MECZ
13.11.17 | 2. runda klasyf. | Alexander Merino | Ren Nakamura | 1-6, 6-3, 7-5 | Egypt F34 | twarda |
STATYSTYKA MECZU
Peru
31.08.92, 31 lat
61032 $
31.08.92, 31 lat
61032 $
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Japonia
31.01.95, 29 lat
15320 $
31.01.95, 29 lat
15320 $
Alexander Merino vs. Ren Nakamura - Wzajemne mecze
13.11.17 | 2. runda klasyf. | Alexander Merino | Ren Nakamura | 1-6, 6-3, 7-5 | szczegóły meczu | Egypt F34 | twarda |
Alexander Merino form & Ren Nakamura form
Alexander Merino - ostatnie mecze
Concepcion Challenger - ceglana | ||||
23.01.23 Klasyf. | vs. Joao Lucas Reis Da Silva | 0-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
22.01.23 1. runda klasyf. | vs. Esteban Bruna | 6-3, 7-5 | szczegóły meczu | |
Coquimbo 2 - ceglana | ||||
16.10.22 1. runda klasyf. | vs. Juan Ignacio Galarza | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Salzburg Challenger - ceglana | ||||
03.07.22 1. runda klasyf. | vs. Lucas Miedler | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Coquimbo Challenger - ceglana | ||||
08.05.22 1. runda klasyf. | vs. Conner Huertas Del Pino | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Salinas Challenger - twarda | ||||
03.04.22 1. runda klasyf. | vs. Conner Huertas Del Pino | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Santa Cruz - ceglana | ||||
20.03.22 1. runda klasyf. | vs. Rio Noguchi | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Santa Cruz - ceglana | ||||
23.01.22 1. runda klasyf. | vs. Alejandro Mendoza | 2-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
Concepcion Challenger - ceglana | ||||
17.01.22 1. runda | vs. Daniel Elahi Galan | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Blumenau Challenger - ceglana | ||||
09.01.22 1. runda klasyf. | vs. Conner Huertas Del Pino | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Brasilia Challenger - ceglana | ||||
21.11.21 1. runda klasyf. | vs. Jose Pereira | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Ambato Challenger - ceglana | ||||
19.09.21 1. runda klasyf. | vs. Alexis Gautier | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Seville Challenger - ceglana | ||||
05.09.21 1. runda klasyf. | vs. Benjamin Winter Lopez | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
M25 Lima - ceglana | ||||
10.02.20 2. runda klasyf. | vs. Ignacio Buse | 6-75, 6-2, 10-8 | szczegóły meczu | |
10.02.20 Klasyf. | vs. Matias Zukas | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M15 Tabarka - ceglana | ||||
01.07.19 1. runda klasyf. | vs. Egill Sigurdsson | 6-2, 4-6, 10-8 | szczegóły meczu | |
01.07.19 Klasyf. | vs. Davide Pontoglio | 0-6, 6-3, 1-10 | szczegóły meczu | |
M15 Tabarka - ceglana | ||||
24.06.19 1. runda klasyf. | vs. Alessandro Ingarao | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
M15 Tabarka - ceglana | ||||
17.06.19 1. runda klasyf. | vs. Tomislav Jotovski | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
M25 Doboj - ceglana | ||||
14.05.19 Klasyf. | vs. Stefan Micov | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
13.05.19 1. runda klasyf. | vs. Sergey Dorozhkin | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
M25 Prijedor - ceglana | ||||
07.05.19 Klasyf. | vs. Stefan Micov | 4-6, 6-2, 10-12 | szczegóły meczu | |
07.05.19 1. runda klasyf. | vs. Tobias Brutscher | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
M25 Santa - ceglana | ||||
01.05.19 1. runda | vs. Juan Pablo Ficovich | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
29.04.19 Klasyf. | vs. Vital Flurin Leuch | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
M25 Santa - ceglana | ||||
22.04.19 1. runda klasyf. | vs. Scott Puodziunas | 5-7, 4-6 | szczegóły meczu | |
M15 Tabarka - ceglana | ||||
25.03.19 1. runda klasyf. | vs. Imanol Lopez Morillo | 0-5, - Alexander Merino - krecz | szczegóły meczu | |
M15 Tabarka - ceglana | ||||
18.03.19 1. runda klasyf. | vs. Ivan Davydov | 7-5, 4-6, 7-10 | szczegóły meczu | |
M15 Tabarka - ceglana | ||||
04.03.19 1. runda klasyf. | vs. Simon Carr | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
USA F35 - halowa | ||||
01.12.18 1. runda klasyf. | vs. Dragos Constantin Ignat | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu |
Ren Nakamura - ostatnie mecze
Kigali 2 - ceglana | ||||
03.03.24 1. runda klasyf. | vs. Kelsey Stevenson | 6-75, 3-6 | szczegóły meczu | |
Kigali 1 - ceglana | ||||
25.02.24 1. runda klasyf. | vs. Seita Watanabe | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
M25 Traralgon - twarda | ||||
18.02.24 1. runda klasyf. | vs. Mason Naumovski | 7-5, 3-6, 7-10 | szczegóły meczu | |
M15 Kuala - twarda | ||||
27.11.23 2. runda klasyf. | vs. Mattias Southcombe | 3-6, 6-3, 3-10 | szczegóły meczu | |
26.11.23 1. runda klasyf. | vs. Vinhhien Truong | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
M15 Ipoh - twarda | ||||
20.11.23 2. runda klasyf. | vs. Chien-Hsun Lo | 6-3, 3-6, 7-10 | szczegóły meczu | |
19.11.23 1. runda klasyf. | vs. Nuno Van Os | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
M15 Kuching - twarda | ||||
16.11.23 2. runda | vs. Taiyo Yamanaka | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
15.11.23 1. runda | vs. Jimmy Yang | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
14.11.23 Klasyf. | vs. Tanguy Genier | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
13.11.23 2. runda klasyf. | vs. Ryuhei Azuma | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
12.11.23 1. runda klasyf. | vs. Nuno Van Os | 5-0, Nuno Van Os - krecz | szczegóły meczu | |
M25 Takasaki - twarda | ||||
17.09.23 1. runda klasyf. | vs. Hayato Matsuoka | 1-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
M25 Hong - twarda | ||||
04.09.23 Klasyf. | vs. Collin Altamirano | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
03.09.23 1. runda klasyf. | vs. Howard Chan | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
M25 Hong - twarda | ||||
28.08.23 Klasyf. | vs. Blake Mott | 3-6, 6-4, 7-10 | szczegóły meczu | |
27.08.23 1. runda klasyf. | vs. Rohan Mehra | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
M25 Tainan - ceglana | ||||
21.08.23 Klasyf. | vs. Jesse Delaney | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
20.08.23 1. runda klasyf. | vs. Ian Turner | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
M15 Jakarta - twarda | ||||
25.06.23 1. runda klasyf. | vs. Jerall Yasin | 4-6, 7-64, 7-10 | szczegóły meczu | |
M15 Jakarta - twarda | ||||
18.06.23 1. runda klasyf. | vs. Mason Naumovski | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
M15 Jakarta - twarda | ||||
11.06.23 1. runda klasyf. | vs. Ying-Ze Chen | 5-7, 4-6 | szczegóły meczu | |
M15 Karuizawa - ceglana | ||||
31.05.23 1. runda | vs. Yuichiro Inui | 1-6, 6-3, 4-6 | szczegóły meczu | |
30.05.23 Klasyf. | vs. Yua Taka | 0-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
28.05.23 1. runda klasyf. | vs. Satoru Nakajima | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
M25 Montreal - halowa | ||||
13.03.23 1. runda klasyf. | vs. Jesse Flores | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
M25 Montreal - halowa | ||||
07.03.23 Klasyf. | vs. Drew Van Orderlain | 6-76, 5-7 | szczegóły meczu | |
06.03.23 1. runda klasyf. | vs. Sid Donarski | 7-65, 6-1 | szczegóły meczu | |
M25 Traralgon - twarda | ||||
22.11.22 2. runda klasyf. | vs. Tai Sach | 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
20.11.22 1. runda klasyf. | vs. Jesse Delaney | 4-6, 6-0, 10-7 | szczegóły meczu |