MECZ
03.08.18 | 2. runda | Alexandar Lazarov | Vital Flurin Leuch | 6-2, 6-4 | Austria F5 | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Alexandar Lazarov | Vital Flurin Leuch | |
1. podanie % | 30/47 (64%) | 34/57 (60%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 24/30 (80%) | 20/34 (59%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 8/17 (47%) | 7/23 (30%) |
Zdobyte break-ball | 5/13 (38%) | 2/2 (100%) |
Punkty zdobyte przez return | 30/57 (53%) | 15/47 (32%) |
Zdobyte punkty – razem | 62/104 (60%) | 42/104 (40%) |
Double foul | 2 | 6 |
Asy |
STATYSTYKA MECZU
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Lichtensztein
11.05.97, 26 lat
11.05.97, 26 lat
Alexandar Lazarov vs. Vital Flurin Leuch - Wzajemne mecze
03.08.18 | 2. runda | Alexandar Lazarov | Vital Flurin Leuch | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | Austria F5 | ceglana |
Alexandar Lazarov form & Vital Flurin Leuch form
Alexandar Lazarov - ostatnie mecze
Sofia - halowa | ||||
07.11.23 1. runda | vs. Pavel Kotov | 6-3, 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Mauthausen Challenger - ceglana | ||||
09.05.23 1. runda | vs. Sandro Kopp | 6-1, 3-2, - Alexandar Lazarov - krecz | szczegóły meczu | |
Prague 1 - ceglana | ||||
30.04.23 1. runda klasyf. | vs. Rudolf Molleker | 5-7, 6-4, 6-75 | szczegóły meczu | |
Oeiras 3 - ceglana | ||||
18.04.23 1. runda | vs. Adrian Mannarino | 7-5, 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
Split Challenger - ceglana | ||||
10.04.23 Klasyf. | vs. Elias Ymer | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
09.04.23 1. runda klasyf. | vs. Nikola Milojevic | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
Marrakech - ceglana | ||||
02.04.23 1. runda klasyf. | vs. Andrea Vavassori | 6-72, 3-6 | szczegóły meczu | |
Biel Challenger - halowa | ||||
22.03.23 1. runda | vs. Kirill Kivattsev | 4-6, 7-65, 3-6 | szczegóły meczu | |
Dubai - twarda | ||||
28.02.23 1. runda | vs. Alexander Bublik | 1-6, 0-1, - Alexandar Lazarov - krecz | szczegóły meczu | |
26.02.23 Klasyf. | vs. Francesco Passaro | 7-5, 7-5 | szczegóły meczu | |
25.02.23 1. runda klasyf. | vs. Zhizhen Zhang | 6-1, 7-65 | szczegóły meczu | |
Davis Cup - twarda | ||||
04.02.23 Rubber 1 | vs. Ajeet Rai | 7-61, 6-2 | szczegóły meczu | |
Auckland - twarda | ||||
07.01.23 1. runda klasyf. | vs. Gregoire Barrere | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Maia Challenger - ceglana | ||||
01.12.22 2. runda | vs. Luca Van Assche | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
29.11.22 1. runda | vs. Alessandro Giannessi | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
28.11.22 Klasyf. | vs. Henrique Rocha | 7-5, 6-4 | szczegóły meczu | |
27.11.22 1. runda klasyf. | vs. Kilian Feldbausch | 6-1, 7-63 | szczegóły meczu | |
Andria Challenger - halowa | ||||
21.11.22 1. runda | vs. Vitaliy Sachko | 6-3, 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Roanne Challenger - halowa | ||||
08.11.22 1. runda | vs. Hugo Gaston | 4-6, 2-4, - Alexandar Lazarov - krecz | szczegóły meczu | |
07.11.22 Klasyf. | vs. Mark Lajal | 6-2, 3-6, 6-0 | szczegóły meczu | |
06.11.22 1. runda klasyf. | vs. Elliot Benchetrit | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
Bergamo Challenger - halowa | ||||
30.10.22 1. runda klasyf. | vs. Jason Murray Kubler | 4-6, 6-75 | szczegóły meczu | |
M15 Sozopol - twarda | ||||
23.10.22 Finał | vs. Maks Kasnikowski | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
22.10.22 Półfinał | vs. Alexander Donski | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
21.10.22 Ćwierćfinał | vs. Valentin Vanta | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
20.10.22 2. runda | vs. Jasza Szajrych | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
19.10.22 1. runda | vs. Vlad Andrei Dancu | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
M15 Sozopol - twarda | ||||
16.10.22 Półfinał | vs. Maks Kasnikowski | 6-76, 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
16.10.22 Finał | vs. Vladyslav Orlov | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
14.10.22 Ćwierćfinał | vs. Alexander Donski | 6-72, 6-3, 6-4 | szczegóły meczu |
Vital Flurin Leuch - ostatnie mecze
M15 Oberhaching - halowa | ||||
16.02.20 1. runda klasyf. | vs. Liam Gavrielides | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
M15 Heraklion - twarda | ||||
17.11.19 1. runda klasyf. | vs. Vasileios Voltirakis | 3-6, 6-3, 7-10 | szczegóły meczu | |
M15 Heraklion - twarda | ||||
10.11.19 1. runda klasyf. | vs. Filippo Moroni | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M15 Doha - twarda | ||||
22.10.19 Klasyf. | vs. Sidane Pontjodikromo | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
21.10.19 1. runda klasyf. | vs. Francis Pare | 3-6, 6-3, 10-7 | szczegóły meczu | |
M15 Doha - twarda | ||||
15.10.19 Klasyf. | vs. Sidane Pontjodikromo | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
14.10.19 1. runda klasyf. | vs. Francis Pare | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
M15 Horgen - ceglana | ||||
26.08.19 1. runda klasyf. | vs. Timo Lanz | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
M25 Schlieren - ceglana | ||||
19.08.19 Klasyf. | vs. Buvaysar Gadamauri | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
19.08.19 1. runda klasyf. | vs. Tim Hofmann | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
M15 Santa - ceglana | ||||
14.08.19 1. runda | vs. Alessandro Pecci | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
13.08.19 Klasyf. | vs. Matteo Gigante | 3-6, 6-4, 10-6 | szczegóły meczu | |
12.08.19 1. runda klasyf. | vs. Marco Corino | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
M25 Vogau - ceglana | ||||
06.08.19 Klasyf. | vs. Sandro Kopp | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
05.08.19 1. runda klasyf. | vs. Luka Stojanovic (SRB) | 1-6, 6-3, 10-4 | szczegóły meczu | |
M15 Wels - ceglana | ||||
22.07.19 1. runda klasyf. | vs. Samuel Hodor | 6-73, 6-3, 9-11 | szczegóły meczu | |
M15 Telfs - ceglana | ||||
08.07.19 1. runda klasyf. | vs. Stefano Battaglino | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
M25 Santa - ceglana | ||||
29.04.19 Klasyf. | vs. Alexander Merino | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
M25 Santa - ceglana | ||||
22.04.19 1. runda klasyf. | vs. Rafael Mazon-Hernandez | 6-76, 5-7 | szczegóły meczu | |
Turkey F40 - ceglana | ||||
08.12.18 1. runda klasyf. | vs. Alexandru Vasile Manole | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Turkey F39 - ceglana | ||||
02.12.18 1. runda klasyf. | vs. Michael Jalpota | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
02.12.18 2. runda klasyf. | vs. Andrej Krajcik | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Turkey F33 - ceglana | ||||
23.10.18 1. runda | vs. Dante Gennaro | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
22.10.18 Klasyf. | vs. Horst Rieder | 6-4, 3-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
21.10.18 2. runda klasyf. | vs. Nicholas Adesalu | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
Turkey F32 - ceglana | ||||
13.10.18 1. runda klasyf. | vs. Niklas Guttau | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Turkey F31 - ceglana | ||||
06.10.18 1. runda klasyf. | vs. Artur Kulibaba | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Germany F14 - halowa | ||||
02.10.18 2. runda klasyf. | vs. Max Wiskandt | 5-7, 4-6 | szczegóły meczu | |
Netherlands F6 - ceglana | ||||
26.08.18 2. runda klasyf. | vs. John Harrison Richmond | 6-0, 4-6, 6-76 | szczegóły meczu | |
Netherlands F5 - ceglana | ||||
18.08.18 1. runda klasyf. | vs. Maikel Borg | 5-7, 1-6 | szczegóły meczu |