Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Peru
31.08.92, 31 lat
61032 $
31.08.92, 31 lat
61032 $
Facundo Diaz Acosta vs. Alexander Merino - Wzajemne mecze
nie znaleziono żadnego meczu |
Facundo Diaz Acosta form & Alexander Merino form
Facundo Diaz Acosta - ostatnie mecze
Miami - twarda | ||||
21.03.24 1. runda | vs. Alexei Popyrin | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Santiago - ceglana | ||||
28.02.24 2. runda | vs. Pedro Martinez Portero | 6-74, 7-65, 1-6 | szczegóły meczu | |
26.02.24 1. runda | vs. Pedro Cachin | 5-7, 6-3, 7-62 | szczegóły meczu | |
Rio de - ceglana | ||||
22.02.24 2. runda | vs. Sebastian Baez | 6-71, 3-6 | szczegóły meczu | |
20.02.24 1. runda | vs. Stan Wawrinka | 7-5, 6-4 | szczegóły meczu | |
Buenos Aires - ceglana | ||||
18.02.24 Finał | vs. Nicolas Jarry | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
17.02.24 Półfinał | vs. Federico Coria | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
16.02.24 Ćwierćfinał | vs. Dusan Lajovic | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
14.02.24 2. runda | vs. Francisco Cerundolo | 7-63, 6-0 | szczegóły meczu | |
12.02.24 1. runda | vs. Daniel Altmaier | 6-3, 7-61 | szczegóły meczu | |
Cordoba - ceglana | ||||
09.02.24 Ćwierćfinał | vs. Sebastian Baez | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
09.02.24 2. runda | vs. Thiago Agustin Tirante | 6-2, 6-75, 6-2 | szczegóły meczu | |
05.02.24 1. runda | vs. Federico Agustin Gomez | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
Melbourne - twarda | ||||
14.01.24 1. runda | vs. Taylor Harry Fritz | 6-4, 3-6, 6-3, 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Adelaide - twarda | ||||
09.01.24 1. runda | vs. Jordan Thompson | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
08.01.24 Klasyf. | vs. Thiago Seyboth Wild | 2-6, 7-66, 7-63 | szczegóły meczu | |
07.01.24 1. runda klasyf. | vs. Yosuke Watanuki | 4-6, 7-64, 7-64 | szczegóły meczu | |
Canberra Challenger - twarda | ||||
02.01.24 1. runda | vs. Rudolf Molleker | 6-77, 3-6 | szczegóły meczu | |
Montevideo Challenger - ceglana | ||||
19.11.23 Finał | vs. Thiago Moura Monteiro | 6-3, 4-3, Thiago Moura Monteiro - krecz | szczegóły meczu | |
18.11.23 Półfinał | vs. Gustavo Heide | 4-6, 6-3, 7-5 | szczegóły meczu | |
17.11.23 Ćwierćfinał | vs. Roman Andres Burruchaga | 4-6, 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
16.11.23 2. runda | vs. Pedro Sakamoto | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
14.11.23 1. runda | vs. Alessandro Giannessi | 6-1, 7-5 | szczegóły meczu | |
Lima 2 - ceglana | ||||
07.11.23 1. runda | vs. Conner Huertas Del Pino | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Guayaquil Challenger - ceglana | ||||
03.11.23 Ćwierćfinał | vs. Felipe Meligeni Alves | 1-6, 1-3, - Facundo Diaz Acosta - krecz | szczegóły meczu | |
02.11.23 2. runda | vs. Marco Trungelliti | 6-1, 1-6, 7-65 | szczegóły meczu | |
31.10.23 1. runda | vs. Murkel Alejandro Dellien Velasco | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
Buenos Aires - ceglana | ||||
14.10.23 Półfinał | vs. Federico Coria | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
13.10.23 Ćwierćfinał | vs. Francisco Comesana | 7-65, 4-6, 7-63 | szczegóły meczu | |
11.10.23 2. runda | vs. Renzo Olivo | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu |
Alexander Merino - ostatnie mecze
Concepcion Challenger - ceglana | ||||
23.01.23 Klasyf. | vs. Joao Lucas Reis Da Silva | 0-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
22.01.23 1. runda klasyf. | vs. Esteban Bruna | 6-3, 7-5 | szczegóły meczu | |
Coquimbo 2 - ceglana | ||||
16.10.22 1. runda klasyf. | vs. Juan Ignacio Galarza | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Salzburg Challenger - ceglana | ||||
03.07.22 1. runda klasyf. | vs. Lucas Miedler | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Coquimbo Challenger - ceglana | ||||
08.05.22 1. runda klasyf. | vs. Conner Huertas Del Pino | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Salinas Challenger - twarda | ||||
03.04.22 1. runda klasyf. | vs. Conner Huertas Del Pino | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Santa Cruz - ceglana | ||||
20.03.22 1. runda klasyf. | vs. Rio Noguchi | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Santa Cruz - ceglana | ||||
23.01.22 1. runda klasyf. | vs. Alejandro Mendoza | 2-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
Concepcion Challenger - ceglana | ||||
17.01.22 1. runda | vs. Daniel Elahi Galan | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Blumenau Challenger - ceglana | ||||
09.01.22 1. runda klasyf. | vs. Conner Huertas Del Pino | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Brasilia Challenger - ceglana | ||||
21.11.21 1. runda klasyf. | vs. Jose Pereira | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Ambato Challenger - ceglana | ||||
19.09.21 1. runda klasyf. | vs. Alexis Gautier | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Seville Challenger - ceglana | ||||
05.09.21 1. runda klasyf. | vs. Benjamin Winter Lopez | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
M25 Lima - ceglana | ||||
10.02.20 Klasyf. | vs. Matias Zukas | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
10.02.20 2. runda klasyf. | vs. Ignacio Buse | 6-75, 6-2, 10-8 | szczegóły meczu | |
M15 Tabarka - ceglana | ||||
01.07.19 1. runda klasyf. | vs. Egill Sigurdsson | 6-2, 4-6, 10-8 | szczegóły meczu | |
01.07.19 Klasyf. | vs. Davide Pontoglio | 0-6, 6-3, 1-10 | szczegóły meczu | |
M15 Tabarka - ceglana | ||||
24.06.19 1. runda klasyf. | vs. Alessandro Ingarao | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
M15 Tabarka - ceglana | ||||
17.06.19 1. runda klasyf. | vs. Tomislav Jotovski | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
M25 Doboj - ceglana | ||||
14.05.19 Klasyf. | vs. Stefan Micov | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
13.05.19 1. runda klasyf. | vs. Sergey Dorozhkin | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
M25 Prijedor - ceglana | ||||
07.05.19 Klasyf. | vs. Stefan Micov | 4-6, 6-2, 10-12 | szczegóły meczu | |
07.05.19 1. runda klasyf. | vs. Tobias Brutscher | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
M25 Santa - ceglana | ||||
01.05.19 1. runda | vs. Juan Pablo Ficovich | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
29.04.19 Klasyf. | vs. Vital Flurin Leuch | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
M25 Santa - ceglana | ||||
22.04.19 1. runda klasyf. | vs. Scott Puodziunas | 5-7, 4-6 | szczegóły meczu | |
M15 Tabarka - ceglana | ||||
25.03.19 1. runda klasyf. | vs. Imanol Lopez Morillo | 0-5, - Alexander Merino - krecz | szczegóły meczu | |
M15 Tabarka - ceglana | ||||
18.03.19 1. runda klasyf. | vs. Ivan Davydov | 7-5, 4-6, 7-10 | szczegóły meczu | |
M15 Tabarka - ceglana | ||||
04.03.19 1. runda klasyf. | vs. Simon Carr | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
USA F35 - halowa | ||||
01.12.18 1. runda klasyf. | vs. Dragos Constantin Ignat | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu |