MECZ
11.01.18 | 2. runda | Alex Rybakov | Evan Zhu | 6-1, 6-4 | USA F2 | twarda |
STATYSTYKA MECZU
Alex Rybakov | Evan Zhu | |
1. podanie % | 42/60 (70%) | 22/46 (48%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 29/42 (69%) | 11/22 (50%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 12/18 (67%) | 12/24 (50%) |
Zdobyte break-ball | 4/4 (100%) | 1/5 (20%) |
Punkty zdobyte przez return | 23/46 (50%) | 19/60 (32%) |
Zdobyte punkty – razem | 64/106 (60%) | 42/106 (40%) |
Double foul | 1 | 3 |
Asy | 2 | 0 |
STATYSTYKA MECZU
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Alex Rybakov vs. Evan Zhu - Wzajemne mecze
12.06.23 | Klasyf. | Evan Zhu | Alex Rybakov | 7-65, 4-6, 6-3 | szczegóły meczu | Palmas del | twarda |
25.02.21 | 1. runda | Evan Zhu | Alex Rybakov | 5-2, Evan Zhu - krecz | szczegóły meczu | M25 Naples | ceglana |
11.01.18 | 2. runda | Alex Rybakov | Evan Zhu | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | USA F2 | twarda |
Alex Rybakov form & Evan Zhu form
Alex Rybakov - ostatnie mecze
Merida Challenger - ceglana | ||||
20.03.24 2. runda | vs. Dmitry Popko | - | szczegóły meczu | |
19.03.24 1. runda | vs. Louis Wessels | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
Santa Cruz - ceglana | ||||
04.03.24 Klasyf. | vs. Gonzalo Villanueva | 1-6, 6-4, - Alex Rybakov - krecz | szczegóły meczu | |
03.03.24 1. runda klasyf. | vs. Ignacio Carou | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
M25 Naples - ceglana | ||||
23.02.24 Ćwierćfinał | vs. Andres Andrade | 3-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
22.02.24 2. runda | vs. Blaise Bicknell | 2-6, 6-4, 4-3, Blaise Bicknell - krecz | szczegóły meczu | |
21.02.24 1. runda | vs. Collin Altamirano | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
M15 Palm - ceglana | ||||
17.02.24 Półfinał | vs. Andres Andrade | 2-6, 6-74 | szczegóły meczu | |
16.02.24 Ćwierćfinał | vs. Roberto Cid Subervi | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
15.02.24 2. runda | vs. Matthew Forbes | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
14.02.24 1. runda | vs. Jacob Brumm | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
M15 Sunrise - ceglana | ||||
11.02.24 Finał | vs. Dmitry Popko | 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
10.02.24 Półfinał | vs. Nicolas Mejia | 7-5, 6-3 | szczegóły meczu | |
09.02.24 Ćwierćfinał | vs. Toby Alex Kodat | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
08.02.24 2. runda | vs. William Grant | 6-4, 6-0 | szczegóły meczu | |
06.02.24 1. runda | vs. Maxwell Exsted | 6-1, 7-63 | szczegóły meczu | |
M15 Manacor - twarda | ||||
18.01.24 2. runda | vs. Manas Manoj Dhamne | 6-72, 6-4, 5-7 | szczegóły meczu | |
17.01.24 1. runda | vs. Joan Nadal | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
M15 Manacor - twarda | ||||
12.01.24 Ćwierćfinał | vs. Pol Martin Tiffon | 3-6, 6-4, 6-71 | szczegóły meczu | |
11.01.24 2. runda | vs. Romain Faucon | 7-5, 6-3 | szczegóły meczu | |
10.01.24 1. runda | vs. Sergio Callejon Hernando | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
M25 Esch/Alzette - halowa | ||||
02.01.24 1. runda | vs. Nikolay Vylegzhanin | 4-6, 6-1, 5-7 | szczegóły meczu | |
Champaign Challenger - halowa | ||||
16.11.23 2. runda | vs. Mitchell Krueger | 6-75, 1-6 | szczegóły meczu | |
14.11.23 1. runda | vs. Chris Rodesch | 5-7, 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
13.11.23 Klasyf. | vs. Murphy Cassone | 6-4, 7-65 | szczegóły meczu | |
12.11.23 1. runda klasyf. | vs. Joshua Sheehy | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
Knoxville Challenger - halowa | ||||
06.11.23 Klasyf. | vs. Sebastian Fanselow | 7-60, 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
05.11.23 1. runda klasyf. | vs. Nathan Ponwith | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
Charlottesville Challenger - halowa | ||||
29.10.23 1. runda klasyf. | vs. Inaki Montes-De La Torre | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
M15 Ithaca - halowa | ||||
07.10.23 Półfinał | vs. Liam Draxl | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu |
Evan Zhu - ostatnie mecze
San Luis - ceglana | ||||
24.03.24 1. runda klasyf. | vs. Stefan Kozlov | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Indian Wells - twarda | ||||
23.01.24 1. runda | vs. Strong Kirchheimer | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Indian Wells - twarda | ||||
15.01.24 1. runda | vs. Ryan Seggerman | 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
Champaign Challenger - halowa | ||||
13.11.23 Klasyf. | vs. Cooper Williams | 7-5, 4-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
12.11.23 1. runda klasyf. | vs. Tyler Bowers | 7-65, 7-63 | szczegóły meczu | |
Fairfield Challenger - twarda | ||||
09.10.23 Klasyf. | vs. August Holmgren | 6-72, 4-6 | szczegóły meczu | |
08.10.23 1. runda klasyf. | vs. Mark Whitehouse | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
Tiburon Challenger - twarda | ||||
02.10.23 Klasyf. | vs. Alfredo Perez | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
01.10.23 1. runda klasyf. | vs. Nathan Ponwith | 4-6, 6-2, 7-66 | szczegóły meczu | |
Charleston Challenger - twarda | ||||
25.09.23 1. runda klasyf. | vs. Stefan Dostanic | 6-4, 5-7, 0-6 | szczegóły meczu | |
Guangzhou Challenger - twarda | ||||
11.09.23 1. runda | vs. Rio Noguchi | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Shanghai Challenger - twarda | ||||
03.09.23 1. runda klasyf. | vs. Linang Xiao | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Zhangjiagang Challenger - twarda | ||||
29.08.23 1. runda | vs. Stefanos Sakellaridis | 5-7, 6-76 | szczegóły meczu | |
Zhuhai Challenger - twarda | ||||
22.08.23 1. runda | vs. Luca Castelnuovo | 7-64, 6-75, 6-74 | szczegóły meczu | |
M25 Yinchuan - twarda | ||||
18.08.23 Ćwierćfinał | vs. Yan Bai | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
17.08.23 2. runda | vs. Wenfu Li | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
16.08.23 1. runda | vs. Weitao Xu | 7-62, 6-3 | szczegóły meczu | |
M25 Baotou - ceglana | ||||
12.08.23 Półfinał | vs. Mikalai Haliak | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
11.08.23 Ćwierćfinał | vs. Duckhee Lee | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
10.08.23 2. runda | vs. Wishaya Trongcharoenchaikul | 7-5, 5-7, 6-3 | szczegóły meczu | |
09.08.23 1. runda | vs. Bang Shuo Yin | 7-62, 6-2 | szczegóły meczu | |
M25 Anning - ceglana | ||||
05.08.23 Półfinał | vs. Jie Cui | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
04.08.23 Ćwierćfinał | vs. Yan Bai | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
03.08.23 2. runda | vs. Ye Hongyu | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
01.08.23 1. runda | vs. Linang Xiao | 7-66, 6-4 | szczegóły meczu | |
Newport - trawiasta | ||||
17.07.23 1. runda klasyf. | vs. Mukund Sasikumar | 6-4, 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Chicago Challenger - twarda | ||||
11.07.23 1. runda | vs. Yuta Shimizu | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
10.07.23 Klasyf. | vs. Bernard Tomic | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
09.07.23 1. runda klasyf. | vs. Murphy Cassone | 3-6, 6-2, 7-5 | szczegóły meczu | |
Bloomfield Hills - twarda | ||||
05.07.23 1. runda | vs. Tristan Schoolkate | 7-60, 2-6, 4-6 | szczegóły meczu |