MECZ
22.04.18 | Finał | Alessandro Bega | David Poljak | 6-4, 6-3 | Egypt F14 | twarda |
STATYSTYKA MECZU
1 | ||
Alessandro Bega | 0-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
0-1 | David Poljak | |
1-1 | David Poljak | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Alessandro Bega | 2-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
Alessandro Bega | 2-2 | |
0-0, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP] | ||
Alessandro Bega | 2-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, A-40 | ||
3-3 | David Poljak | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Alessandro Bega | 4-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
5-3 | David Poljak | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Alessandro Bega | 5-4 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
6-4 |
2 | ||
Alessandro Bega | 0-0 | |
0-0, 40-30 | ||
Alessandro Bega | 1-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
Alessandro Bega | 2-0 | |
0-0, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
Alessandro Bega | 3-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
Alessandro Bega | 4-0 | |
0-0, 30-30, 30-40[BP] | ||
Alessandro Bega | 4-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
4-2 | David Poljak | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
4-3 | David Poljak | |
Alessandro Bega | 5-3 | |
0-0, 40-15, 40-30, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
6-3 |
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Alessandro Bega vs. David Poljak - Wzajemne mecze
06.11.20 | Ćwierćfinał | Alessandro Bega | David Poljak | 6-76, 7-65, 6-4 | szczegóły meczu | M15 Sharm | twarda |
22.04.18 | Finał | Alessandro Bega | David Poljak | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | Egypt F14 | twarda |
10.03.18 | Finał | David Poljak | Alessandro Bega | 7-5, 6-4 | szczegóły meczu | Israel F1 | twarda |
Alessandro Bega form & David Poljak form
Alessandro Bega - ostatnie mecze
Lisbon Challenger - ceglana | ||||
26.09.21 1. runda klasyf. | vs. Jacopo Berrettini | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Biel Challenger - halowa | ||||
19.09.21 1. runda klasyf. | vs. Anton Matusevich | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Rennes Challenger - halowa | ||||
14.09.21 1. runda | vs. Liam Broady | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
13.09.21 Klasyf. | vs. Titouan Droguet | 6-2, 5-7, 6-4 | szczegóły meczu | |
12.09.21 1. runda klasyf. | vs. Glenn Smits | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
Kyiv Challenger - ceglana | ||||
07.09.21 1. runda | vs. Dmitry Popko | 4-6, 6-0, 2-6 | szczegóły meczu | |
M25+H Lesa - ceglana | ||||
29.08.21 Finał | vs. Matteo Martineau | 5-7, 6-2, 2-6 | szczegóły meczu | |
28.08.21 Półfinał | vs. Harold Mayot | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
27.08.21 Ćwierćfinał | vs. Federico Arnaboldi | Federico Arnaboldi - nieobecny(a)/(i) | szczegóły meczu | |
26.08.21 2. runda | vs. Federico Marchetti | 4-6, 7-5, 6-4 | szczegóły meczu | |
26.08.21 1. runda | vs. Federico Bertuccioli | 6-3, 3-0, Federico Bertuccioli - krecz | szczegóły meczu | |
M25 Muttenz - ceglana | ||||
19.08.21 2. runda | vs. Pol Martin Tiffon | 2-6, 6-4, 4-6 | szczegóły meczu | |
18.08.21 1. runda | vs. Arthur Fery | 6-1, 4-6, 7-5 | szczegóły meczu | |
Segovia Challenger - twarda | ||||
26.07.21 Klasyf. | vs. Nicolas Moreno De Alboran | 3-6, 6-4, 3-6 | szczegóły meczu | |
25.07.21 1. runda klasyf. | vs. John Echeverria | 7-61, 6-1 | szczegóły meczu | |
Nur Sultan - twarda | ||||
20.07.21 1. runda | vs. Yu Hsiou Hsu | 3-6, 6-1, 3-6 | szczegóły meczu | |
Nur Sultan - twarda | ||||
13.07.21 1. runda | vs. Max Purcell | 6-2, 2-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
M25 Wroclaw - ceglana | ||||
01.07.21 2. runda | vs. Daniel Dutra Da Silva | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
29.06.21 1. runda | vs. Wojciech Marek | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
M15 Bergamo - ceglana | ||||
22.06.21 1. runda | vs. Juan Pablo Paz | 6-4, 0-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Forli Challenger - ceglana | ||||
13.06.21 1. runda klasyf. | vs. Lucas Gerch | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
M15 Gaiba - trawiasta | ||||
11.06.21 Ćwierćfinał | vs. Kirill Kivattsev | 6-75, 3-6 | szczegóły meczu | |
10.06.21 2. runda | vs. Andrea Basso | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
09.06.21 1. runda | vs. Luca Potenza | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
M15 Kouvola - twarda | ||||
29.05.21 Półfinał | vs. Anton Matusevich | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
28.05.21 Ćwierćfinał | vs. Alexander Cozbinov | 6-4, 6-0 | szczegóły meczu | |
27.05.21 2. runda | vs. Arvid Nordquist | 5-7, 7-5, 6-3 | szczegóły meczu | |
26.05.21 1. runda | vs. Lucas Krainer | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
M15 Tbilisi - twarda | ||||
23.05.21 Finał | vs. Alexander Shevchenko | 6-4, 6-75, 3-6 | szczegóły meczu | |
22.05.21 Półfinał | vs. Yanki Erel | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu |
David Poljak - ostatnie mecze
M25 Trnava - halowa | ||||
26.03.24 1. runda | vs. Sebastian Fanselow | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M25 Toulouse - halowa | ||||
19.03.24 1. runda | vs. Alex Knaff | 4-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
M25 Creteil - halowa | ||||
14.03.24 2. runda | vs. Lucas Poullain | 6-74, 4-6 | szczegóły meczu | |
13.03.24 1. runda | vs. Stijn Pel | 4-6, 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
M25 Trento - halowa | ||||
22.02.24 2. runda | vs. Tibo Colson | 7-64, 6-76, 4-6 | szczegóły meczu | |
21.02.24 1. runda | vs. Lukas Pokorny | 6-74, 7-61, 7-5 | szczegóły meczu | |
Glasgow Challenger - halowa | ||||
12.02.24 Klasyf. | vs. Paul Jubb | 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
11.02.24 1. runda klasyf. | vs. Strong Kirchheimer | 4-6, 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
Nottingham Challenger - halowa | ||||
04.02.24 1. runda klasyf. | vs. Marvin Moeller | 4-6, 6-73 | szczegóły meczu | |
M25 Nussloch - dywanowa | ||||
25.01.24 2. runda | vs. Hazem Naow | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
24.01.24 1. runda | vs. Henrik Bladelius | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
M15 Cadolzburg - dywanowa | ||||
18.01.24 2. runda | vs. Jakub Filip | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
16.01.24 1. runda | vs. Henri Haupt | 7-5, 6-1 | szczegóły meczu | |
M25 Vale - twarda | ||||
21.11.23 1. runda | vs. Khumoun Sultanov | 6-2, 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
M25 Vale - twarda | ||||
15.11.23 1. runda | vs. Jaime Faria | 3-6, 6-76 | szczegóły meczu | |
14.11.23 Klasyf. | vs. Mikel Martinez | 7-65, 6-0 | szczegóły meczu | |
13.11.23 2. runda klasyf. | vs. Batiste Guerra | 6-2, 6-72, 13-11 | szczegóły meczu | |
M25 Trnava - halowa | ||||
07.11.23 1. runda | vs. Buvaysar Gadamauri | 2-6, 7-67, 6-75 | szczegóły meczu | |
M25 Tavira - twarda | ||||
18.10.23 1. runda | vs. Daniel Paty | 5-7, 4-6 | szczegóły meczu | |
M25 Tavira - twarda | ||||
11.10.23 1. runda | vs. Henrique Rocha | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Mouilleron Le - halowa | ||||
01.10.23 1. runda klasyf. | vs. Remy Bertola | 2-6, 6-74 | szczegóły meczu | |
Rennes Challenger - halowa | ||||
10.09.23 1. runda klasyf. | vs. Eliakim Coulibaly | - David Poljak - nieobecny(a)/(i) | szczegóły meczu | |
Istanbul Challenger - twarda | ||||
04.09.23 Klasyf. | vs. Martin Damm | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
03.09.23 1. runda klasyf. | vs. Evgeny Karlovskiy | 6-2, 4-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
M25 Idanha - twarda | ||||
31.08.23 2. runda | vs. Alberto Barroso Campos | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
29.08.23 1. runda | vs. Martim Simoes | 6-3, 7-5 | szczegóły meczu | |
M25 Idanha - twarda | ||||
25.08.23 Ćwierćfinał | vs. Rafael Izquierdo Luque | 4-6, 6-1, 5-7 | szczegóły meczu | |
24.08.23 2. runda | vs. Francisco Rocha | Francisco Rocha - nieobecny(a)/(i) | szczegóły meczu | |
23.08.23 1. runda | vs. Patrick Schoen | 7-5, 7-66 | szczegóły meczu | |
Grodzisk Mazowiecki - twarda | ||||
15.08.23 1. runda | vs. Elias Ymer | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu |