MECZ
03.08.17 | 2. runda | Alexandar Lazarov | Vasile Antonescu | 6-3, 6-3 | Romania F8 | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Alexandar Lazarov | Vasile Antonescu | |
1. podanie % | 26/49 (53%) | 40/62 (65%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 20/26 (77%) | 20/40 (50%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 9/23 (39%) | 9/22 (41%) |
Zdobyte break-ball | 6/17 (35%) | 3/7 (43%) |
Punkty zdobyte przez return | 33/62 (53%) | 20/49 (41%) |
Zdobyte punkty – razem | 62/111 (56%) | 49/111 (44%) |
Double foul | 4 | 5 |
Asy | 2 | 1 |
STATYSTYKA MECZU
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Alexandar Lazarov vs. Vasile Antonescu - Wzajemne mecze
04.08.22 | 2. runda | Alexandar Lazarov | Vasile Antonescu | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | M25 Pitesti | ceglana |
03.08.17 | 2. runda | Alexandar Lazarov | Vasile Antonescu | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | Romania F8 | ceglana |
Alexandar Lazarov form & Vasile Antonescu form
Alexandar Lazarov - ostatnie mecze
Sofia - halowa | ||||
07.11.23 1. runda | vs. Pavel Kotov | 6-3, 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Mauthausen Challenger - ceglana | ||||
09.05.23 1. runda | vs. Sandro Kopp | 6-1, 3-2, - Alexandar Lazarov - krecz | szczegóły meczu | |
Prague 1 - ceglana | ||||
30.04.23 1. runda klasyf. | vs. Rudolf Molleker | 5-7, 6-4, 6-75 | szczegóły meczu | |
Oeiras 3 - ceglana | ||||
18.04.23 1. runda | vs. Adrian Mannarino | 7-5, 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
Split Challenger - ceglana | ||||
10.04.23 Klasyf. | vs. Elias Ymer | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
09.04.23 1. runda klasyf. | vs. Nikola Milojevic | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
Marrakech - ceglana | ||||
02.04.23 1. runda klasyf. | vs. Andrea Vavassori | 6-72, 3-6 | szczegóły meczu | |
Biel Challenger - halowa | ||||
22.03.23 1. runda | vs. Kirill Kivattsev | 4-6, 7-65, 3-6 | szczegóły meczu | |
Dubai - twarda | ||||
28.02.23 1. runda | vs. Alexander Bublik | 1-6, 0-1, - Alexandar Lazarov - krecz | szczegóły meczu | |
26.02.23 Klasyf. | vs. Francesco Passaro | 7-5, 7-5 | szczegóły meczu | |
25.02.23 1. runda klasyf. | vs. Zhizhen Zhang | 6-1, 7-65 | szczegóły meczu | |
Davis Cup - twarda | ||||
04.02.23 Rubber 1 | vs. Ajeet Rai | 7-61, 6-2 | szczegóły meczu | |
Auckland - twarda | ||||
07.01.23 1. runda klasyf. | vs. Gregoire Barrere | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Maia Challenger - ceglana | ||||
01.12.22 2. runda | vs. Luca Van Assche | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
29.11.22 1. runda | vs. Alessandro Giannessi | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
28.11.22 Klasyf. | vs. Henrique Rocha | 7-5, 6-4 | szczegóły meczu | |
27.11.22 1. runda klasyf. | vs. Kilian Feldbausch | 6-1, 7-63 | szczegóły meczu | |
Andria Challenger - halowa | ||||
21.11.22 1. runda | vs. Vitaliy Sachko | 6-3, 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Roanne Challenger - halowa | ||||
08.11.22 1. runda | vs. Hugo Gaston | 4-6, 2-4, - Alexandar Lazarov - krecz | szczegóły meczu | |
07.11.22 Klasyf. | vs. Mark Lajal | 6-2, 3-6, 6-0 | szczegóły meczu | |
06.11.22 1. runda klasyf. | vs. Elliot Benchetrit | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
Bergamo Challenger - halowa | ||||
30.10.22 1. runda klasyf. | vs. Jason Murray Kubler | 4-6, 6-75 | szczegóły meczu | |
M15 Sozopol - twarda | ||||
23.10.22 Finał | vs. Maks Kasnikowski | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
22.10.22 Półfinał | vs. Alexander Donski | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
21.10.22 Ćwierćfinał | vs. Valentin Vanta | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
20.10.22 2. runda | vs. Jasza Szajrych | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
19.10.22 1. runda | vs. Vlad Andrei Dancu | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
M15 Sozopol - twarda | ||||
16.10.22 Finał | vs. Vladyslav Orlov | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
16.10.22 Półfinał | vs. Maks Kasnikowski | 6-76, 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
14.10.22 Ćwierćfinał | vs. Alexander Donski | 6-72, 6-3, 6-4 | szczegóły meczu |
Vasile Antonescu - ostatnie mecze
M15 Constanta - ceglana | ||||
06.09.23 1. runda | vs. Dan Alexandru Tomescu | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
05.09.23 Klasyf. | vs. Alejandro Mateo Berge Nourescu | 4-6, 6-4, 10-8 | szczegóły meczu | |
04.09.23 2. runda klasyf. | vs. Ryuhei Azuma | 6-2, 7-5 | szczegóły meczu | |
03.09.23 1. runda klasyf. | vs. Ioan Alexandru Teglas | 2-6, 7-65, 10-3 | szczegóły meczu | |
M15 Bucharest - ceglana | ||||
30.08.23 1. runda | vs. Stefan Adrian Andreescu | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
M15 Targu - ceglana | ||||
16.08.23 1. runda | vs. Vlad Cristian Breazu | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M15 Curtea - ceglana | ||||
09.08.23 1. runda | vs. Calin Manda | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
M25 Pitesti - ceglana | ||||
02.08.23 1. runda | vs. Jakub Katuch | 6-2, 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
M25+H Bacau - ceglana | ||||
25.07.23 1. runda | vs. Cezar Cretu | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
M25 Brasov - ceglana | ||||
03.07.23 1. runda | vs. David Poljak | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
M15 Saarlouis - ceglana | ||||
19.06.23 Klasyf. | vs. Luca Staeheli | 6-74, 0-6 | szczegóły meczu | |
18.06.23 1. runda klasyf. | vs. Thorben Sannen | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
M15 Constanta - ceglana | ||||
28.05.23 1. runda klasyf. | vs. Luca Preda | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M15 Bucharest - ceglana | ||||
23.05.23 Klasyf. | vs. Daniele Minighini | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
22.05.23 2. runda klasyf. | vs. Nicolas Hollender | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
21.05.23 1. runda klasyf. | vs. Vladimir Filip | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
17.05.23 1. runda | vs. Gabriele Pennaforti | 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
09.05.23 Klasyf. | vs. Mikhail Gorokhov | 6-2, 4-6, 5-10 | szczegóły meczu | |
08.05.23 2. runda klasyf. | vs. Bora Sengul | 2-6, 6-1, 10-5 | szczegóły meczu | |
07.05.23 1. runda klasyf. | vs. Anton Chekhov | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
03.04.23 2. runda klasyf. | vs. Dario Huber | 4-6, 7-5, 3-10 | szczegóły meczu | |
02.04.23 1. runda klasyf. | vs. Shayan Najam | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
29.03.23 1. runda | vs. Elgin Khoeblal | 6-75, 3-6 | szczegóły meczu | |
28.03.23 Klasyf. | vs. Manuel Plunger | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
27.03.23 2. runda klasyf. | vs. Artem Cherepin | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
26.03.23 1. runda klasyf. | vs. Ruben Gospodjinacki | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
20.03.23 2. runda klasyf. | vs. Zekai Li | 6-71, 2-6 | szczegóły meczu | |
19.03.23 1. runda klasyf. | vs. Fabio Renato Schueler | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
02.12.22 2. runda | vs. Jorge Martinez Martinez | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
30.11.22 1. runda | vs. Ivan La Cava | 6-3, 2-6, 6-2 | szczegóły meczu |