MECZ
29.11.17 | 1. runda | Alexander Erler | Darko Bojanovic | 6-1, 6-3 | Turkey F45 | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Alexander Erler | Darko Bojanovic | |
1. podanie % | 27/55 (49%) | 26/55 (47%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 21/27 (78%) | 10/26 (38%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 11/28 (39%) | 12/29 (41%) |
Zdobyte break-ball | 6/11 (55%) | 2/4 (50%) |
Punkty zdobyte przez return | 33/55 (60%) | 23/55 (42%) |
Zdobyte punkty – razem | 65/110 (59%) | 45/110 (41%) |
Double foul | 3 | 3 |
Asy | 2 | 1 |
STATYSTYKA MECZU
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Bośnia i Hercegowina
08.02.97, 27 lat
18843 $
08.02.97, 27 lat
18843 $
Alexander Erler vs. Darko Bojanovic - Wzajemne mecze
29.11.17 | 1. runda | Alexander Erler | Darko Bojanovic | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | Turkey F45 | ceglana |
Alexander Erler form & Darko Bojanovic form
Alexander Erler - ostatnie mecze
Sofia - halowa | ||||
04.11.23 1. runda klasyf. | vs. Marc-Andrea Huesler | 1-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
Vienna - halowa | ||||
21.10.23 1. runda klasyf. | vs. Emil Ruusuvuori | 1-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
Cagliari Challenger - ceglana | ||||
02.05.23 Klasyf. | vs. Alessandro Giannessi | 5-7, 1-6 | szczegóły meczu | |
01.05.23 1. runda klasyf. | vs. Aleksandr Nedovyesov | 6-3, 3-6, 7-5 | szczegóły meczu | |
Helsinki Challenger - halowa | ||||
14.11.22 Klasyf. | vs. Mikhail Kukushkin | 2-6, 6-73 | szczegóły meczu | |
13.11.22 1. runda klasyf. | vs. Gauthier Onclin | 7-68, 7-63 | szczegóły meczu | |
Vienna - halowa | ||||
22.10.22 1. runda klasyf. | vs. Joao Sousa | 6-75, 5-7 | szczegóły meczu | |
Antwerp - halowa | ||||
17.10.22 Klasyf. | vs. Tim Van Rijthoven | 6-73, 3-6 | szczegóły meczu | |
16.10.22 1. runda klasyf. | vs. Evan Furness | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
Sibiu Challenger - ceglana | ||||
19.09.22 Klasyf. | vs. Rudolf Molleker | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
18.09.22 1. runda klasyf. | vs. Marko Topo | 7-5, 6-3 | szczegóły meczu | |
Tulln Challenger - ceglana | ||||
04.09.22 1. runda klasyf. | vs. Filip Horansky | 6-3, 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Grodzisk Mazowiecki - twarda | ||||
14.08.22 1. runda klasyf. | vs. Beibit Zhukayev | 7-65, 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Iasi Challenger - ceglana | ||||
10.07.22 1. runda klasyf. | vs. Ilya Snitari | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Prostejov Challenger - ceglana | ||||
31.05.22 1. runda | vs. Lukas Klein | 4-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
30.05.22 Klasyf. | vs. Giovanni Mpetshi Perricard | 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | |
29.05.22 1. runda klasyf. | vs. Juncheng Shang | 4-6, 7-67, 6-4 | szczegóły meczu | |
Tunis Challenger - ceglana | ||||
18.05.22 2. runda | vs. Oriol Roca Batalla | 5-7, 6-72 | szczegóły meczu | |
17.05.22 1. runda | vs. Kimmer Coppejans | 7-65, 7-61 | szczegóły meczu | |
16.05.22 Klasyf. | vs. Adrian Menendez-Maceiras | 6-1, 6-75, 7-62 | szczegóły meczu | |
15.05.22 1. runda klasyf. | vs. Youssef Labbene | 6-74, 6-2, 7-63 | szczegóły meczu | |
M15 Cairo - ceglana | ||||
11.05.22 1. runda | vs. Max Alcala Gurri | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Mauthausen Challenger - ceglana | ||||
01.05.22 1. runda klasyf. | vs. Lukas Klein | 6-4, 0-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Ostrava Challenger - ceglana | ||||
25.04.22 Klasyf. | vs. Lukas Rosol | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
24.04.22 1. runda klasyf. | vs. Ondrej Horak | 6-75, 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
Prague 1 - ceglana | ||||
17.04.22 1. runda klasyf. | vs. Sebastian Fanselow | 1-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
Biel Challenger - halowa | ||||
20.03.22 1. runda klasyf. | vs. Andrew Paulson | 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
Bengalaru 2 - twarda | ||||
13.02.22 1. runda klasyf. | vs. Dominik Palan | 6-73, 6-4, 3-6 | szczegóły meczu | |
Bengalaru 1 - twarda | ||||
07.02.22 Klasyf. | vs. Arjun Kadhe | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
06.02.22 1. runda klasyf. | vs. Manish Sureshkumar | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu |
Darko Bojanovic - ostatnie mecze
M15 Tabarka - ceglana | ||||
24.06.19 1. runda klasyf. | vs. Marco Saffratti | 6-4, 1-6, 7-10 | szczegóły meczu | |
M15 Tabarka - ceglana | ||||
17.06.19 1. runda klasyf. | vs. Juan Ignacio Alcalde | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M25 Doboj - ceglana | ||||
15.05.19 1. runda | vs. Vlad Andrei Dancu | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
M15 Tabarka - ceglana | ||||
10.05.19 Ćwierćfinał | vs. Mathieu Perchicot | 0-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
09.05.19 2. runda | vs. Yvo Panak | 7-5, 3-6, 6-0 | szczegóły meczu | |
07.05.19 1. runda | vs. Yuichiro Inui | 6-4, 7-65 | szczegóły meczu | |
M15 Tabarka - ceglana | ||||
30.04.19 1. runda | vs. Samuel Brosset | 4-6, 6-2, 1-6 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
07.02.19 2. runda | vs. Lucas Catarina | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
06.02.19 1. runda | vs. Mubarak Shannan Zayid | 6-4, 7-5 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
28.01.19 1. runda klasyf. | vs. Buvaysar Gadamauri | 4-6, 0-3, - Darko Bojanovic - krecz | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
21.01.19 Klasyf. | vs. Luis Faria | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
21.01.19 1. runda klasyf. | vs. Aliaksandr Prudnikau | 6-2, 4-6, 10-3 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
16.01.19 1. runda | vs. Skander Mansouri | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
14.01.19 1. runda klasyf. | vs. Zakaria Ben Brahim | 6-72, 7-5, 10-0 | szczegóły meczu | |
14.01.19 Klasyf. | vs. Luca Gelhardt | 6-1, 2-6, 10-4 | szczegóły meczu | |
Cameroon F2 - twarda | ||||
05.12.18 2. runda | vs. Alexander Klintcharov | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
04.12.18 1. runda | vs. Nkwenti Blaise Ngwohoh | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
Cameroon F1 - twarda | ||||
29.11.18 2. runda | vs. Leny Mitjana | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
27.11.18 1. runda | vs. Herve Antchandie | 6-2, 5-7, 7-64 | szczegóły meczu | |
Tunisia F35 - twarda | ||||
10.10.18 1. runda | vs. Alexey Zakharov | 5-7, 6-4, 2-6 | szczegóły meczu | |
Tunisia F34 - twarda | ||||
02.10.18 1. runda | vs. Baptiste Anselmo | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Tunisia F33 - twarda | ||||
27.09.18 2. runda | vs. Fausto Tabacco | 1-6, 0-3, - Darko Bojanovic - krecz | szczegóły meczu | |
25.09.18 1. runda | vs. Brian Bencic | 6-2, 7-62 | szczegóły meczu | |
Davis Cup - twarda | ||||
16.09.18 | vs. Yosuke Watanuki | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Serbia F5 - ceglana | ||||
06.09.18 2. runda | vs. Marcell Bartakovics | - Darko Bojanovic - nieobecny(a)/(i) | szczegóły meczu | |
05.09.18 1. runda | vs. Darko Jandric | 2-6, 7-65, 6-3 | szczegóły meczu | |
Serbia F4 - ceglana | ||||
30.08.18 2. runda | vs. Alen Rogic Hadzalic | 6-1, 4-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
29.08.18 1. runda | vs. Maksim Tikhomirov | 6-0, 2-0, Maksim Tikhomirov - krecz | szczegóły meczu | |
Serbia F3 - ceglana | ||||
21.08.18 1. runda | vs. Ondrej Krstev | 7-67, 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Serbia F2 - ceglana | ||||
16.08.18 2. runda | vs. Arthur Rinderknech | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu |