MECZ
07.01.18 | 1. runda klasyf. | Alexander Lebedev | Reese Stalder | 7-65, 6-3 | USA F2 | twarda |
STATYSTYKA MECZU
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
USA
12.11.96, 27 lat
121578 $
12.11.96, 27 lat
121578 $
Alexander Lebedev vs. Reese Stalder - Wzajemne mecze
07.01.18 | 1. runda klasyf. | Alexander Lebedev | Reese Stalder | 7-65, 6-3 | szczegóły meczu | USA F2 | twarda |
Alexander Lebedev form & Reese Stalder form
Alexander Lebedev - ostatnie mecze
All Lower - ceglana | ||||
23.08.20 1. runda | vs. Gage Brymer | 6-3, 6-73, 7-10 | szczegóły meczu | |
22.08.20 1. runda | vs. Martin Redlicki | 6-74, 4-6 | szczegóły meczu | |
21.08.20 1. runda | vs. Felix Corwin | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
30.07.20 1. runda | vs. Martin Redlicki | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
28.07.20 1. runda | vs. Felix Corwin | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
26.07.20 1. runda | vs. Ivan Nedelko | 7-5, 6-1 | szczegóły meczu | |
25.07.20 1. runda | vs. Djurabeck Karimov | 6-3, 7-5 | szczegóły meczu | |
14.07.20 1. runda | vs. Christian Langmo | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
M15 Heraklion - twarda | ||||
07.03.20 Półfinał | vs. Filip Cristian Jianu | 5-7, 1-6 | szczegóły meczu | |
06.03.20 Ćwierćfinał | vs. Alexander Erler | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
05.03.20 2. runda | vs. Aristotelis Thanos | 6-1, 7-5 | szczegóły meczu | |
03.03.20 1. runda | vs. Bogdan Bobrov | 6-2, 7-5 | szczegóły meczu | |
M15 Heraklion - twarda | ||||
26.02.20 1. runda | vs. Lucas Catarina | 0-6, 6-4, 6-74 | szczegóły meczu | |
M15 Heraklion - twarda | ||||
16.02.20 1. runda klasyf. | vs. Omar Giacalone | 3-6, 6-2, 8-10 | szczegóły meczu | |
M15 Cancun - twarda | ||||
28.01.20 2. runda klasyf. | vs. Sam Lapides | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
28.01.20 Klasyf. | vs. Ajeet Rai | 6-70, 4-6 | szczegóły meczu | |
27.01.20 1. runda klasyf. | vs. Tommaso Carnevale-Miino | 3-0, Tommaso Carnevale-Miino - krecz | szczegóły meczu | |
M15 Cancun - twarda | ||||
23.01.20 1. runda | vs. Jesse Flores | 3-6, 6-3, 5-7 | szczegóły meczu | |
21.01.20 2. runda klasyf. | vs. Chris Wettengel | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
21.01.20 Klasyf. | vs. Murphy Cassone | 6-3, 7-613 | szczegóły meczu | |
19.01.20 1. runda klasyf. | vs. Nikolay Sysoev | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
M25 Rancho - twarda | ||||
14.01.20 1. runda klasyf. | vs. Connor Farren | 7-65, 6-3 | szczegóły meczu | |
14.01.20 Klasyf. | vs. Sebastian Fanselow | 5-7, 6-2, 3-10 | szczegóły meczu | |
M25 Los - twarda | ||||
07.01.20 1. runda klasyf. | vs. Maciej Smola | 7-5, 7-65 | szczegóły meczu | |
07.01.20 Klasyf. | vs. Austin Rapp | 1-6, 6-3, 7-10 | szczegóły meczu | |
M15 Heraklion - twarda | ||||
11.12.19 1. runda | vs. Matias Zukas | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M15 Heraklion - twarda | ||||
04.12.19 1. runda | vs. Yshai Oliel | 2-6, 6-74 | szczegóły meczu | |
03.12.19 Klasyf. | vs. Alexandros Skorilas | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
02.12.19 2. runda klasyf. | vs. Teodor-Dacian Craciun | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
01.12.19 1. runda klasyf. | vs. Igor Solomatin | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu |
Reese Stalder - ostatnie mecze
Quimper Challenger - halowa | ||||
23.01.23 1. runda klasyf. | vs. Nick Hardt | 3-6, 6-1, 2-6 | szczegóły meczu | |
Mallorca Challenger - twarda | ||||
30.08.21 1. runda klasyf. | vs. Nicolas Moreno De Alboran | 4-6, 6-72 | szczegóły meczu | |
M25 Prostejov - ceglana | ||||
15.08.21 1. runda klasyf. | vs. Nico Hornitschek | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M25 Decatur - twarda | ||||
03.08.21 1. runda klasyf. | vs. Stefan Dostanic | 5-7, 1-6 | szczegóły meczu | |
M15 Edwardsville - twarda | ||||
21.07.21 1. runda | vs. Strong Kirchheimer | 6-74, 6-73 | szczegóły meczu | |
20.07.21 Klasyf. | vs. Jordan Parker | 6-4, 6-0 | szczegóły meczu | |
19.07.21 1. runda klasyf. | vs. Mirmaksud Ismoilov | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
M15 Heraklion - twarda | ||||
08.06.21 Klasyf. | vs. Matas Vasiliauskas | - Reese Stalder - nieobecny(a)/(i) | szczegóły meczu | |
07.06.21 2. runda klasyf. | vs. Roi Ginat | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
06.06.21 1. runda klasyf. | vs. Andre Kock | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
M15 Heraklion - twarda | ||||
04.06.21 Ćwierćfinał | vs. Yuki Mochizuki | 2-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
03.06.21 2. runda | vs. Alexander Donski | 6-3, 3-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
02.06.21 1. runda | vs. Vladimir Uzhylovsky | 6-3, 7-5 | szczegóły meczu | |
01.06.21 Klasyf. | vs. Yankel Zemel | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
31.05.21 2. runda klasyf. | vs. Stijn Pel | 6-4, 4-6, 10-7 | szczegóły meczu | |
30.05.21 1. runda klasyf. | vs. Matthew Dellavedova | 6-3, 2-6, 10-4 | szczegóły meczu | |
M15 Heraklion - twarda | ||||
20.05.21 2. runda | vs. Edoardo Graziani | 2-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
19.05.21 1. runda | vs. Pablo Vivero Gonzalez | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
18.05.21 Klasyf. | vs. Leonardo Taddia | 6-1, 2-6, 10-6 | szczegóły meczu | |
17.05.21 2. runda klasyf. | vs. Jimmy Yang | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
M15 Jerusalem - twarda | ||||
13.05.21 2. runda | vs. Alexandar Lazarov | 3-6, 6-3, 3-6 | szczegóły meczu | |
12.05.21 1. runda | vs. Orel Kimhi | 7-63, 6-2 | szczegóły meczu | |
11.05.21 Klasyf. | vs. Anze Arh | 7-69, 6-4 | szczegóły meczu | |
10.05.21 2. runda klasyf. | vs. Vasilios Caripi | 2-6, 6-1, 10-4 | szczegóły meczu | |
09.05.21 1. runda klasyf. | vs. Lorenzo Vatteroni | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
M15 Ramat - twarda | ||||
04.05.21 1. runda | vs. Orel Kimhi | 6-73, 6-4, 1-6 | szczegóły meczu | |
M25 Naples - ceglana | ||||
23.02.21 1. runda klasyf. | vs. Mark Whitehouse | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M25 Naples - ceglana | ||||
16.02.21 1. runda klasyf. | vs. Alejandro Gomez | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
M15 Santo - twarda | ||||
10.12.20 2. runda | vs. Nick Chappell | 4-6, 6-72 | szczegóły meczu | |
10.12.20 1. runda | vs. Martin Damm | 5-2, Martin Damm - krecz | szczegóły meczu |