MECZ
15.01.20 | 2. runda | Alex Bolt | Jan-Lennard Struff | 6-3, 6-4 | Adelaide | twarda |
STATYSTYKA MECZU
Alex Bolt | Jan-Lennard Struff | |
1. podanie % | 35/56 (63%) | 33/54 (61%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 28/35 (80%) | 23/33 (70%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 13/21 (62%) | 10/21 (48%) |
Punkty zdobyte przez return | 21/54 (39%) | 15/56 (27%) |
Zdobyte punkty – razem | 62/110 (56%) | 48/110 (44%) |
Double foul | 3 | 0 |
Asy | 5 | 8 |
STATYSTYKA MECZU
1 | ||
0-0 | Jan-Lennard Struff | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Alex Bolt | 1-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
2-0 | Jan-Lennard Struff | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Alex Bolt | 3-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
3-1 | Jan-Lennard Struff | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Alex Bolt | 4-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
4-2 | Jan-Lennard Struff | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Alex Bolt | 5-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP] | ||
5-3 | Jan-Lennard Struff | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
6-3 |
2 | ||
Alex Bolt | 0-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
0-1 | Jan-Lennard Struff | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Alex Bolt | 1-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
1-2 | Jan-Lennard Struff | |
0-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Alex Bolt | 2-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
3-2 | Jan-Lennard Struff | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Alex Bolt | 4-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
4-3 | Jan-Lennard Struff | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Alex Bolt | 5-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP] | ||
5-4 | Jan-Lennard Struff | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
6-4 |
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Alex Bolt vs. Jan-Lennard Struff - Wzajemne mecze
15.01.20 | 2. runda | Alex Bolt | Jan-Lennard Struff | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | Adelaide | twarda |
18.06.12 | Ćwierćfinał | Jan-Lennard Struff | Alex Bolt | 3-6, 6-4, 7-5 | szczegóły meczu | Germany F6 | ceglana |
Alex Bolt form & Jan-Lennard Struff form
Alex Bolt - ostatnie mecze
M25 Swan - trawiasta | ||||
24.03.24 Finał | vs. Rio Noguchi | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
23.03.24 Półfinał | vs. Blake Ellis | 7-65, 7-67 | szczegóły meczu | |
22.03.24 Ćwierćfinał | vs. Kody Pearson | 7-64, 6-3 | szczegóły meczu | |
21.03.24 2. runda | vs. Matthew Hulme | 6-2, 6-75, 7-65 | szczegóły meczu | |
20.03.24 1. runda | vs. Corey Gaal | 6-4, 4-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
M25 Mildura - trawiasta | ||||
17.03.24 Finał | vs. Luke Saville | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
16.03.24 Półfinał | vs. Blake Ellis | 7-65, 7-61 | szczegóły meczu | |
15.03.24 Ćwierćfinał | vs. Matthew Hulme | 6-3, 7-66 | szczegóły meczu | |
14.03.24 2. runda | vs. Ajeet Rai | 6-3, 7-65 | szczegóły meczu | |
12.03.24 1. runda | vs. Ji Sung Nam | 7-64, 6-2 | szczegóły meczu | |
M25 Traralgon - twarda | ||||
03.03.24 Finał | vs. Li Tu | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
02.03.24 Półfinał | vs. Hiroki Moriya | 7-64, 6-4 | szczegóły meczu | |
01.03.24 Ćwierćfinał | vs. Blake Ellis | 6-1, 3-6, 7-5 | szczegóły meczu | |
29.02.24 2. runda | vs. Blake Mott | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
28.02.24 1. runda | vs. Jea Moon Lee | 7-5, 6-3 | szczegóły meczu | |
M25 Traralgon - twarda | ||||
24.02.24 Półfinał | vs. Li Tu | 5-7, 4-6 | szczegóły meczu | |
23.02.24 Ćwierćfinał | vs. Blake Ellis | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
22.02.24 2. runda | vs. Tai Sach | 7-63, 7-5 | szczegóły meczu | |
21.02.24 1. runda | vs. Shohei Chikami | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
Burnie 2 - twarda | ||||
06.02.24 1. runda | vs. Yuta Shimizu | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Burnie 1 - twarda | ||||
04.02.24 Finał | vs. Omar Jasika | 2-6, 7-62, 3-6 | szczegóły meczu | |
03.02.24 Półfinał | vs. Yasutaka Uchiyama | 6-77, 7-64, 6-3 | szczegóły meczu | |
02.02.24 Ćwierćfinał | vs. Hiroki Moriya | 2-6, 7-65, 6-2 | szczegóły meczu | |
31.01.24 2. runda | vs. Adam Walton | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
30.01.24 1. runda | vs. Stefanos Sakellaridis | 6-0, 6-3 | szczegóły meczu | |
Adelaide - twarda | ||||
10.01.24 2. runda | vs. Tommy Paul | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
09.01.24 1. runda | vs. Thiago Seyboth Wild | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
08.01.24 Klasyf. | vs. Matthew Dellavedova | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
07.01.24 1. runda klasyf. | vs. Tomas Machac | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
Canberra Challenger - twarda | ||||
01.01.24 Klasyf. | vs. Rudolf Molleker | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu |
Jan-Lennard Struff - ostatnie mecze
Miami - twarda | ||||
25.03.24 3. runda | vs. Alex De Minaur | 6-73, 4-6 | szczegóły meczu | |
24.03.24 2. runda | vs. Daniel Altmaier | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
Indian Wells - twarda | ||||
10.03.24 3. runda | vs. Jannik Sinner | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
08.03.24 2. runda | vs. Borna Coric | 6-73, 6-2, 7-69 | szczegóły meczu | |
Dubai - twarda | ||||
26.02.24 1. runda | vs. Hubert Hurkacz | 6-75, 7-64, 6-76 | szczegóły meczu | |
Doha - twarda | ||||
20.02.24 1. runda | vs. Christopher O'Connell | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Rotterdam - halowa | ||||
15.02.24 2. runda | vs. Emil Ruusuvuori | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
13.02.24 1. runda | vs. Alejandro Davidovich Fokina | 4-6, 7-65, 7-64 | szczegóły meczu | |
Davis Cup - halowa | ||||
03.02.24 | vs. Mate Valkusz | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
02.02.24 | vs. Marton Fucsovics | 3-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
Melbourne - twarda | ||||
18.01.24 2. runda | vs. Miomir Kecmanovic | 4-6, 6-1, 6-75, 6-1, 6-79 | szczegóły meczu | |
15.01.24 1. runda | vs. Rinky Hijikata | 3-6, 6-3, 6-2, 6-72, 7-68 | szczegóły meczu | |
Hong Kong - twarda | ||||
04.01.24 2. runda | vs. Sebastian Ofner | 7-64, 6-75, 6-72 | szczegóły meczu | |
02.01.24 1. runda | vs. Marin Cilic | 3-6, 7-64, 7-67 | szczegóły meczu | |
Sofia - halowa | ||||
10.11.23 Półfinał | vs. Jack Draper | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
09.11.23 Ćwierćfinał | vs. Fabian Marozsan | 7-63, 4-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
08.11.23 2. runda | vs. Billy Harris | 7-65, 6-4 | szczegóły meczu | |
Paris - halowa | ||||
31.10.23 1. runda | vs. Felix Auger Aliassime | 6-73, 4-6 | szczegóły meczu | |
Basel - halowa | ||||
25.10.23 2. runda | vs. Hubert Hurkacz | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
23.10.23 1. runda | vs. Christopher Eubanks | 7-67, 6-4 | szczegóły meczu | |
Antwerp - halowa | ||||
19.10.23 2. runda | vs. Hugo Gaston | 7-5, 6-75, 6-711 | szczegóły meczu | |
Shanghai - twarda | ||||
07.10.23 2. runda | vs. Matteo Arnaldi | 3-6, 6-3, 4-6 | szczegóły meczu | |
Beijing - twarda | ||||
29.09.23 1. runda | vs. Casper Ruud | 6-75, 3-6 | szczegóły meczu | |
Zhuhai - twarda | ||||
24.09.23 Ćwierćfinał | vs. Yoshihito Nishioka | 4-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
22.09.23 2. runda | vs. Cristian Garin | 6-3, 1-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
Halle - trawiasta | ||||
22.06.23 2. runda | vs. Alexander Bublik | 3-6, 7-64, 3-6 | szczegóły meczu | |
21.06.23 1. runda | vs. Roman Safiullin | 6-1, 7-64 | szczegóły meczu | |
Stuttgart - trawiasta | ||||
18.06.23 Finał | vs. Frances Tiafoe | 6-4, 6-71, 6-78 | szczegóły meczu | |
17.06.23 Półfinał | vs. Hubert Hurkacz | 3-6, 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
16.06.23 Ćwierćfinał | vs. Richard Gasquet | 6-4, 7-5 | szczegóły meczu |