MECZ
17.06.19 | 1. runda klasyf. | Aleksei Khomich | Amit Cohen | 6-3, 6-1 | M15 Netanya | twarda |
STATYSTYKA MECZU
Białoruś
10.01.97, 27 lat
18475 $
10.01.97, 27 lat
18475 $
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Izrael
19.08.01, 22 lat
19.08.01, 22 lat
Aleksei Khomich vs. Amit Cohen - Wzajemne mecze
17.06.19 | 1. runda klasyf. | Aleksei Khomich | Amit Cohen | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | M15 Netanya | twarda |
Aleksei Khomich form & Amit Cohen form
Aleksei Khomich - ostatnie mecze
M25 Antalya - ceglana | ||||
22.11.23 1. runda | vs. Yanaki Milev | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M25 Antalya - ceglana | ||||
15.11.23 1. runda | vs. Nicholas David Ionel | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
05.11.23 1. runda klasyf. | vs. Josip Simundza | 4-6, 6-73 | szczegóły meczu | |
M25 Zlatibor - ceglana | ||||
27.09.23 2. runda klasyf. | vs. Lorenzo Ferri | 6-4, 6-73, 5-10 | szczegóły meczu | |
26.09.23 1. runda klasyf. | vs. Pavle Daljev | 6-4, 7-61 | szczegóły meczu | |
M15 Kursumlijska - ceglana | ||||
20.09.23 1. runda | vs. Maxim Krapivin | 4-6, 6-4, 1-6 | szczegóły meczu | |
M15 Kursumlijska - ceglana | ||||
13.09.23 1. runda | vs. Sasa Markovic | 1-6, 6-3, 3-6 | szczegóły meczu | |
12.09.23 Klasyf. | vs. Hernando Jose Escurra Isnardi | 1-6, 6-2, 14-12 | szczegóły meczu | |
11.09.23 2. runda klasyf. | vs. Oskari Eerola | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
M15 Pirot - ceglana | ||||
05.09.23 Klasyf. | vs. Marco Furlanetto | 0-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
04.09.23 2. runda klasyf. | vs. Pavle Daljev | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
M15 Kursumlijska - ceglana | ||||
30.08.23 1. runda | vs. Sebastian Gima | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
29.08.23 Klasyf. | vs. Vladan Tadic | 4-6, 6-1, 10-3 | szczegóły meczu | |
28.08.23 2. runda klasyf. | vs. Aleksandar Daskalovic | 7-5, 7-5 | szczegóły meczu | |
27.08.23 1. runda klasyf. | vs. Roberto Herman | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
M25 Osijek - ceglana | ||||
09.08.23 1. runda | vs. Luka Mikrut | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
08.08.23 Klasyf. | vs. Matic Dimic | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
07.08.23 2. runda klasyf. | vs. Gregor Hausberger | 4-6, 6-3, 10-3 | szczegóły meczu | |
06.08.23 1. runda klasyf. | vs. Stjepan Anisic | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
M15 Novi - ceglana | ||||
01.08.23 2. runda klasyf. | vs. Gorazd Srbljak | 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
31.07.23 1. runda klasyf. | vs. Matija Zugic | 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
M15 Novi - ceglana | ||||
23.07.23 1. runda klasyf. | vs. Artem Avdieiev | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
M15 Belgrade - ceglana | ||||
27.06.23 Klasyf. | vs. Petar Jovanovic | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
26.06.23 2. runda klasyf. | vs. Sergei Pogosian | 6-72, 6-4, 10-5 | szczegóły meczu | |
25.06.23 1. runda klasyf. | vs. Matija Zugic | 6-4, 7-5 | szczegóły meczu | |
M15 Kursumlijska - ceglana | ||||
21.06.23 1. runda | vs. Leonardo Aboian | 3-6, 6-74 | szczegóły meczu | |
20.06.23 Klasyf. | vs. Sasa Markovic | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
19.06.23 2. runda klasyf. | vs. Veljko Krstic | 3-6, 6-4, 10-6 | szczegóły meczu | |
18.06.23 1. runda klasyf. | vs. Lazar Vojinovic | 7-65, 6-3 | szczegóły meczu | |
M15 Kursumlijska - ceglana | ||||
12.06.23 2. runda klasyf. | vs. Nicolas Villalon | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu |
Amit Cohen - ostatnie mecze
M25 Herzlia - twarda | ||||
08.08.23 Klasyf. | vs. Demetris Azoides | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
07.08.23 1. runda klasyf. | vs. Gur Trakhtenberg | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
M15 Raanana - twarda | ||||
30.07.23 1. runda klasyf. | vs. Eyal Shumilov | 3-6, 1-4, - Amit Cohen - krecz | szczegóły meczu | |
M25 Netanya - twarda | ||||
26.06.23 2. runda klasyf. | vs. Eyal Shumilov | 6-3, 3-6, 5-10 | szczegóły meczu | |
M25 Netanya - twarda | ||||
19.06.23 2. runda klasyf. | vs. Raz Katz | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
M25 Jerusalem - twarda | ||||
31.10.22 2. runda klasyf. | vs. Zohar Yaniv | 7-5, 4-6, 7-10 | szczegóły meczu | |
M25 Afula - twarda | ||||
25.10.22 1. runda | vs. Shay Bar Menahem | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
24.10.22 Klasyf. | vs. Yoni Bidny | 6-2, 7-5 | szczegóły meczu | |
23.10.22 1. runda klasyf. | vs. Michael Saragani | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
M15 Heraklion - twarda | ||||
17.10.22 2. runda klasyf. | vs. Ben Weintraub | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
16.10.22 1. runda klasyf. | vs. Lev Levyatov | 5-7, 6-0, 10-6 | szczegóły meczu | |
M15 Heraklion - twarda | ||||
11.10.22 Klasyf. | vs. Joris Hoogland | 6-3, 4-6, 11-13 | szczegóły meczu | |
10.10.22 2. runda klasyf. | vs. Bartlomiej Andrzejczak | 6-3, 7-5 | szczegóły meczu | |
09.10.22 1. runda klasyf. | vs. Nathan Oppenheim | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
M25 Roehampton - twarda | ||||
21.08.22 1. runda klasyf. | vs. Toby Martin | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
M15 Castelo - twarda | ||||
25.07.22 Klasyf. | vs. Miguel Garcia | 6-3, 1-6, 12-14 | szczegóły meczu | |
24.07.22 1. runda klasyf. | vs. Renan Perdigao | 6-715, 6-1, 10-2 | szczegóły meczu | |
M25 Idanha - twarda | ||||
17.07.22 1. runda klasyf. | vs. Sergio Davila Godoy | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
M15 Raanana - twarda | ||||
19.06.22 1. runda klasyf. | vs. Shinnosuke Hiramatsu | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M15 Raanana - twarda | ||||
13.06.22 2. runda klasyf. | vs. Ivan Marrero Curbelo | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
12.06.22 1. runda klasyf. | vs. Pavlo Rezoglazov | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
M15 Heraklion - twarda | ||||
29.05.22 1. runda klasyf. | vs. Sergis Kyratzis | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M25 Netanya - twarda | ||||
22.05.22 1. runda klasyf. | vs. Vladimir Bazilevskiy | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
M15 Akko - twarda | ||||
16.05.22 2. runda klasyf. | vs. Vladimir Bazilevskiy | 1-6, 6-4, 3-10 | szczegóły meczu | |
15.05.22 1. runda klasyf. | vs. Omer Yeshaya | 6-2, 2-6, 10-7 | szczegóły meczu | |
M15 Heraklion - twarda | ||||
09.05.22 2. runda klasyf. | vs. Ben Patael | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
08.05.22 1. runda klasyf. | vs. Guilherme Meale | 6-4, 6-0 | szczegóły meczu | |
M25 Opatija - ceglana | ||||
20.03.22 1. runda klasyf. | vs. Emilien Voisin | 0-6, 6-73 | szczegóły meczu | |
M25 Rovinj - ceglana | ||||
13.03.22 1. runda klasyf. | vs. Andre Biro | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
M25 Afula - twarda | ||||
09.11.21 1. runda | vs. Ben Weintraub | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu |