MECZ
10.08.17 | Ćwierćfinał | Alexander Erler | Roberto Marcora | 6-71, 7-64, 6-3 | Austria F6 | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Alexander Erler | Roberto Marcora | |
1. podanie % | 60/110 (55%) | 76/117 (65%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 44/60 (73%) | 49/76 (64%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 27/50 (54%) | 23/41 (56%) |
Zdobyte break-ball | 4/7 (57%) | 2/9 (22%) |
Punkty zdobyte przez return | 45/117 (38%) | 39/110 (35%) |
Zdobyte punkty – razem | 116/227 (51%) | 111/227 (49%) |
Double foul | 6 | 5 |
Asy | 3 | 3 |
STATYSTYKA MECZU
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Alexander Erler vs. Roberto Marcora - Wzajemne mecze
10.08.17 | Ćwierćfinał | Alexander Erler | Roberto Marcora | 6-71, 7-64, 6-3 | szczegóły meczu | Austria F6 | ceglana |
Alexander Erler form & Roberto Marcora form
Alexander Erler - ostatnie mecze
Sofia - halowa | ||||
04.11.23 1. runda klasyf. | vs. Marc-Andrea Huesler | 1-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
Vienna - halowa | ||||
21.10.23 1. runda klasyf. | vs. Emil Ruusuvuori | 1-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
Cagliari Challenger - ceglana | ||||
02.05.23 Klasyf. | vs. Alessandro Giannessi | 5-7, 1-6 | szczegóły meczu | |
01.05.23 1. runda klasyf. | vs. Aleksandr Nedovyesov | 6-3, 3-6, 7-5 | szczegóły meczu | |
Helsinki Challenger - halowa | ||||
14.11.22 Klasyf. | vs. Mikhail Kukushkin | 2-6, 6-73 | szczegóły meczu | |
13.11.22 1. runda klasyf. | vs. Gauthier Onclin | 7-68, 7-63 | szczegóły meczu | |
Vienna - halowa | ||||
22.10.22 1. runda klasyf. | vs. Joao Sousa | 6-75, 5-7 | szczegóły meczu | |
Antwerp - halowa | ||||
17.10.22 Klasyf. | vs. Tim Van Rijthoven | 6-73, 3-6 | szczegóły meczu | |
16.10.22 1. runda klasyf. | vs. Evan Furness | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
Sibiu Challenger - ceglana | ||||
19.09.22 Klasyf. | vs. Rudolf Molleker | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
18.09.22 1. runda klasyf. | vs. Marko Topo | 7-5, 6-3 | szczegóły meczu | |
Tulln Challenger - ceglana | ||||
04.09.22 1. runda klasyf. | vs. Filip Horansky | 6-3, 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Grodzisk Mazowiecki - twarda | ||||
14.08.22 1. runda klasyf. | vs. Beibit Zhukayev | 7-65, 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Iasi Challenger - ceglana | ||||
10.07.22 1. runda klasyf. | vs. Ilya Snitari | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Prostejov Challenger - ceglana | ||||
31.05.22 1. runda | vs. Lukas Klein | 4-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
30.05.22 Klasyf. | vs. Giovanni Mpetshi Perricard | 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | |
29.05.22 1. runda klasyf. | vs. Juncheng Shang | 4-6, 7-67, 6-4 | szczegóły meczu | |
Tunis Challenger - ceglana | ||||
18.05.22 2. runda | vs. Oriol Roca Batalla | 5-7, 6-72 | szczegóły meczu | |
17.05.22 1. runda | vs. Kimmer Coppejans | 7-65, 7-61 | szczegóły meczu | |
16.05.22 Klasyf. | vs. Adrian Menendez-Maceiras | 6-1, 6-75, 7-62 | szczegóły meczu | |
15.05.22 1. runda klasyf. | vs. Youssef Labbene | 6-74, 6-2, 7-63 | szczegóły meczu | |
M15 Cairo - ceglana | ||||
11.05.22 1. runda | vs. Max Alcala Gurri | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Mauthausen Challenger - ceglana | ||||
01.05.22 1. runda klasyf. | vs. Lukas Klein | 6-4, 0-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Ostrava Challenger - ceglana | ||||
25.04.22 Klasyf. | vs. Lukas Rosol | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
24.04.22 1. runda klasyf. | vs. Ondrej Horak | 6-75, 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
Prague 1 - ceglana | ||||
17.04.22 1. runda klasyf. | vs. Sebastian Fanselow | 1-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
Biel Challenger - halowa | ||||
20.03.22 1. runda klasyf. | vs. Andrew Paulson | 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
Bengalaru 2 - twarda | ||||
13.02.22 1. runda klasyf. | vs. Dominik Palan | 6-73, 6-4, 3-6 | szczegóły meczu | |
Bengalaru 1 - twarda | ||||
07.02.22 Klasyf. | vs. Arjun Kadhe | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
06.02.22 1. runda klasyf. | vs. Manish Sureshkumar | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu |
Roberto Marcora - ostatnie mecze
Indian Wells - twarda | ||||
07.03.23 Klasyf. | vs. Aleksandar Vukic | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
06.03.23 1. runda klasyf. | vs. Stefan Kozlov | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
Tenerife 2 - twarda | ||||
03.02.23 Ćwierćfinał | vs. Lloyd Harris | 6-74, 3-6 | szczegóły meczu | |
01.02.23 2. runda | vs. Santiago Rodriguez Taverna | 1-6, 7-5, 6-3 | szczegóły meczu | |
31.01.23 1. runda | vs. Miljan Zekic | 7-63, 6-4 | szczegóły meczu | |
Melbourne - twarda | ||||
10.01.23 1. runda klasyf. | vs. Juan Pablo Varillas | 6-3, 3-6, 6-75 | szczegóły meczu | |
Noumea Challenger - twarda | ||||
02.01.23 1. runda | vs. Maxime Chazal | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
St. Tropez - twarda | ||||
14.10.22 Ćwierćfinał | vs. Jurij Rodionov | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
13.10.22 2. runda | vs. Fernando Verdasco | 7-66, 6-2 | szczegóły meczu | |
12.10.22 1. runda | vs. Clement Tabur | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
Tel Aviv - halowa | ||||
25.09.22 1. runda klasyf. | vs. Liam Broady | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
New York - twarda | ||||
25.08.22 2. runda klasyf. | vs. Franco Agamenone | 6-73, 6-2, 1-6 | szczegóły meczu | |
23.08.22 1. runda klasyf. | vs. Genaro Alberto Olivieri | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
Montreal - twarda | ||||
06.08.22 1. runda klasyf. | vs. Jack Draper | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Washington - twarda | ||||
30.07.22 1. runda klasyf. | vs. Antoine Escoffier | 6-79, 0-6 | szczegóły meczu | |
Malaga Challenger - twarda | ||||
29.06.22 2. runda | vs. Steven Diez | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
28.06.22 1. runda | vs. Lukas Lacko | 4-6, 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
London - trawiasta | ||||
20.06.22 1. runda klasyf. | vs. Radu Albot | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Bari Challenger - twarda | ||||
22.11.21 1. runda | vs. Thomas Fabbiano | 6-78, 3-6 | szczegóły meczu | |
Pau Challenger - halowa | ||||
16.11.21 1. runda | vs. Michael Geerts | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Ortisei Challenger - halowa | ||||
08.11.21 1. runda | vs. Oscar Otte | 6-71, 6-74 | szczegóły meczu | |
Bergamo Challenger - halowa | ||||
02.11.21 1. runda | vs. Dennis Novak | 6-74, 6-72 | szczegóły meczu | |
Alicante Challenger - twarda | ||||
12.10.21 1. runda | vs. Feliciano Lopez | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Indian Wells - twarda | ||||
08.10.21 1. runda | vs. Pedro Martinez Portero | 4-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
06.10.21 Klasyf. | vs. Matteo Viola | 6-2, 7-5 | szczegóły meczu | |
05.10.21 1. runda klasyf. | vs. Alex Bolt | 6-75, 7-65, 6-2 | szczegóły meczu | |
Orleans Challenger - halowa | ||||
27.09.21 1. runda | vs. Alejandro Tabilo | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Metz - halowa | ||||
19.09.21 1. runda klasyf. | vs. Brayden Schnur | 6-3, 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Istanbul 2 - twarda | ||||
13.09.21 1. runda | vs. Chun Hsin Tseng | 1-6, 6-2, 4-6 | szczegóły meczu | |
New York - twarda | ||||
26.08.21 2. runda klasyf. | vs. Bernabe Zapata Miralles | 5-7, 6-3, 6-77 | szczegóły meczu |