MECZ
29.08.16 | 1. runda klasyf. | Aleksandr Bulitski | Shonigmatjon Shofayziyev | 7-64, 7-65 | Russia F7 | halowa |
STATYSTYKA MECZU
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Aleksandr Bulitski vs. Shonigmatjon Shofayziyev - Wzajemne mecze
12.08.18 | Klasyf. | Aleksandr Bulitski | Shonigmatjon Shofayziyev | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | Belarus F2 | twarda |
29.08.16 | 1. runda klasyf. | Aleksandr Bulitski | Shonigmatjon Shofayziyev | 7-64, 7-65 | szczegóły meczu | Russia F7 | halowa |
16.07.12 | 1. runda | Aleksandr Bulitski | Shonigmatjon Shofayziyev | 7-65, 4-6, 6-2 | szczegóły meczu | Kazakhstan F7 | twarda |
Aleksandr Bulitski form & Shonigmatjon Shofayziyev form
Aleksandr Bulitski - ostatnie mecze
M15 Saarlouis - ceglana | ||||
19.06.23 Klasyf. | vs. Masato Perera | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
18.06.23 1. runda klasyf. | vs. Lennart Melzer | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
M15 Meerbusch - ceglana | ||||
24.04.23 2. runda klasyf. | vs. Yvo Panak | 6-4, 6-70, 6-10 | szczegóły meczu | |
23.04.23 1. runda klasyf. | vs. Adam Blecha | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
12.04.23 1. runda | vs. Duarte Vale | 3-6, 6-72 | szczegóły meczu | |
10.04.23 2. runda klasyf. | vs. Matteo De Vincentis | 6-2, 6-75, 10-8 | szczegóły meczu | |
10.04.23 Klasyf. | vs. Axel Garcian | 7-5, 6-4 | szczegóły meczu | |
09.04.23 1. runda klasyf. | vs. Mikhail Gorokhov | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
M25 Trento - dywanowa | ||||
29.03.23 1. runda | vs. Johannes Haerteis | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
28.03.23 Klasyf. | vs. Mick Veldheer | 4-6, 6-2, 10-7 | szczegóły meczu | |
27.03.23 1. runda klasyf. | vs. Alberto Morolli | 6-75, 6-4, 10-5 | szczegóły meczu | |
M15 Sharm - twarda | ||||
15.03.23 1. runda | vs. Zach Stephens | 6-74, 1-6 | szczegóły meczu | |
14.03.23 Klasyf. | vs. Tomas Lanik | 6-1, 7-5 | szczegóły meczu | |
13.03.23 2. runda klasyf. | vs. Min Seong Kim | Min Seong Kim - nieobecny(a)/(i) | szczegóły meczu | |
12.03.23 1. runda klasyf. | vs. Yurii Dzhavakian | 7-65, 6-3 | szczegóły meczu | |
M15 Sharm - twarda | ||||
08.03.23 1. runda | vs. Pedja Krstin | 3-6, 7-65, 4-6 | szczegóły meczu | |
07.03.23 Klasyf. | vs. Mark Wallner | 6-1, 4-6, 10-6 | szczegóły meczu | |
06.03.23 2. runda klasyf. | vs. Roland Stuurman | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
05.03.23 1. runda klasyf. | vs. Michael Bassem Sobhy | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
M25 Nussloch - dywanowa | ||||
26.01.23 2. runda | vs. Florian Broska | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
25.01.23 1. runda | vs. Giovanni Oradini | 6-3, 7-65 | szczegóły meczu | |
23.01.23 Klasyf. | vs. Dominik Recek | 6-3, 4-6, 17-15 | szczegóły meczu | |
22.01.23 2. runda klasyf. | vs. Zian Vanderstappen | 4-6, 6-1, 10-5 | szczegóły meczu | |
M15 Vilnius - halowa | ||||
16.01.23 1. runda | vs. Nicolas Kobelt | 4-6, 7-62, 4-6 | szczegóły meczu | |
M15 Trnava - halowa | ||||
10.12.22 Półfinał | vs. Abedallah Shelbayh | 0-6, 6-3, 4-6 | szczegóły meczu | |
09.12.22 Ćwierćfinał | vs. Andrea Guerrieri | 6-3, 3-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
08.12.22 2. runda | vs. David Jorda Sanchis | 7-64, 6-4 | szczegóły meczu | |
07.12.22 1. runda | vs. Jakub Kroslak | 5-7, 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
06.12.22 Klasyf. | vs. Jan Kupcic | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
05.12.22 1. runda klasyf. | vs. Samuel Kyjaci | 4-6, 6-1, 10-8 | szczegóły meczu |
Shonigmatjon Shofayziyev - ostatnie mecze
M15 Bukhara - twarda | ||||
15.10.19 Klasyf. | vs. Timur Sottimov | 4-6, 7-5, 2-10 | szczegóły meczu | |
14.10.19 1. runda klasyf. | vs. Allanur Garryyev | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
M15 Karshi - twarda | ||||
07.10.19 1. runda klasyf. | vs. Khumoun Abdumalikov | 6-77, 6-72 | szczegóły meczu | |
M25 Almaty - twarda | ||||
24.09.19 Klasyf. | vs. Grigoriy Korobeynikov | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
23.09.19 1. runda klasyf. | vs. Andrey Nelich | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
M15 Shymkent - ceglana | ||||
09.09.19 1. runda klasyf. | vs. Mikhail Yehayan | 6-4, 4-6, 2-10 | szczegóły meczu | |
M15 Telavi - ceglana | ||||
29.07.19 1. runda klasyf. | vs. Leonid Sheyngezikht | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
M15 Telavi - ceglana | ||||
22.07.19 1. runda klasyf. | vs. Guga Tavadze | 6-4, 1-6, 7-10 | szczegóły meczu | |
M15 Telavi - ceglana | ||||
15.07.19 1. runda klasyf. | vs. Egor Matvievici | 4-6, 6-0, 12-10 | szczegóły meczu | |
15.07.19 Klasyf. | vs. Uladzislau Zhuk | 2-6, 6-72 | szczegóły meczu | |
M15 Almaty - twarda | ||||
11.07.19 2. runda | vs. Andrey Golubev | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
10.07.19 1. runda | vs. Aliaksandr Prudnikau | 4-6, 7-65, 6-3 | szczegóły meczu | |
Fergana Challenger - twarda | ||||
17.06.19 1. runda | vs. Ivan Gakhov | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M25 Namangan - twarda | ||||
29.04.19 1. runda klasyf. | vs. Pavel Tsoy | 4-6, 6-74 | szczegóły meczu | |
M25 Andijan - twarda | ||||
22.04.19 1. runda klasyf. | vs. Olimjon Nabiev | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
M25 Shymkent - ceglana | ||||
15.04.19 1. runda klasyf. | vs. Sultan Narbekov | 6-75, 7-5, 5-10 | szczegóły meczu | |
Pakistan F2 - twarda | ||||
11.12.18 1. runda | vs. Hamid Reza Nadaf | 3-6, 6-1, 3-6 | szczegóły meczu | |
09.12.18 Klasyf. | vs. Barkat Khan | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
08.12.18 1. runda klasyf. | vs. Igor Banicevic | 6-2, 7-64 | szczegóły meczu | |
08.12.18 2. runda klasyf. | vs. Hao Yuan Ng | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
Pakistan F1 - twarda | ||||
04.12.18 1. runda | vs. Sora Fukuda | 6-2, 6-74, 6-74 | szczegóły meczu | |
02.12.18 Klasyf. | vs. Hamid Reza Nadaf | 4-6, 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
01.12.18 1. runda klasyf. | vs. Muhammad Nauman Aftab | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
Thailand F7 - twarda | ||||
27.10.18 2. runda klasyf. | vs. Yu Hsiang Chiu | 6-4, 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
26.10.18 1. runda klasyf. | vs. Phongsapak Kerdlaphee | 7-65, 7-65 | szczegóły meczu | |
Kazakhstan F8 - ceglana | ||||
23.09.18 2. runda klasyf. | vs. Lucas Krainer | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
22.09.18 1. runda klasyf. | vs. Yerassyl Murat | 6-2, 7-65 | szczegóły meczu | |
Kazakhstan F7 - ceglana | ||||
16.09.18 2. runda klasyf. | vs. Francesco Bessire | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
15.09.18 1. runda klasyf. | vs. Krishna Teja Ankam | 2-6, 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
Belarus F3 - twarda | ||||
20.08.18 Klasyf. | vs. Aleksei Khomich | 2-6, 5-7 | szczegóły meczu |