MECZ
15.02.20 | Półfinał | Alessandro Bega | Egor Agafonov | 4-0, - krecz | M15 Sharm | twarda |
STATYSTYKA MECZU
Alessandro Bega | Egor Agafonov | |
1. podanie % | 10/16 (63%) | 6/11 (55%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 8/10 (80%) | 2/6 (33%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 2/6 (33%) | 1/5 (20%) |
Zdobyte break-ball | 2/2 (100%) | 0/1 (0%) |
Punkty zdobyte przez return | 8/11 (73%) | 6/16 (38%) |
Zdobyte punkty – razem | 18/27 (67%) | 9/27 (33%) |
Double foul | 0 | 1 |
Asy | 0 | 1 |
STATYSTYKA MECZU
1 | ||
0-0 | Egor Agafonov | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Alessandro Bega | 1-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15 | ||
2-0 | Egor Agafonov | |
0-0, 15-0, 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Alessandro Bega | 3-0 | |
0-0, 0-30, 15-30, 30-30 | ||
- krecz |
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Alessandro Bega vs. Egor Agafonov - Wzajemne mecze
15.02.20 | Półfinał | Alessandro Bega | Egor Agafonov | 4-0, Egor Agafonov - krecz | szczegóły meczu | M15 Sharm | twarda |
Alessandro Bega form & Egor Agafonov form
Alessandro Bega - ostatnie mecze
Lisbon Challenger - ceglana | ||||
26.09.21 1. runda klasyf. | vs. Jacopo Berrettini | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Biel Challenger - halowa | ||||
19.09.21 1. runda klasyf. | vs. Anton Matusevich | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Rennes Challenger - halowa | ||||
14.09.21 1. runda | vs. Liam Broady | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
13.09.21 Klasyf. | vs. Titouan Droguet | 6-2, 5-7, 6-4 | szczegóły meczu | |
12.09.21 1. runda klasyf. | vs. Glenn Smits | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
Kyiv Challenger - ceglana | ||||
07.09.21 1. runda | vs. Dmitry Popko | 4-6, 6-0, 2-6 | szczegóły meczu | |
M25+H Lesa - ceglana | ||||
29.08.21 Finał | vs. Matteo Martineau | 5-7, 6-2, 2-6 | szczegóły meczu | |
28.08.21 Półfinał | vs. Harold Mayot | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
27.08.21 Ćwierćfinał | vs. Federico Arnaboldi | Federico Arnaboldi - nieobecny(a)/(i) | szczegóły meczu | |
26.08.21 2. runda | vs. Federico Marchetti | 4-6, 7-5, 6-4 | szczegóły meczu | |
26.08.21 1. runda | vs. Federico Bertuccioli | 6-3, 3-0, Federico Bertuccioli - krecz | szczegóły meczu | |
M25 Muttenz - ceglana | ||||
19.08.21 2. runda | vs. Pol Martin Tiffon | 2-6, 6-4, 4-6 | szczegóły meczu | |
18.08.21 1. runda | vs. Arthur Fery | 6-1, 4-6, 7-5 | szczegóły meczu | |
Segovia Challenger - twarda | ||||
26.07.21 Klasyf. | vs. Nicolas Moreno De Alboran | 3-6, 6-4, 3-6 | szczegóły meczu | |
25.07.21 1. runda klasyf. | vs. John Echeverria | 7-61, 6-1 | szczegóły meczu | |
Nur Sultan - twarda | ||||
20.07.21 1. runda | vs. Yu Hsiou Hsu | 3-6, 6-1, 3-6 | szczegóły meczu | |
Nur Sultan - twarda | ||||
13.07.21 1. runda | vs. Max Purcell | 6-2, 2-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
M25 Wroclaw - ceglana | ||||
01.07.21 2. runda | vs. Daniel Dutra Da Silva | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
29.06.21 1. runda | vs. Wojciech Marek | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
M15 Bergamo - ceglana | ||||
22.06.21 1. runda | vs. Juan Pablo Paz | 6-4, 0-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Forli Challenger - ceglana | ||||
13.06.21 1. runda klasyf. | vs. Lucas Gerch | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
M15 Gaiba - trawiasta | ||||
11.06.21 Ćwierćfinał | vs. Kirill Kivattsev | 6-75, 3-6 | szczegóły meczu | |
10.06.21 2. runda | vs. Andrea Basso | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
09.06.21 1. runda | vs. Luca Potenza | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
M15 Kouvola - twarda | ||||
29.05.21 Półfinał | vs. Anton Matusevich | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
28.05.21 Ćwierćfinał | vs. Alexander Cozbinov | 6-4, 6-0 | szczegóły meczu | |
27.05.21 2. runda | vs. Arvid Nordquist | 5-7, 7-5, 6-3 | szczegóły meczu | |
26.05.21 1. runda | vs. Lucas Krainer | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
M15 Tbilisi - twarda | ||||
23.05.21 Finał | vs. Alexander Shevchenko | 6-4, 6-75, 3-6 | szczegóły meczu | |
22.05.21 Półfinał | vs. Yanki Erel | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu |
Egor Agafonov - ostatnie mecze
M15 Aktobe - halowa | ||||
17.03.24 Finał | vs. Ilia Simakin | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
16.03.24 Półfinał | vs. Sergey Fomin | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
15.03.24 Ćwierćfinał | vs. Arslanbek Aitkulov | 6-3, 7-65 | szczegóły meczu | |
14.03.24 2. runda | vs. Alexander Chepik | 4-6, 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
13.03.24 1. runda | vs. Pavel Verbin | 6-2, 4-1, Pavel Verbin - krecz | szczegóły meczu | |
M15 Aktobe - halowa | ||||
08.03.24 Ćwierćfinał | vs. Artur Kukasian | 5-7, 4-6 | szczegóły meczu | |
07.03.24 2. runda | vs. Amir Milushev | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
06.03.24 1. runda | vs. Oleg Syrovatskiy | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
Manama Challenger - twarda | ||||
12.02.24 1. runda klasyf. | vs. Laurent Lokoli | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
06.02.24 1. runda | vs. Ilia Simakin | 6-72, 4-6 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
04.02.24 Finał | vs. Evgenii Tiurnev | 1-6, 0-2, - Egor Agafonov - krecz | szczegóły meczu | |
03.02.24 Ćwierćfinał | vs. Federico Iannaccone | 7-65, 3-6, 7-65 | szczegóły meczu | |
03.02.24 Półfinał | vs. Michael Zhu | 1-6, 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
01.02.24 2. runda | vs. Robin Bertrand | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
30.01.24 1. runda | vs. Ye Cong Mo | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
18.01.24 2. runda | vs. Carlos Gimeno Valero | 6-3, 0-6, 0-2, - Egor Agafonov - krecz | szczegóły meczu | |
17.01.24 1. runda | vs. Adriano Dzhenev | 7-5, 6-4 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
11.01.24 1. runda | vs. Luca Tomasetto | 2-6, 6-1, 7-5 | szczegóły meczu | |
11.01.24 2. runda | vs. Dominik Kellovsky | 1-5, - Egor Agafonov - krecz | szczegóły meczu | |
M25 Monastir - twarda | ||||
23.11.23 2. runda | vs. Yanki Erel | 3-6, 6-4, 4-6 | szczegóły meczu | |
22.11.23 1. runda | vs. Siim Troost | 7-5, 6-4 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
16.11.23 2. runda | vs. Christoph Negritu | 6-711, 6-2, 3-6 | szczegóły meczu | |
15.11.23 1. runda | vs. Vlad Andrei Dancu | 6-3, 7-5 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
12.11.23 Finał | vs. Max Wiskandt | 6-4, 4-6, 7-67 | szczegóły meczu | |
11.11.23 Półfinał | vs. Juan Bautista Otegui | 6-1, Juan Bautista Otegui - krecz | szczegóły meczu | |
10.11.23 Ćwierćfinał | vs. Bogdan Bobrov | 7-66, 5-7, 6-1 | szczegóły meczu | |
09.11.23 2. runda | vs. Fadi Bidan | 7-5, 7-5 | szczegóły meczu | |
08.11.23 1. runda | vs. Leon Formella | 6-1, 4-6, 6-2 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
31.10.23 1. runda | vs. Kalman L. Boyd | 6-1, 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
M15 Doha - twarda | ||||
10.10.23 1. runda | vs. Tanguy Genier | 6-2, 4-6, 5-7 | szczegóły meczu |