MECZ
10.06.19 | 1. runda klasyf. | Aleksei Khomich | Rotem Sobol | 6-3, 6-2 | M15 Akko | twarda |
STATYSTYKA MECZU
Białoruś
10.01.97, 27 lat
18475 $
10.01.97, 27 lat
18475 $
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Izrael
06.09.01, 22 lat
06.09.01, 22 lat
Aleksei Khomich vs. Rotem Sobol - Wzajemne mecze
10.06.19 | 1. runda klasyf. | Aleksei Khomich | Rotem Sobol | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | M15 Akko | twarda |
Aleksei Khomich form & Rotem Sobol form
Aleksei Khomich - ostatnie mecze
M25 Antalya - ceglana | ||||
22.11.23 1. runda | vs. Yanaki Milev | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M25 Antalya - ceglana | ||||
15.11.23 1. runda | vs. Nicholas David Ionel | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
05.11.23 1. runda klasyf. | vs. Josip Simundza | 4-6, 6-73 | szczegóły meczu | |
M25 Zlatibor - ceglana | ||||
27.09.23 2. runda klasyf. | vs. Lorenzo Ferri | 6-4, 6-73, 5-10 | szczegóły meczu | |
26.09.23 1. runda klasyf. | vs. Pavle Daljev | 6-4, 7-61 | szczegóły meczu | |
M15 Kursumlijska - ceglana | ||||
20.09.23 1. runda | vs. Maxim Krapivin | 4-6, 6-4, 1-6 | szczegóły meczu | |
M15 Kursumlijska - ceglana | ||||
13.09.23 1. runda | vs. Sasa Markovic | 1-6, 6-3, 3-6 | szczegóły meczu | |
12.09.23 Klasyf. | vs. Hernando Jose Escurra Isnardi | 1-6, 6-2, 14-12 | szczegóły meczu | |
11.09.23 2. runda klasyf. | vs. Oskari Eerola | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
M15 Pirot - ceglana | ||||
05.09.23 Klasyf. | vs. Marco Furlanetto | 0-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
04.09.23 2. runda klasyf. | vs. Pavle Daljev | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
M15 Kursumlijska - ceglana | ||||
30.08.23 1. runda | vs. Sebastian Gima | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
29.08.23 Klasyf. | vs. Vladan Tadic | 4-6, 6-1, 10-3 | szczegóły meczu | |
28.08.23 2. runda klasyf. | vs. Aleksandar Daskalovic | 7-5, 7-5 | szczegóły meczu | |
27.08.23 1. runda klasyf. | vs. Roberto Herman | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
M25 Osijek - ceglana | ||||
09.08.23 1. runda | vs. Luka Mikrut | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
08.08.23 Klasyf. | vs. Matic Dimic | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
07.08.23 2. runda klasyf. | vs. Gregor Hausberger | 4-6, 6-3, 10-3 | szczegóły meczu | |
06.08.23 1. runda klasyf. | vs. Stjepan Anisic | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
M15 Novi - ceglana | ||||
01.08.23 2. runda klasyf. | vs. Gorazd Srbljak | 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
31.07.23 1. runda klasyf. | vs. Matija Zugic | 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
M15 Novi - ceglana | ||||
23.07.23 1. runda klasyf. | vs. Artem Avdieiev | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
M15 Belgrade - ceglana | ||||
27.06.23 Klasyf. | vs. Petar Jovanovic | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
26.06.23 2. runda klasyf. | vs. Sergei Pogosian | 6-72, 6-4, 10-5 | szczegóły meczu | |
25.06.23 1. runda klasyf. | vs. Matija Zugic | 6-4, 7-5 | szczegóły meczu | |
M15 Kursumlijska - ceglana | ||||
21.06.23 1. runda | vs. Leonardo Aboian | 3-6, 6-74 | szczegóły meczu | |
20.06.23 Klasyf. | vs. Sasa Markovic | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
19.06.23 2. runda klasyf. | vs. Veljko Krstic | 3-6, 6-4, 10-6 | szczegóły meczu | |
18.06.23 1. runda klasyf. | vs. Lazar Vojinovic | 7-65, 6-3 | szczegóły meczu | |
M15 Kursumlijska - ceglana | ||||
12.06.23 2. runda klasyf. | vs. Nicolas Villalon | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu |
Rotem Sobol - ostatnie mecze
M15 Heraklion - twarda | ||||
01.03.20 1. runda klasyf. | vs. Aristotelis Thanos | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
M15 Heraklion - twarda | ||||
23.02.20 1. runda klasyf. | vs. Ran Amar | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
M15 Sharm - twarda | ||||
11.11.19 2. runda klasyf. | vs. Mauro De Maio | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
10.11.19 1. runda klasyf. | vs. Muhammad Ragy | 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
M15 Sharm - twarda | ||||
03.11.19 1. runda klasyf. | vs. Martin Dobry | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M15 Sajur - twarda | ||||
02.09.19 1. runda klasyf. | vs. James Ibrahim | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
M15 Kiryat - twarda | ||||
26.08.19 1. runda klasyf. | vs. Natthasith Kunsuwan | 6-75, 3-6 | szczegóły meczu | |
M15 Kiryat - twarda | ||||
20.08.19 Klasyf. | vs. Gilad Tamar | 3-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
19.08.19 1. runda klasyf. | vs. Mattan Kermish | 6-0, 6-3 | szczegóły meczu | |
M15 Telavi - ceglana | ||||
29.07.19 1. runda klasyf. | vs. Jordan Chiu | 0-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
M15 Telavi - ceglana | ||||
22.07.19 1. runda klasyf. | vs. Cengiz Aksu | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
M15 Netanya - twarda | ||||
17.06.19 1. runda klasyf. | vs. Rikhardt Bierman | 6-2, 2-6, 6-10 | szczegóły meczu | |
M15 Akko - twarda | ||||
10.06.19 1. runda klasyf. | vs. Aleksei Khomich | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M15 Heraklion - twarda | ||||
06.05.19 1. runda klasyf. | vs. Ioannis Stamoulos | 6-1, 4-6, 4-10 | szczegóły meczu | |
M15 Tbilisi - twarda | ||||
30.04.19 Klasyf. | vs. Ben Jones | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
29.04.19 1. runda klasyf. | vs. David Asatiani | 6-1, 7-5 | szczegóły meczu | |
M15 Tel - twarda | ||||
26.03.19 1. runda klasyf. | vs. Worarin Kumthonkittikul | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Israel F12 - twarda | ||||
02.10.18 1. runda | vs. Tal Goldengoren | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
01.10.18 Klasyf. | vs. Ori Maior | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
30.09.18 2. runda klasyf. | vs. Itay Shpindler | Itay Shpindler - nieobecny(a)/(i) | szczegóły meczu | |
29.09.18 1. runda klasyf. | vs. Ilya Dembinsky | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
Israel F10 - twarda | ||||
16.06.18 1. runda klasyf. | vs. Guy Michelevitz | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Israel F8 - twarda | ||||
03.06.18 1. runda klasyf. | vs. Ross Watson | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Israel F6 - twarda | ||||
06.05.18 2. runda klasyf. | vs. Emmanuel Luria | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Israel F4 - twarda | ||||
22.04.18 1. runda klasyf. | vs. Omer Yeshaya | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu |