MECZ
22.08.17 | 1. runda | Alexandar Lazarov | Djurabeck Karimov | 6-3, 6-3 | Serbia F3 | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Alexandar Lazarov | Djurabeck Karimov | |
1. podanie % | 30/53 (57%) | 26/54 (48%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 19/30 (63%) | 15/26 (58%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 15/23 (65%) | 13/28 (46%) |
Zdobyte break-ball | 5/9 (56%) | 2/3 (67%) |
Punkty zdobyte przez return | 26/54 (48%) | 19/53 (36%) |
Zdobyte punkty – razem | 60/107 (56%) | 47/107 (44%) |
Double foul | 3 | 4 |
Asy | 1 | 2 |
STATYSTYKA MECZU
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Alexandar Lazarov vs. Djurabeck Karimov - Wzajemne mecze
22.08.17 | 1. runda | Alexandar Lazarov | Djurabeck Karimov | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | Serbia F3 | ceglana |
Alexandar Lazarov form & Djurabeck Karimov form
Alexandar Lazarov - ostatnie mecze
Sofia - halowa | ||||
07.11.23 1. runda | vs. Pavel Kotov | 6-3, 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Mauthausen Challenger - ceglana | ||||
09.05.23 1. runda | vs. Sandro Kopp | 6-1, 3-2, - Alexandar Lazarov - krecz | szczegóły meczu | |
Prague 1 - ceglana | ||||
30.04.23 1. runda klasyf. | vs. Rudolf Molleker | 5-7, 6-4, 6-75 | szczegóły meczu | |
Oeiras 3 - ceglana | ||||
18.04.23 1. runda | vs. Adrian Mannarino | 7-5, 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
Split Challenger - ceglana | ||||
10.04.23 Klasyf. | vs. Elias Ymer | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
09.04.23 1. runda klasyf. | vs. Nikola Milojevic | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
Marrakech - ceglana | ||||
02.04.23 1. runda klasyf. | vs. Andrea Vavassori | 6-72, 3-6 | szczegóły meczu | |
Biel Challenger - halowa | ||||
22.03.23 1. runda | vs. Kirill Kivattsev | 4-6, 7-65, 3-6 | szczegóły meczu | |
Dubai - twarda | ||||
28.02.23 1. runda | vs. Alexander Bublik | 1-6, 0-1, - Alexandar Lazarov - krecz | szczegóły meczu | |
26.02.23 Klasyf. | vs. Francesco Passaro | 7-5, 7-5 | szczegóły meczu | |
25.02.23 1. runda klasyf. | vs. Zhizhen Zhang | 6-1, 7-65 | szczegóły meczu | |
Davis Cup - twarda | ||||
04.02.23 Rubber 1 | vs. Ajeet Rai | 7-61, 6-2 | szczegóły meczu | |
Auckland - twarda | ||||
07.01.23 1. runda klasyf. | vs. Gregoire Barrere | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Maia Challenger - ceglana | ||||
01.12.22 2. runda | vs. Luca Van Assche | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
29.11.22 1. runda | vs. Alessandro Giannessi | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
28.11.22 Klasyf. | vs. Henrique Rocha | 7-5, 6-4 | szczegóły meczu | |
27.11.22 1. runda klasyf. | vs. Kilian Feldbausch | 6-1, 7-63 | szczegóły meczu | |
Andria Challenger - halowa | ||||
21.11.22 1. runda | vs. Vitaliy Sachko | 6-3, 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Roanne Challenger - halowa | ||||
08.11.22 1. runda | vs. Hugo Gaston | 4-6, 2-4, - Alexandar Lazarov - krecz | szczegóły meczu | |
07.11.22 Klasyf. | vs. Mark Lajal | 6-2, 3-6, 6-0 | szczegóły meczu | |
06.11.22 1. runda klasyf. | vs. Elliot Benchetrit | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
Bergamo Challenger - halowa | ||||
30.10.22 1. runda klasyf. | vs. Jason Murray Kubler | 4-6, 6-75 | szczegóły meczu | |
M15 Sozopol - twarda | ||||
23.10.22 Finał | vs. Maks Kasnikowski | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
22.10.22 Półfinał | vs. Alexander Donski | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
21.10.22 Ćwierćfinał | vs. Valentin Vanta | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
20.10.22 2. runda | vs. Jasza Szajrych | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
19.10.22 1. runda | vs. Vlad Andrei Dancu | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
M15 Sozopol - twarda | ||||
16.10.22 Półfinał | vs. Maks Kasnikowski | 6-76, 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
16.10.22 Finał | vs. Vladyslav Orlov | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
14.10.22 Ćwierćfinał | vs. Alexander Donski | 6-72, 6-3, 6-4 | szczegóły meczu |
Djurabeck Karimov - ostatnie mecze
M15 Shymkent - ceglana | ||||
15.04.21 2. runda | vs. Damien Wenger | 6-72, 1-6 | szczegóły meczu | |
14.04.21 1. runda | vs. Nikita Sidorov | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
M15 Shymkent - ceglana | ||||
07.04.21 1. runda | vs. Federico Bertuccioli | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
All Lower - ceglana | ||||
27.09.20 1. runda | vs. Nick Chappell | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
26.09.20 1. runda | vs. Raymond Sarmiento | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
25.09.20 1. runda | vs. Jonas Maier | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
22.09.20 1. runda | vs. Alec Adamson | 6-72, 4-6 | szczegóły meczu | |
12.09.20 1. runda | vs. Ivan Nedelko | 6-7, 6-4, 10-3 | szczegóły meczu | |
12.09.20 1. runda | vs. Keegan Smith | 6-2, 6-76, 7-10 | szczegóły meczu | |
07.09.20 1. runda | vs. Dusty H. Boyer | 4-6, 6-3, 12-10 | szczegóły meczu | |
06.09.20 1. runda | vs. Omni Kumar | 6-4, 1-6, 8-10 | szczegóły meczu | |
06.09.20 1. runda | vs. Gage Brymer | 7-60, 1-6, 13-11 | szczegóły meczu | |
05.09.20 1. runda | vs. Nick Chappell | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
04.09.20 1. runda | vs. Shahin Khaledan | 6-1, 1-6, 10-6 | szczegóły meczu | |
03.09.20 1. runda | vs. Gage Brymer | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
02.09.20 1. runda | vs. Joshua Ortlip | 3-6, 6-70 | szczegóły meczu | |
30.08.20 1. runda | vs. Felix Corwin | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
28.08.20 1. runda | vs. Alexander Sarkissian | 5-7, 7-5, 10-6 | szczegóły meczu | |
25.08.20 1. runda | vs. Felix Corwin | 2-6, 7-66, 10-4 | szczegóły meczu | |
23.08.20 1. runda | vs. Alec Adamson | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
21.08.20 1. runda | vs. Martin Redlicki | 6-2, 4-6, 8-10 | szczegóły meczu | |
19.08.20 1. runda | vs. Martin Redlicki | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
18.08.20 1. runda | vs. Reese Stalder | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
15.08.20 1. runda | vs. Luis Humberto Lopez | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
13.08.20 1. runda | vs. Ivan Nedelko | 2-6, 6-72 | szczegóły meczu | |
07.08.20 1. runda | vs. William Griffith | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
04.08.20 1. runda | vs. Joshua Ortlip | 4-6, 4-5 | szczegóły meczu | |
03.08.20 1. runda | vs. Bogdan Bobrov | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
01.08.20 1. runda | vs. William Griffith | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
25.07.20 1. runda | vs. Alexander Lebedev | 3-6, 5-7 | szczegóły meczu |