MECZ
27.05.18 | 2. runda klasyf. | Aleksandre Metreveli | Edward Hubner | 7-5, 6-2 | Turkey F21 | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Wielka Brytania
27.04.98, 25 lat
27.04.98, 25 lat
Aleksandre Metreveli vs. Edward Hubner - Wzajemne mecze
27.05.18 | 2. runda klasyf. | Aleksandre Metreveli | Edward Hubner | 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | Turkey F21 | ceglana |
Aleksandre Metreveli form & Edward Hubner form
Aleksandre Metreveli - ostatnie mecze
M15 Antalya - ceglana | ||||
20.03.24 1. runda | vs. Bogdan Pavel | 4-6, 0-3, - Aleksandre Metreveli - krecz | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
14.03.24 2. runda | vs. Henry Searle | - | szczegóły meczu | |
13.03.24 1. runda | vs. Ignacio Parisca | 7-64, 7-5 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
06.03.24 1. runda | vs. Andrea Gola | 6-4, 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
M25 Doha - twarda | ||||
16.01.24 1. runda | vs. Elliot Benchetrit | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M15 Doha - twarda | ||||
10.01.24 1. runda | vs. Ali Habib | 2-6, 0-1, - Aleksandre Metreveli - krecz | szczegóły meczu | |
M15 Telavi - ceglana | ||||
26.10.23 2. runda | vs. Filip Cristian Jianu | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
25.10.23 1. runda | vs. Bekkhan Atlangeriev | 4-6, 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
M25 Telavi - ceglana | ||||
19.10.23 2. runda | vs. Filip Cristian Jianu | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
18.10.23 1. runda | vs. Dominik Kellovsky | 7-65, 4-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
M25 Telavi - ceglana | ||||
11.10.23 1. runda | vs. Martin Krumich | 1-6, 7-67, 5-7 | szczegóły meczu | |
Prague 3 - ceglana | ||||
20.08.23 1. runda klasyf. | vs. Gabriel Debru | 2-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
M15 Ueberlingen - ceglana | ||||
18.08.23 Ćwierćfinał | vs. Max Hans Rehberg | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
17.08.23 2. runda | vs. Max Wiskandt | 7-62, 7-64 | szczegóły meczu | |
16.08.23 1. runda | vs. Matthew William Donald | 4-6, 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
M15 Frankfurt - ceglana | ||||
11.08.23 Ćwierćfinał | vs. Jakob Schnaitter | 6-74, 2-6 | szczegóły meczu | |
10.08.23 2. runda | vs. Gregor Ramskogler | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
09.08.23 1. runda | vs. Benedikt Emesz | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
Luedenscheid Challenger - ceglana | ||||
30.07.23 1. runda klasyf. | vs. Duje Ajdukovic | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M15 Metzingen - ceglana | ||||
27.07.23 2. runda | vs. Daniel Paty | 0-4, - Aleksandre Metreveli - krecz | szczegóły meczu | |
26.07.23 1. runda | vs. Rostislav Galfinger | 7-5, 2-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
M25+H Kassel - ceglana | ||||
13.07.23 2. runda | vs. Svyatoslav Gulin | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
12.07.23 1. runda | vs. Javier Barranco Cosano | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
M25 Marburg - ceglana | ||||
04.07.23 1. runda | vs. Vincent Marysko | 6-75, 6-3, 4-6 | szczegóły meczu | |
M15 Kamen - ceglana | ||||
28.06.23 1. runda | vs. Niels Visker | 6-0, 6-75, 1-6 | szczegóły meczu | |
M25 Rome - ceglana | ||||
28.05.23 2. runda klasyf. | vs. Federico Mirgone | 3-6, 7-5, 8-10 | szczegóły meczu | |
M25 Bodrum - ceglana | ||||
23.05.23 1. runda | vs. Vladyslav Orlov | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
18.05.23 2. runda | vs. Alexander Donski | 4-6, 6-3, 2-6 | szczegóły meczu | |
16.05.23 1. runda | vs. Samuel Martinez Arjona | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
M15 Tbilisi - twarda | ||||
03.05.23 2. runda | vs. Egor Agafonov | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu |
Edward Hubner - ostatnie mecze
M15 Warmbad - ceglana | ||||
19.05.22 2. runda | vs. Lucas Krainer | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
18.05.22 1. runda | vs. Maximilian Homberg | 4-6, 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | |
16.05.22 Klasyf. | vs. Jan Kupcic | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
15.05.22 2. runda klasyf. | vs. Dennis Dragomirov | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
31.10.21 1. runda klasyf. | vs. Marlon Vankan | 4-6, 6-3, 6-10 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
24.10.21 1. runda klasyf. | vs. Giuseppe La Vela | 6-3, 6-71, 2-10 | szczegóły meczu | |
M25 Budapest - ceglana | ||||
27.09.21 Klasyf. | vs. Svyatoslav Ilnytskyy | 5-7, 4-6 | szczegóły meczu | |
26.09.21 1. runda klasyf. | vs. Botond Kisantal | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
M15 Bad - ceglana | ||||
30.08.21 2. runda klasyf. | vs. Matic Dimic | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
M15 Bad - ceglana | ||||
22.08.21 1. runda klasyf. | vs. Lorenzo Rottoli | 6-4, 1-6, 4-10 | szczegóły meczu | |
M25 Most - ceglana | ||||
25.05.21 Klasyf. | vs. Kai Lemstra | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
24.05.21 2. runda klasyf. | vs. Niklas Waldner | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
23.05.21 1. runda klasyf. | vs. Martin Benes | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
12.04.21 2. runda klasyf. | vs. Antonio Massara | 1-4, - Edward Hubner - krecz | szczegóły meczu | |
11.04.21 1. runda klasyf. | vs. Daniil Gusev | 6-4, 6-76, 10-5 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
06.04.21 Klasyf. | vs. Michel Vernier | 7-5, 0-6, 10-12 | szczegóły meczu | |
05.04.21 2. runda klasyf. | vs. Taiyo Yamanaka | 6-75, 6-2, 10-5 | szczegóły meczu | |
04.04.21 1. runda klasyf. | vs. Daniil Savelev | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
28.03.21 1. runda klasyf. | vs. Alexis Boureau | 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
M15 Bratislava - halowa | ||||
10.03.21 1. runda | vs. Peter Fajta | 7-67, 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
09.03.21 Klasyf. | vs. Piotr Grynkowski | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
08.03.21 1. runda klasyf. | vs. Peter Nad | 6-4, 6-75, 11-9 | szczegóły meczu | |
M15 Bratislava - halowa | ||||
01.03.21 1. runda klasyf. | vs. Milos Karol | 6-75, 4-6 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
29.01.21 2. runda klasyf. | vs. Davide Galoppini | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
28.01.21 1. runda klasyf. | vs. Daniil Gusev | 6-3, 7-67 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
18.01.21 2. runda klasyf. | vs. Nicolae Frunza | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
17.01.21 1. runda klasyf. | vs. Benedikt Emesz | 3-6, 6-2, 10-6 | szczegóły meczu | |
M15 Heraklion - twarda | ||||
24.02.20 2. runda klasyf. | vs. Ioannis Xilas | 0-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
M15 Heraklion - twarda | ||||
17.02.20 2. runda klasyf. | vs. Gabriele Maria Noce | 6-2, 3-6, 8-10 | szczegóły meczu | |
16.02.20 1. runda klasyf. | vs. Ioannis Stamoulos | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu |