MECZ
08.01.18 | 2. runda klasyf. | Alexander Lebedev | Govind Nanda | 7-5, 6-3 | USA F2 | twarda |
STATYSTYKA MECZU
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Alexander Lebedev vs. Govind Nanda - Wzajemne mecze
08.01.18 | 2. runda klasyf. | Alexander Lebedev | Govind Nanda | 7-5, 6-3 | szczegóły meczu | USA F2 | twarda |
Alexander Lebedev form & Govind Nanda form
Alexander Lebedev - ostatnie mecze
All Lower - ceglana | ||||
23.08.20 1. runda | vs. Gage Brymer | 6-3, 6-73, 7-10 | szczegóły meczu | |
22.08.20 1. runda | vs. Martin Redlicki | 6-74, 4-6 | szczegóły meczu | |
21.08.20 1. runda | vs. Felix Corwin | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
30.07.20 1. runda | vs. Martin Redlicki | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
28.07.20 1. runda | vs. Felix Corwin | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
26.07.20 1. runda | vs. Ivan Nedelko | 7-5, 6-1 | szczegóły meczu | |
25.07.20 1. runda | vs. Djurabeck Karimov | 6-3, 7-5 | szczegóły meczu | |
14.07.20 1. runda | vs. Christian Langmo | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
M15 Heraklion - twarda | ||||
07.03.20 Półfinał | vs. Filip Cristian Jianu | 5-7, 1-6 | szczegóły meczu | |
06.03.20 Ćwierćfinał | vs. Alexander Erler | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
05.03.20 2. runda | vs. Aristotelis Thanos | 6-1, 7-5 | szczegóły meczu | |
03.03.20 1. runda | vs. Bogdan Bobrov | 6-2, 7-5 | szczegóły meczu | |
M15 Heraklion - twarda | ||||
26.02.20 1. runda | vs. Lucas Catarina | 0-6, 6-4, 6-74 | szczegóły meczu | |
M15 Heraklion - twarda | ||||
16.02.20 1. runda klasyf. | vs. Omar Giacalone | 3-6, 6-2, 8-10 | szczegóły meczu | |
M15 Cancun - twarda | ||||
28.01.20 2. runda klasyf. | vs. Sam Lapides | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
28.01.20 Klasyf. | vs. Ajeet Rai | 6-70, 4-6 | szczegóły meczu | |
27.01.20 1. runda klasyf. | vs. Tommaso Carnevale-Miino | 3-0, Tommaso Carnevale-Miino - krecz | szczegóły meczu | |
M15 Cancun - twarda | ||||
23.01.20 1. runda | vs. Jesse Flores | 3-6, 6-3, 5-7 | szczegóły meczu | |
21.01.20 2. runda klasyf. | vs. Chris Wettengel | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
21.01.20 Klasyf. | vs. Murphy Cassone | 6-3, 7-613 | szczegóły meczu | |
19.01.20 1. runda klasyf. | vs. Nikolay Sysoev | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
M25 Rancho - twarda | ||||
14.01.20 1. runda klasyf. | vs. Connor Farren | 7-65, 6-3 | szczegóły meczu | |
14.01.20 Klasyf. | vs. Sebastian Fanselow | 5-7, 6-2, 3-10 | szczegóły meczu | |
M25 Los - twarda | ||||
07.01.20 1. runda klasyf. | vs. Maciej Smola | 7-5, 7-65 | szczegóły meczu | |
07.01.20 Klasyf. | vs. Austin Rapp | 1-6, 6-3, 7-10 | szczegóły meczu | |
M15 Heraklion - twarda | ||||
11.12.19 1. runda | vs. Matias Zukas | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M15 Heraklion - twarda | ||||
04.12.19 1. runda | vs. Yshai Oliel | 2-6, 6-74 | szczegóły meczu | |
03.12.19 Klasyf. | vs. Alexandros Skorilas | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
02.12.19 2. runda klasyf. | vs. Teodor-Dacian Craciun | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
01.12.19 1. runda klasyf. | vs. Igor Solomatin | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu |
Govind Nanda - ostatnie mecze
M15 San - twarda | ||||
07.06.23 1. runda | vs. Alexander Kotzen | 5-7, 1-6 | szczegóły meczu | |
M15 Orange - ceglana | ||||
05.05.23 Ćwierćfinał | vs. Roberto Cid Subervi | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
04.05.23 2. runda | vs. Huzaifa Abdul Rehman | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
02.05.23 1. runda | vs. Thomas Brown | 7-64, 2-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
Savannah Challenger - ceglana | ||||
24.04.23 Klasyf. | vs. Kyrian Jacquet | 5-7, 1-6 | szczegóły meczu | |
23.04.23 1. runda klasyf. | vs. Isaiah Strode | 2-6, 7-62, 6-3 | szczegóły meczu | |
Tallahassee Challenger - ceglana | ||||
17.04.23 Klasyf. | vs. Federico Agustin Gomez | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
17.04.23 1. runda klasyf. | vs. Aidan Kim | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
M25 Wesley - twarda | ||||
26.01.23 2. runda | vs. Matthew Segura | 6-2, 6-73, 1-6 | szczegóły meczu | |
25.01.23 1. runda | vs. Huzaifa Abdul Rehman | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
M25 Malibu - twarda | ||||
06.01.23 1. runda | vs. Learner Tien | 1-6, 7-65, 9-11 | szczegóły meczu | |
Las Vegas - twarda | ||||
27.10.22 2. runda | vs. Alexis Galarneau | 1-6, 1-2, - Govind Nanda - krecz | szczegóły meczu | |
25.10.22 1. runda | vs. Nicolas Mejia | 7-61, 6-4 | szczegóły meczu | |
Fairfield Challenger - twarda | ||||
10.10.22 1. runda | vs. Christian Langmo | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Tiburon Challenger - twarda | ||||
04.10.22 1. runda | vs. Paul Jubb | 5-7, 6-4, 3-6 | szczegóły meczu | |
Charleston Challenger - twarda | ||||
28.09.22 2. runda | vs. Donald Young | 6-1, 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
27.09.22 1. runda | vs. Emilio Nava | 5-7, 6-2, 7-5 | szczegóły meczu | |
26.09.22 Klasyf. | vs. Strong Kirchheimer | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
25.09.22 1. runda klasyf. | vs. Ryan Harrison | 7-5, 2-2, Ryan Harrison - krecz | szczegóły meczu | |
San Diego - twarda | ||||
18.09.22 Klasyf. | vs. Mitchell Krueger | 4-6, 7-5, 5-7 | szczegóły meczu | |
17.09.22 1. runda klasyf. | vs. Juan Pablo Ficovich | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
Cary Challenger - twarda | ||||
14.09.22 2. runda | vs. Facundo Mena | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
12.09.22 1. runda | vs. Rinky Hijikata | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
New York - twarda | ||||
25.08.22 2. runda klasyf. | vs. Nuno Borges | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
24.08.22 1. runda klasyf. | vs. Andrea Arnaboldi | 4-6, 7-5, 6-3 | szczegóły meczu | |
Vancouver Challenger - twarda | ||||
16.08.22 1. runda | vs. Marc-Andrea Huesler | 2-6, 6-4, 5-7 | szczegóły meczu | |
15.08.22 Klasyf. | vs. Paul Jubb | 1-6, 7-5, 7-64 | szczegóły meczu | |
14.08.22 1. runda klasyf. | vs. Benjamin Sigouin | 7-5, 3-0, Benjamin Sigouin - krecz | szczegóły meczu | |
Chicago Challenger - twarda | ||||
09.08.22 1. runda | vs. Mikhail Kukushkin | 6-3, 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Lexington Challenger - twarda | ||||
05.08.22 Ćwierćfinał | vs. Enzo Couacaud | 6-3, 1-6, 2-6 | szczegóły meczu |