MECZ
18.08.17 | Ćwierćfinał | Alessandro Bega | Mert Alkaya | 6-1, 6-3 | Turkey F30 | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Alessandro Bega | Mert Alkaya | |
1. podanie % | 35/44 (80%) | 35/60 (58%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 26/35 (74%) | 15/35 (43%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 5/9 (56%) | 11/25 (44%) |
Zdobyte break-ball | 5/6 (83%) | 1/1 (100%) |
Punkty zdobyte przez return | 34/60 (57%) | 13/44 (30%) |
Zdobyte punkty – razem | 65/104 (63%) | 39/104 (38%) |
Double foul | 1 | 3 |
Asy |
STATYSTYKA MECZU
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Turcja
14.06.00, 23 lat
11979 $
14.06.00, 23 lat
11979 $
Alessandro Bega vs. Mert Alkaya - Wzajemne mecze
18.08.17 | Ćwierćfinał | Alessandro Bega | Mert Alkaya | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | Turkey F30 | ceglana |
Alessandro Bega form & Mert Alkaya form
Alessandro Bega - ostatnie mecze
Lisbon Challenger - ceglana | ||||
26.09.21 1. runda klasyf. | vs. Jacopo Berrettini | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Biel Challenger - halowa | ||||
19.09.21 1. runda klasyf. | vs. Anton Matusevich | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Rennes Challenger - halowa | ||||
14.09.21 1. runda | vs. Liam Broady | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
13.09.21 Klasyf. | vs. Titouan Droguet | 6-2, 5-7, 6-4 | szczegóły meczu | |
12.09.21 1. runda klasyf. | vs. Glenn Smits | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
Kyiv Challenger - ceglana | ||||
07.09.21 1. runda | vs. Dmitry Popko | 4-6, 6-0, 2-6 | szczegóły meczu | |
M25+H Lesa - ceglana | ||||
29.08.21 Finał | vs. Matteo Martineau | 5-7, 6-2, 2-6 | szczegóły meczu | |
28.08.21 Półfinał | vs. Harold Mayot | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
27.08.21 Ćwierćfinał | vs. Federico Arnaboldi | Federico Arnaboldi - nieobecny(a)/(i) | szczegóły meczu | |
26.08.21 1. runda | vs. Federico Bertuccioli | 6-3, 3-0, Federico Bertuccioli - krecz | szczegóły meczu | |
26.08.21 2. runda | vs. Federico Marchetti | 4-6, 7-5, 6-4 | szczegóły meczu | |
M25 Muttenz - ceglana | ||||
19.08.21 2. runda | vs. Pol Martin Tiffon | 2-6, 6-4, 4-6 | szczegóły meczu | |
18.08.21 1. runda | vs. Arthur Fery | 6-1, 4-6, 7-5 | szczegóły meczu | |
Segovia Challenger - twarda | ||||
26.07.21 Klasyf. | vs. Nicolas Moreno De Alboran | 3-6, 6-4, 3-6 | szczegóły meczu | |
25.07.21 1. runda klasyf. | vs. John Echeverria | 7-61, 6-1 | szczegóły meczu | |
Nur Sultan - twarda | ||||
20.07.21 1. runda | vs. Yu Hsiou Hsu | 3-6, 6-1, 3-6 | szczegóły meczu | |
Nur Sultan - twarda | ||||
13.07.21 1. runda | vs. Max Purcell | 6-2, 2-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
M25 Wroclaw - ceglana | ||||
01.07.21 2. runda | vs. Daniel Dutra Da Silva | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
29.06.21 1. runda | vs. Wojciech Marek | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
M15 Bergamo - ceglana | ||||
22.06.21 1. runda | vs. Juan Pablo Paz | 6-4, 0-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Forli Challenger - ceglana | ||||
13.06.21 1. runda klasyf. | vs. Lucas Gerch | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
M15 Gaiba - trawiasta | ||||
11.06.21 Ćwierćfinał | vs. Kirill Kivattsev | 6-75, 3-6 | szczegóły meczu | |
10.06.21 2. runda | vs. Andrea Basso | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
09.06.21 1. runda | vs. Luca Potenza | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
M15 Kouvola - twarda | ||||
29.05.21 Półfinał | vs. Anton Matusevich | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
28.05.21 Ćwierćfinał | vs. Alexander Cozbinov | 6-4, 6-0 | szczegóły meczu | |
27.05.21 2. runda | vs. Arvid Nordquist | 5-7, 7-5, 6-3 | szczegóły meczu | |
26.05.21 1. runda | vs. Lucas Krainer | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
M15 Tbilisi - twarda | ||||
23.05.21 Finał | vs. Alexander Shevchenko | 6-4, 6-75, 3-6 | szczegóły meczu | |
22.05.21 Półfinał | vs. Yanki Erel | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu |
Mert Alkaya - ostatnie mecze
M15 Antalya - ceglana | ||||
17.03.24 1. runda klasyf. | vs. Gabriel Matuszewski | 1-6, - Mert Alkaya - krecz | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
04.03.24 2. runda klasyf. | vs. Geni Inoue | 6-1, 1-6, 4-10 | szczegóły meczu | |
03.03.24 1. runda klasyf. | vs. Ozan Avanoglu | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
28.02.24 1. runda | vs. Giuseppe La Vela | 6-4, 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
M25 Antalya - ceglana | ||||
21.02.24 1. runda | vs. Drazen Petrovic | 5-7, 4-6 | szczegóły meczu | |
20.02.24 Klasyf. | vs. Nikola Puntaric | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
19.02.24 2. runda klasyf. | vs. Arkady Svyatov | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
18.02.24 1. runda klasyf. | vs. Ioan Alexandru Teglas | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
25.01.24 2. runda | vs. Daniele Minighini | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
23.01.24 1. runda | vs. Federico Arnaboldi | 3-5, Federico Arnaboldi - krecz | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
15.01.24 2. runda klasyf. | vs. Attila Boros | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
14.01.24 1. runda klasyf. | vs. Nikita Repkin | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
13.12.23 1. runda | vs. Corentin Denolly | 6-4, 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
12.12.23 2. runda klasyf. | vs. Jan Jermar | 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
12.12.23 Klasyf. | vs. Marco Dessi | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
10.12.23 1. runda klasyf. | vs. Alexander Grekul | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
05.12.23 Klasyf. | vs. Justin Engel | 5-7, 6-3, 7-10 | szczegóły meczu | |
04.12.23 2. runda klasyf. | vs. Janis Graski | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
03.12.23 1. runda klasyf. | vs. Sami Ben Abdennibi | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
01.12.23 Ćwierćfinał | vs. Stefan Popovic | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
30.11.23 2. runda | vs. Joao Eduardo Schiessl | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
28.11.23 1. runda | vs. Matthias Ujvary | 4-6, 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
M25 Antalya - ceglana | ||||
22.11.23 1. runda | vs. Matthias Ujvary | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
21.11.23 Klasyf. | vs. Samyar Elyasi | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
20.11.23 2. runda klasyf. | vs. Jonas Keck | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
06.11.23 2. runda klasyf. | vs. Bence Toth | 0-5, - Mert Alkaya - krecz | szczegóły meczu | |
05.11.23 1. runda klasyf. | vs. Maximilian Figl | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
09.10.23 2. runda klasyf. | vs. Nicolas Tourte | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
09.10.23 Klasyf. | vs. Romain Faucon | 6-71, 7-67, 9-11 | szczegóły meczu | |
08.10.23 1. runda klasyf. | vs. Arthur Laborde | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu |