MECZ
19.08.17 | Finał | Filip Horansky | Alexander Lazov | 6-2, 6-0 | Switzerland F3 | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Filip Horansky | Alexander Lazov | |
1. podanie % | 26/41 (63%) | 41/60 (68%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 21/26 (81%) | 21/41 (51%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 8/15 (53%) | 7/19 (37%) |
Punkty zdobyte przez return | 32/60 (53%) | 12/41 (29%) |
Zdobyte punkty – razem | 61/101 (60%) | 40/101 (40%) |
Double foul | 3 | 3 |
Asy | 2 | 1 |
STATYSTYKA MECZU
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Filip Horansky vs. Alexander Lazov - Wzajemne mecze
19.08.17 | Finał | Filip Horansky | Alexander Lazov | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | Switzerland F3 | ceglana |
Filip Horansky form & Alexander Lazov form
Filip Horansky - ostatnie mecze
Bratislava Challenger - halowa | ||||
07.11.22 Klasyf. | vs. Hamad Medjedovic | 7-65, 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
06.11.22 1. runda klasyf. | vs. Rudolf Molleker | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
Ortisei Challenger - halowa | ||||
24.10.22 Klasyf. | vs. Terence Atmane | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
23.10.22 1. runda klasyf. | vs. Tommaso Compagnucci | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
Antwerp - halowa | ||||
16.10.22 1. runda klasyf. | vs. Manuel Guinard | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Ismaning Challenger - dywanowa | ||||
10.10.22 1. runda | vs. Alastair Gray | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Sibiu Challenger - ceglana | ||||
20.09.22 1. runda | vs. Damir Dzumhur | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Tulln Challenger - ceglana | ||||
05.09.22 Klasyf. | vs. Ivan Gakhov | 4-6, 6-0, 2-6 | szczegóły meczu | |
04.09.22 1. runda klasyf. | vs. Alexander Erler | 3-6, 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
New York - twarda | ||||
24.08.22 1. runda klasyf. | vs. Andreas Seppi | 4-6, 7-5, 2-6 | szczegóły meczu | |
Meerbusch Challenger - ceglana | ||||
09.08.22 1. runda | vs. Nikola Milojevic | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Umag - ceglana | ||||
23.07.22 1. runda klasyf. | vs. Franco Agamenone | 5-7, 4-6 | szczegóły meczu | |
Tampere Challenger - ceglana | ||||
19.07.22 1. runda | vs. Thiago Agustin Tirante | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Verona Challenger - ceglana | ||||
15.07.22 Ćwierćfinał | vs. Marco Cecchinato | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
13.07.22 2. runda | vs. Franco Agamenone | 3-6, 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
12.07.22 1. runda | vs. Andrea Vavassori | 2-6, 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
Todi Challenger - ceglana | ||||
04.07.22 1. runda | vs. Timofey Skatov | 7-5, 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Luedenscheid Challenger - ceglana | ||||
30.06.22 2. runda | vs. Hamad Medjedovic | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
28.06.22 1. runda | vs. Rudolf Molleker | 7-64, 6-2 | szczegóły meczu | |
London - trawiasta | ||||
20.06.22 1. runda klasyf. | vs. Salvatore Caruso | 6-3, 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Bratislava Challenger - ceglana | ||||
07.06.22 1. runda | vs. Alexander Shevchenko | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Prostejov Challenger - ceglana | ||||
03.06.22 Półfinał | vs. Vit Kopriva | 6-1, 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
02.06.22 Ćwierćfinał | vs. Martin Krumich | 7-5, 6-4 | szczegóły meczu | |
01.06.22 2. runda | vs. Fabian Marozsan | 2-6, 7-5, 6-4 | szczegóły meczu | |
30.05.22 1. runda | vs. Vitaliy Sachko | 6-2, 7-67 | szczegóły meczu | |
Paris - ceglana | ||||
16.05.22 1. runda klasyf. | vs. Santiago Rodriguez Taverna | 6-4, 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Zagreb Challenger - ceglana | ||||
10.05.22 1. runda | vs. Juncheng Shang | 6-75, 6-3, 5-7 | szczegóły meczu | |
Ostrava Challenger - ceglana | ||||
28.04.22 2. runda | vs. Zdenek Kolar | 0-5, - Filip Horansky - krecz | szczegóły meczu | |
26.04.22 1. runda | vs. Emilio Nava | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
Prague 1 - ceglana | ||||
19.04.22 1. runda | vs. Lukas Rosol | 6-75, 1-6 | szczegóły meczu |
Alexander Lazov - ostatnie mecze
M15 Pazardzhik - ceglana | ||||
24.05.23 1. runda | vs. Marco Miceli | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Istanbul Challenger - twarda | ||||
10.09.19 1. runda | vs. Rayan Ghedjemis | 5-7, 6-2, 1-6 | szczegóły meczu | |
M15 Sozopol - twarda | ||||
09.05.19 2. runda | vs. Alexander Donski | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
08.05.19 1. runda | vs. Shahar Elbaz | 6-0, 7-66 | szczegóły meczu | |
Andria Challenger - dywanowa | ||||
18.11.18 Klasyf. | vs. Aldin Setkic | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
17.11.18 2. runda klasyf. | vs. Giacomo Dambrosi | 7-63, 6-1 | szczegóły meczu | |
Bratislava Challenger - halowa | ||||
03.11.18 1. runda klasyf. | vs. Andres Artunedo Martinavarr | 7-5, 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Turkey F31 - ceglana | ||||
11.10.18 2. runda | vs. Dragos Nicolae Madaras | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
10.10.18 1. runda | vs. Koray Kirci | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
Turkey F30 - ceglana | ||||
04.10.18 2. runda | vs. Lucas Gerch | 7-65, 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
03.10.18 1. runda | vs. Philipp Schroll | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
Banja Luka - ceglana | ||||
12.09.18 2. runda | vs. Johan Sebastien Tatlot | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
11.09.18 1. runda | vs. Franjo Raspudic | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
10.09.18 Klasyf. | vs. Elmar Ejupovic | 3-6, 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
09.09.18 2. runda klasyf. | vs. Marko Vujic | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
Switzerland F4 - ceglana | ||||
29.08.18 2. runda | vs. Christian Lindell | 3-6, 6-75 | szczegóły meczu | |
28.08.18 1. runda | vs. Eduardo Dischinger | 3-6, 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
Netherlands F5 - ceglana | ||||
25.08.18 Półfinał | vs. Nik Razborsek | 6-3, 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
24.08.18 Ćwierćfinał | vs. Philipp Schroll | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
23.08.18 2. runda | vs. Rayan Ghedjemis | 2-6, 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
21.08.18 1. runda | vs. Kazuki Nishiwaki | 0-6, 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
Netherlands F4 - ceglana | ||||
19.08.18 Finał | vs. Niels Lootsma | 3-3, Niels Lootsma - krecz | szczegóły meczu | |
18.08.18 Półfinał | vs. Mariano Kestelboim | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
17.08.18 Ćwierćfinał | vs. Felipe Mantilla | 6-1, 4-6, 6-2 | szczegóły meczu | |
16.08.18 2. runda | vs. Leonard Von Hindte | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
14.08.18 1. runda | vs. George Von Massow | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
Austria F3 - ceglana | ||||
20.07.18 Półfinał | vs. Michael Vrbensky | 3-6, - Alexander Lazov - krecz | szczegóły meczu | |
19.07.18 Ćwierćfinał | vs. Michal Konecny | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
18.07.18 2. runda | vs. Bogdan Borza | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
17.07.18 1. runda | vs. Philipp Schroll | 7-63, 7-64 | szczegóły meczu |