MECZ
27.01.20 | 2. runda klasyf. | Alex Marti Pujolras | Gokberk Ergeneman | 6-2, 6-3 | M15 Antalya | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Turcja
01.09.95, 28 lat
12967 $
01.09.95, 28 lat
12967 $
Alex Marti Pujolras vs. Gokberk Ergeneman - Wzajemne mecze
27.01.20 | 2. runda klasyf. | Alex Marti Pujolras | Gokberk Ergeneman | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | M15 Antalya | ceglana |
Alex Marti Pujolras form & Gokberk Ergeneman form
Alex Marti Pujolras - ostatnie mecze
M25 Tarragona - ceglana | ||||
27.03.24 1. runda | vs. Michiel De Krom | 3-6, 6-3, 5-7 | szczegóły meczu | |
M25 Badalona - ceglana | ||||
24.03.24 Finał | vs. Lorenzo Giustino | 6-3, 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
23.03.24 Półfinał | vs. Hernan Casanova | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
22.03.24 Ćwierćfinał | vs. Pol Martin Tiffon | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
21.03.24 2. runda | vs. Imanol Lopez Morillo | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
20.03.24 1. runda | vs. Aaron Gil Garcia | 6-2, 7-64 | szczegóły meczu | |
M25 Tucuman - ceglana | ||||
29.02.24 2. runda | vs. Liam Draxl | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
28.02.24 1. runda | vs. Franco Ribero | 6-0, 6-4 | szczegóły meczu | |
M15 Villa - ceglana | ||||
24.02.24 Półfinał | vs. Mariano Kestelboim | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
23.02.24 Ćwierćfinał | vs. Alvaro Guillen Meza | 7-64, 1-6, 7-63 | szczegóły meczu | |
22.02.24 2. runda | vs. Nicolas Parizzia | 6-0, 3-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
21.02.24 1. runda | vs. Joaquin Aguilar Cardozo | 7-5, 6-3 | szczegóły meczu | |
M25 Punta - ceglana | ||||
17.02.24 Półfinał | vs. Murkel Alejandro Dellien Velasco | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
16.02.24 Ćwierćfinał | vs. Juan Bautista Otegui | 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
15.02.24 2. runda | vs. Matias Franco Descotte | 6-4, 5-7, 6-1 | szczegóły meczu | |
14.02.24 1. runda | vs. Gonzalo Bueno | 4-6, 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | |
M25 Punta - ceglana | ||||
07.02.24 1. runda | vs. Paulo Andre Saraiva Dos Santos | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Piracicaba Challenger - ceglana | ||||
29.01.24 Klasyf. | vs. Kilian Feldbausch | 6-4, 6-75, 1-4, - Alex Marti Pujolras - krecz | szczegóły meczu | |
28.01.24 1. runda klasyf. | vs. Luis Britto | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
Tigre Challenger - ceglana | ||||
14.01.24 1. runda klasyf. | vs. Hernan Casanova | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Buenos Aires - ceglana | ||||
08.01.24 Klasyf. | vs. Mateus Alves | 3-6, 6-1, 1-6 | szczegóły meczu | |
08.01.24 1. runda klasyf. | vs. Leo Borg | 6-0, 6-4 | szczegóły meczu | |
Maspalomas Challenger - ceglana | ||||
27.11.23 Klasyf. | vs. Imanol Lopez Morillo | 6-71, - Alex Marti Pujolras - krecz | szczegóły meczu | |
26.11.23 1. runda klasyf. | vs. Pablo Robayna Cabrera | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
Valencia Challenger - ceglana | ||||
19.11.23 1. runda klasyf. | vs. Adrian Andreev | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
M15 Valencia - ceglana | ||||
14.11.23 1. runda | vs. Nicolas Alvarez Varona | 2-6, 7-63, 2-6 | szczegóły meczu | |
M25 Benicarlo - ceglana | ||||
08.11.23 1. runda | vs. Edas Butvilas | 3-6, 6-4, 4-6 | szczegóły meczu | |
M25 Santa - ceglana | ||||
23.10.23 1. runda | vs. Alexander Weis | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
M15 Castellon - ceglana | ||||
17.10.23 1. runda | vs. Georgii Kravchenko | 3-6, 6-3, 0-6 | szczegóły meczu | |
M25 Zaragoza - ceglana | ||||
05.10.23 2. runda | vs. Deney Wassermann | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu |
Gokberk Ergeneman - ostatnie mecze
M15 Antalya - ceglana | ||||
06.12.20 1. runda klasyf. | vs. Vladislav Ivanov | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
29.11.20 1. runda klasyf. | vs. Nini Gabriel Dica | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M25 Antalya - ceglana | ||||
23.02.20 1. runda klasyf. | vs. Gokberk Saritas | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
02.02.20 1. runda klasyf. | vs. Cengiz Aksu | 4-6, 6-2, 9-11 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
27.01.20 2. runda klasyf. | vs. Alex Marti Pujolras | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
26.01.20 1. runda klasyf. | vs. Kaan Cepel | 6-2, 6-77, 10-8 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
17.12.19 2. runda klasyf. | vs. Riccardo Mascarini | 6-3, 7-64 | szczegóły meczu | |
17.12.19 Klasyf. | vs. Luca Castagnola | 4-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
16.12.19 1. runda klasyf. | vs. Simone Cacciapuoti | 7-64, 6-4 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
12.12.19 1. runda | vs. Colin Van Beem | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
10.11.19 1. runda klasyf. | vs. Alexis Boureau | 2-6, 0-3, - Gokberk Ergeneman - krecz | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
27.01.19 1. runda | vs. Ergi Kirkin | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
17.01.19 1. runda | vs. Tom Fawcett | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
16.01.19 Klasyf. | vs. Edoardo Bottino | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
13.01.19 1. runda klasyf. | vs. Oliver Benneweis Pramming | 6-3, 7-5 | szczegóły meczu | |
Turkey F41 - ceglana | ||||
19.12.18 Klasyf. | vs. Buvaysar Gadamauri | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
19.12.18 2. runda klasyf. | vs. Ibrokhimjon Urinov | 3-6, 6-4, 10-6 | szczegóły meczu | |
16.12.18 1. runda klasyf. | vs. Mark Burgos | 6-4, 3-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
Turkey F40 - ceglana | ||||
10.12.18 2. runda klasyf. | vs. Mert Naci Turker | 7-5, 6-3 | szczegóły meczu | |
10.12.18 Klasyf. | vs. Gibril Diarra | 6-77, 3-6 | szczegóły meczu | |
08.12.18 1. runda klasyf. | vs. Amar Avdovic | 6-0, 7-5 | szczegóły meczu | |
Turkey F39 - ceglana | ||||
05.12.18 1. runda | vs. Jeroen Vanneste | 6-75, 2-6 | szczegóły meczu | |
Turkey F32 - ceglana | ||||
18.10.18 2. runda | vs. Riccardo Bonadio | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
16.10.18 1. runda | vs. Aliaksandr Prudnikau | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
Turkey F31 - ceglana | ||||
10.10.18 1. runda | vs. Cosmin Ontica | 6-75, 4-6 | szczegóły meczu | |
08.10.18 Klasyf. | vs. Vladislav Melnic | 3-6, 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
07.10.18 2. runda klasyf. | vs. Leon Hoeveler | Leon Hoeveler - nieobecny(a)/(i) | szczegóły meczu | |
06.10.18 1. runda klasyf. | vs. Osmancan Soyler | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
Turkey F28 - ceglana | ||||
19.09.18 1. runda | vs. Vadim Alekseenko | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
17.09.18 Klasyf. | vs. Thomas Bosancic | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu |