INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Aleksandr Bulitski vs. Ivan Davydov - Wzajemne mecze
29.08.16 | Klasyf. | Aleksandr Bulitski | Ivan Davydov | 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | Russia F7 | halowa |
17.08.15 | Klasyf. | Aleksandr Bulitski | Ivan Davydov | 5-7, 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | Belarus F2 | twarda |
Aleksandr Bulitski form & Ivan Davydov form
Aleksandr Bulitski - ostatnie mecze
M15 Saarlouis - ceglana | ||||
19.06.23 Klasyf. | vs. Masato Perera | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
18.06.23 1. runda klasyf. | vs. Lennart Melzer | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
M15 Meerbusch - ceglana | ||||
24.04.23 2. runda klasyf. | vs. Yvo Panak | 6-4, 6-70, 6-10 | szczegóły meczu | |
23.04.23 1. runda klasyf. | vs. Adam Blecha | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
12.04.23 1. runda | vs. Duarte Vale | 3-6, 6-72 | szczegóły meczu | |
10.04.23 Klasyf. | vs. Axel Garcian | 7-5, 6-4 | szczegóły meczu | |
10.04.23 2. runda klasyf. | vs. Matteo De Vincentis | 6-2, 6-75, 10-8 | szczegóły meczu | |
09.04.23 1. runda klasyf. | vs. Mikhail Gorokhov | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
M25 Trento - dywanowa | ||||
29.03.23 1. runda | vs. Johannes Haerteis | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
28.03.23 Klasyf. | vs. Mick Veldheer | 4-6, 6-2, 10-7 | szczegóły meczu | |
27.03.23 1. runda klasyf. | vs. Alberto Morolli | 6-75, 6-4, 10-5 | szczegóły meczu | |
M15 Sharm - twarda | ||||
15.03.23 1. runda | vs. Zach Stephens | 6-74, 1-6 | szczegóły meczu | |
14.03.23 Klasyf. | vs. Tomas Lanik | 6-1, 7-5 | szczegóły meczu | |
13.03.23 2. runda klasyf. | vs. Min Seong Kim | Min Seong Kim - nieobecny(a)/(i) | szczegóły meczu | |
12.03.23 1. runda klasyf. | vs. Yurii Dzhavakian | 7-65, 6-3 | szczegóły meczu | |
M15 Sharm - twarda | ||||
08.03.23 1. runda | vs. Pedja Krstin | 3-6, 7-65, 4-6 | szczegóły meczu | |
07.03.23 Klasyf. | vs. Mark Wallner | 6-1, 4-6, 10-6 | szczegóły meczu | |
06.03.23 2. runda klasyf. | vs. Roland Stuurman | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
05.03.23 1. runda klasyf. | vs. Michael Bassem Sobhy | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
M25 Nussloch - dywanowa | ||||
26.01.23 2. runda | vs. Florian Broska | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
25.01.23 1. runda | vs. Giovanni Oradini | 6-3, 7-65 | szczegóły meczu | |
23.01.23 Klasyf. | vs. Dominik Recek | 6-3, 4-6, 17-15 | szczegóły meczu | |
22.01.23 2. runda klasyf. | vs. Zian Vanderstappen | 4-6, 6-1, 10-5 | szczegóły meczu | |
M15 Vilnius - halowa | ||||
16.01.23 1. runda | vs. Nicolas Kobelt | 4-6, 7-62, 4-6 | szczegóły meczu | |
M15 Trnava - halowa | ||||
10.12.22 Półfinał | vs. Abedallah Shelbayh | 0-6, 6-3, 4-6 | szczegóły meczu | |
09.12.22 Ćwierćfinał | vs. Andrea Guerrieri | 6-3, 3-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
08.12.22 2. runda | vs. David Jorda Sanchis | 7-64, 6-4 | szczegóły meczu | |
07.12.22 1. runda | vs. Jakub Kroslak | 5-7, 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
06.12.22 Klasyf. | vs. Jan Kupcic | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
05.12.22 1. runda klasyf. | vs. Samuel Kyjaci | 4-6, 6-1, 10-8 | szczegóły meczu |
Ivan Davydov - ostatnie mecze
M15 St. - halowa | ||||
07.04.21 1. runda | vs. Yanki Erel | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
03.03.20 1. runda | vs. Dragos Dima | 5-7, 1-6 | szczegóły meczu | |
M25 Antalya - ceglana | ||||
24.02.20 2. runda klasyf. | vs. Pavle Daljev | 1-6, 6-3, 6-10 | szczegóły meczu | |
23.02.20 1. runda klasyf. | vs. Yu Lun Xie | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
06.02.20 2. runda | vs. Bogdan Borza | 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
04.02.20 1. runda | vs. Peter Sallay | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
29.01.20 1. runda | vs. Giovanni Fonio | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
M15+H Bagnoles - ceglana | ||||
16.01.20 2. runda | vs. Hugo Pierre | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
15.01.20 1. runda | vs. Antoine Cornut-Chauvinc | 4-6, 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
03.12.19 1. runda | vs. Ondrej Krstev | 2-6, 6-73 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
28.11.19 2. runda | vs. Evgenii Tiurnev | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
26.11.19 1. runda | vs. Ondrej Krstev | 6-4, 4-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
14.11.19 2. runda | vs. Kristjan Tamm | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
13.11.19 1. runda | vs. Rimpei Kawakami | 4-6, 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
M15 Tabarka - ceglana | ||||
31.10.19 2. runda | vs. Nini Gabriel Dica | 2-6, 6-4, 3-6 | szczegóły meczu | |
30.10.19 1. runda | vs. Leonardo Lopez Linquet | 7-5, 7-64 | szczegóły meczu | |
M15 Tabarka - ceglana | ||||
22.10.19 1. runda | vs. Daniele Capecchi | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Roja de - ceglana | ||||
07.10.19 1. runda klasyf. | vs. Hector Talens Serra | 6-1, 2-6, 9-11 | szczegóły meczu | |
M25 Tavira - twarda | ||||
03.10.19 2. runda | vs. Frederico Ferreira Silva | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
02.10.19 1. runda | vs. Joao Graca | 7-64, 4-6, 7-5 | szczegóły meczu | |
M15 Shymkent - ceglana | ||||
18.09.19 1. runda | vs. Vladyslav Manafov | 7-65, 6-74, 3-6 | szczegóły meczu | |
M15 Shymkent - ceglana | ||||
15.09.19 Finał | vs. Alexander Igoshin | 7-64, 6-2 | szczegóły meczu | |
14.09.19 Półfinał | vs. Matvey Khomentovskiy | 6-2, 3-6, 6-1 | szczegóły meczu | |
13.09.19 Ćwierćfinał | vs. Vladyslav Manafov | 7-5, 6-4 | szczegóły meczu | |
12.09.19 2. runda | vs. Beibit Zhukayev | 6-1, 4-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
11.09.19 1. runda | vs. Artsiom Bardzin | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
M25 Irpin - ceglana | ||||
29.08.19 2. runda | vs. Laurynas Grigelis | 6-74, 6-4, 2-6 | szczegóły meczu | |
28.08.19 1. runda | vs. Roman Boychuk | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
M15 Moscow - ceglana | ||||
21.08.19 1. runda | vs. Kenneth Raisma | 5-7, 1-6 | szczegóły meczu | |
M15 Moscow - ceglana | ||||
14.08.19 1. runda | vs. Anton Zaitcev | 3-6, 6-2, 6-75 | szczegóły meczu |