Alexander Erler vs. Michal Konecny 09.07.2019

Alexander Erler vs. Michal Konecny 09.07.2019 - M15 Telfs - porównanie

MECZ

09.07.191. rundaAlexander Erler Michal Konecny 6-4, 6-2 Austria M15 Telfs ceglana

STATYSTYKA MECZU

Alexander ErlerMichal Konecny
1. podanie %30/58 (52%)30/52 (58%)
Punkty zdobyte z 1. podania26/30 (87%)17/30 (57%)
Punkty zdobyte z 2. podania13/28 (46%)9/22 (41%)
Zdobyte break-ball4/7 (57%)1/4 (25%)
Punkty zdobyte przez return26/52 (50%)19/58 (33%)
Zdobyte punkty – razem65/110 (59%)45/110 (41%)
Double foul46
Asy34

STATYSTYKA MECZU

1
0-0Michal Konecny Michal Konecny serve
0-0, 0-15, 30-30, 30-40
Alexander Erler Alexander Erler serve0-1
0-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40
1-1Michal Konecny Michal Konecny serve
0-0
Alexander Erler Alexander Erler serve1-2
0-0, 15-0, 15-15
1-3Michal Konecny Michal Konecny serve
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, A-40[BP]
Alexander Erler Alexander Erler serve2-3
0-0, 15-0, 15-15
3-3Michal Konecny Michal Konecny serve
0-0, 0-15, 15-40
Alexander Erler Alexander Erler serve3-4
0-0, 30-0
Alexander Erler Alexander Erler serve5-4
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 40-40, A-40
6-4
2
0-0Michal Konecny Michal Konecny serve
0-0
Alexander Erler Alexander Erler serve1-0
0-0, 15-15, 30-15
2-0Michal Konecny Michal Konecny serve
0-0
3-1Michal Konecny Michal Konecny serve
0-0, 30-0, 40-0[BP]
Alexander Erler Alexander Erler serve4-1
0-0, 15-0, 30-0, 40-0
5-1Michal Konecny Michal Konecny serve
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A
Alexander Erler Alexander Erler serve5-2
0-0, 15-0, 15-15, 40-15
6-2

Alexander Erler
Austria
27.10.97, 22 lat




510
54
51402 $
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Czechy
13.10.89, 30 lat




682
29
187585 $
Michal Konecny
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko

Alexander Erler vs. Michal Konecny - Wzajemne mecze

09.07.191. rundaAlexander ErlerMichal Konecny6-4, 6-2 szczegóły meczuAustria M15 Telfs ceglana

Alexander Erler - ostatnie mecze

Germany M25 Nussloch - dywanowa
23.01.20
2. runda
vs. Stefan Seifert4-6, 3-6 porażkaszczegóły meczu
21.01.20
1. runda
vs. Jeremy Jahn3-1, Jeremy Jahn - kreczzwycięstwoszczegóły meczu
Greece M15 Heraklion - twarda
17.11.19
Finał
vs. Jan Zielinski7-5, 6-1 zwycięstwoszczegóły meczu
16.11.19
Ćwierćfinał
vs. Nikita Mashtakov6-1, 3-6, 6-3 zwycięstwoszczegóły meczu
16.11.19
Półfinał
vs. Yshai Oliel6-4, 2-6, 6-1 zwycięstwoszczegóły meczu
15.11.19
2. runda
vs. Billy Harris6-3, 3-6, 6-4 zwycięstwoszczegóły meczu
12.11.19
1. runda
vs. Toby Martin6-3, 3-6, 6-3 zwycięstwoszczegóły meczu
Greece M15 Heraklion - twarda
08.11.19
Ćwierćfinał
vs. Yshai Oliel2-6, 3-6 porażkaszczegóły meczu
07.11.19
2. runda
vs. Lenny Hampel6-3, 6-4 zwycięstwoszczegóły meczu
05.11.19
1. runda
vs. Michael Zhu6-3, 2-6, 6-2 zwycięstwoszczegóły meczu
Austria Vienna - halowa
19.10.19
1. runda klasyf.
vs. Cameron Norrie4-6, 2-6 porażkaszczegóły meczu
Czech Republic M15 Olomouc - dywanowa
16.10.19
1. runda
vs. Petr Michnev5-7, 1-3, - Alexander Erler - kreczporażkaszczegóły meczu
USA M25 Norman - twarda
02.10.19
1. runda
vs. Alexander Cozbinov6-74, 6-3, 4-6 porażkaszczegóły meczu
USA M25 Harlingen - twarda
25.09.19
1. runda
vs. Logan Smith1-6, 3-6 porażkaszczegóły meczu
USA Columbus Challenger - halowa
18.09.19
2. runda
vs. Mikael Torpegaard2-6, 7-61, 1-6 porażkaszczegóły meczu
17.09.19
1. runda
vs. Colin Sinclair7-5, 7-69 zwycięstwoszczegóły meczu
Bosnia and Herzeg. Banja Luka - ceglana
10.09.19
1. runda
vs. Camilo Ugo Carabelli4-6, 6-3, 3-6 porażkaszczegóły meczu
Italy M25 Trieste - ceglana
07.09.19
Finał
vs. Juan Pablo Varillas7-66, 1-6, 4-6 porażkaszczegóły meczu
07.09.19
Półfinał
vs. Tom Kocevar-Desman6-1, 6-0 zwycięstwoszczegóły meczu
05.09.19
Ćwierćfinał
vs. Sandro Ehrat6-2, 7-5 zwycięstwoszczegóły meczu
04.09.19
2. runda
vs. Gregorio Lulli3-6, 6-2, 6-3 zwycięstwoszczegóły meczu
03.09.19
1. runda
vs. Adam Pavlasek6-3, 6-3 zwycięstwoszczegóły meczu
Switzerland M25 Schlieren - ceglana
22.08.19
2. runda
vs. Jakub Paul6-3, 2-6, 2-6 porażkaszczegóły meczu
21.08.19
1. runda
vs. Gian Luca Tanner6-4, 2-6, 6-4 zwycięstwoszczegóły meczu
Slovenia Portoroz Challenger - twarda
12.08.19
Klasyf.
vs. Nicolas Barrientos6-3, 2-6, 2-6 porażkaszczegóły meczu
Tunisia M15 Tabarka - ceglana
31.07.19
1. runda
vs. Hugo Pontico3-6, 6-3, 6-73 porażkaszczegóły meczu
Austria M15 Wels - ceglana
28.07.19
Finał
vs. Duje Kekez6-4, 6-4 zwycięstwoszczegóły meczu
27.07.19
Półfinał
vs. Tomas Jirousek6-1, 6-3 zwycięstwoszczegóły meczu
26.07.19
Ćwierćfinał
vs. Tom Kocevar-Desman6-1, 6-2 zwycięstwoszczegóły meczu
25.07.19
2. runda
vs. Jakob Aichhorn6-1, 6-2 zwycięstwoszczegóły meczu

Michal Konecny - ostatnie mecze

Czech Republic M15 Milovice - halowa
13.11.19
1. runda
vs. Martin Krumich3-6, 2-6 porażkaszczegóły meczu
Czech Republic M15 Prague - halowa
07.11.19
2. runda
vs. Michael Vrbensky6-75, 2-6 porażkaszczegóły meczu
06.11.19
1. runda
vs. Martin Krumich6-2, 7-5 zwycięstwoszczegóły meczu
Czech Republic M15 Opava - dywanowa
01.11.19
Ćwierćfinał
vs. Robin Stanek4-6, 6-73 porażkaszczegóły meczu
31.10.19
2. runda
vs. Lucas Catarina6-3, 6-2 zwycięstwoszczegóły meczu
30.10.19
1. runda
vs. Vadym Ursu6-78, 6-4, 6-2 zwycięstwoszczegóły meczu
Czech Republic M15 Liberec - dywanowa
25.10.19
Ćwierćfinał
vs. Andrew Paulson6-3, 4-6, 5-7 porażkaszczegóły meczu
24.10.19
2. runda
vs. Petr Nouza7-5, 4-6, 7-67 zwycięstwoszczegóły meczu
23.10.19
1. runda
vs. Jakob Aichhorn6-0, 6-4 zwycięstwoszczegóły meczu
Czech Republic M15 Olomouc - dywanowa
17.10.19
2. runda
vs. Elmar Ejupovic4-6, 4-6 porażkaszczegóły meczu
16.10.19
1. runda
vs. Piotr Grynkowski7-67, 6-2 zwycięstwoszczegóły meczu
Germany M15 Bad - dywanowa
12.10.19
Półfinał
vs. Jan Choinski4-6, 3-6 porażkaszczegóły meczu
11.10.19
Ćwierćfinał
vs. Daniel De Jonge6-3, 3-6, 7-5 zwycięstwoszczegóły meczu
10.10.19
2. runda
vs. Evan Furness3-6, 7-68, 6-3 zwycięstwoszczegóły meczu
08.10.19
1. runda
vs. Karlo Cubelic6-1, 7-66 zwycięstwoszczegóły meczu
Czech Republic M25+H Ricany - ceglana
25.09.19
1. runda
vs. Peter Nagy2-6, 4-6 porażkaszczegóły meczu
Izrael M15 Sajur - twarda
05.09.19
2. runda
vs. Yan Sabanin7-63, 5-7, 2-6 porażkaszczegóły meczu
03.09.19
1. runda
vs. Roi Ginat6-75, 6-1, 6-3 zwycięstwoszczegóły meczu
Izrael M15 Kiryat - twarda
28.08.19
1. runda
vs. Samuel Beren4-6, 0-3, - Michal Konecny - kreczporażkaszczegóły meczu
Belarus M15 Minsk - twarda
23.08.19
Ćwierćfinał
vs. David Volfson3-6, 4-6 porażkaszczegóły meczu
22.08.19
2. runda
vs. Beibit Zhukayev6-4, 0-6, 6-4 zwycięstwoszczegóły meczu
21.08.19
1. runda
vs. Aliaksandr Prudnikau6-1, 6-0 zwycięstwoszczegóły meczu
Austria M15 Telfs - ceglana
09.07.19
1. runda
vs. Alexander Erler4-6, 2-6 porażkaszczegóły meczu
Poland M15 Wroclaw - ceglana
04.07.19
2. runda
vs. Tomas Jirousek2-6, 5-7 porażkaszczegóły meczu
03.07.19
1. runda
vs. Mikhail Korovin5-7, 7-5, 7-5 zwycięstwoszczegóły meczu
Czech Republic M25 Pardubice - ceglana
25.06.19
Klasyf.
vs. Robin Stanek6-1, 2-6, 2-10 porażkaszczegóły meczu
24.06.19
1. runda klasyf.
vs. Samuel Hodor6-4, 6-4 zwycięstwoszczegóły meczu
Czech Republic M25+H Most - ceglana
29.05.19
1. runda
vs. Dan Added4-6, 4-6 porażkaszczegóły meczu
Czech Republic M25+H Jablonec - ceglana
23.05.19
1. runda
vs. Marco Bortolotti4-6, 2-6 porażkaszczegóły meczu
21.05.19
Klasyf.
vs. Isa Mammetgulyyev6-1, 6-2 zwycięstwoszczegóły meczu
<