Alexander Erler vs. Vit Kopriva 13.07.2019

Alexander Erler vs. Vit Kopriva 13.07.2019 - M15 Telfs - porównanie

MECZ

13.07.19PółfinałAlexander Erler Vit Kopriva 6-3, 6-1 Austria M15 Telfs ceglana

STATYSTYKA MECZU

Alexander ErlerVit Kopriva
1. podanie %29/41 (71%)30/47 (64%)
Punkty zdobyte z 1. podania23/29 (79%)20/30 (67%)
Punkty zdobyte z 2. podania10/12 (83%)6/17 (35%)
Punkty zdobyte przez return21/47 (45%)8/41 (20%)
Zdobyte punkty – razem54/88 (61%)34/88 (39%)
Double foul23
Asy11

STATYSTYKA MECZU

1
0-0Vit Kopriva Vit Kopriva serve
0-0, 0-30
Alexander Erler Alexander Erler serve1-0
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40
2-0Vit Kopriva Vit Kopriva serve
0-0
Alexander Erler Alexander Erler serve3-0
0-0, 0-30, 0-40[BP]
3-1Vit Kopriva Vit Kopriva serve
0-0
Alexander Erler Alexander Erler serve4-1
0-0, 0-15
4-2Vit Kopriva Vit Kopriva serve
0-0, 0-15, 40-15[BP]
Alexander Erler Alexander Erler serve5-2
0-0
5-3Vit Kopriva Vit Kopriva serve
0-0, 15-15, 30-15
6-3
2
Alexander Erler Alexander Erler serve0-0
0-0
1-0Vit Kopriva Vit Kopriva serve
0-0, 30-0, 40-0[BP]
Alexander Erler Alexander Erler serve2-0
0-0
2-1Vit Kopriva Vit Kopriva serve
0-0, 15-15
Alexander Erler Alexander Erler serve3-1
0-0
4-1Vit Kopriva Vit Kopriva serve
0-0, 0-15, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP]
6-1

Alexander Erler
Austria
27.10.97, 22 lat




510
54
51402 $
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Czechy
15.06.97, 22 lat




354
110
75430 $
Vit Kopriva
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko

Alexander Erler vs. Vit Kopriva - Wzajemne mecze

13.07.19PółfinałAlexander ErlerVit Kopriva6-3, 6-1 szczegóły meczuAustria M15 Telfs ceglana
07.02.192. rundaAlexander ErlerVit Kopriva6-3, 7-5 szczegóły meczuEgypt M15 Sharm twarda

Alexander Erler - ostatnie mecze

Germany M25 Nussloch - dywanowa
23.01.20
2. runda
vs. Stefan Seifert4-6, 3-6 porażkaszczegóły meczu
21.01.20
1. runda
vs. Jeremy Jahn3-1, Jeremy Jahn - kreczzwycięstwoszczegóły meczu
Greece M15 Heraklion - twarda
17.11.19
Finał
vs. Jan Zielinski7-5, 6-1 zwycięstwoszczegóły meczu
16.11.19
Ćwierćfinał
vs. Nikita Mashtakov6-1, 3-6, 6-3 zwycięstwoszczegóły meczu
16.11.19
Półfinał
vs. Yshai Oliel6-4, 2-6, 6-1 zwycięstwoszczegóły meczu
15.11.19
2. runda
vs. Billy Harris6-3, 3-6, 6-4 zwycięstwoszczegóły meczu
12.11.19
1. runda
vs. Toby Martin6-3, 3-6, 6-3 zwycięstwoszczegóły meczu
Greece M15 Heraklion - twarda
08.11.19
Ćwierćfinał
vs. Yshai Oliel2-6, 3-6 porażkaszczegóły meczu
07.11.19
2. runda
vs. Lenny Hampel6-3, 6-4 zwycięstwoszczegóły meczu
05.11.19
1. runda
vs. Michael Zhu6-3, 2-6, 6-2 zwycięstwoszczegóły meczu
Austria Vienna - halowa
19.10.19
1. runda klasyf.
vs. Cameron Norrie4-6, 2-6 porażkaszczegóły meczu
Czech Republic M15 Olomouc - dywanowa
16.10.19
1. runda
vs. Petr Michnev5-7, 1-3, - Alexander Erler - kreczporażkaszczegóły meczu
USA M25 Norman - twarda
02.10.19
1. runda
vs. Alexander Cozbinov6-74, 6-3, 4-6 porażkaszczegóły meczu
USA M25 Harlingen - twarda
25.09.19
1. runda
vs. Logan Smith1-6, 3-6 porażkaszczegóły meczu
USA Columbus Challenger - halowa
18.09.19
2. runda
vs. Mikael Torpegaard2-6, 7-61, 1-6 porażkaszczegóły meczu
17.09.19
1. runda
vs. Colin Sinclair7-5, 7-69 zwycięstwoszczegóły meczu
Bosnia and Herzeg. Banja Luka - ceglana
10.09.19
1. runda
vs. Camilo Ugo Carabelli4-6, 6-3, 3-6 porażkaszczegóły meczu
Italy M25 Trieste - ceglana
07.09.19
Finał
vs. Juan Pablo Varillas7-66, 1-6, 4-6 porażkaszczegóły meczu
07.09.19
Półfinał
vs. Tom Kocevar-Desman6-1, 6-0 zwycięstwoszczegóły meczu
05.09.19
Ćwierćfinał
vs. Sandro Ehrat6-2, 7-5 zwycięstwoszczegóły meczu
04.09.19
2. runda
vs. Gregorio Lulli3-6, 6-2, 6-3 zwycięstwoszczegóły meczu
03.09.19
1. runda
vs. Adam Pavlasek6-3, 6-3 zwycięstwoszczegóły meczu
Switzerland M25 Schlieren - ceglana
22.08.19
2. runda
vs. Jakub Paul6-3, 2-6, 2-6 porażkaszczegóły meczu
21.08.19
1. runda
vs. Gian Luca Tanner6-4, 2-6, 6-4 zwycięstwoszczegóły meczu
Slovenia Portoroz Challenger - twarda
12.08.19
Klasyf.
vs. Nicolas Barrientos6-3, 2-6, 2-6 porażkaszczegóły meczu
Tunisia M15 Tabarka - ceglana
31.07.19
1. runda
vs. Hugo Pontico3-6, 6-3, 6-73 porażkaszczegóły meczu
Austria M15 Wels - ceglana
28.07.19
Finał
vs. Duje Kekez6-4, 6-4 zwycięstwoszczegóły meczu
27.07.19
Półfinał
vs. Tomas Jirousek6-1, 6-3 zwycięstwoszczegóły meczu
26.07.19
Ćwierćfinał
vs. Tom Kocevar-Desman6-1, 6-2 zwycięstwoszczegóły meczu
25.07.19
2. runda
vs. Jakob Aichhorn6-1, 6-2 zwycięstwoszczegóły meczu

Vit Kopriva - ostatnie mecze

France Rennes Challenger - halowa
21.01.20
2. runda
vs. Tristan Lamasine3-6, 6-3, 0-6 porażkaszczegóły meczu
20.01.20
1. runda
vs. Viktor Durasovic3-6, 6-3, 6-4 zwycięstwoszczegóły meczu
Portugal Maia Challenger - ceglana
21.11.19
3. runda
vs. Andrej Martin5-7, 6-2, 0-6 porażkaszczegóły meczu
20.11.19
2. runda
vs. Mohamed Safwat2-6, 6-4, 6-4 zwycięstwoszczegóły meczu
18.11.19
1. runda
vs. Luis Faria6-0, 6-2 zwycięstwoszczegóły meczu
Finland Helsinki Challenger - halowa
12.11.19
1. runda
vs. Geoffrey Blancaneaux2-6, 6-4, 3-6 porażkaszczegóły meczu
Czech Republic M15 Prague - halowa
06.11.19
1. runda
vs. Marek Gengel3-6, 4-6 porażkaszczegóły meczu
Czech Republic M15 Opava - dywanowa
30.10.19
1. runda
vs. Petr Michnev3-6, 2-6 porażkaszczegóły meczu
Germany Hamburg Challenger - halowa
21.10.19
1. runda
vs. Gian Marco Moroni6-72, 6-3, 2-6 porażkaszczegóły meczu
Czech Republic M15 Olomouc - dywanowa
18.10.19
Ćwierćfinał
vs. Elmar Ejupovic2-6, 6-74 porażkaszczegóły meczu
17.10.19
2. runda
vs. Jakob Aichhorn7-5, 6-3 zwycięstwoszczegóły meczu
16.10.19
1. runda
vs. Vladimir Ivanov6-3, 6-2 zwycięstwoszczegóły meczu
Czech Republic M25+H Ricany - ceglana
29.09.19
Finał
vs. Michael Vrbensky3-6, 6-3, 2-6 porażkaszczegóły meczu
28.09.19
Półfinał
vs. Niels Lootsma6-3, 6-3 zwycięstwoszczegóły meczu
27.09.19
Ćwierćfinał
vs. Peter Nagy6-0, 6-3 zwycięstwoszczegóły meczu
26.09.19
2. runda
vs. Robin Stanek6-3, 7-64 zwycięstwoszczegóły meczu
25.09.19
1. runda
vs. Jan Pleva6-2, 6-1 zwycięstwoszczegóły meczu
Romania Sibiu Challenger - ceglana
20.09.19
Ćwierćfinał
vs. Christopher O'Connell5-7, 3-6 porażkaszczegóły meczu
19.09.19
3. runda
vs. Federico Coria5-7, 6-2, 7-5 zwycięstwoszczegóły meczu
17.09.19
2. runda
vs. Facundo Arguello7-5, 6-1 zwycięstwoszczegóły meczu
16.09.19
1. runda
vs. Peter Torebko6-2, 7-64 zwycięstwoszczegóły meczu
Poland Szczecin Challenger - ceglana
10.09.19
1. runda
vs. Jeremy Jahn5-7, 4-6 porażkaszczegóły meczu
Hungary M25 Gyor - ceglana
01.09.19
Finał
vs. Roberto Cid1-6, 0-6 porażkaszczegóły meczu
31.08.19
Półfinał
vs. Lenny Hampel7-5, 7-5 zwycięstwoszczegóły meczu
30.08.19
Ćwierćfinał
vs. Duje Ajdukovic7-5, 6-4 zwycięstwoszczegóły meczu
29.08.19
2. runda
vs. Gergely Madarasz7-65, 6-0 zwycięstwoszczegóły meczu
28.08.19
1. runda
vs. Goran Radanovic6-4, 6-2 zwycięstwoszczegóły meczu
Poland M25 Poznan - ceglana
22.08.19
2. runda
vs. Nicolas Alvarez7-5, 4-6, 5-7 porażkaszczegóły meczu
21.08.19
1. runda
vs. Juliusz Bienkiewicz7-5, 6-0 zwycięstwoszczegóły meczu
Austria M25 Vogau - ceglana
10.08.19
Półfinał
vs. Jonas Forejtek4-6, 2-6 porażkaszczegóły meczu
<