MECZ
02.05.17 | 1. runda | Alessandro Bega | Sylvester Emmanuel | 6-4, 6-3 | Nigeria F1 | twarda |
STATYSTYKA MECZU
Alessandro Bega | Sylvester Emmanuel | |
1. podanie % | 35/58 (60%) | 43/82 (52%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 24/35 (69%) | 32/43 (74%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 14/23 (61%) | 11/39 (28%) |
Zdobyte break-ball | 4/11 (36%) | 1/3 (33%) |
Punkty zdobyte przez return | 39/82 (48%) | 20/58 (34%) |
Zdobyte punkty – razem | 77/140 (55%) | 63/140 (45%) |
Double foul | 2 | 10 |
Asy | 1 | 12 |
STATYSTYKA MECZU
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Nigeria
04.04.98, 26 lat
10375 $
04.04.98, 26 lat
10375 $
Alessandro Bega vs. Sylvester Emmanuel - Wzajemne mecze
02.05.17 | 1. runda | Alessandro Bega | Sylvester Emmanuel | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | Nigeria F1 | twarda |
Alessandro Bega form & Sylvester Emmanuel form
Alessandro Bega - ostatnie mecze
Lisbon Challenger - ceglana | ||||
26.09.21 1. runda klasyf. | vs. Jacopo Berrettini | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Biel Challenger - halowa | ||||
19.09.21 1. runda klasyf. | vs. Anton Matusevich | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Rennes Challenger - halowa | ||||
14.09.21 1. runda | vs. Liam Broady | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
13.09.21 Klasyf. | vs. Titouan Droguet | 6-2, 5-7, 6-4 | szczegóły meczu | |
12.09.21 1. runda klasyf. | vs. Glenn Smits | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
Kyiv Challenger - ceglana | ||||
07.09.21 1. runda | vs. Dmitry Popko | 4-6, 6-0, 2-6 | szczegóły meczu | |
M25+H Lesa - ceglana | ||||
29.08.21 Finał | vs. Matteo Martineau | 5-7, 6-2, 2-6 | szczegóły meczu | |
28.08.21 Półfinał | vs. Harold Mayot | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
27.08.21 Ćwierćfinał | vs. Federico Arnaboldi | Federico Arnaboldi - nieobecny(a)/(i) | szczegóły meczu | |
26.08.21 1. runda | vs. Federico Bertuccioli | 6-3, 3-0, Federico Bertuccioli - krecz | szczegóły meczu | |
26.08.21 2. runda | vs. Federico Marchetti | 4-6, 7-5, 6-4 | szczegóły meczu | |
M25 Muttenz - ceglana | ||||
19.08.21 2. runda | vs. Pol Martin Tiffon | 2-6, 6-4, 4-6 | szczegóły meczu | |
18.08.21 1. runda | vs. Arthur Fery | 6-1, 4-6, 7-5 | szczegóły meczu | |
Segovia Challenger - twarda | ||||
26.07.21 Klasyf. | vs. Nicolas Moreno De Alboran | 3-6, 6-4, 3-6 | szczegóły meczu | |
25.07.21 1. runda klasyf. | vs. John Echeverria | 7-61, 6-1 | szczegóły meczu | |
Nur Sultan - twarda | ||||
20.07.21 1. runda | vs. Yu Hsiou Hsu | 3-6, 6-1, 3-6 | szczegóły meczu | |
Nur Sultan - twarda | ||||
13.07.21 1. runda | vs. Max Purcell | 6-2, 2-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
M25 Wroclaw - ceglana | ||||
01.07.21 2. runda | vs. Daniel Dutra Da Silva | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
29.06.21 1. runda | vs. Wojciech Marek | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
M15 Bergamo - ceglana | ||||
22.06.21 1. runda | vs. Juan Pablo Paz | 6-4, 0-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Forli Challenger - ceglana | ||||
13.06.21 1. runda klasyf. | vs. Lucas Gerch | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
M15 Gaiba - trawiasta | ||||
11.06.21 Ćwierćfinał | vs. Kirill Kivattsev | 6-75, 3-6 | szczegóły meczu | |
10.06.21 2. runda | vs. Andrea Basso | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
09.06.21 1. runda | vs. Luca Potenza | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
M15 Kouvola - twarda | ||||
29.05.21 Półfinał | vs. Anton Matusevich | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
28.05.21 Ćwierćfinał | vs. Alexander Cozbinov | 6-4, 6-0 | szczegóły meczu | |
27.05.21 2. runda | vs. Arvid Nordquist | 5-7, 7-5, 6-3 | szczegóły meczu | |
26.05.21 1. runda | vs. Lucas Krainer | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
M15 Tbilisi - twarda | ||||
23.05.21 Finał | vs. Alexander Shevchenko | 6-4, 6-75, 3-6 | szczegóły meczu | |
22.05.21 Półfinał | vs. Yanki Erel | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu |
Sylvester Emmanuel - ostatnie mecze
M25+H Lagos - twarda | ||||
16.10.19 1. runda | vs. Calvin Hemery | 6-74, 0-3, - Sylvester Emmanuel - krecz | szczegóły meczu | |
15.10.19 Klasyf. | vs. Gabriel Friday | 6-1, Gabriel Friday - krecz | szczegóły meczu | |
14.10.19 1. runda klasyf. | vs. Augustine Stephen | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
M25+H Lagos - twarda | ||||
09.10.19 1. runda | vs. Calvin Hemery | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
08.10.19 Klasyf. | vs. Emmanuel Jebutu | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
07.10.19 1. runda klasyf. | vs. Godgift Timibra | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
M25+H Abuja - twarda | ||||
24.04.19 1. runda | vs. Jaimee Floyd Angele | 1-6, 6-75 | szczegóły meczu | |
22.04.19 Klasyf. | vs. Daniel Hiddleson | 4-6, 6-3, 10-4 | szczegóły meczu | |
M25+H Abuja - twarda | ||||
15.04.19 1. runda klasyf. | vs. Markus Schultz | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
M25+H Abuja - twarda | ||||
11.04.19 2. runda | vs. Benjamin Lock | 0-6, 0-3, - Sylvester Emmanuel - krecz | szczegóły meczu | |
10.04.19 1. runda | vs. Oleg Khotkov | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
08.04.19 Klasyf. | vs. Tochukwu Emmanuel Ezeh | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
Nigeria F5 - twarda | ||||
08.10.18 1. runda | vs. Niki Kaliyanda Poonacha | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Nigeria F4 - twarda | ||||
01.10.18 1. runda | vs. Aryan Goveas | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Tunisia F33 - twarda | ||||
25.09.18 1. runda | vs. Matteo Arnaldi | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
24.09.18 Klasyf. | vs. Christian Felline | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
23.09.18 2. runda klasyf. | vs. Lorenzo Brunetti | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
22.09.18 1. runda klasyf. | vs. Luca Potenza | 6-74, 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | |
Tunisia F32 - twarda | ||||
17.09.18 Klasyf. | vs. Amaury Delmas | 5-7, 0-3, - Sylvester Emmanuel - krecz | szczegóły meczu | |
16.09.18 1. runda klasyf. | vs. Marco Corino | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
16.09.18 2. runda klasyf. | vs. Simon Musset | 6-3, 3-6, 6-2 | szczegóły meczu | |
Zimbabwe F1 - twarda | ||||
28.05.18 1. runda | vs. Aaron Schmid | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
27.05.18 Klasyf. | vs. Jan Jermar | 6-3, 6-73, 6-2 | szczegóły meczu | |
26.05.18 1. runda klasyf. | vs. Tarun Chilakalapudi | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
Uganda F4 - ceglana | ||||
22.05.18 1. runda | vs. S D Prajwal Dev | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
20.05.18 Klasyf. | vs. Yacoub Makzoume | 7-63, 6-2 | szczegóły meczu | |
19.05.18 1. runda klasyf. | vs. Hassan Ndayishimiye | 3-6, 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
Uganda F3 - ceglana | ||||
13.05.18 Klasyf. | vs. Niklas Johansson | 0-6, 6-73 | szczegóły meczu | |
12.05.18 1. runda klasyf. | vs. Matt Mcbride | 0-6, 7-63, 6-2 | szczegóły meczu | |
Nigeria F3 - twarda | ||||
30.04.18 1. runda | vs. Tom Jomby | 3-6, 6-4, 4-6 | szczegóły meczu |