MECZ
19.12.17 | 1. runda | Alexander Erler | Sorin Andrei Iordache | 7-5, 6-1 | Turkey F48 | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Alexander Erler | Sorin Andrei Iordache | |
1. podanie % | 34/59 (58%) | 33/53 (62%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 25/34 (74%) | 20/33 (61%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 14/25 (56%) | 6/20 (30%) |
Zdobyte break-ball | 5/5 (100%) | 2/5 (40%) |
Punkty zdobyte przez return | 27/53 (51%) | 20/59 (34%) |
Zdobyte punkty – razem | 66/112 (59%) | 46/112 (41%) |
Double foul | 2 | 5 |
Asy | 3 | 2 |
STATYSTYKA MECZU
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Rumunia
04.09.98, 25 lat
04.09.98, 25 lat
Alexander Erler vs. Sorin Andrei Iordache - Wzajemne mecze
19.12.17 | 1. runda | Alexander Erler | Sorin Andrei Iordache | 7-5, 6-1 | szczegóły meczu | Turkey F48 | ceglana |
Alexander Erler form & Sorin Andrei Iordache form
Alexander Erler - ostatnie mecze
Sofia - halowa | ||||
04.11.23 1. runda klasyf. | vs. Marc-Andrea Huesler | 1-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
Vienna - halowa | ||||
21.10.23 1. runda klasyf. | vs. Emil Ruusuvuori | 1-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
Cagliari Challenger - ceglana | ||||
02.05.23 Klasyf. | vs. Alessandro Giannessi | 5-7, 1-6 | szczegóły meczu | |
01.05.23 1. runda klasyf. | vs. Aleksandr Nedovyesov | 6-3, 3-6, 7-5 | szczegóły meczu | |
Helsinki Challenger - halowa | ||||
14.11.22 Klasyf. | vs. Mikhail Kukushkin | 2-6, 6-73 | szczegóły meczu | |
13.11.22 1. runda klasyf. | vs. Gauthier Onclin | 7-68, 7-63 | szczegóły meczu | |
Vienna - halowa | ||||
22.10.22 1. runda klasyf. | vs. Joao Sousa | 6-75, 5-7 | szczegóły meczu | |
Antwerp - halowa | ||||
17.10.22 Klasyf. | vs. Tim Van Rijthoven | 6-73, 3-6 | szczegóły meczu | |
16.10.22 1. runda klasyf. | vs. Evan Furness | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
Sibiu Challenger - ceglana | ||||
19.09.22 Klasyf. | vs. Rudolf Molleker | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
18.09.22 1. runda klasyf. | vs. Marko Topo | 7-5, 6-3 | szczegóły meczu | |
Tulln Challenger - ceglana | ||||
04.09.22 1. runda klasyf. | vs. Filip Horansky | 6-3, 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Grodzisk Mazowiecki - twarda | ||||
14.08.22 1. runda klasyf. | vs. Beibit Zhukayev | 7-65, 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Iasi Challenger - ceglana | ||||
10.07.22 1. runda klasyf. | vs. Ilya Snitari | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Prostejov Challenger - ceglana | ||||
31.05.22 1. runda | vs. Lukas Klein | 4-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
30.05.22 Klasyf. | vs. Giovanni Mpetshi Perricard | 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | |
29.05.22 1. runda klasyf. | vs. Juncheng Shang | 4-6, 7-67, 6-4 | szczegóły meczu | |
Tunis Challenger - ceglana | ||||
18.05.22 2. runda | vs. Oriol Roca Batalla | 5-7, 6-72 | szczegóły meczu | |
17.05.22 1. runda | vs. Kimmer Coppejans | 7-65, 7-61 | szczegóły meczu | |
16.05.22 Klasyf. | vs. Adrian Menendez-Maceiras | 6-1, 6-75, 7-62 | szczegóły meczu | |
15.05.22 1. runda klasyf. | vs. Youssef Labbene | 6-74, 6-2, 7-63 | szczegóły meczu | |
M15 Cairo - ceglana | ||||
11.05.22 1. runda | vs. Max Alcala Gurri | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Mauthausen Challenger - ceglana | ||||
01.05.22 1. runda klasyf. | vs. Lukas Klein | 6-4, 0-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Ostrava Challenger - ceglana | ||||
25.04.22 Klasyf. | vs. Lukas Rosol | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
24.04.22 1. runda klasyf. | vs. Ondrej Horak | 6-75, 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
Prague 1 - ceglana | ||||
17.04.22 1. runda klasyf. | vs. Sebastian Fanselow | 1-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
Biel Challenger - halowa | ||||
20.03.22 1. runda klasyf. | vs. Andrew Paulson | 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
Bengalaru 2 - twarda | ||||
13.02.22 1. runda klasyf. | vs. Dominik Palan | 6-73, 6-4, 3-6 | szczegóły meczu | |
Bengalaru 1 - twarda | ||||
07.02.22 Klasyf. | vs. Arjun Kadhe | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
06.02.22 1. runda klasyf. | vs. Manish Sureshkumar | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu |
Sorin Andrei Iordache - ostatnie mecze
Turkey F37 - ceglana | ||||
19.11.18 2. runda klasyf. | vs. Shao-Fan Liu | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
18.11.18 1. runda klasyf. | vs. Amar Avdovic | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
Turkey F36 - ceglana | ||||
11.11.18 2. runda klasyf. | vs. Giovanni Rizzuti | 6-73, 1-6 | szczegóły meczu | |
10.11.18 1. runda klasyf. | vs. Michael Jalpota | 7-5, 6-0 | szczegóły meczu | |
Turkey F32 - ceglana | ||||
13.10.18 1. runda klasyf. | vs. Lucas Hellfritsch | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Turkey F31 - ceglana | ||||
09.10.18 1. runda | vs. Niklas Guttau | 3-6, 7-5, 3-6 | szczegóły meczu | |
Turkey F30 - ceglana | ||||
02.10.18 1. runda | vs. Lucas Gerch | 6-76, 4-6 | szczegóły meczu | |
Turkey F29 - ceglana | ||||
26.09.18 1. runda | vs. Jim Walder | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
24.09.18 Klasyf. | vs. Mert Alkaya | 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
23.09.18 2. runda klasyf. | vs. Thomas Bosancic | 7-65, 7-62 | szczegóły meczu | |
22.09.18 1. runda klasyf. | vs. Pavel Shchaya-Zubrov | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
Romania F13 - ceglana | ||||
10.09.18 2. runda klasyf. | vs. Neil Oberleitner | 7-611, 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Serbia F2 - ceglana | ||||
11.08.18 1. runda klasyf. | vs. Aljaz Radinski | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Romania F8 - ceglana | ||||
05.08.18 1. runda klasyf. | vs. Laurentiu Mandocescu | 3-6, 0-3, - Sorin Andrei Iordache - krecz | szczegóły meczu | |
Georgia F3 - ceglana | ||||
22.07.18 2. runda klasyf. | vs. Vasile-Alexandru Ghilea | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
21.07.18 1. runda klasyf. | vs. Akramzhon Avezmetov | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
Georgia F2 - ceglana | ||||
16.07.18 2. runda klasyf. | vs. Vasile-Alexandru Ghilea | 3-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
15.07.18 1. runda klasyf. | vs. Sergey Bolotov | 6-74, 7-65, 7-67 | szczegóły meczu | |
Tunisia F24 - ceglana | ||||
18.06.18 Klasyf. | vs. Edris Fetisleam | 3-6, 6-73 | szczegóły meczu | |
17.06.18 2. runda klasyf. | vs. Sam Taylor | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
16.06.18 1. runda klasyf. | vs. Danut Cuc | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
Tunisia F23 - ceglana | ||||
09.06.18 1. runda klasyf. | vs. Garrett Johns | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Romania F2 - ceglana | ||||
28.05.18 Klasyf. | vs. Vasile-Alexandru Ghilea | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
27.05.18 2. runda klasyf. | vs. Gabi Adrian Boitan | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
26.05.18 1. runda klasyf. | vs. George Iulian Dina | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
Romania F1 - ceglana | ||||
19.05.18 1. runda klasyf. | vs. Mihnea Lorin Stefan Turcu | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Turkey F17 - ceglana | ||||
30.04.18 Klasyf. | vs. Sandro Kopp | 6-73, 6-3, 5-7 | szczegóły meczu | |
29.04.18 2. runda klasyf. | vs. Martin Atanasov | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
28.04.18 1. runda klasyf. | vs. Siim Troost | 7-5, 3-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
Turkey F16 - ceglana | ||||
21.04.18 1. runda klasyf. | vs. Mike Urbanija | 6-3, 5-7, 0-6 | szczegóły meczu |