MECZ
22.12.17 | Ćwierćfinał | Alexander Erler | Maciej Smola | 6-2, 6-1 | Turkey F48 | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Alexander Erler | Maciej Smola | |
1. podanie % | 23/50 (46%) | 37/50 (74%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 17/23 (74%) | 22/37 (59%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 18/27 (67%) | 3/13 (23%) |
Zdobyte break-ball | 4/7 (57%) | 0/3 (0%) |
Punkty zdobyte przez return | 25/50 (50%) | 15/50 (30%) |
Zdobyte punkty – razem | 60/100 (60%) | 40/100 (40%) |
Double foul | 0 | 2 |
Asy | 1 | 0 |
STATYSTYKA MECZU
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Alexander Erler vs. Maciej Smola - Wzajemne mecze
22.12.17 | Ćwierćfinał | Alexander Erler | Maciej Smola | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | Turkey F48 | ceglana |
Alexander Erler form & Maciej Smola form
Alexander Erler - ostatnie mecze
Sofia - halowa | ||||
04.11.23 1. runda klasyf. | vs. Marc-Andrea Huesler | 1-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
Vienna - halowa | ||||
21.10.23 1. runda klasyf. | vs. Emil Ruusuvuori | 1-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
Cagliari Challenger - ceglana | ||||
02.05.23 Klasyf. | vs. Alessandro Giannessi | 5-7, 1-6 | szczegóły meczu | |
01.05.23 1. runda klasyf. | vs. Aleksandr Nedovyesov | 6-3, 3-6, 7-5 | szczegóły meczu | |
Helsinki Challenger - halowa | ||||
14.11.22 Klasyf. | vs. Mikhail Kukushkin | 2-6, 6-73 | szczegóły meczu | |
13.11.22 1. runda klasyf. | vs. Gauthier Onclin | 7-68, 7-63 | szczegóły meczu | |
Vienna - halowa | ||||
22.10.22 1. runda klasyf. | vs. Joao Sousa | 6-75, 5-7 | szczegóły meczu | |
Antwerp - halowa | ||||
17.10.22 Klasyf. | vs. Tim Van Rijthoven | 6-73, 3-6 | szczegóły meczu | |
16.10.22 1. runda klasyf. | vs. Evan Furness | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
Sibiu Challenger - ceglana | ||||
19.09.22 Klasyf. | vs. Rudolf Molleker | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
18.09.22 1. runda klasyf. | vs. Marko Topo | 7-5, 6-3 | szczegóły meczu | |
Tulln Challenger - ceglana | ||||
04.09.22 1. runda klasyf. | vs. Filip Horansky | 6-3, 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Grodzisk Mazowiecki - twarda | ||||
14.08.22 1. runda klasyf. | vs. Beibit Zhukayev | 7-65, 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Iasi Challenger - ceglana | ||||
10.07.22 1. runda klasyf. | vs. Ilya Snitari | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Prostejov Challenger - ceglana | ||||
31.05.22 1. runda | vs. Lukas Klein | 4-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
30.05.22 Klasyf. | vs. Giovanni Mpetshi Perricard | 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | |
29.05.22 1. runda klasyf. | vs. Juncheng Shang | 4-6, 7-67, 6-4 | szczegóły meczu | |
Tunis Challenger - ceglana | ||||
18.05.22 2. runda | vs. Oriol Roca Batalla | 5-7, 6-72 | szczegóły meczu | |
17.05.22 1. runda | vs. Kimmer Coppejans | 7-65, 7-61 | szczegóły meczu | |
16.05.22 Klasyf. | vs. Adrian Menendez-Maceiras | 6-1, 6-75, 7-62 | szczegóły meczu | |
15.05.22 1. runda klasyf. | vs. Youssef Labbene | 6-74, 6-2, 7-63 | szczegóły meczu | |
M15 Cairo - ceglana | ||||
11.05.22 1. runda | vs. Max Alcala Gurri | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Mauthausen Challenger - ceglana | ||||
01.05.22 1. runda klasyf. | vs. Lukas Klein | 6-4, 0-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Ostrava Challenger - ceglana | ||||
25.04.22 Klasyf. | vs. Lukas Rosol | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
24.04.22 1. runda klasyf. | vs. Ondrej Horak | 6-75, 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
Prague 1 - ceglana | ||||
17.04.22 1. runda klasyf. | vs. Sebastian Fanselow | 1-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
Biel Challenger - halowa | ||||
20.03.22 1. runda klasyf. | vs. Andrew Paulson | 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
Bengalaru 2 - twarda | ||||
13.02.22 1. runda klasyf. | vs. Dominik Palan | 6-73, 6-4, 3-6 | szczegóły meczu | |
Bengalaru 1 - twarda | ||||
07.02.22 Klasyf. | vs. Arjun Kadhe | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
06.02.22 1. runda klasyf. | vs. Manish Sureshkumar | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu |
Maciej Smola - ostatnie mecze
M15 Sharm - twarda | ||||
20.11.23 2. runda klasyf. | vs. Vadym Konovchuk | 4-6, 6-76 | szczegóły meczu | |
19.11.23 1. runda klasyf. | vs. Farzan Amiri | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
23.04.23 1. runda klasyf. | vs. Mateo Del Pino | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
03.05.22 Klasyf. | vs. Alejandro Manzanera Pertusa | 4-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
02.05.22 2. runda klasyf. | vs. Nikita Ianin | 6-4, 2-6, 10-4 | szczegóły meczu | |
01.05.22 1. runda klasyf. | vs. Yevhenii Bondarenko | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
M15 Cancun - twarda | ||||
10.03.20 Klasyf. | vs. Fernando Yamacita | 4-6, 6-72 | szczegóły meczu | |
10.03.20 2. runda klasyf. | vs. Alfredo Casso | 6-4, 6-0 | szczegóły meczu | |
09.03.20 1. runda klasyf. | vs. Matheus Costa Paiva | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
M25 Las - twarda | ||||
04.03.20 Klasyf. | vs. Toby D. Boyer | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
M25 Naples - ceglana | ||||
11.02.20 2. runda klasyf. | vs. Filip Bergevi | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
10.02.20 1. runda klasyf. | vs. Caleb Strother | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
M25 Palm - ceglana | ||||
04.02.20 1. runda klasyf. | vs. Alejandro Gomez | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
M25 Weston - ceglana | ||||
28.01.20 2. runda klasyf. | vs. Alexander Knight | 3-6, 6-74 | szczegóły meczu | |
27.01.20 1. runda klasyf. | vs. Lucas Renard | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
M25 Rancho - twarda | ||||
14.01.20 1. runda klasyf. | vs. Cristian Rodriguez | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
M25 Los - twarda | ||||
07.01.20 1. runda klasyf. | vs. Alexander Lebedev | 5-7, 6-75 | szczegóły meczu | |
M15 Doha - twarda | ||||
18.12.19 1. runda | vs. Harry Wendelken | 6-2, 6-73, 1-6 | szczegóły meczu | |
M15 Doha - twarda | ||||
12.12.19 2. runda | vs. Jonathan Mridha | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
11.12.19 1. runda | vs. Krittin Koaykul | 7-63, 6-2 | szczegóły meczu | |
M15 Sharm - twarda | ||||
21.11.19 2. runda | vs. Alexey Zakharov | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
20.11.19 1. runda | vs. Max Houkes | 2-6, 6-2, 7-62 | szczegóły meczu | |
M15 Sharm - twarda | ||||
14.11.19 2. runda | vs. Karim-Mohamed Maamoun | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
13.11.19 1. runda | vs. Luca Potenza | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
M15 Sharm - twarda | ||||
07.11.19 2. runda | vs. Laurynas Grigelis | 0-6, 0-1, - Maciej Smola - krecz | szczegóły meczu | |
06.11.19 1. runda | vs. Giorgio Ricca | 6-3, 6-73, 6-0 | szczegóły meczu | |
M15 Sharm - twarda | ||||
01.11.19 Ćwierćfinał | vs. Kacper Zuk | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
31.10.19 2. runda | vs. Chien-Hsun Lo | 0-6, 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
30.10.19 1. runda | vs. Clement Tabur | 7-68, 6-4 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
17.09.19 1. runda | vs. Luca Gelhardt | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu |