MECZ
10.06.18 | Klasyf. | Alex Kobelt | Gabriel Roveri Sidney | 6-73, 6-3, 7-5 | Israel F9 | twarda |
STATYSTYKA MECZU
USA
14.04.97, 26 lat
14.04.97, 26 lat
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Brazylia
27.04.97, 26 lat
26639 $
27.04.97, 26 lat
26639 $
Alex Kobelt vs. Gabriel Roveri Sidney - Wzajemne mecze
10.06.18 | Klasyf. | Alex Kobelt | Gabriel Roveri Sidney | 6-73, 6-3, 7-5 | szczegóły meczu | Israel F9 | twarda |
Alex Kobelt form & Gabriel Roveri Sidney form
Alex Kobelt - ostatnie mecze
M25 Calabasas - twarda | ||||
18.03.24 1. runda klasyf. | vs. Lodewijk Weststrate | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M25 Bakersfield - twarda | ||||
11.03.24 1. runda klasyf. | vs. Matthew Summers | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
M25 Wesley - twarda | ||||
24.01.24 1. runda | vs. Toby Alex Kodat | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
23.01.24 Klasyf. | vs. Osgar O'Hoisin | 4-6, 7-5, 10-7 | szczegóły meczu | |
22.01.24 1. runda klasyf. | vs. Lawrence Sciglitano | 2-6, 6-1, 10-6 | szczegóły meczu | |
M25 Ithaca - halowa | ||||
15.01.24 1. runda klasyf. | vs. Rudy Quan | 6-2, 6-74, 7-10 | szczegóły meczu | |
M25 Decatur - twarda | ||||
31.07.23 1. runda klasyf. | vs. Karl Poling | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M25 Las - twarda | ||||
04.03.20 Klasyf. | vs. David Fox | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
03.03.20 1. runda klasyf. | vs. Lucas Gessner | 7-62, 6-2 | szczegóły meczu | |
M15 East - halowa | ||||
21.11.19 2. runda | vs. Daniel Altmaier | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
20.11.19 1. runda | vs. John Carlin | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
19.11.19 Klasyf. | vs. Enzo Wallart | 6-73, 7-64, 10-8 | szczegóły meczu | |
18.11.19 2. runda klasyf. | vs. Abraham Asaba | 6-4, 7-64 | szczegóły meczu | |
17.11.19 1. runda klasyf. | vs. Ozan Baris | 6-4, 4-6, 10-4 | szczegóły meczu | |
Las Vegas - twarda | ||||
15.10.19 1. runda | vs. Michail Pervolarakis | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
M15 Champaign - twarda | ||||
05.06.19 1. runda | vs. Jody Maginley | 6-75, 5-7 | szczegóły meczu | |
04.06.19 Klasyf. | vs. Bradley Frye | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
03.06.19 1. runda klasyf. | vs. Nevin Arimilli | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
Columbus Challenger - halowa | ||||
07.01.19 Klasyf. | vs. Joao Menezes | 5-7, 6-4, 5-7 | szczegóły meczu | |
USA F33 - halowa | ||||
20.11.18 1. runda | vs. John Mcnally | 6-75, 5-7 | szczegóły meczu | |
18.11.18 Klasyf. | vs. Boris Arias | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
17.11.18 1. runda klasyf. | vs. Nick Lagaev | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
Columbus Challenger - halowa | ||||
15.09.18 1. runda klasyf. | vs. Kyle Seelig | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Lexington Challenger - twarda | ||||
28.07.18 1. runda klasyf. | vs. Austin Hussey | 1-6, 6-75 | szczegóły meczu | |
USA F20 - twarda | ||||
24.07.18 Klasyf. | vs. Govind Nanda | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
23.07.18 2. runda klasyf. | vs. Dominic Bechard | 6-3, 6-76, 6-3 | szczegóły meczu | |
22.07.18 1. runda klasyf. | vs. Austin Hussey | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
Israel F11 - twarda | ||||
27.06.18 1. runda | vs. Jordan Hasson | 6-75, 0-6 | szczegóły meczu | |
26.06.18 Klasyf. | vs. Vladislav Ivanov | 7-63, 6-2 | szczegóły meczu | |
25.06.18 2. runda klasyf. | vs. Vasil Yehorov | 6-1, 3-6, 7-69 | szczegóły meczu |
Gabriel Roveri Sidney - ostatnie mecze
M25 Maceio - ceglana | ||||
20.03.24 1. runda | vs. Enrique Bogo | 6-3, 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
M25 Feira - twarda | ||||
13.03.24 1. runda | vs. Joao Vitor Goncalves Ceolin | 6-4, 4-6, 5-6, - Gabriel Roveri Sidney - krecz | szczegóły meczu | |
M25 Recife - ceglana | ||||
05.03.24 1. runda | vs. Rafael Tosetto | 5-7, 6-73 | szczegóły meczu | |
M25 Antalya - ceglana | ||||
12.02.24 2. runda klasyf. | vs. Alp Horoz | 2-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
11.02.24 1. runda klasyf. | vs. Razvan Baiant | 6-0, 6-3 | szczegóły meczu | |
M25 Antalya - ceglana | ||||
04.02.24 1. runda klasyf. | vs. Gabriele Volpi | 6-4, 4-6, 4-10 | szczegóły meczu | |
Temuco Challenger - twarda | ||||
26.11.23 1. runda klasyf. | vs. Conner Huertas Del Pino | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Brasilia Challenger - twarda | ||||
19.11.23 1. runda klasyf. | vs. Juan Pablo Paz | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Curitiba Challenger - ceglana | ||||
22.10.23 1. runda klasyf. | vs. Gilbert Klier Junior | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
M25 Lajeado - ceglana | ||||
10.10.23 1. runda | vs. Franco Roncadelli | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Campinas Challenger - ceglana | ||||
01.10.23 1. runda klasyf. | vs. Orlando Luz | 5-7, 4-6 | szczegóły meczu | |
M15 Sao - ceglana | ||||
23.08.23 1. runda | vs. Gino Romano | 7-62, 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M15 Belem - twarda | ||||
15.08.23 1. runda | vs. Joao Marcos Nusdeo | 4-6, 6-2, 5-7 | szczegóły meczu | |
M25 Denia - ceglana | ||||
27.07.23 2. runda | vs. Eric Vanshelboim | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
26.07.23 1. runda | vs. Jorge Martinez Martinez | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
25.07.23 Klasyf. | vs. Nil Regas Luis | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
24.07.23 2. runda klasyf. | vs. Pol Del Castillo | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
23.07.23 1. runda klasyf. | vs. Pedro Andre De Almeida Santos | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
M25 Gandia - ceglana | ||||
20.07.23 2. runda | vs. Murkel Alejandro Dellien Velasco | 2-6, 1-5, - Gabriel Roveri Sidney - krecz | szczegóły meczu | |
18.07.23 1. runda | vs. Xavi Matas Ortega | 6-4, 6-0 | szczegóły meczu | |
M25 Biella - ceglana | ||||
04.07.23 1. runda | vs. Maxime Chazal | 3-6, 6-1, 2-6 | szczegóły meczu | |
M25 Arlon - ceglana | ||||
26.06.23 1. runda klasyf. | vs. Louis Herman | 6-74, 6-4, 3-10 | szczegóły meczu | |
M15 Mogi - ceglana | ||||
27.04.23 2. runda | vs. Joao Fonseca | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
26.04.23 1. runda | vs. Joao Eduardo Schiessl | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
Florianopolis Challenger - ceglana | ||||
16.04.23 1. runda klasyf. | vs. Conner Huertas Del Pino | 6-4, 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M25 Mosquera - ceglana | ||||
21.03.23 Klasyf. | vs. Ryan Augusto dos Santos | 5-7, 1-6 | szczegóły meczu | |
20.03.23 1. runda klasyf. | vs. Andres Urrea | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
M25 Anapoima - ceglana | ||||
15.03.23 1. runda | vs. Jose Statham | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
13.03.23 Klasyf. | vs. Daniel Salazar Martinez | 1-6, 6-3, 8-10 | szczegóły meczu | |
12.03.23 1. runda klasyf. | vs. Andres Loaiza | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu |