MECZ
16.06.17 | Ćwierćfinał | Alex Rybakov | Maksim Tikhomirov | 6-0, 7-65 | USA F18 | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Alex Rybakov | Maksim Tikhomirov | |
1. podanie % | 36/52 (69%) | 44/84 (52%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 33/36 (92%) | 32/44 (73%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 7/16 (44%) | 13/40 (33%) |
Punkty zdobyte przez return | 39/84 (46%) | 12/52 (23%) |
Zdobyte punkty – razem | 79/136 (58%) | 57/136 (42%) |
Double foul | 2 | 11 |
Asy | 1 | 2 |
STATYSTYKA MECZU
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Alex Rybakov vs. Maksim Tikhomirov - Wzajemne mecze
16.06.17 | Ćwierćfinał | Alex Rybakov | Maksim Tikhomirov | 6-0, 7-65 | szczegóły meczu | USA F18 | ceglana |
Alex Rybakov form & Maksim Tikhomirov form
Alex Rybakov - ostatnie mecze
Merida Challenger - ceglana | ||||
20.03.24 2. runda | vs. Dmitry Popko | - | szczegóły meczu | |
19.03.24 1. runda | vs. Louis Wessels | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
Santa Cruz - ceglana | ||||
04.03.24 Klasyf. | vs. Gonzalo Villanueva | 1-6, 6-4, - Alex Rybakov - krecz | szczegóły meczu | |
03.03.24 1. runda klasyf. | vs. Ignacio Carou | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
M25 Naples - ceglana | ||||
23.02.24 Ćwierćfinał | vs. Andres Andrade | 3-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
22.02.24 2. runda | vs. Blaise Bicknell | 2-6, 6-4, 4-3, Blaise Bicknell - krecz | szczegóły meczu | |
21.02.24 1. runda | vs. Collin Altamirano | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
M15 Palm - ceglana | ||||
17.02.24 Półfinał | vs. Andres Andrade | 2-6, 6-74 | szczegóły meczu | |
16.02.24 Ćwierćfinał | vs. Roberto Cid Subervi | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
15.02.24 2. runda | vs. Matthew Forbes | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
14.02.24 1. runda | vs. Jacob Brumm | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
M15 Sunrise - ceglana | ||||
11.02.24 Finał | vs. Dmitry Popko | 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
10.02.24 Półfinał | vs. Nicolas Mejia | 7-5, 6-3 | szczegóły meczu | |
09.02.24 Ćwierćfinał | vs. Toby Alex Kodat | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
08.02.24 2. runda | vs. William Grant | 6-4, 6-0 | szczegóły meczu | |
06.02.24 1. runda | vs. Maxwell Exsted | 6-1, 7-63 | szczegóły meczu | |
M15 Manacor - twarda | ||||
18.01.24 2. runda | vs. Manas Manoj Dhamne | 6-72, 6-4, 5-7 | szczegóły meczu | |
17.01.24 1. runda | vs. Joan Nadal | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
M15 Manacor - twarda | ||||
12.01.24 Ćwierćfinał | vs. Pol Martin Tiffon | 3-6, 6-4, 6-71 | szczegóły meczu | |
11.01.24 2. runda | vs. Romain Faucon | 7-5, 6-3 | szczegóły meczu | |
10.01.24 1. runda | vs. Sergio Callejon Hernando | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
M25 Esch/Alzette - halowa | ||||
02.01.24 1. runda | vs. Nikolay Vylegzhanin | 4-6, 6-1, 5-7 | szczegóły meczu | |
Champaign Challenger - halowa | ||||
16.11.23 2. runda | vs. Mitchell Krueger | 6-75, 1-6 | szczegóły meczu | |
14.11.23 1. runda | vs. Chris Rodesch | 5-7, 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
13.11.23 Klasyf. | vs. Murphy Cassone | 6-4, 7-65 | szczegóły meczu | |
12.11.23 1. runda klasyf. | vs. Joshua Sheehy | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
Knoxville Challenger - halowa | ||||
06.11.23 Klasyf. | vs. Sebastian Fanselow | 7-60, 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
05.11.23 1. runda klasyf. | vs. Nathan Ponwith | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
Charlottesville Challenger - halowa | ||||
29.10.23 1. runda klasyf. | vs. Inaki Montes-De La Torre | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
M15 Ithaca - halowa | ||||
07.10.23 Półfinał | vs. Liam Draxl | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu |
Maksim Tikhomirov - ostatnie mecze
M15 Antalya - ceglana | ||||
10.12.23 1. runda klasyf. | vs. Haydar Cem Gokpinar | 1-6, 3-5, - Maksim Tikhomirov - krecz | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
05.12.23 1. runda | vs. Denys Klok | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
28.11.23 1. runda | vs. Stefan Popovic | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
M25 Antalya - ceglana | ||||
22.11.23 1. runda | vs. Stefan Palosi | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M25 Antalya - ceglana | ||||
12.11.23 1. runda klasyf. | vs. Ivan Kazakov | 1-6, 1-4, - Maksim Tikhomirov - krecz | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
08.11.23 1. runda | vs. Mircea-Alexandru Jecan | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
11.10.23 1. runda | vs. Maxence Beauge | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
04.10.23 1. runda | vs. Aziz Ouakaa | 0-6, 1-2, - Maksim Tikhomirov - krecz | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
19.09.23 1. runda | vs. Dev Javia | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
M15 Rochester - ceglana | ||||
19.07.23 1. runda | vs. Justin Roberts | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
M25 Santo - twarda | ||||
28.06.23 1. runda | vs. Liam Draxl | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
M15 Santo - twarda | ||||
20.06.23 1. runda | vs. Evan Bynoe | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
19.03.23 1. runda klasyf. | vs. Frederic Schlossmann | 6-4, 4-6, 5-10 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
13.03.23 2. runda klasyf. | vs. Andrea Fiorentini | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
12.03.23 1. runda klasyf. | vs. Ivan Zaytsev | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
06.03.23 2. runda klasyf. | vs. Joao Eduardo Schiessl | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
05.03.23 1. runda klasyf. | vs. Oleg Kolninov | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
28.02.23 1. runda | vs. Arthur Reymond | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
20.11.22 1. runda klasyf. | vs. Artem Cherepin | 6-2, 4-6, 9-11 | szczegóły meczu | |
M15 Cancun - twarda | ||||
22.02.20 Ćwierćfinał | vs. Igor Ribeiro Marcondes | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
20.02.20 2. runda | vs. George Goldhoff | 6-3, 4-6, 6-2 | szczegóły meczu | |
18.02.20 1. runda | vs. Brandon Walkin | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
M15 Cancun - twarda | ||||
11.02.20 1. runda | vs. Aron Pierce | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
M15 Cancun - twarda | ||||
04.02.20 1. runda | vs. Gabriel Petit | 6-2, 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
M15 Santo - twarda | ||||
12.12.19 2. runda | vs. Peter Bertran | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
10.12.19 1. runda | vs. Quinton Vega | 7-65, 6-1 | szczegóły meczu | |
M15 Santo - twarda | ||||
05.12.19 2. runda | vs. Federico Zeballos | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
03.12.19 1. runda | vs. Yeudy Villar | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
14.11.19 2. runda | vs. Aziz Kijametovic | 1-6, 6-74 | szczegóły meczu | |
13.11.19 1. runda | vs. Buvaysar Gadamauri | 6-4, 4-6, 6-3 | szczegóły meczu |