.01.19 1. runda klasyf. | vs. Ruzel Fathullin | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
Pakistan F3 - ceglana | ||||
19.12.18 2. runda | vs. Lorenzo Bocchi | 6-1, 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
18.12.18 1. runda | vs. Ahmed Chaudary | 6-3, 7-61 | szczegóły meczu | |
Pakistan F2 - twarda | ||||
11.12.18 1. runda | vs. Sora Fukuda | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Shenzhen Challenger - twarda | ||||
27.10.18 1. runda klasyf. | vs. Xin Gao | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Almaty Challenger - twarda | ||||
29.09.18 1. runda klasyf. | vs. Bogdan Bobrov | 6-72, 4-6 | szczegóły meczu | |
Russia F7 - ceglana | ||||
18.08.18 1. runda klasyf. | vs. Egor Shutov | 6-3, 3-2, - Alexander Pavlioutchenkov - krecz | szczegóły meczu | |
Astana Challenger - twarda | ||||
14.07.18 2. runda klasyf. | vs. Dzmitry Zhyrmont | 3-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
Karshi Challenger - twarda | ||||
05.05.18 1. runda klasyf. | vs. Nikola Cacic | 6-79, 2-6 | szczegóły meczu | |
Uzbekistan F2 - twarda | ||||
24.04.18 1. runda | vs. Evgenii Tiurnev | 3-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
23.04.18 Klasyf. | vs. Alexey Zakharov | 5-7, 6-2, 7-65 | szczegóły meczu | |
22.04.18 1. runda klasyf. | vs. Ibrokhimjon Urinov | 6-2, 7-5 | szczegóły meczu | |
Uzbekistan F1 - twarda | ||||
17.04.18 1. runda | vs. Dzmitry Zhyrmont | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu |
Mert Naci Turker - ostatnie mecze
M25 Antalya - ceglana | ||||
06.02.24 1. runda | vs. Dan Alexandru Tomescu | 6-73, 4-6 | szczegóły meczu | |
M25 Antalya - ceglana | ||||
01.02.24 2. runda | vs. Mathys Erhard | 4-6, 6-3, 6-76 | szczegóły meczu | |
30.01.24 1. runda | vs. Bogdan Pavel | 6-3, 0-6, 7-60 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
24.01.24 1. runda | vs. Nicholas David Ionel | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
23.01.24 Klasyf. | vs. Bautista Vilicich | 3-6, 7-61, 10-5 | szczegóły meczu | |
22.01.24 1. runda klasyf. | vs. Nazar Oliynykov | 7-64, 6-1 | szczegóły meczu | |
22.01.24 2. runda klasyf. | vs. Federico Bove | 6-0, 6-4 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
16.01.24 Klasyf. | vs. Quentin Folliot | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
15.01.24 2. runda klasyf. | vs. Mihai Razvan Marinescu | 6-4, 4-6, 13-11 | szczegóły meczu | |
14.01.24 1. runda klasyf. | vs. Joseph Phillips | 3-6, 6-1, 10-6 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
30.11.23 2. runda | vs. Sergey Fomin | 0-1, - Mert Naci Turker - krecz | szczegóły meczu | |
28.11.23 1. runda | vs. Lucio Carnevalle | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
M25 Antalya - ceglana | ||||
21.11.23 Klasyf. | vs. Justin Engel | 6-72, 4-6 | szczegóły meczu | |
20.11.23 2. runda klasyf. | vs. Christian Fellin | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
19.11.23 1. runda klasyf. | vs. Josh Reid | 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
M25 Antalya - ceglana | ||||
15.11.23 1. runda | vs. Jay Clarke | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
14.11.23 2. runda klasyf. | vs. Simon Norrman | 6-0, 6-3 | szczegóły meczu | |
14.11.23 Klasyf. | vs. David Fix | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
12.11.23 1. runda klasyf. | vs. Sergei Pogosian | 6-4, 4-6, 10-6 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
06.11.23 2. runda klasyf. | vs. Illya Beloborodko | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
05.11.23 1. runda klasyf. | vs. Jan Dimitrijevic | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
M25 Bodrum - ceglana | ||||
23.05.23 1. runda | vs. Lilian Marmousez | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
09.05.23 Klasyf. | vs. Ilia Simakin | 6-2, 4-6, 7-10 | szczegóły meczu | |
08.05.23 2. runda klasyf. | vs. Umut Akkoyun | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
07.05.23 1. runda klasyf. | vs. Lucas Obeid | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
30.04.23 1. runda klasyf. | vs. Gino Romano | 3-6, 0-1, - Mert Naci Turker - krecz | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
26.04.23 1. runda | vs. Mateo Del Pino | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
25.04.23 Klasyf. | vs. Daniel Ibragimov | 6-4, 6-0 | szczegóły meczu | |
24.04.23 2. runda klasyf. | vs. Lawrence Bataljin | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
23.04.23 1. runda klasyf. | vs. Josh Reid | 7-5, 6-1 | szczegóły meczu |