Alexander Boborykin/Timur Kiuamov vs. Alexander Igoshin/Yan Sabanin

Alexander Boborykin/Timur Kiuamov vs. Alexander Igoshin/Yan Sabanin - Russia F4 (Kazan) - porównanie

MECZ

30.07.18PółfinałAlexander Boborykin/Timur Kiuamov Alexander Igoshin/Yan Sabanin 7-61, 6-73, 10-6 Russia Russia F4 ceglana

STATYSTYKA MECZU

10-6

Alexander Boborykin
Rosja
03.06.96, 23 lat







Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Rosja
10.01.92, 27 lat







Alexander Igoshin
Timur Kiuamov
Rosja
30.10.96, 23 lat




Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra

Rosja
31.01.90, 29 lat




Yan Sabanin
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko

Alexander Boborykin/Timur Kiuamov vs. Alexander Igoshin/Yan Sabanin - Wzajemne mecze

30.07.18PółfinałAlexander Boborykin/Timur KiuamovAlexander Igoshin/Yan Sabanin7-61, 6-73, 10-6 szczegóły meczuRussia Russia F4 ceglana
03.07.17ĆwierćfinałAlexander IgoshinAlexander Boborykin7-65, 6-73, 10-4 szczegóły meczuRussia Russia F3 twarda
19.06.171. rundaAlexander IgoshinAlexander Boborykin6-4, 6-3 szczegóły meczuRussia Russia F1 twarda

Alexander Boborykin/Timur Kiuamov - ostatnie mecze

Turkey Turkey F30 - ceglana
01.10.18
1. runda
vs. Vadim Alekseenko/Oleg Besednikov6-3, 6-3 zwycięstwoszczegóły meczu
01.10.18
Ćwierćfinał
vs. Clement Geens/Charles Tzicas7-5, 6-2 zwycięstwoszczegóły meczu
01.10.18
Półfinał
vs. Cengiz Aksu/Mert Naci Turker-def. porażkaszczegóły meczu
Russia Russia F8 - ceglana
27.08.18
Półfinał
vs. Konstantin Kravchuk/Alexander Pavlioutchenkov4-6, 5-7 porażkaszczegóły meczu
27.08.18
1. runda
vs. Franco Feitt/Maksim Malyshev4-6, 6-0, 11-9 zwycięstwoszczegóły meczu
27.08.18
Ćwierćfinał
vs. Matvey Minin/Alexander Shevchenko6-1, 6-2 zwycięstwoszczegóły meczu
Russia Russia F7 - ceglana
20.08.18
Ćwierćfinał
vs. Bogdan Bobrov/Markos Kalovelonis6-75, 4-6 porażkaszczegóły meczu
20.08.18
1. runda
vs. Andrey Chepelev/Mikalai Haliak4-6, 7-63, 10-6 zwycięstwoszczegóły meczu
Russia Russia F5 - ceglana
06.08.18
Ćwierćfinał
vs. Sergey Bolotov/Ivan Mikhaylyuk6-3, 3-6, 8-10 porażkaszczegóły meczu
06.08.18
1. runda
vs. Nikolay Kolobaev/Nikita Valentsev6-2, 6-1 zwycięstwoszczegóły meczu
Russia Russia F4 - ceglana
30.07.18
Półfinał
vs. Alexander Igoshin/Yan Sabanin7-61, 6-73, 10-6 zwycięstwoszczegóły meczu
30.07.18
Finał
vs. Mikhail Fufygin/Denis Matsukevitch6-75, 6-1, 10-5 zwycięstwoszczegóły meczu
30.07.18
1. runda
vs. Andrey Budanov/Andrey Uvarov3-6, 6-3, 10-7 zwycięstwoszczegóły meczu
30.07.18
Ćwierćfinał
vs. Matvey Khomentovskiy/Vladimir Korolev3-6, 6-4, 10-6 zwycięstwoszczegóły meczu
Georgia Georgia F1 - ceglana
09.07.18
1. runda
vs. Oleg Khotkov/Issam Haitham Taweel6-2, 6-1 zwycięstwoszczegóły meczu
09.07.18
Ćwierćfinał
vs. Milan Drinic/Goran Markovic6-1, 6-2 zwycięstwoszczegóły meczu
09.07.18
Półfinał
vs. Aleksandre Bakshi/George Tsivadze6-2, 6-712, 1-10 porażkaszczegóły meczu
Tunisia Tunisia F24 - ceglana
18.06.18
1. runda
vs. Alex Jones/Miles Jones6-3, 6-3 zwycięstwoszczegóły meczu
18.06.18
Finał
vs. Juan Ignacio Galarza/Diego Hidalgo4-6, 4-6 porażkaszczegóły meczu
18.06.18
Ćwierćfinał
vs. Aziz Ouakaa/Lucas Poullain6-2, 5-2, Aziz Ouakaa/Lucas Poullain - kreczzwycięstwoszczegóły meczu
18.06.18
Półfinał
vs. Mikhail Korovin/Richard Muzaev4-6, 6-3, 10-4 zwycięstwoszczegóły meczu
Turkey Turkey F16 - ceglana
23.04.18
Ćwierćfinał
vs. Glenn Smits/Colin Van Beem6-4, 6-1 zwycięstwoszczegóły meczu
23.04.18
Półfinał
vs. Kristjan Tamm/Siim Troost6-3, 6-2 zwycięstwoszczegóły meczu
23.04.18
Finał
vs. Vitaliy Sachko/Artem Smirnov6-3, 4-6, 10-8 zwycięstwoszczegóły meczu
23.04.18
1. runda
vs. Nikita Mishin/Nikita Valentsev6-0, 6-0 zwycięstwoszczegóły meczu
Turkey Turkey F15 - ceglana
16.04.18
1. runda
vs. Milan Drinic/Nerman Fatic6-3, 7-5 zwycięstwoszczegóły meczu
16.04.18
Ćwierćfinał
vs. Omar Giacalone/Jacopo Stefanini4-6, 1-6 porażkaszczegóły meczu
Turkey Turkey F14 - ceglana
09.04.18
Finał
vs. Pascal Brunner/Marc Sieber7-64, 4-6, 10-8 zwycięstwoszczegóły meczu
09.04.18
1. runda
vs. Thiago Seyboth Wild/Gilbert Klier Junior7-61, 6-3 zwycięstwoszczegóły meczu
09.04.18
Ćwierćfinał
vs. Vit Kopriva/Jaroslav Pospisil6-4, 6-2 zwycięstwoszczegóły meczu

Alexander Igoshin/Yan Sabanin - ostatnie mecze

Kazakhstan Kazakhstan F8 - ceglana
24.09.18
1. runda
vs. Sagadat Ayap/Yan Bondarevskiy2-6, 5-7 porażkaszczegóły meczu
Kazakhstan Kazakhstan F7 - ceglana
17.09.18
1. runda
vs. Grigoriy Lomakin/George Tsivadze4-6, 6-4, 6-10 porażkaszczegóły meczu
Russia Russia F8 - ceglana
27.08.18
1. runda
vs. Mikhail Fufygin/Vladimir Ivanov6-75, 2-6 porażkaszczegóły meczu
Russia Russia F7 - ceglana
20.08.18
Ćwierćfinał
vs. Victor Baluda/Alexander Pavlioutchenkov4-6, 6-4, 10-12 porażkaszczegóły meczu
20.08.18
1. runda
vs. Konstantin Kravchuk/Alexey Zakharov6-74, 5-5, Konstantin Kravchuk/Alexey Zakharov - kreczzwycięstwoszczegóły meczu
Russia Russia F6 - ceglana
13.08.18
1. runda
vs. Petr Arkhipov/Maksim Malyshev6-2, 7-5 zwycięstwoszczegóły meczu
13.08.18
Półfinał
vs. Shalva Dzhanashia/Alexander Zhurbin4-6, 6-1, 7-10 porażkaszczegóły meczu
13.08.18
Ćwierćfinał
vs. Victor Baluda/Markos Kalovelonis7-64, 6-4 zwycięstwoszczegóły meczu
Russia Russia F5 - ceglana
06.08.18
1. runda
vs. Sagadat Ayap/Oleg Khotkov7-5, 2-6, 4-10 porażkaszczegóły meczu
Russia Russia F4 - ceglana
30.07.18
1. runda
vs. Gleb Alekseenko/Dmitry Myagkov2-6, 7-5, 11-9 zwycięstwoszczegóły meczu
30.07.18
Półfinał
vs. Alexander Boborykin/Timur Kiuamov6-71, 7-63, 6-10 porażkaszczegóły meczu
30.07.18
Ćwierćfinał
vs. Sergey Bolotov/Ivan Mikhaylyuk2-6, 6-3, 10-6 zwycięstwoszczegóły meczu
Germany Germany F6 - ceglana
02.07.18
1. runda
vs. Boris Fassbender/Jonathan Kanar Boris Fassbender/Jonathan Kanar - nieobecny(a)/(i) zwycięstwoszczegóły meczu
02.07.18
Ćwierćfinał
vs. Gregorio Cordonnier/Arnav Alok Goel7-5, 6-3 zwycięstwoszczegóły meczu
02.07.18
Półfinał
vs. Marco Neubau/Robert Strombachs2-6, 7-63, 8-10 porażkaszczegóły meczu
Germany Germany F5 - ceglana
25.06.18
1. runda
vs. Jannik Rother/Louis Wessels2-6, 6-1, 3-10 porażkaszczegóły meczu
Belgium Belgium F1 - ceglana
18.06.18
1. runda
vs. Guillaume Dermiens/Goran Duquesne6-4, 7-64 zwycięstwoszczegóły meczu
18.06.18
Ćwierćfinał
vs. Dominic Barretto/Paul Barretto6-3, 4-6, 10-5 zwycięstwoszczegóły meczu
18.06.18
Półfinał
vs. Marc Giner/Jaume Pla Malfeito2-6, 6-2, 2-10 porażkaszczegóły meczu
Bulgaria Bulgaria F1 - twarda
14.05.18
1. runda
vs. Martin Dimitrov/Zlatan Palazov3-6, 4-6 porażkaszczegóły meczu
Russia Russia F3 - halowa
12.03.18
1. runda
vs. Matvey Minin/Nikita Valentsev7-66, 6-2 zwycięstwoszczegóły meczu
12.03.18
Ćwierćfinał
vs. Vladimir Ivanov/Maxim Ratniuk2-6, 2-6 porażkaszczegóły meczu
Russia Russia F2 - halowa
05.03.18
1. runda
vs. Denis Matsukevitch/Roman Safiullin3-6, 1-6 porażkaszczegóły meczu
Russia Russia F1 - halowa
26.02.18
1. runda
vs. Sergey Betov/Ivan Liutarevich2-6, 4-6 porażkaszczegóły meczu
Kazakhstan Kazakhstan F2 - halowa
19.02.18
Półfinał
vs. Vladyslav Manafov/Denys Molchanov3-6, 1-6 porażkaszczegóły meczu
19.02.18
1. runda
vs. Ivan Kalinin/Saida'Lo Saidkarimov6-3, 6-4 zwycięstwoszczegóły meczu
19.02.18
Ćwierćfinał
vs. Denis Matsukevitch/Alexander Pavlioutchenkov6-3, 6-2 zwycięstwoszczegóły meczu
Hongkong Hong Kong - twarda
25.12.17
1. runda
vs. Skyler Butts/Anthony Jackie Tang7-5, 6-72, 8-10 porażkaszczegóły meczu
Hongkong Hong Kong - twarda
18.12.17
1. runda
vs. Wai Yu Kai/Peter Alester Magalit6-3, 6-2 zwycięstwoszczegóły meczu
18.12.17
Ćwierćfinał
vs. Ti Chen/Goncalo Oliveira2-6, 6-75 porażkaszczegóły meczu
<